Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

ania71250
Mi już orgazmy nie wychodzą. Wczoraj wszystko fajnie a po paru minutach schodzę bo już mnie plecy bolały i mówię do mojego,, nic z tego nie będzie,następny numerek za pół roku :),,jego mina była bezcenna :).

Ania rozsmieszylas mnie ta mina meza :D hehe Ja ostatni nr z mezem zle wspominam. Tez bylam na gorze ale to nie bylo fajne...

Teraz to tylko mezem sie zajmuje zeby mu przykro nie bylo ze taki "pelny" chodzi. Wkoncu moze sir pochorowac od tego :D hehe

Kulka ja Cie podziwiam bo ja na jeden orgazm musze sie wygimnastykowac a Ty 2 lub 3. Tozto ROZPUSTA!!!! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Mi każdy mówił że będzie chłopiec, jakie było ich zdziwienie jak powiedziałam że dziewczynka :)
Mi się wydaje że brzydne? Ostatnio. Pomijając cerę, ale ogólnie tak blee :)

Madika omomom zjadloby się :)
Faktycznie nie zdawałam sobie sprawy z tego, ale wczoraj sobie zdalam sprawę i teraz nicc, zero seksu do 36tc, o ile wytrwam! I wstaje tylko w czwartek na wizytę do lekarza...
Renia a swoją drogą to nic mi nie mówiła o bzykaniu, tylko żeby leżeć, jeść w łóżku i nie dźwigać, może wyleciało jej z głowy, mój błąd, ale nas poniosło i zalujemy na tyle że teraz już długo długo nic nie będzie.

Ania jak sobie wyobrazilam minę męża Twojego, to też śmiać mi się chciało :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Co do plci, to pewnie juz Wam pisalam, ale jedna osoba (a dokladnie pan od remontu;)) powiedzial, ze na pewno bedzie dziewczynka, bo podobno, dziewczynka odbiera mamie urode;))) Mile macie to otoczenie;)
Nastraszylyscie mnie tymi orgazmowymi skurczami!
Ja slyszalam juz trzy wersje odnosnie seksu w ciazy i wywolania porodu. Ze sa to :
- plemniki
- sam orgazm (oksytocyna)
- ruchy tlokowe i tworzace sie podcisnienie w pochwie ;)
Eliza zazwyczaj jest spokojna "po". Jednak przed czesto szaleje, i ciezko o tym nie myslec;) a orgazm ja chyba naprawde usypia:)
Jednak wspolzycie jest coraz trudniejsze- nie sposob nie zauwazyc brzucha, nie kazda pozycja jest wygodna i mozliwa.
Czasem czuje sie jak w takiej grze, gdzie kazdy miesiac (a nawet tydzien!) to nowy poziom, coraz trudniejszy (a wydawalo sie, ze te poprzednie byly trudne!)
Juz jesli jestesmy przy grach, to moj poprzedni zwiazek przez to wlasnie sie zakonczyl po kilku latach. Jednak u mojego eks, doszedl tez hazard no i juz po prostu nie dalo sie wytrzymac. Nawet ktoregos dnia odkrylam, ze gral czasem moim nazwiskiem i moja karta bankowa (bez mojej wiedzy oczywiscie).. Zaczelo sie tez od gierek, pozniej poker i poszlo szybko... Do psychologa (chociaz dla mnie to juz kwalifikowalo sie do psychiatry!) nie chcial isc, a dajac mu wybor ja lub gry, wybral gry;)
Wiec Kamilla, uwazaj, ale oczywiscie nie panikuj. Kazdy przypadek jest inny i moze u Twojego to sposob na odreagowanie zblizajacego sie "niebezpieczenstwa". Ale trzymaj reke na pulsie:)
Jesli chodzi o sucha skore, to polecam Balsam Isany z Rossmanna z Urea 5%.
Fajnie sie czyta o tych latwych porodach. Ja wokol mnie slysze tylko o dlugich, ciezkich i zakonczonych cesarka...
Moja mama rodzila mnie 6 godzin, a moje siostry (blizniaczki ur.na pocz.9miesiaca) w poltorej godziny... Zaczelo sie jak w filmie, chlupnieciem wod, pozniej szpital i dziecie na swiecie:)
Mam nadzieje, ze u mnie i u Was bedzie podobnie szybko!
Zycze wszyskim milego dnia:)
Ps. Strasznie nad tym ubolewam, ale juz nie moge lezec na plecach- zatyka mnie w mostku...wiec ten lewy bok naprawde ma cos w sobie;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam odwrotnie początek ciąży ok nie było żadnego pryszcza czy krostki za to wymioty i nudności po 2 mies az do 5 to cala twarz wysypana na szczęście od jakiegoś mies nic wielkiego nie wychodzi no tak 2-3 zmiany to standard a rośnie we mnie chlopak hehe więc nie ma reguł poprostu zabobony no ale czasami coś w nich jest. Btw znacie jakieś sposoby na pozbycie się zauroczenia?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

