Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyjazna

Dziewczyny a jakie wkładki laktacyjne do stanika używacie /polecacie? Chodzi mi o to żeby byly w miarę cienkie i chlonne i żeby miały takie wgłębienie na sutek..Teraz używam Johnson ale są grube i odznaczają sie w cieńszych bluzkach.

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Leniwiec stosujemy te same specyfiki do pielęgnacji córek. Przypadek? Nie sądzę ;)
W ogóle mój telefon jaj zaczynam posta to wyświetla jedną z podpowiedzi "Leniwiec" :D

Kalae umawiałaś już Antosie do poradni preluksacyjnej? Nie umiem się dodzwonić ba Raciborską by zapisać małą.

Dziś pierwszy raz doświadczyłam kapiącego mleka z cycków, które zareagowały na płacz Anki :) myślałam, że z dachu mi kapie... A mieszkamy w bloku... Na parterze :)

chodzi ci o usg? to umawiałam na raciborską, do poradni ogólnej trzeba dzwonić.

Odnośnik do komentarza

~Leniiiiiiiwiec
Ernesto, slodka Twoja Paulinka:)
Ja chyba kupie wage BabyOno.

Misiakowata, super, ze swedzenie przeszlo, i ze Pawel stoi na strazy Waszego dobrego samopoczucia:)
Dlaczego chcesz smarowac Matiego parafina? To strasznie zapycha pory:/

Elizie tez skora schodzila. Juz zeszla. Kapana byla w emolientach a smarowana olejkiem ze sl.migdalow i kokosowym. Teraz myjemy ja w mydle marsylskim i czasem wcieram jej te olejki w skore:)

no tak, a w emolium na pierwszym miejscu parafina, a nawet pediatra polecił, położna też.

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Dziewczyny a jakie wkładki laktacyjne do stanika używacie /polecacie? Chodzi mi o to żeby byly w miarę cienkie i chlonne i żeby miały takie wgłębienie na sutek..Teraz używam Johnson ale są grube i odznaczają sie w cieńszych bluzkach.

ja mam nuk, mają wgłębienie, ale nie są jakieś cienkie.

Odnośnik do komentarza

moja już ma 3 tygodnie i tak sobie myślę, że może z tym spaniem w dzień u niej gorzej bo ją więcej rzeczy ciekawi?

na ten trądzik położna kazała myć w tym emolium, lub oilum i przemywać rumiankiem, a ja nie mam przekonaniu do tego emolium bo tam jest parafina, nie rozumiem czemu to polecają.

Odnośnik do komentarza
Gość kamilllaaa

~kalae
moja już ma 3 tygodnie i tak sobie myślę, że może z tym spaniem w dzień u niej gorzej bo ją więcej rzeczy ciekawi?

na ten trądzik położna kazała myć w tym emolium, lub oilum i przemywać rumiankiem, a ja nie mam przekonaniu do tego emolium bo tam jest parafina, nie rozumiem czemu to polecają.

Moja Tosia to samo. Wlasnie po 14udalo mi i sie ja uspac bo kilku godzinach nie spania. Wiesz jak ja wczoraj interesowały szeleszczące papierki po cukierkach?? Moj K lezal z nią i ja zainteresowaly, jak przestawal szeleścić to piszczala:D moja ma kilka krostek na buzi, wczoraj powiedziala polozna ze to ten trądzik i nic nie kazala mi robic z tym. Na fb dziewczyny pisały ze octeniseptem przemywają np, i różne inne sposoby na to.

Odnośnik do komentarza

~kamilllaaa
~kalae
moja już ma 3 tygodnie i tak sobie myślę, że może z tym spaniem w dzień u niej gorzej bo ją więcej rzeczy ciekawi?

na ten trądzik położna kazała myć w tym emolium, lub oilum i przemywać rumiankiem, a ja nie mam przekonaniu do tego emolium bo tam jest parafina, nie rozumiem czemu to polecają.

Moja Tosia to samo. Wlasnie po 14udalo mi i sie ja uspac bo kilku godzinach nie spania. Wiesz jak ja wczoraj interesowały szeleszczące papierki po cukierkach?? Moj K lezal z nią i ja zainteresowaly, jak przestawal szeleścić to piszczala:D moja ma kilka krostek na buzi, wczoraj powiedziala polozna ze to ten trądzik i nic nie kazala mi robic z tym. Na fb dziewczyny pisały ze octeniseptem przemywają np, i różne inne sposoby na to.

moja jakieś dźwięki z siebie wydaje piski takiego zadowolenia, albo coś sobie gada do siebie, albo potrafi się wpatrywać gdzieś, w sumie jeszcze niecały tydzień i będzie miesiąc, a te klamerki rozwojowo nie są jakieś sztywne.

Odnośnik do komentarza

~kalae
~kamilllaaa
~kalae
moja już ma 3 tygodnie i tak sobie myślę, że może z tym spaniem w dzień u niej gorzej bo ją więcej rzeczy ciekawi?

na ten trądzik położna kazała myć w tym emolium, lub oilum i przemywać rumiankiem, a ja nie mam przekonaniu do tego emolium bo tam jest parafina, nie rozumiem czemu to polecają.

