Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Flasia, to dobre wieści bardzo .Myślę, że spokojnie doczekasz do świąt a w razie czego to j tak już nie ma strachu, Gabi kawał kobietki :)

Secondry, opowieść o różach wprowadziła mnie w stan zazdrości, choć ja z tych mało tomantycznych ;)

Vena,Kodomo dobre wieści to lubię!

Magda, buciki przesłodkie,zdolniacha!!!!

Paulina, misłam już dawno napisać ale mózg jak sieczka...piękne literki gratulacje :)

Sny o kotach tak znam,kiedyś mi się śniło że urodziłam kota, który wyszedł przez zamek błyskawiczny w brzuchu...

No i mega news dla mnie, że nie wyhodowali GBSa także hura, hura, hura!!!

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Flawia duza juz Twoja córcia! Super i niczym sie nie martw bo może ten tydzien jeszcze wytrzymacie i w ogóle bedą piękne święta :)

Ogolnie cos mi sie wydaje ze wiele z nas bedzie miało swoje zajączki na święta ohh :)

Groszek bo ja to nie lubie tak zostawiać niczego na pózniej, dlatego takie tempo z tymi literkami, ale zostały jeszcze trzy wiec jeszcze troche pracy jest :)
Niezle z tym navem Cie załatwili, ja dzisiaj po wizycie podejdę i zapytam sie bo na stronie cały czas jest ze rozpatrują a składałam 2 lutego ha!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny te które mają i używają to jaki trymer wybrać? Pisałyście o philipsie i wybrałam 2 modele http://www.oleole.pl/trymery/philips-qg3371-16_1.bhtml?from=ceneo&p=139.99&cr=0 lub http://www.electro.pl/golarki/strzyzarka-philips-qg-3340-16,id-9703?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=723496&utm_campaign=2016-03&utm_term=Golarki&ceneo_spo=true
na coś mam zwrócić uwagę przy wyborze? bo komentarze to są tylko męskie.

Jakub Piotr urodzony 19.04.2016r. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Witajcie dziewczyny,

Zrobilam sobie mala notatke i wiem juz co komu mam napisac :) (taka zajeta jestem w pracy :O)
Heltinne, mialas cos wyslac odnosnie tej farby pebble drift czy mi sie wydaje? Co do Twojego krwawiacego nosa to ja mam to samo, bardzo czesto przy smarkaniu jest zmieszana krew, czasem niewiele, czasem sporo, lekarka powiedziala, ze to normalne bo w ciazy, w naszym ciele jest o 40% wiecej krwi i naczynka sa duzo bardziej ukrwione wiec tak sie czesto dzieje.
Miila, obiecuje, ze wysle fotki, sprobuje w weekend bo jak wracam po pracy to juz jest szarawo i oswietlenie jest takie sobie.
Brzuch - moj rowniez juz napiety do granic mozliwosci, rozstepow narazie brak, ale nie wiem czy mi sie uda ich uniknac... Uzywam rowniez Palmersa i Bio-oil codziennie.
Pytanie do wszystkich - sutki!
Moja rodzicielka mnie meczy opowiesciami o tym jak ona sobie tarla recznikiem w przygotowaniach do karmienia i ze ja tez powinnam, no i nie wiem co myslec, czy to ma sens? Robicie juz cos? Wspomne tylko, ze ja nie mam zadnych wyciekow jeszcze.
Torba - w poniedzialek zaczynam 35 tydzien wiec mam nadzieje, ze uda mi sie wziac za pakowanie w weekend i pranie dzieciecych ciuszkow tez chcialabym zaczac. Musze sprawdzic pralke, moze tez mam jakis baby program. Tak jak Miila zrobie jakies gorace pranko zeby przygotowac pralke, moze reczniki wrzuce na 90.
Kwiaty - ja mojego nauczylam, ze uwielbiam i lubie jak stoja w kuchni w dzbanku wiec w kazdym tygodniu mam nowe. Nie takie prawdziwe bukiety, tylko takie zestawy supermarketowe np 10 zonkili, tulipanow albo co tam jest w promocji :) ale sa i oko ciesza.
Flawia - dobre wiesci :)
Trzymajcie sie, ja dzisiaj mam skan wiec dowiem sie co i jak z synalkiem.
PS wczoraj zmywajac naczynia zaczelam sobie nucic piosenki rozne, jakies takie dziwne wybory - np zolte kalendarze albo kormorany hihihih (jak babka po 50-ce) a potem chcialam zaspiewac Mamo - Wioletty Villas i mi taka gula na gardle stanela i lzy w oczach sie pojawily - szok!! Pierwsze takie emocje w tej ciazy, do tej pory bylam bardzo "niehormonalna", lepiej pozno niz wcale.
Marta 34t3d

Odnośnik do komentarza

Marta na zahartowanie sutków przed karmieniem a na gojenie w trakcie karmienia znajomi i położna polecają Maltan.
Właśnie od dziś zaczęłam smarowanie bo mam dużo próbek.
Moja mama też mi o jakiś dziwnych metodach hartowania próbowała mówić. Ale teraz jest łatwiej i prościej.

