Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze moj pomysl z jajem spowodowal usmiech na wielu twarzach. To taka tragi-komedia. Zobaczymy ile nas jaj zostanie po swietach.

Ataa nie wiem jak bedzie w Twoim szpitalu ale u mnie po porodzie dobe pyta polozna czy stolec byl jak nie.to daje ten czopek. Dostalam 2 razy, ten drugi podzialal. A potem dopiero w.domu juz w komfortowych warunkach ale dopiero po tygodniu sie udalo.

My mamy taki.zakaz.seksu od gin zeby sie.rozwarcie nie zrobilo, ale raz tak lekko sie udalo i na usg w.pprzadku bylo, a teraz poczekam do pt czy ok i tez chyba.cos powoli zeby sie.nacieszyc soba. Moj maz.ciagle tylko mi buziaki mnoe to irytuje teraz ale przeciez go nie wygonie.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Czarna piję te liście o dziwo całkiem mi smakują :) Mój humor to chyba tylko dobra mina bo czuję się jak obita piłka, nie mogę znaleźć pozycji do spania, siedzenia, już trochę wymiękam tak szczerze...

Cudowna ta czapka Heltinne , normalnie wzruszający prezent dla braciszka :,)

Świąt w ogóle nie czuję w tym roku, dzieci już porozwieszały kolorowe jajka na drzewach.Ja po cichu liczę, że ominie mnie całe przygotowanie bo będę skupiona li i jedynie na karmieniu piersią :D

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Ataa, jacie zestaw konsumpcyjny mistrzostwo :D

Co do czopków glicerynowych , to wow nawet je w moim szpitalu mieli na stanie i proponowali za free także Kanada panie :P Tak poważnie byłam dziś w tym szpitalu i nie jest źle, mam nadzieję, że i tym razem będę pozytywnie nastawiona po porodzie...To duży szpital wojewódzki, inwestują tam sporo ostatnio, ponoć porodówkę też w jskieś high tecki zaopatrzyli no ale zobaczymy na własne oczy :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

My mamy ochotę spędzić Święta we dwójkę, jeszcze nie planowałam co zrobić, ale tak myślę, że może żurek na własnym zakwasie (nigdy nie robiłam). Obawiam się jedynie "najścia" teściów.. I mama mnie namawia, że skoro są oni tak blisko to nic mi się nie stanie jak do nich na śniadanie Wielkanocne pójdę, no ale trudno zrozumieć, że wolałabym ten czas sama z mężem spędzić? Przecież to nasze ostatnie chwile tylko we 2..
heltinne - zdolniacha z pierworodnego [;

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Robię właśnie ostatnie zamówienie apteczne. Od dłuższego czasu smaruje brzuch Palmersem. Mam jeszcze opakowanie, do porodu pewnie starczy. Ale po porodzie też jeszcze przez jakiś czas trzeba się smarować.
Myślicie, że ten Palmers może być? Zapach nie będzie przeszkadzał dziecku?? Bo nie wiem, czy zamawiać, czy postawić na coś innego.

Odnośnik do komentarza

W imieniu synia i moich zdolnych rodziców - dawców genów ślicznie dziękuję :)

Ja jako mama jestem nie tylko dumna ale i wzruszona.
Takie chwile są cudowne,ile takich przed Wami.... To dopiero początek.
Wkrótce spójrzcie na swoje kruszynki
i będziecie się zastanawiać jakie talenta w nich drzemią.
I to uczucie gdy dziecko pierwszy raz przekręci się na brzuszek, powie mama, zrobi pierwszy samodzielny krok, zerwie kwiatka (oczywiście bez łodygi) czy narysuje kreske a potem glowonoga nazywając go mama..
Eh, poryczalam sie...

Ataa moja przedsiębiorca córka juz kombinuje rodzinny interes, ona będzie projektantka (uwielbia rysowac) a jej brat zajmie się realizacją projektów.Wymieklam słuchając tego :D
Czarna tak, to na zajęciach w szkole, temat był dowolny. Szyja na maszynach. Poprzednim razem uszyl poduszeczki dla taty

Poduszka rogal do karmienia macie? Czym jest wypełniony, zwyczajnym wypełnieniem do poduszek czy kuleczkami?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry/wieczór wszystkim :)

W kwestii świąt to w weekend dostaliśmy zaproszenie, ale grzecznie odmówiliśmy z racji imprezy urodzinowej w szpitalu :)
O tej porze za trzy poniedziałki wychodzę do szpitala :)
W tym roku Tato załatwia święconkę, będzie jedna wersja jajek faszerowanych, mazurek i pascha… wędlina kupna i szynka na gorąco na obiad … zresztą po śniadaniu w niedzielę muszę na 4h stawić się do szpitala na badania przed cc.