Moja Tosia to samo. Wlasnie po 14udalo mi i sie ja uspac bo kilku godzinach nie spania. Wiesz jak ja wczoraj interesowały szeleszczące papierki po cukierkach?? Moj K lezal z nią i ja zainteresowaly, jak przestawal szeleścić to piszczala:D moja ma kilka krostek na buzi, wczoraj powiedziala polozna ze to ten trądzik i nic nie kazala mi robic z tym. Na fb dziewczyny pisały ze octeniseptem przemywają np, i różne inne sposoby na to.

moja jakieś dźwięki z siebie wydaje piski takiego zadowolenia, albo coś sobie gada do siebie, albo potrafi się wpatrywać gdzieś, w sumie jeszcze niecały tydzień i będzie miesiąc, a te klamerki rozwojowo nie są jakieś sztywne.

nie no to te piski u moje sa takie zaczepne, jak gadam do niej to sie patrzy a jak przestane too tak jakby zwracala moja uwage, takim piskiem wlasnie. i takie krotkie dzwieki tez wydaje. tak samo z usmiechem, kazdy mowi ze dopiero po miesiacu moga sie usmiechac swiadomie, aa moja juz sie smieje, nawet dzis do dziadka jak do niej gadal to sie usmiechala. lapie mnie za plce i sobie do buzi wklada. zastanawiam się nad jakąś karuzelka na lozeczko, ale nawet nie mam pewnosci czy ja to zainteresuje

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Mam taką szczoteczkę ale jej nie używam narazie. Czyszcze głównie języczek gazikiem z resztek mleka. To po to by nie było ewentualnych pleśniawek. Dzisiaj oblukam jednak szczoteczkę czy się nada do tego bo fakt gazik niewygodny.

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

Sylwia921125
Hej mamusie :) AsiaR gratulacje :)
Mamusie z brzuszkami trzymam za Was kciuki wiem co to znaczy czekac :D
Awerna a Ty nie pisalas, ze Twoj maz podjal od marca druga prace?? Pewnie nie ogarnia tego wszystkiego. Moj M bardzo mi pomaga. Ja tylko karmie :) siostry tez kolo mnie skacza. Mama chciala wziac Mala zeby pokazac mojemu staremu, ale sie nie zgodzilam.
Zdjecia dzieciaczkow sliczne :*
Mala caly czas spi i je :)
Wizyta położnej bardzo pomogla. Wiem jak przystawic zeby nie bolalo i do tego rany zeszly. Teraz karmienie to przyjemność :)
Mamusie wiem, ze ten temat juz byl, ale potrzebuje jakis niedrogi laktator i w miarę dobry bo chcialabym wrocic na Angielski i musze odciagnac dla Malutkiej.

Tak Sylwia, mój M wziął sobie od marca drugą pracę, tyle że obiecywał przystopować z firmą bo i tak teraz martwy sezon, a ja mam wrażenie że on od nas ucieka w pracę. Nawet jak jest w domu to zwykle w drugim pokoju siedzi i musze go do wszystkiego wołać, a najbardziej mnie wkurza jak słyszę piknięcie włączanego ps3, mam ochotę to wyrzucić przez okno

Odnośnik do komentarza

Ja ręką nie potrafię odciągać, dla mnie laktator jest w zestawie obowiązkowym ;) mam aventa ręcznego, z synem też go używałam przez cały rok.
Ula też ma łuszczącą się skórę, zwłaszcza na brzuchu i stopach, smaruję oliwką i kąpię w emolium. Na brzuchu już jest lepiej.
Używa któraś z was może Mama DHA Premium? Chciałam kupić bo stosunkowo niezła cena jest na allegro ale może któraś może zaopiniować przed zakupem :)
Mąż sporo pomaga u mnie, bo na razie nie pracuje. Wozi starszaka do przedszkola i odbiera, gotuje, trochę sprząta. Kąpie starszego i Ulę właściwie też w wanience to sam ogarnia, a ja już po wyjęciu z wody. Czasem przewija. Ja dziś pierwszy raz od porodu byłam w przedszkolu i gotowałam obiad, bo mąż był na rozmowie kwalifikacyjnej, a jutro ma następną.
Moja mała też nie śpi coraz dłużej. Czasem po karmieniu zdrzemnie się kilka minut i się budzi i nie śpi z godzinę, potem znów je i znów mała drzemka i nie śpi. Za to potem może spać ze 4,5 godziny. Ważne, żeby w nocy zasypiała po karmieniu, przeważnie się udaje. A jak nie to ją biorę do łóżka i próbuję drzemać jakoś koło niej ile się da.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7ymqo35am0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ot0d95nz.png

Odnośnik do komentarza

co do tego mama dha to nie wiem, bo tam jest dużo DHA, a ja mam w zaleceniu 500mg DHA

ja też nie umiem wycisnąć, jak już to laktatora używam, mam babyono i polecam

kamila - monimoni z tego co kojarze pisala kiedyś że korzystała z chusty przy synu i że może pokazać wiązanie.

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Czesc marcowe ciocie i dzidziusie:) jak sie macie ??? Mam nadzieje ze dobrze????
Moze uda mi sie Was poczytac choc..Pawel moj kochany byl z nami od 11,co pozwolilo mi na prysznic,drzemke,obiad..byli goscie z podarunkami a dziecko mi chyba podmienili bo caly dzien spalo..no a teraz wiem ze to moje jak zostalismy we dwojke.byl cyc,butla i plaacz..tam sucho stoje i bujam....byle do rana :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...