Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Vena super wiesci, teraz pewnie juz slodko spisz :)

Ja planuje rozpoczac masaż krocza z poczatkiem 35tc wiec w poniedzialek,

Miałam paskudny sen! Chcialam ugotować dziecko! Na pralce stał termostat ustawiony na 65°C! I ja go w nim trzymalam! Jeszcze ubranego i w rozku! Totalnie bez sensu! Obudzilam sie i nie wierzylam ze taka głupota mogla mi sie przysnic!

Pozniej juz znacznie przyjemniejszy sen! Bylam na wycieczce w Norwegii i doprowadzala mnie Heltinne :D

Odnośnik do komentarza

Vena tak trzymaj, Ty w domku a Klara w brzuszku aż do cc :)
PaulinaNo całe 165cm ;) Średni krasnal
Marta zdaje się że js kiedyś opowiadałam o śnie z kotkami ale być może było nas więcej
Wkleję potem wzorki. Na zabawki, butki,sukieneczki itp.
ps. Szydelko tunezyjskie różni się od tradycyjnego i jest mniej popularne ale bardzo fajne.

Agi niestety, u mnie w miesiącach juz można liczyć, nie raz schody mnie pokonały :(
Wczoraj usłyszałam jak polozna tłumaczy swojej studentce na praktyce: jedyny sposób na pozbycie się bólu to urodzenie dziecka ;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ataa miałam kiedyś koszmar w podobnym klimacie:włączyłam pralkę i zorientowałam się ze z ubrankami piore dzidzie dopiero gdy zaczęło się wirowanie. ..
Minęły lata a mi nadal słabo robi się na samo wspomnienie...

Jak miło że przyśniłam się w miłym śnie a nie w jakimś nocnym horrorze ;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Czesc.
Ja juz mam dosyc ciazy;( widze, ze nie tylko ja.

W nocy myslalam, ze zgaga spali mi zoladek, przez to kilka razy zbieralo sie na wymioty, sikalabym i sikala, glowa pulsowala, masakra. Nie daje rady juz w ciazy. Codziennie marudze, ze mam dosc a funkcjonuje wiec chyba w domu nikt nie bierze tego bardzo serio.
Przeze mnie corka w nocy sie budzila, wiec eh nikt sie nie wyspal. Maz w pracy pada a ja padam i nie moge pospac bo corka.
Ja mialam podana oksytocyne, przez to ze rozwarcie mialam a skurczow brak. Gadali ze przez to ze nie mialam swoich tylko wywolane to mocniejsze. Nie wiem nie znam sie. Skoro to przezylam a drugi porod z wlasnych skurczow mialby byc lzejszy to sie nie obraze.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

O wow dziewczyny, zniknąć na noc z forum i już ile stron więcej :P
Po kolei!

Secondtry ale cudownie! uwielbiam kwiaty, to takie miłe, ah ah!
Rajmani a który masz tydzień kochana? już niedługo! dasz radę :) dałyśmy radę wszystkie tyle czasu to jeszcze chwilkę wytrzyma każda z nas :)))
Magda urocze buciki, gratuluję :)
Heltinne, dzięki za info kochana, wagi w porządku jak najbardziej, ja tam od początku wolałam maluszka w okolicach 3 niż 4kg, ale teraz się po prostu zaczęłam obawiać, że możemy tej trójki nie dobić, no nic, zobaczymy :*
Vena super, że ktg ok i że jesteś w domu, uf!
Magda co do snów i kotów.. mi się dziś śniło, że mąż się zgodził na 'przezimowanie' dwóch burków u nas w domu, były szczęśliwe, jadły i się grzały u nas, a potem nastała wiosna i kazał mi je już wywalić, bo sobie poradzą, ja je przez okno - z bólem serca, na ogródek, a one chciały wejść z powrotem :(
PaulinaNo kciuki za wizytę, ja mam 179 cm i małego pod samymi żebrami, nie na boki, wiec to chyba jednak indywidualna sprawa.
Co do rozstępów, też mam nadzieję, że wytrzymamy te 3 tyg jeszcze bez nich, oby, bo się zapłaczę. Już i tak mam jeden na lewej piersi, wiele go nie widać, ale jest!
Ansta kciuki za wizytę! daj znać :) tą Engerix polecają położne kupić swoją i przywieźć do szpitala, kosztuje ok 80 zł - potrzebujesz póki co receptę na jej zakup. U mnie ona jest w cenie 'pakietu', bo pytałam wczoraj, ale chciałam tak właśnie zrobić.
Ataa ja od koleżanki słyszałam, że są takie pompki do rozciągania/przygotowywania krocza, ponoć rehabilitanci to bardzo polecają, pozwala się przygotować po 35-36 tyg. może zobaczcie to sobie dziewczyny.
Melly jeszcze troszkę!! dasz radę Kochana :*

Dzwonili z MF, w poniedziałek mamy się spotkać na miejscu podpisać wszystkie dokumenty itd. przez telefon pani taka miła, zdrabniała moje imię, ah ah, czemu tak nie może być normalnie, dlaczego kobiety są tak często upokarzane jeśli robią coś z ramienia nfz... nie mogę tego pojąć, mała rzecz a ile potrafi zmienić - BYĆ MIŁYM!!

