Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Chce mi się płakać :( zepsuła się górna grzałka w piekarniku (po włączeniu ulatnia się dym), a nie mogę znaleźć karty gwarancyjnej i rachunku z niego. Na wszystkie inne sprzęty mam a na cholerny piekarnik nie :( jestem zła na siebie bo ogarnięcie papierów w domu to moja działka :( tyle dobrze, że dolny termoobieg działa...

Odnośnik do komentarza

A ją się ciągle czuje głodna, masakra, ja inna dieta Ale nie mam co jeść między posiłkami, dziś zjadłam rosołu to w trakcie miałam burczenie takie jakbym 3 dni głodna chodziła, a jednorazowo nie dam rady już dużo zjeść. Laski a skąd wy wiecie które to rączki a które nóżki?? Moja lubi majstrowac przy biodrach właśnie z jednej i drugiej strony naraz

Odnośnik do komentarza

No ja czuję takie malusie coś jak się rusza łokieć jaki czy pietka... Ale właśnie naraz z prawa i lewa :) a czasem takie wypychanie_ przemieszczanie... różnie :) leniwiec gdzie ty dorwalas cyckonosz w takim rozmiarze, Ja szukam C bo z mojego B mi się cycki wylewaja i nie mogę się na nic zdecydować, poza tym inna miska jest dla 70 i dla 75 a ja mam 73 i nie wiem już sama, może stacjonarnie pomierze jak znajdę taki rozmiar w ogóle

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ustalmy ze faktycznie cos w tym tygodniu grasuje i nazywa sie
NIEPOHAMOWANY GŁÓD NA SŁODKIE
Ja dzisiaj cały dzien próbuje sie oszukac, tu jogurcik, herbatka jabłuszko. Żeby tyle nie jeść cały dzień spisuje co jem żeby mnie to odstraszało od kolejnych porcji.
Najchętniej bym zjadła jakieś ciasto z kremem,kokosami albo eklerki i najgorsze jest to ze wiem ze jeden by nie wystarczył.
Boziu a tu dopiero 19 i brak pomysłu czym sie tu zapchać.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Ceny tych stanikow mnie przerażają ogólnie, żal mi wydać wiedząc że potem znów wrócę do swojego małego rozmiaru :( wolałabym coś dla małej kupić. A jescze w kwestii materacykow, młoda po roczku już na łóżeczko normalne idzie więc lateks po 8 m-cu mnie nie urządza.
Jeszcze chciałam napisać że Ernesto widać że to nie decyzja wynikającą z ciązowych emocji ani jakiegoś jednorazowego nie porozumienia, raz przez 11 lat bycia razem mój mąż coś próbował zasugerować ze przesadzam (40 stopni gorączki) normalnie jest troskliwy więc mimo że mu wygarnelam to jakoś się dogadalismy. Tu widać taki typ a nie jednorazowy "wyskok" gratuluję odwagi, i 3mam mocno kciuki, najważniejsze że masz oparcie w rodzinie. Rok czasu przed tobą córeczka nie myśl teraz o pracy, wszystko się pouklada :)

Odnośnik do komentarza

Coś jest na rzeczy z tymi zachciankami. Ja słodyczy unikam a wczoraj opatolilam 1/3 dużej paczkM&M do tego żelki
Dziś tez juz chciałam spalaszowac ale się powstrzymałam. Stanęłam u mamy na wadze i się przerazilam. Jakaś spuchnieta jestem. Paczka z allegro przyszła, także dziewczyny przewijak na łóżeczko za 35 zł można śmiało brac;) lakrator ręczny Baby Ono wspomniany wcześniej też super, nawet mąż zdziwiony ze tak dobrze zasyssa. Nakładki silikonowe wysłali rozmiar L chyba nie zwróciłam uwagi na rozmiar:( mój maluszek tez strasznie się Wypycha, teraz kopie nisko chyba nóżkami bo ułożony ostatnio był posladkowo. A cały dzisiejszy dzień na górze czułam chyba rączki jak wypychal, aż w szoku byłam ze tak to czuć! Śliczne brzuszki dziewczyny!

Odnośnik do komentarza
Gość EwelinaCzCzy y

RedNails89
Ooo, jakie lasencje tu mamy, no no no :) ja jutro wizyta na fotelu, to dowiem się ile mnie przybyło.

Narobilam dziś na obiad racuchy z jablkami, omnomnomnom :D ale pojadłam :D a taką porcję trzasnęłam, że jutro będę znów smazyc :D

ale mi narobilas ochoty na racuchy. Mniam mniam :)) chyba będę musiała jutro zrobić. A to drożdżowe robiłaś?

Odnośnik do komentarza

Lilijka śliczny wózek, mam nadzieję że wersja beżowa będzie równie ładna :)
Do mnie też dotarła paczka wyprawkowa do Juniora, również potwierdzam że przewijak za 35zl bardzo ładny. Jeszcze muszę kupić wanienkę i prześcieradła do łóżeczka i do wózka i zacznę prać i prasować ciuszki :) moja mama dzisiaj odgrzebała karton moich ciuszków i nawet trochę się nada dla Małego (może nie wyjściowe ale w domu ok) tylko muszę je wyprać min. 3razy.
Mamusie w szpitalach trzymajcie się i wracajcie do domku w dwupakach! Tym co wyszły gratuluję wytrwałości i oby kolejna wizyta była dopiero na poród :)
Misiakowata twoja choinka już zamknęła sezon świąteczny a u mnie jeszcze musi wytrzymać bo księdza po kolędzie jeszcze nie było i w tym tygodniu jeszcze nie będzie, a też mam żywą i to ciętą. Coś jeszcze miałam napisać ale chyba skleroza ciążowa mnie dopadła :P

Odnośnik do komentarza

Ania trzymamy mocno kciuki za lezenie:) I zobaczysz szybko Cie wypuszcza :)

Aga ciesze sie ze dla takiej DZIELNEJ babki moge byc w czyms wzorem. Az mi glupio :D Ale lepiej motywowac w ten sposob niz wogole :D hehe

Ja na kolacje zjadlam jezorki w sosie chrzanowym z peczakiem i poprawilam to wszystko jogurtem naturalnym z platkami owsianymi cini mini i dosypalam sobie cukru do tego :D I teraz jestem ukontentowana :D Az sie boje co jutro moje dziecie zazyczy sobie do jedzienia... Izaure z cebula??? Nie zdziwilabym sie :D hehe

Ide Was doczytac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...