Sowy są piękne, owca wymiata! Kwietniowki mają talent! Heltinne Twój synek też świetnie sobie radzi, ale geny zobowiązują w końcu :)

Sex,a co to takiego? U mnie też najwyższe poziomy altruizmu i mąż wie, że taraz to jest jego czas, bo raz że u mnie orgazm prowokuje akcję skurczową to dwa nie mam wcale ochoty … po porodzie dużo lubrykatu i gra wstępna liczę, że mnie szybko rozdziewiczy :D

U mnie zamiast czopków glicerynowych dają bezpieczne tabsy na rozluźnienie kupy i jakoś obywa się bez traumy i bólu.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Dołączam do grona ciężarnych dziewic! Kompletnie nie mam ochoty, a po akcji z plamieniem to już bym się nie odważyła.

Nat super, że jest super;)
Ataa a jednak! Nutella i rybka z puszki hehe.
Heltinne talent po mamusi:)

Czopki glicerynowe - to moi najlepsi przyjaciele, już od jakiegoś czasu;) Jestem pewna, że po porodzie też się przydadzą.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Ansta gorący okres już tuż tuż przed nami, będzie się działo :D
heltinne zdolny synek! śliczna czapeczka i nie dziwię się, że pękasz z dumy :) Ja mam poduszkę do karmienia wypełnioną takimi kuleczkami, fajnie się układa i myślę że będzie wygodna.

Dzięki dziewczyny za info o tych czopkach, bo nawet nie pomyślałam o tym poporodowym wypróżnianiu i że mogą być problemy. Muszę się zaopatrzyć w nie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Takaona

pieluszkiMoze ktoras zainteresuje promocja w biedronce na pieluszki dada i w lidlu te ich 8zl za 34szt.
O dada slyszalam ze super a te z lidla?
W netto czesto jest pampers taki pomaranczowe opakowanie. One sa jakies gorsze?
Jestem zielona w temacie.

lewatywa
Piszac o zrobieniu jej w domu macie na mysli czopki?czy jak?:)
Chcialabym miec przed porodem a nie wiem czy moj szpital robi,czy czasem nie daja zwyklego czopka.

Nie chodze do szkoly rodzenia a chcialabym o oddychaniu w trakcie porodu cos wiedziec. trafilyscie na jakis fajny artykul filmik o tym?
Zapytalam polozna moja to mi odp ze po co mi to wiedziec w trakcie dowiem sie. Jak dla mnie ona jest beznadziejna. Dzwoni raz na jakis czas pyta jak tam? -i oczekuje ze powiem ze super i nie podejme zadnego temtu. Niestety u mnie narzucana jest ona z gory, bez wyboru

Pozdrawiam wiosennie dziewicze kwietnioweczki:****

Odnośnik do komentarza
Gość Angeletta

Hejka dziewczyny :-)
Dluuuugo nie pisałam, ale podczytuje. Z powodu wirusa mieliśmy wyjete z życiorysu trzy tygodnie. Od tygodnia dopiero funkcjonujemy w miarę normalnie. No i wreszcie zaczęłam ogarniać wyprawkę. Dotarło do mnie juz zamówienie z apteki, koszulki i szlafrok do szpitala i co najfajniejsze kupiliśmy tez meble do sypialni i mogę urządzać kącik dla Poli. Małżonek zabrał się za przemalowanie łóżeczka na biało żeby nam się komponowało :-) a ja kombinuje jak sprawic by w granatowym pokoju z białymi meblami zagościło trochę przytulności :-) nie będzie łatwo, bo talentem w tym temacie nie grzesze :-)
Ech, co do przytylanek, to po sporej przerwie pozwolilismy sobie wczoraj (jak to mój mąż ujął - zrobiłam to z grzeczności ;-) no i skończyło się plamieniem. Nie powiem, wystraszylam się, ale to musiało być jakieś naczynko, bo szybko się uspokoiło. W każdym razie chyba już nie będę ryzykować. Chce pobyć w dwupaku jeszcze te półtora miesiąca :-)
Powiedzcie mi proszę czy któraś z Was kupowała takie przedluzki do staników? Nawet nie wiem jak to nazwać. Chodzi mi o to ze mam staniki do karmienia po pierwszym dziecku ale pod piersiami zrobiły się ciasne i może da się je jakoś poszerzyć...?