Odnośnik do komentarza

Rajmani jeszcze troszkę! Wierzę, że ci ciężko przez te opuchnięcia i kilogramy, no ale nic nie poradzisz. Żal się, jeśli trochę pomaga, zawsze wysłuchamy, pocieszymy choć troszkę.
Vena bardzo się cieszę!:*
Miila tu u mnie wszyscy zawsze są mili, więc kiedyś będzie tak i w Polsce. Musi być... Oby! Zgadzam się jakie to straszne, że pieniądze mogą tyle zmienić!:(
Co do pakowania torby, mojego męża tak bawi, że już to zrobiłam, że wszystkim rozpowiada, że już kanapki sobie zrobiłam na drogę i zamroziłam:D Albo, że codziennie robię kanapki i wieczorem, jak okazuje się, że nie rodzę, to on je musi zjeść. Żartowniś;) Chyba schowam tę torbę i mu powiem, że rozpakowałam, bo się kurzy czy coś takiego i zobaczymy jaki będzie mądry jak się zacznie;)
Secondtry kwiaty w całym domu... Jak w filmie! Mi się to nie zdarzy, gwarantuję!;P

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Miila wow, najważniejsze to zacząć, później jakoś pójdzie :)
Kwiaty w całym domu to chyba marzenie każdej kobiety, aczkolwiek mnie zadowolą chociaż w jednym pomieszczeniu ;)

Rozstępy - ja codziennie się wieczorem oglądam, póki co nic nie ma, ale jakoś mam przeczucie, że coś się pojawi. Ten mój brzuch taaaki wielki. W udach +3cm, w tyłku +8cm. A moja najlepsza przyjaciółka 11 czerwca wychodzi za mąż, tak bardzo bym chciała wyglądać wtedy jak człowiek, a nie jak typowa kobieta po porodzie.

Sny o kotach - to jakaś plaga chyba. Mi z miesiąc temu się śniło, że burego kota urodziłam i uwaga: karmiłam go piersią. No ohyda. Cały dzień nie mogłam się otrząsnąć z tego. W ogóle często ma durnowate sny.

Magda Ty to prawdziwa zdolniacha jesteś :)

Co do masażu krocza jakoś nie mogę się przekonać. Liczę na to, że i bez tego uda mi się jakoś sprawnie urodzić.

Dziś zakupy z mężem, kurcze znów będę się turlać jak bałwanek przy nim. Jeśli będzie komuś raźniej - też mam dość tej ciąży! Tzn głównie mojej ograniczonej sprawności.

Odnośnik do komentarza

U mnie torba juz spakowana, czeka....

Secondtry ach az milo sie czyta o tych kwiatach. Ja nie moge narzekać, maz mi kupuje kwiaty raz w miesiacu, po wyplacie... i nigdy u nas w domu nie ma, ze on jakoegos swieta nie obchodzi, albo ze zapomnial... ( zapomnial raz dawno temu o moich imieninach i po wielkiej awanti juz bedzie pamietal do konca zycia).
Rozstepow u mnie brak, a w okresie mlodzienczym nabawialm sie ich sporo. Wiec zakladalam, ze bede miala ich mnostwo. Teraz nie mam, ale tak jak mowilam brzuch mam maly i juz mi sie opuscil, a moze wlasciwie nigdy nie byl jakos specjalnie na górze.?... Smaruje codziennie palmersem i oliwka fur mama z rossmana (jest super).

Wlasnie przyszla do mnie moja wymarzona lampeczka skip hop sowa z projektorem. I nie moge jej otworzyc, bo maz mi kazal abym na niego czekala, abysmy mogli cieszyc sie razem.... (po tym dodal, ze mam nie otwierac, bo pewnie sama ja zepsuje) hehehe

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Anawee mój też mi karze czekać na niego z otwieraniem niektórych rzeczy, żebym 'nie popsuła', echhh :) ale może coś w tym jest rzeczywiście. Kurcze, może mi się uda dziś już częściowo wyprać ciuchy małego, jeszcze nawet wcześnie :D

Odnośnik do komentarza

Hej
U mnie bardzo dobrze. KTG bez skurczy , na razie nie brudzę i czop się jeszcze trzyma. Oby jsk najdłużej bo to bariera ochronna przed infekcjami a od infekcji do porodu przedwczesnego droga szybka. Mam sale w której jestem sama choć to chwilowe bo nie ma miejsc ns patologii i jestem na specjalnie uruchomionej sali ze względu na brak miejsca. Dziś doktor był i powiedział że każdy dzień jest bardzo ważny dla Szymonka i na razie zostaję ze względu na moją historię. Boją się mnie puścić do domciu. Synek mnie codziennie odwiedza więc jakoś dsm radę
Agi podbudował mnie ten 36 tydzień i zdrowy dzidziuś .Mi wychodzi z badań 34 i 5 dni wiec jeszcze troszkę

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki!
Zostaje w szpitalu do cc.tylko nie wiedzą kiedy bo na razie ciśnienie piękne 120/80, ktg dobre. Mam nadzieje ze dadzą mi skończyć 37tc czyli 18.03.2016.
Jestem po usg. Mała waży juz 3097g i jest piękna i duża jak powiedział lekarz.
Wszystkie badania ok.