Jakub Piotr urodzony 19.04.2016r. :)

Odnośnik do komentarza

Paulina no podobno 6 tygodni moze trwac tozpatrzenie wniosku , wiec juz chyba powoli powinni ci cos napisac .
Zapasy chusteczek mam , kupilam 10 opakowan tych babydream , i takie suche chustki tami, choc widze ze bardzo fajne i miekknie sa te z rema 1000.
Pieluchy to nie wiem chyba po kilka paczek roznych kupie , jakos to trzeba bedzie testowac.
No z tym navem to zawsze cos mam.

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

PaulinaNO

A kupilyscie juz dziewczyny pampersy i chusteczki na zapas? Bo ja sie zastanawiam ile mam kupić i jakie rozmiary..

Ja kupilam juz troche. W rozm 1 kupilam 2 paczki najmniejsza paczke pampersa i belli. W rozm 2 tez mam juz troche paczek, ale nie za duzo, bo w przypadku alergii bede musiala je sprzedac/wyrzucic.
Chusteczek mam kilka paczek, kupilam te ktore polecala sroka na swoim blogu. Chusteczek chce uzywac tylko na wyjscia, w domu woda + reczniki bawelniane dada (ostatnio byly w biedrze, kupilam spory zapas)
Marta nam na szkole rodzenia mowila polozna aby nie stosowac zadnego szorowania recznikiem, tak samo to pomoze jak bawarka na laktacje.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Marty no z nosa mi tez krew leci , tak roznie , raz mocniej a czasami kilka dni spokoj , jakos specjalnie sie tym nie przejmuje
Sutki - to mam taka masc z ziaji lano masc chyba sie nazywa , strasznie tepa. Mialam jakis miesiac temu takie luszczenie i leciutko krew podeszla pod sutki , to posmarowalam kilka razy i pomoglo . Teraz chyba nie bede hartowac hmm nie wiem.
A jak idzie nie jedzenie slodyczy ? :) kolo czwartu jak sie wytrwa to jakos idzie , ale zjadlam nalesniki z nutella ( zasługa Heltinne i placki ziemniaczane chodza za mna ) to nie wiem czy to nie jest oszukiwanie troche , bo jakby nie patzrec to czekolada haha.

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, martwie sie..czuje dzis bardzo malo ruchów. Jeszcze wczoraj wieczorem było wszystko tak jak zwykle, czułam jeszcze jak maly sie rusza i rozpycha przed snem, a potem w nocy pobolewał mnie brzuch, tak jak na miesiączkę, szczegolnie jak lezalam na lewym boku, wiec spałam też duzo na prawym.. ruchow w nocy nie czułam, ale tak było od zawsze, że mały aktywny był raczej tylko w dzień..ale teraz czekam na jakieś konkretne kopniaki od rana i nic..tzn kilka razy poczułam lekkie przeciaganie sie tylko, albo jak przyłożyłam dłon to bardzo delikatnie udało mi sie coś wyczuć a tak to strasznie spokojnie dziś.. jadlam już czekoladę, śniadanie, teraz pomarancza, leżałam, zmieniałam pozycje, ale niewiele to daje..Nie wiem, czy to normalne, że mały jest po prostu jakiś leniwy dziś? Mam dzisiaj wizyte u gin ale dopiero o 17 i nie wiem czy czekać, czy jejchać na IP, nie chce panikować niepotrzebnie, bo leciutkie ruchy czulam, ale jednak widze roznice w porownaniu z tym co bylo zawsze

Odnośnik do komentarza

Motylka zawsze jeszcze mozesz pooddychac tak jak do porodu, wtedy dotlenisz dziecko lepiej, moj wtefy lepiej sie rusza.. chociaz wczorsj tez mialam taki slaby dzien i juz zaczynalam sie martwic a jak wieczorem sie rozhasal to jeszcze mialam dosc.. skoro do wizyty juz tak blisko to jabym sie wstrzymala i zrelaksowala przede wszystkim. A slodkie akurat na mojego dziala usypiajaco zazwyczaj..

