Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

majtynka88
mnie mniej więcej od 20 tc swędzi ciało - nie zawsze i nie całe, ale często dość dokuczliwie. Nie swędzą mnie dłonie i stopy jak do choleostazy, ale ciało w różnych miejscach. Lekarka powiedziała, że prawdopodobnie to wzmożona reakcja alergiczna (mam kilka krzyżowych uczuleń) dlatego wskazała, że jeżeli kiedykolwiek swędziałyby stopy i dłonie - bezwzględnie mam iść na wizytę. Mam uczulenie na aspirynę i właśnie przy alergii aspirynowej swędzą mnie stopy i dłonie - tego swędzenia nie sposób nie zauważyć ...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mme3ge8eho.png

Odnośnik do komentarza

Czy przy cholestazie swedza rece? Mnie swedza niesamowicie, nie mam zadnych plam ani krostek, a rece swedza.
Ja znow ma pobodki w nocy, dzisiaj o 3 i juz zero spania, dzisiaj wstalam i zrobilam pranie, bo juz ciezko mi sie lezy.
Wczoraj napisalam dlugiego posta, ale mi ucielo, polezalam i bol przeszedl. Ale ja od dluzszego czasu tak mam, ze nawet jak zejde ze schodow to juz mnie brzuch zaczyna bolec -mieszkam na 4tym pietrze i zejscie/ wejscie to obecnie dla mnie duzy wysilek.
Dziewczyny jaki materacyk do lozeczka jest najlepszy, bo tyle sie wczoraj nasluchalam, ze zupelnie zglupialam.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Ataa,Anawee wg.mnie lateks, ja jestem za naturalnym. Ogolnie tkaniny, materialy roznego typu najlepiej niech beda naturalne. No chyba ze macie uczulenie...

Oj, 4 pietro....dla mnie nie do pokonania... To spory wysilek, nic dziwnego, ze Cie boli. A potem z dzieckiem, wozkiem....

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Anawee dobrze, ze masz taka ewentualnosc. Nie zapomne wycieczek po schodach z dziecmi, zakupami, wozkiem, a to i tak sporadycznie, bo mieszkalam w bloku z winda. Masakra.

Vena Dzidzi nie zapodziejesz z tym kolorkiem ;) A tak serio super woombie :) Jak dalas rade ze szwami i elastycznym materialem?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Miila no widzisz niektorzy maja szczescie i odrazu sie udaje. Pieresze dziecko tez odrazu tzn piereszy raz nie patrzylam na owulacje bo to czesto robilismy ale akurat owulacje przegapilismy i poplakalam sie jak okres a jak zob kiedy owulacja to zaszlam, z 2 tez. Po 1 nie bralam tabl wiec bylo latwiej odstawic.
A teraz to przeraza mnoe to jak szybko zachodze bo jesli nie chce talb to trzeba uwazac zeby 3 nie wyszlo, tak glypio brzmi ale ja musze wrocic do pracy. Tzn znalezc bo mi sie umowa skonczy.
Jesli moge doradzic nie kupowalabym tak do przodu juz bo masz na 9-12 80cm a moka corka 80 miala po skonczeniu roku a teraz jak ma za 2 tyg 1,5 roku to niektore 86 sa dobre inne za duze. Metka metce nierowna. Ja nie kupuje do przodu bo pozniej beda gadali zebym nic nie kupowala. Ale maz tez szaleje za ubtrankami najbardziej swiatecznymi lub sukienkami.
Heltine no ja nie jestem sama z corka bo i tesciowa i maz ale jak mam polezec to oni sie bawia z corka, ja nie kupuje przez neta bo chce podotykac poogladac na zywo, a u nas to trzeba do miasta a tam jestesmy raz na tydzien moze 2 i nie lubimy duzo sklepow zahaczac bo pakowac i jeszcze corka w fotelik i tez by cgciala pobiegac. Teraz ciezej. Tez bym chciala tak sie jeszcze kiedys bawic w wyprawke ale mam siostry dwie moze pozwola;D a teraz los dal nam syna to tez jednak trzeba pokupowac.
Kodomo strasznie wspolczuje, nie lubie jak dziecko choruje;( a u Ciebie to wszystko widze naraz;(

Wlasnie dziewczyny lezace to licza kazdy dzien do przodu byle jak najdluzej wytrzymac a nielezace ze juz tak malo zostalo a nic noe maja, ja znam 2 perspektywy. Ja zamiast wyprawki to mam prabie maskotek segregacja zabawek itd i tez nie wiem kiedy to zeby a bardzo nie zabrudzone bo corka sie bawi o dziwo maskotkami jak wchodzi do lozeczka to tuli kazda z osobna.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Rannyyy Julek, czwarty dzień wychodzę z tego zapalenia gardła i chyba jest jakiś przełom.Wczoraj i w sobotę płakałam z bólu, tylko doraźnie na krótko pomógł paracetamol.Nic nie przynosiło ulgi, żadne płukania, pastylki do ssania, nul.Dziś dalej boli ale mogę przełknąć ślinę bez wylewania łez.Pomógł syrop z cebuli, zadziałał jak balsam.Nie mam bakteryjnego nadkażenia więc płukanki tylko wysuszały śluzówkę.Siemię lniane i syrop z cebuli, rulez!!!

Jak to człowiek nie focenia jak się dobrze czuje, dopiero jak zaraza dopada to o tym myśli ;) Miłego dnia wszystkim :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Agulaa a mi ten artykuł pomógł, po tym co juz słyszałam tutaj od dziewczyn, to stwierdzam ze faktycznie lateks, tylko jesczce sie waham nad mieszanka lateks-kokos, lub tu jest taka propozycja lniano-konopny z siatką 3D - tez mnie zainteresował.. ale to jesczce meżowi poakze niech pomzoe mi zdecydowac.. ceny jak dla mnie przystepne, tzn wg mnie materac do 300 zł jest bardzo ok.