Komodo dobre wieści. Damy rade!

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Kodomo dobrze ze u Ciebie stabilnie, caly czas za Was wszystkie sxputalne kobiety trzymam kciuki!

Agi, Miila ja pralke przygotowalam kilka dni temu :P teraz juz leci pierwsze pranie, ale ich ilość do wykonania mnie powala.. koszule piore jedna normalnie z wyplukana w plynie z atestem dla niemowlat a druga w tym mleczku dla malego. Taki mały tescik..

Odnośnik do komentarza

Witam Was kochane,
Eh troche mnie nie bylo a tamety ciekawe sie widze pojawily :)
Generalnie Nat , wymiatasz z lewatywką i od razu biznesik dziewczyny wymysliły :) fajnie ze taki sredni temat mozna bylo na luzie rozpracowac :)
Secondtry , Flavia kurcze fajnie ze juz jestescie po spotkaniu w realu , oczywiscie najwazniejsdze zdrowie dzieciaczków , ale wiem ze jestescie pod dobra opieka a kontakty towarzyskie ze tak sie wyraze tez sa wazne :)
Piekne rzeczy wy robicie Paulina literki super , nie wiem jak ty to tak szybko zrobilas , ja sie modle caly czas nad ta karuzela z filcu , i nawet jeszcze filcu nie zamowilam...
Magda buciki sa pzrepiekne , to wspaniala pamiatka dla dzidzi bedzie , bo latwo cos w sklepie kupic ale takie perelki co wy tworzycie eh
Marzy mi sie uszycie kocyka , ale to jak kiedys kupie sobie maszyne ...
Mnie sie wydaje ze juz takie ciaze mamy zaawansowane ze kazdej z nas juz sie to daje we znaki. Ale kazdy dzien zbliza nas do celu :)
oj pewnie o wielu rzeczach zapomnialam napisac .
a wiem , tesciowe tez sa niezle hihi moja powiedziala w grudniu to pewnie nastepny raz zobaczymy sie za 2 lata wtf !
Heltinne, Paulina z navem mam ostatnio przeprawe , bo dostalam pismo ze dokumenty zle wypelnione i ze brakuje im zalacznikow , okazuje sie ze moja lekasz zle napisala ten terminbekreftelse hehe norwegia..

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Flawia o wow! 3kg?! to dziewczyno, nic się nie martw, będzie wszystko super pięknie :) 18.03 już niedługo! jejku, ale jestem ciekawa kto tu pierwszy przed świętami jeszcze się rozpakuje :)

Swoją drogą, co u Kini? wiecie coś?

Ataa też mam jakiś program Baby w Samsungowej pralce, może to ten sam nawet co Ty? (nie wiem jaką masz pralkę), nic o nim nie czytałam, ale zobaczę jaką ma temperaturę i ilość płukań ustawioną automatycznie - bo to pewnie jedyna różnica.

Odnośnik do komentarza

Flawia i Kodomo dobrze że wieści od Was dobre ale trzymajcie się w dwupaku jak najdłużej :)
Ja czekam do następnego czwartku na dokładne badanie synka i jego wagę. Teraz wizyty co 2 tyg i pobranie wymazów w 36 tyg. Dopiero zaczęłam 33 tydz i już powoli mi się dłuży ale oby tylko z maleństwem było wszystko dobrze to jakoś dotrwam. Liczę na jakiś tydzień wcześniej na umówiony termin porodu z uwagi na cc ale wszystko pewnie będzie zależało od wagi maluszka.
Kompletuję zamówienie apteczne i jeszcze pozostałe asortymenty ale rzeczy małego już poprane i poprasowane. Powoli zacznę pakowanie :)
Mnie jak narazie 2 dni bolało spojenie ale ledwo nogami ciągnęłam wtedy. Także współczuję Wam dziewczyny wszystkich takich dolegliwości.
Magda, Malaga, Vena i pozostałe zdolne dziergające dziewczyny zazdroszczę Wam Waszych owoców pracy. Mężowi wczoraj pokazywałam zdjęcia to próbował mnie na mówić na naukę ale nie mam pojęcia od czego zacząć, więc odpuszczę ;(

Jakub Piotr urodzony 19.04.2016r. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...