Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Kamila, no i nie potrzebne były wcześniejsze nerwy :-) cieszymy się, że z Tobą i maluchem wszystko dobrze.
Teraz czekamy na wieści od Misiakowatej :-)
Ortoda - ale laseczka z Ciebie ;-) fiu fiu :-D

Dziewuszki, co dzisiaj na obiad??? Choć prawdopodobnie zjem coś z mężem w Ikei ale na jutro już bym coś uszykowała :-)
A dzisiaj chciałabym coś kupić dla córci... Może pościel i poszewki lub jakiś kocyk, no i oczywiście świeczki i jakiś materiał, bo chcę uszyć świąteczne poszewki na poduszki do salonu ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Starałam sie nie denerwowac ale jak tylko no nie czułam przez dłuższy czas mojej. Tosi. To juz mi w glowie różne rzeczy siedziały. Starałam sie pamietac ze to za maly wynik i ze przeciez mam przeciwciała... Ale wiecie jak to jest :) teraz się zastanawiam czy nie zrobic jakichś wniklejszych badan dziecka... Bo boje sie ze może cos jest nie tak. A mi sie moja Tosia snila dzis , ze juz się urodziła. I sie usmiechala do mnie;) miała oczy ciemne jak węgiel i w różowym ubranku leżała w wózku. No i od rana mi mocno buszuje w brzuchu zwłaszcza jak jechałam do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Czesc Brzucholki
Tak gonie Was i gonie, ale dogonic nie moge. Co jestem blisko to potem znowu wchodze i sie oddalam.
U mnie weekend minal, raz lepiej, raz gorzej. Nie moglam spac przez bol bioder i co sie musialam obrocic na druga strone to sie wybudzalam. Wkurzajace. I stwierdzilam, ze musze zaczac cos czytac niezwiazanego z ciaza, zeby sie zrelaksowac. Denerwuje sie czasami tym co bedzie jak Mala przyjdzie na swiat i wkurzam sie na sama siebie czasami jak jest teraz, a to spac nie moge, a to zmeczenie, a to cos tam :P
Dziekuje za ta strone z termometrami. Rzeczywiscie godne uwagi.
Dzis za to mam dobry humor. U nas okropnie zimno, ale slonecznie, mroznie i szron wszedzie. Rano musialam skrobac auto ale nie bylam spozniona wiec zrobilam to z przyjemnoscia :) Wiem, dziwna jestem, ale uwielbiam z rana jak mam czas skrobac szyby.
Dzis ostatnie zajecia w szkole rodzenia, bedzie oddychanie i te sprawy.
Dla Malej mamy juz sporo ciuszkow, ktore dostalam, mama nakupowala widze rowniez (ja mieszkam w UK wiec wysyla mi zdjecia), mamy lozeczko i materac bo akurat byly w promocji. Najpierw myslalam, ze o za szybko, ale teraz nie wiem. Widzialam, ze niektore z Was nawet wozki juz maja. Nie wiem czy sie wstrzymywac czy juz kupowac pelno para
Wiecie czy mozna stosowac balsam do ciala z kolagenem w ciazy? Kupilam ostatnio kilka balsamow do ciala (mieszam z oliwka) i sama nie wiem, czy moge stosowac ten z kolagenem. Uzywalam go kiedys i moja skora dobrze na niego reaguje. Poszlam za rada ktorejs z Was rowniez i kupilam ten Alantan Plus na moja swedzaca skore. Jest calkiem niezly, ale nie zawsze moge obejsc sie bez masci ze sterydami.
Pisalyscie cos o swinkach i innych zwierzaczkach, wiec sie przylaczam :) Bekam lepiej niz moj maz teraz, ale jaka ulge mi to przynosi :) Az sie boje ze sasiedzi slysza ;)
Trzymajcie sie cieplutko i zdrowo

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ahh ale weekend szybko minął.
Przepraszam dziewczyny za narobienie smaka rogalikami ale w ramach rekompensaty macie link do przepisu. Naprawdę jest łatwy tylko czasochłonny. Ja już wczoraj zagniotłam ciasto na kolejne bo tamte już zniknęły :) zrobię jakoś w tygodniu. Dziś będą ciasteczka czekoladowe :) http://www.mojewypieki.com/post/croissants

Ortoda ale się odstrzeliłaś, fiu fiu! No i masz taki malutki brzuszek jeszcze.
Monimoni no to jest już konkretny brzuszek :) nie da się pomylić czy jesteś w ciąży czy się obżarłaś ;p

Kamilla i widzisz?! na co były te nerwy :) super!

W sobotę byliśmy u znajomych, którzy mają 11-sto miesięczną córkę. Fajna, tak interaktywna już (wcześniej ją widzieliśmy w sierpniu). Przekonałam się, że metoda karmienia BLW jest całkiem spoko, rozwijające dla takiego malucha. No i mąż stwierdził, że jak oni dali radę to i my damy, już jest spokojniejszy o naszą przyszłość z maleństwem :)

Przy okazji mówili o monitorze oddechu przyczepianym do pieluchy. Strasznie odradzają bo nie dojść, że to się przesuwa to przy zmianie pieluchy trzeba to na nowo montować do drugiej. Chyba Ty Kamila o taki pytałaś.

Odnośnik do komentarza

Kamila, no i nie potrzebne były wcześniejsze nerwy :-) cieszymy się, że z Tobą i maluchem wszystko dobrze.
Teraz czekamy na wieści od Misiakowatej :-)
Ortoda - ale laseczka z Ciebie ;-) fiu fiu :-D
Dziewuszki, co dzisiaj na obiad??? Choć prawdopodobnie zjem coś z mężem w Ikei ale na jutro już bym coś uszykowała :-)
A dzisiaj chciałabym coś kupić dla córci... Może pościel i poszewki lub jakiś kocyk, no i oczywiście świeczki i jakiś materiał, bo chcę uszyć świąteczne poszewki na poduszki do salonu ;-)
Po za tym dzisiaj chcę przygotować ciasto na pierniczki alpejskie nadziewane - pierwszy raz będę je robić, więc wypróbuję ciut wcześniej czy będą dobre i czy mi wyjdą :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka to pewnie zalezy jaki monitor. Ja czytałam opinie ze są dobre bo właśnie przy przeponie sa pozatym jak wyjmiesz dziecko z łóżeczka to monitor bedzie z nim a w łóżeczku musisz wylaczyc go zanim wyjmiesz dziecko żeby alarmu nie wlaczyl. Co do wypieków to mi po glowie wlasnie chodzi piszinger i blok czekoladowy:D tylko mi piszinger taki z masa kakaowa dobra chodzi bo wiem ze niektórzy robią z taka inna... Chodzi mi o konsystencje żeby byla kremowa taka i stala a nie za wsiąknie w te wafle. Co do tej strony mojewypieki to uwielbiam chociażby przeglądać te przepisy:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...