Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

ALEKSANDRA no wlasnie mi tez ''trojkolowce'' sie nie bardzo podobaja ale moj mąż tak sie uparl ze nie ma zmiluj..... szkoda ze Michas nie moze zdecydowac w koncu to dla niego fura :) ktos bedzie musial isc na kompromis hehe tylko kto :D
No widzisz ALEKSANDRA ja jak sęp czekam az ktos w nocy tu zawita.... :D

Wow dziewczynki Wy biegacie, cwiczycie..... kurde ja na poczatku jakos mialam na to sile teraz kompletnie klapa.....
Ginekolog kazala robic mi brzuszki bo miesnie brzucha mi sie zle skladaja czy jakos tak. Owszem robilam ale przez 2 tygodnie... hula hop tez lezy.... ehhhh..... ciekawe co mi powie na wizycie w poniedzialek :/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny podziwiam was za ćwiczenia i bieganie! Tak trzymajcie!:) Niestety ja nie potrafię się zabrać choćbym chciała robić brzuszki:P ostatnio wybrałam się ze znajomymi na rower i muszę wam powiedzieć kondycja spadła strasznie. Bo zostawałam w tyle cała czerwona jak burak:( co do wózków trójkołowych to mnie też się nie podobają aczkolwiek koleżanka ma i jest bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza

Sysuncia- kondycja powoli wróci:)
Olenka- pewnie nie mieszkasz na Bielanach? W każdym razie bata nie posiadam :D
Mummy- zazdroszczę trzech ciąż :) Brzuchem się nie przejmuj. Moja blizna też za ładna nie jest, ale skoro mojemu mężowi nie przeszkadza to czemu ja się mam przejmować. U nas trójki nie będzie raczej, chociaż ostatnio prześladuje mnie przeczucie ze następne będą bliźniaki;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgech0l.png

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie nie było bo wyjeżdżaliśmy i nie nadałam czytać ;)
Badylek mieszkasz na warszawskich Bielanach?
Ja sie do biegania nie nadaje ale od września planuje chodzic na fitnes dla mam z dziećmi. Już mam ogarnięte co i jak, więc liczę że się uda.
Wózka 3kolowego nie używałam ale brzmi dla mnie mniej stabilnie. Niech decyduje ten, kto go czesciej bedzie pchał ;)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ;-)
RudaMadzia witamy ponownie ;-)

Och ja to nie cierpię biegać...a jeszcze jak sie ma wiecej niż jedno dziecko to pewnie gorzej z tymi ćwiczeniami?
Moje dziecię obudziło sie o 3w nocy cały czas sie rzucając,ani jeść ani spać :/ godzine go uspokajałam,zjadł 90ml,przytuliłam go mocno do siebie i zasnal.skok skok skok... :/
Pogoda też nie przemawia,wieje i pada ot sobota...
Jest jedno pocieszenie-za tydzien wyruszamy do Pl :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Badylek ja też mieszkam na Bielanach, ale na razie nic a nic nie ćwiczę. Jak trochę więcej będę spać to i energia do ćwiczeń wróci.
Trójkołowce nie jeździłam, ale czytałam dobre opinie o britax b moton 3 i bumberlide indie. Z wsiadaniem do autobusu przy trójkołowce ciężej, kiedyś widzialam, jak babeczka tyłem wózek wciagala. Ja raczej na tradycyjny 4 kołowy się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny odnosnie WOZKA.... :)
Czeka mnie dluga batalia z mezem bo on jak sie zawezmie to nie ma upros, ale dobrze RUDAMADZIA mowisz niech decyduje ten kto bedzie wiecej go prowadzil czyli JA :D te trojkolowce jakiies takie nijakie....

Ja podobnie jak VERA bieganie ogladam z fotela i tak juz zostanie :) nawet nie bede sie zmuszac bo i tak wiem ze bieganie to nie dla mnie.... zawsze bylam cieniasem na w-f :D tak sie staralam a i tak zawsze ostatnia dolecialam z jezorem na brodzie :D

Oooo dziewczynki to moze niedlugo sie spotkacie na tych Bielanach :) chyba na marcoweczkach czytalam chociaz nie jestem pewna czy na pewno, ze dziewczyny planuja wielkie spotkanie :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...