Odnośnik do komentarza

Takaona Twoja położna chociaż dzwoni do Ciebie....Moja ogranicza się do sprawdzenia ciśnienia, siuskow, tętna małego i wpisaniu wyników do karty.
Gdy o coś pytam wydaje się być zaskoczona tym,że jestem czegoś niepewna. Przecież to moje 3.dziecko..powinnam wiedzieć wszystko....
W dodatku nie mogę zmienić położnej bo to jedyna na cały rejon (kilka miejscowosci)

poduszka dzieki za odp.Nat,PaulinaNo.
Zobaczę jakie są możliwości z kuleczkami,najwyżej rozpracuje kolejne poduszki.
Dzis zaliczyłam poz.nr 4,idę jak burza ;) A żeby mi roboty nie zabrakło dodałam 4 kolejne pozycje. Czyli w sumie 14 ;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne szacun dla synusia. Widac twoje geny heh.
Takaona mnie polozna uczyla, zeby oddychac przeponowo tj. Trzymasz dwie rece na brzuchu, jedna na czubku pod piersiami druga na dole samym i wciagazz powietrze nosem i wypuszczaz ustami tak zeby podnosila sie i opadala ta pod brzuchem. W trakcie skurczu tak samo tylko krociutkie oddechy. A w trakcie skurczy partych kiedy jeszcze nie.wolno przec to tak jakby sie chcialo swieczke zdmuchnac lub dmuchac w dolne zeby takie szybkie krotkie oddechy

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Takaona Malaga swietnie opisala oddychanie, Mahda kiedys zamieszczala taki filmik ale jak sie pojawi to moze poda jeszcze raz jak go szukac, bo ka na te chwile niestety nie pamietam.. co do lewatywy to u mniena liscie do szpitala jest napisane by wziac ze sobą, ja planuje zrobic w domu, w aptece prosisz o zestaw Enema. To jest taka buteleczka plastikowa z dluga cienka koncowka ktora apliuje sie do pupy i wydaje mi sie ze jest to łatwe i wygodne ale doświadczenia nie mam w tym temacie..

Odnośnik do komentarza

Hej;)
Czytam was dziś na bieżąco ale siły nie miala żeby coś napisać bo znowu byłam na IP. Tym razem pojechałam przed 4 rano i o 6 juz byłam w domu. Oczywiście ciśnienie .160/90. KTG ok. Krew mocz ok. Dawka zwiększona maksymalnie.w środę kontrola w szpitalu. Jak mi się nie uspokoi do tego czasu to na środowej wizycie zamierzam być umierająca żeby może mnie w końcu ustawili porządnie albo zatrzymali o kontrolowali bo zwariuje!!!!!
Stwierdzili ze moje ciśnienie nie wpływa na małą bo przepływy ok i badania tez....ale ile się można faszerowac lekami????!!!@

Coś się Secondtry nie odzywa......

Co do czopków to ja dostałam przed cc ale po cc to jest zbędne bo blizna w tym nie przeszkadza.

Przedlużki do staników są w każdej pasmanterii .....ja juz mam w każdym staniki. Najlepiej mi się sprawdzają te z gumką a nie te sztywne.

Dziś jeszcze musiałam jechać z dzieckiem do lekarza bo strasznie kaslał i katar i okazało się ze ma alergie bo odlucjiwo itd jest ok. Poprosiłam mamę żeby przyjechała i dzięki temu przespalam się w dzień. ....
Dostałam od lekarza dietę po urodzenia która minimalizuje przyszłą ewentualną alergie u dziecka oczywiście przy kp i stosuje się ją przez pierwsze 3 miesiace. Chyba sprobuje bo mój mały alergik po mnie; (((

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...