Odnośnik do komentarza

Angi7 zasada jest taka ze kupujesz wluczke i szydełko po czym włącza filmiki na youtube I po kolei się uczysz :) ja tak się nauczyłam i w prawdzie sama wzoru nie zrobię ani nie umiem czytać z tych rozpisanych ( chociaż mam taki jedeno na trampeczki zapisany i dzisiaj na niego nadejdzie pora tylko musze najpierw jeszcze 1 balerinke zrobić )

O i zanim dodałam posta bardzo dużo się u mnie zmieniło ;)
Po wizycie okazało się ze mam ciśnienia takie jak Flawia i wylądowałam na izbie przyjęć. Mój mąż strasznie się denerwuje. Kochany jest aż mu się w domu łzy w oczkach zakrecily. Martwi się o nas biedactwo. Zobaczymy co to będzie ;) mała jest hiper aktywna pewnie przez moje ciśnienie. Mam nadzieje ze dostane leki i wrócę do domku. Szkoda tylko że mała ciągle głowa do góry wiec jak by coś się zaczęło dziać to na pewno zrobią mi cięcie...
Będę dawała wam znać ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Miila ja mam pralkę Beko, program ma wydluzone grzanie, i podwojne plukanie, to ma dxialac wladnie antyalergicznie czy cos.. warto to sprawdzic bo zawsze mniej pracy przy praniu
Agi77 prasowanie tez mnie przeraza... bardzo co prawfa tesciowa oferowala pomoc w tym temacie, ale jakos nie wyobrazam sobie ze tu przyjdzie i bedzie cos tskuego robila.. nie umiem przyjac takiej pomocy od niej - chyba mam jakis problem z sobą, bo jakos moja mama zecos zrobi dla mnie czy meza to luz, sama mu nie raz prasowala koszule czy robila pranie, alew druga strone, za cholere niemoge sie przemoc, tyle razy proponowala bysmy zostali u nich tj tesciow nanoc e normalnie dla mnie nie do przebrniecia.. mam blokadę, wstydze sie normalnie bardzo..
Marty ja to zaczelam dzis smarowac sutki maltanem,bo siedo niego dostalam w stercie rzeczy, alemoje sutki od zawsze sa pekniete i czesto podchodza krwią tak delikatnie, jesli chodzi o tarcie recznikami i zimna woda na zmiane z ciepła to tez dostalsm instrukcje odmamy tylko jej przytaknelam, ale to zly pomysl, Magda nawet o tym pisala, ze mozna sobie porod wywolac, a efekt zaden, ze jesli chodzi o karmienie to wystarczy kilka raxy dziecko przystawic i one sobie dadza rade, mozna tez laktatorem sie wspomóc, no i ja zamierzam moje tak pocwiczyc z racji ze sa małe, wklęsłe czy jakto zwał, ale jesli masz normalne to glowy bym sobie nie zawracała.
Paulina ja kupilam po jednym opakowaniu i to nie za duzym roznych marek pieluchbo mie wiadomo ktore beda dziecku i nam odpowiadaly. Chusteczki na razie tylko dwupak dada newborn od pierwszego dnia, itez na raxienie szaleje w temacie bo nie wiadomo jak to sie sprawdzi, a tez mysle o uzywaniu w domu wody z mydlem przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Magda - trzymaj sie biedaczynko, mam nadzieje, ze to tylko chwilowe!
Dzieki dziewczyny, nie bede zatem nic robic z sutkami, niestety w Irlandii raczej nie znajde Maltanu wiec bede musiala poszukac czegos podobnego tutejszej produkcji.
Motylka, u mnie to jakis owoc i lezenie na plecach pomaga, ale jak sie nic nie dzieje to moze idz, dla wlasnego spokoju? Albo przejdz sie na spacer z 10 minut, wroc, zjedz cos, poloz sie i sprawdz jeszcze raz. Moze to byc jakis bardziej leniwy dzien malucha, ale z drugiej strony ryzykowac nie warto.
Chusteczki tez mam te co Miila, 4-pak Hipp, a pieluszek mam sztuki dwie, jakies probki wiec bede musiala dokupic.
Groszek, ja Cie prosze, nie przypominaj mi nawet, wlasnie dwie laski z pracy szly do sklepu i dalam im kase zeby mi kupily Rafaello, takze widzisz jak mi idzie .
Angi moj trymer ma juz ponad 5 lat i chyba jest jakis taki bezimienny a pozatym kupowany tutaj wiec niestety nie pomoge, ale polecam bardzo, ogrodnictwo uskuteczniam i bardzo jestem zadowolona, chociaz coraz ciezej siegnac :)
Marta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...