Tak psizecie o zachodzeniu w ciąze.. u nas to było tak ze ok pół roku po slubie przestalismy sie zabezpieczac, a po pól roku zaczelismy wrazac uwage by trafic w owulacje i pilnowac wszystkiego, po kolejnym roku postanowilismy ze dajemy sobie jesczce 3 miechy i jak nic to idziemy do lekarza i wtedy za trzecim razem okazało się ze jestem w ciazy.. Tak wiec nie mam pojecia czy teraz bedziemy jakos specjalnie uwazac.. na pewno na poczatku, ale nie skusze sie na zadne tabletki..

Odnośnik do komentarza

Nat34 skoro dzis przelom to teraz bedzie juz tylko lepiej :) Bylas tak w ogole z tym u lekarza?

No i kupilam kosz mojzesza :) Doszlam do wniosku, ze to bedzie najlepsze rozwiazanie na sam poczatek. Wow wow, z mothercare ;)
Troche mnie rozbawilo ogloszenie, gdzie babka z duma pisze iz zostalo zakupione w Londynie. Dla nas to zadna rewelka, ale Norki inaczej postrzegaja Londyn - jako miasto turystyczno-handlowe, a mothercare jest w Norge niedostepne. No wiec wow ;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

dzięki Heltinne z tym kodem z gazety wychodzi 230 zł, przesyłka gratis, a z tego co widzę to na allegro najtaniej mam za 239zł, znalazłam tez uzywany takio za 100 zł, ale jakos.. nie wiem czy chce zaryzykowac.. A powiedz co masz do tej wkładki kokosowej? jest on wtedy twardszy.. i ze niby kokos jest taki ekstra.. chcialabym jakis sensowny argument by go odrzucic :-) no i intryguje mnie ta warstwa lniano konopna w tym pierwszym, tylko z tego co widze na razie te materace hevea maja bardzo dobre opinie...

Odnośnik do komentarza

Ja tez byłam za koszem dopóki go nie zobaczyłam i nie obmacalam na żywo (Heltinne właśnie w mothercare). Strasznie niestabilny jak dla mnie. Taka zwykła wiklinowa cienka plecionka i ten stojak to zwykły krzyżak.przy moim żywym 5 latku odpada. I jest niski wiec się trzeba porządnie schylic do dziecka.

Wpadłam dziś do rossmana i zakupiłam bebilon 1 w saszetkach na 200 ml mleka w razie W po 3 zł. paczuszka.

Ja mam materacyk po synku I jest w piwnicy w folii.....chyba kokos gryka.....mam kupić nowy czy wystarczy wywierzyć i odkazic?.na teraz mam kołyske wiec opcja łóżeczka dopiero jesienią.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Heltine i reszta z tym koszem mojzesza. Ja wiem co to jest i tak pytam bo to jest na 3 miesiace chyba tylko, to Wy to zamiast lozeczka narazie czy jako do drugiego pokoju czy jak? Bo tak myslalam fajne tylko akurat ja to przy corce do naszego pokoju jak chcialam film to bralam gondole na podloge, a w sypialni lozeczko. Teraz nayczylam sie na bledach i dziecko.bedzie spalo tylko w lozeczku a jak na dol pojde z corka to lezaczek.
Co do materaca to nie wiem co byn zrobila, ja bym chyba za 100 zl kupila nowy a ze dziecko ppo dziecku to nie musze wietrze i tyle

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Ataa roztocza...wylegarnia. +Wilgoc=bakterie, plesnie Mam uczulenie (roztocza,plesnie), kiedys astme, ale choc jakos z niej "wyroslam" musze zwracac na to uwage, inaczej kaszel i ogolnie ciezko mi zlapac oddech, plesnie to wysypka..
Dlatego sam lateks jest wg mnie ok.
On nie jest super mieciutki, wrecz przeciwnie. Lekko twardy, elastyczny, idealnie dopasowuje sie do ciala. Ja osobiscie mam rehabilitacyjny tzn z jakims certyfikatem itd.

Flawia no ja niestety nie mam szans "pomacac na zywo" :(
Ale ten stelaz nie wyglada slabo, jest w formie kolyski, nie krzyzaka. Niski jest chyba ze wzgledu na mozliwosc postawienia obok lozka, mi wlasnie o to przede wszystkim chodzi. Coz, o ergonomii mozna tu zapomniec...

Flawia, ja kupilabym nowy...
kumi fajnie, a jaki masz, taki a la kolyska?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zamiast kosza Mojżesza polecam taka dostawke, kupiłam, bardzo stabilna, można dostosować wysokość do wysokości naszego łóżka, poza tym istnieje możliwość regulacji poziomów, wiec nie ma konieczności podkładania tego klina pod główkę, no i wydaje mi się ze wystarczy na więcej niż 3 miesiace

http://www.chiccopolska.pl/produkty/8058664035267.ozeczko-dostawne-next2me.odpoczynek.lozeczka.html

Odnośnik do komentarza

Melly jako mobilne lozeczko, takie, ktore z poczatku moge w nocy przenosic do sypialni . To po to, aby nie robic dziecku miksa w glowce zmieniajac co chwile miejsca do spania.Nawet jesli bedzie to inne pomieszczenie,powinno czuc sie bezpieczniej.
Ogolnie lozeczko mam, kwestia zmontowania po jakims czasie, albo gdyby cos nie gralo.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...