Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Aniolku to czekamy na jakieś złote rady :) choć moja jest znosna :)
Dzięki za cynk dot. położnej. Calkiem inne podejście niż tej co była przy synu. Na dniach ważenie_ mam nadzieję że moja panna radzi sobie bez mm i przybiera na wadze. Udało nam się wyjść na spacer, godzinkę wytrzymała :) mam nadzieję że z czasem dłużej, żebyśmy mogły spokojnie starszaka odbierać

Odnośnik do komentarza

hejo hej! coraz mniej mnie tutaj, ale z pewnością rozumiecie, że ciężko przy dzieciątku siedzieć non stop na necie ;)
My dzisiaj byłyśmy znowu w parku na spacerze, zachustowane :) super sprawa z tym motaniem chustami, bo moja malutka się uspokaja i śpi, a ja nie muszę tachać wózka z Igo piętra.
W poniedziałek idę do ginekologa do kontroli i oficjalnie kończę połóg :)

Powiem Wam, że jeśli Wasz maluch (tak jak mój) męczy się żeby sie odgazować i zrobić kupę, pręży i płacze (moja robiła tak czasami w nocy), to polecam Espumisam kropelki. Podajemy jej 20 kropli na noc i jak ręką odjął(tfu tfu). Polecam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

aniia
hejo hej! coraz mniej mnie tutaj, ale z pewnością rozumiecie, że ciężko przy dzieciątku siedzieć non stop na necie ;)
My dzisiaj byłyśmy znowu w parku na spacerze, zachustowane :) super sprawa z tym motaniem chustami, bo moja malutka się uspokaja i śpi, a ja nie muszę tachać wózka z Igo piętra.
W poniedziałek idę do ginekologa do kontroli i oficjalnie kończę połóg :)

Powiem Wam, że jeśli Wasz maluch (tak jak mój) męczy się żeby sie odgazować i zrobić kupę, pręży i płacze (moja robiła tak czasami w nocy), to polecam Espumisam kropelki. Podajemy jej 20 kropli na noc i jak ręką odjął(tfu tfu). Polecam :)

Kusisz ta chusta.
A gdzie kupilas, skad nauczylas sie wiazac?

Odnośnik do komentarza

no własnie, na ulotce jest ze 5kropli z tego co pamietam, i tyle tez podawałam.. a maksymalna ilosc kropli na dobe to chyba 20?

KasiaMamusia no co zrobisz... jezdzimy, bo to niedaleko, dzis miala byc ostatnia wizyta ale bedzie w przzyszlym tygodniu, bo malej pepek nie odpadl, juz jest na wlosku jakby ale mimo wszystko. No a do babki sie przekonalam, zawsze jak mam problem dzwonie do niej i mi mowi co zrobic. ostatnio mojej malej paznokcie wrastały to do niej dzwoniłam. Nie chciałoby mi sie klocic z cala ta przychodnia i w ogóle szukac nowej poloznej i przychodni

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Ja chyba tez sie skusze na chuste! A co mi tam ;)
Ania, mam pytanie- jaki rozmiar wziac? Tam na tej stronce sa rozne (S-XXL). To zalezy od mojej postury?;) wieku dziecka?
Druga kwestia to rodzaj matrialu- 100 % bawelna? Moze bambus?;))
Bede wdzieczna na info !

U nas wszystko byloby super gdyby nie ta cholerna ropa w oczach, co pewnie oznacza przytkany kanalik lzowy. Dzis do 16:00 bylo idealnie. Oczy czyste jak...lza! No dobra - rano raz przetarlam po nocy;) a od 16:00 nie nadazalam tego wycierac:/ teraz znow spokoj.
Odwlekam wizyte u pediatry bo nie chce antybiotyku (jesli kanal jest zatkany, to problem wroci). Ale z drugiej strony, szkoda mi Elizy- mecze ja gazikami, wacikami, masazami...

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Dziewczyny które nie mają fb albo nie są w naszej grupie:
Odezwała się RedNails ciągle w szpitalu i nadal w dwupaku, niby źle termin gin jej wyliczył i nowy ma na 8 kwietnia (doszli do takiego wniosku po zdjęciach z 2 pierwszych usg).

Ładne rzeczy chyba bym tego doktorka w łeb trzasnęła za te stresy. Żeby aż tak sie pomylić. Biedna

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Napisalam się wczoraj i wszystko zginęło, to chyba byl ten moment przenoszenia forum.
W skrocie. Przyjazna ja w nocy nie ściagałam, ale przed spaniem, zaraz po obudzeniu i w dzien co 3 godz, ogólnie jak czułam pełnosc w piersiach.
Olka pierwsze mialam cc, ale źle przeszlam zzo, były powiklania, które podobno bardzo rzadko się zdarzają. Musialam lezec plackiem kilka dni, 40 kroplowek, a so glową ruszyłam wymioty. Wiec zdecydowanie wole sn, rewelacji nie ma, ale drugim razem latwiej bylo.

Nadal szukam bujaczka, chcialabym taki do 180 zl. Ten polecony super, ale za drogi ;-)

Dzis bylismy rano na pobraniu krwi, masakra. Taka gruba igła jak dla dorosłego, w malenkiej rączce i nic nie leciało, potem drugie podejscie w drugą rękę. Płakałam razem z Elką i nigdy więcej.

Ide nadrabiac Was.

http://global.thebump.com/tickers/tt1d0300

Odnośnik do komentarza

Z tego co się orientuję, to do niektórych badań trzeba bezpośrednio z żyły, a nie z paluszka wyciskać. Ale pewna nie jestem.
Co do aplikacji ja też używam Happy Baby. Niektóre funkcje nie działają jak trzeba, ale dla mnie wystarczy - zaznaczam ile czasu karmię którą piersią, kiedy zmiana pieluchy i ile śpi. Moja pamięć zewnętrzna :P
Olka super, że wychodzicie do domu :) oby to żelazo się poprawiło! To faktycznie widać dopiero po jakimś czasie, sama przerabiałam - regularnie co jakiś czas mam anemię i muszę łykać.
Byliśmy dziś po starszaka w przedszkolu, ale był też mąż, więc ja weszłam do budynku, a Ula z tatą czekali przed.
Rednails biedna... Niestety tak to bywa, zwłaszcza przy nieregularnych albo długich cyklach :/ moja ciąża też niby była po terminie i chcieli mnie wziąć na oddział, ale nie poszłam i jestem z tego bardzo zadowolona. Pierwszym razem się należałam i wystarczy... Taka sama była sytuacja jak z Rednails, jak było 11 dni po terminie z OM i zero oznak porodu to dopiero popatrzyli na terminy z USG i jeszcze półtora tygodnia czekałam w szpitalu :/

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7ymqo35am0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ot0d95nz.png

Odnośnik do komentarza

Leniwiec kilka dni temu moja coreczka obudzila sie z zaropialym okiem. Przemywalam solą fizjologiczna, woda i jakimis innymi specyfikami-nie dzialalo. Wiec zastosowalismy srebro nanokoloidalne. Na 2 dzien oczko czyste, bez sladu ropy.
Zreszta u mojej siostry synek kilka miesiecy mial ropiejace oczko i jak do nas przyjechala to przemywalismy srebrem i potem mowila ze przeszlo małemu :)
U nas wogole srebro kroluje bo jest antybakteryjne wiec caly czas go urzywamy. Tylko ciezarne i karmiace pić nie mogą.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...