witam.wczoraj miała połówkowe na pewno bedzie dziołcha wazy 515 g wszytsko ok tylko mi w jednej tetnicy macicznej jakis inny przepływ wyszedł który po 26 tyg ma zaniknąc a jak nie to musze sie monitorowac zeby do zatrucia nie doszło:) Stąd moje pytanie miałyscie takie badanie robione na połówkowym?A i moja szyjka długa i zamknieta dzieki Bogu :)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/komplet-szlafrok-koszula-do-szpitala-do-domu-s-m-i5820648604.html

To chyba tu były te zestawy.

Ale nastukalyscie stron ;D

Śmiałam sie z grudek w budyniu bo wczoraj wieczorem robiłam:)

Ja dzis mam wizytę. I dowiem sie co z tymi skurczami. Wczoraj złapał mnie ogromny ból pod pępkiem i nie mogłam oddychać. Wystraszyłam sie strasznie.. :/

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ewcia2016
Witam :-)
Czytam forum codziennie (chociaż czasem i tak musze nadrabiać ale jakoś się wyrabiam). Któraś dziewczyna pisała ostatnio o łazankach i postanowiłam tez dzisiaj zrobić. Będzie to mój debiut ;-)
Od kilku dni staram się dużo leżeć bo na ostatniej wizycie zgłosiłam gin ze na dole brzucha czuje coś dziwnego. Niby nie boli ale jest to niezbyt przyjemne. Stwierdził że to skurcze. Rzeczywiście tak jest bo mam wtedy brzuch jak skała. Najgorsze w tym jest to ze teraz zaczyna mnie to boleć i czuje coraz częściej. Jak leżę jest ok a jak tylko wstanę znowu to samo. Postanowiłam ze będę jeszcze przez weekend obserwowała a jak nie minie to przyspiesze wizytę która mam na 22 dopiero. Czy któraś z was też tak ma?

Właśnie wczoraj na wizycie rozmawiałam z gin o takich "napinaniach" . Mówię ze mam kilka razy dziennie w dole brzucha jakby skurcz, brzuch tam twardy i po paru sekundach przechodzi..zbadał mnie i mówi ze to normalne na tym etapie. Gorzej jakby te napinania zaczynały sie od góry brzucha i twardniał cały. Mnie to uspokoiło no ale dodatkowo miałam badanie na fotelu.

Odnośnik do komentarza

Dzieńdoberek!
Znowu przesadzilam ze spaniem, muszę się ogarnąć bo tracę kupe czasu na spanie ;)
A zaraz ma wpaść koleżanka na kawę i ciacho a ja taka nieubrana :D

A propo porodow, wiem że dziewczyny które będą rodzić pierwszy raz mają mnóstwo obaw, ale uwierzcie że mi to że wiem co i jak wcale nie pomaga :P

Poród pierwszego syna od pierwszego skurczu do urodzenia trwał 5,5godz. Ponoć drugi poród jest szybszy i tego właśnie się boję. Termin na Wielkanoc, już mam wizje jak stoję w Kościele a tu wody chlustaja. Albo zginam się w pół przy skurczu :P Albo mój mąż przesadza żeby nie panikowac i was efekcie rodze w domu/samochodzie. No mówię Wam, moja wyobraznia szaleje pod tym względem :D

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

ZZO miałam ze względu na planowane cc, choć nastawiona byłam naznieczulenie ogólne, jak sie okazało że jednak zzo, to myślałam że zejdę z wrażenia...a to nic nie bolało i nie miałam żadnych dolegliwości po zejsciu znieczulenia.
RedNails ja kupowałam getry na stoisku takim ryneczkowym, pani u nas koło biedronki stoi, raz też kupowałam w sklepie dziecięcym, gdzie są i wózki i akcesoria i ubranka dla dzieci, rajtuzy właśnie, czapki....A nie mogą być po prostu rajtuzy??? u nas było też zalecenie zimą że rajty/getry wg uznania

Odnośnik do komentarza

Moja teściowa pierwszego syna rodziła ponad 30 godzin, przy drugim omal nie umarła, a przy trzecim byłe przekonana że nie wróci już do domu. A ten trzeci czyli mój mąż to wyszedł tak szybko i bezboleśnie że sama była w ciężkim szoku!! Mój pierwszy poród trwał 10 h od momentu odejścia wód płodowych, teraz nie wiem na co się nastawiam, ale tez jestem przerażona...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...