Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leniiiiiiiwiec

A cholera, mialam jeszcze zapytac o jedna rzecz. Macie moze u siebie wage do wazenia waszych dzieciaczkow? U nas dzis byla, po raz szosty i ostatni, polozna. Wiec wazenia w przychodni, czego chcialabym uniknac bez potrzeby ze wzgledu na wirusy. Jednak chcialabym kontrolowac wage malej raz w tygodniu.
Moze zna ktoras z Was wage godna polecenia?
Bede DŹwięczna!

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Misiakowata słonko zanim nadrobie to gratuluję !!! Sylwia i dla ciebie, tyle czekałaś.
U mnie masakra przez tą głowe, leżę bo tylko tak nie boli i karmię wszytko inne ogarnia mąż, przewijanie, dom starszaka. Dziś rano płakałam jak dziecko z bezsilności, mała wisi non stop na cycu ale mam wrażenie ze leniwie ssa, po 17 położna będzie zobaczymy co powie

A podnosiłaś głowę po cc? Ja bardzo się pilnowałam i na szczęście głowa nie bolała. A co bierzesz na ból głowy?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny śliczne zdjęcia maleństw!!!
Kamilla jak wymiotuje/chusta jedzeniem to może za dużo je. Mój tak ma czasami.
Dzisiaj byla położna i maly przytul przez tydzień uwaga 500g na moim cycu czyli teraz wazy 4000 :D
Położna myślała ze non stop go karmie ale on je w dzień co 3godz. a w nocy co 4-5 godz. Powiedziała ze jak mam takie mleko to jeśli mały sue w nocy nie budź to może spać nawet 6 godzin :D
Pasuje mi to zobaczymy czy tak pośpi.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

ortoda
Hej dziewczyny śliczne zdjęcia maleństw!!!
Kamilla jak wymiotuje/chusta jedzeniem to może za dużo je. Mój tak ma czasami.
Dzisiaj byla położna i maly przytul przez tydzień uwaga 500g na moim cycu czyli teraz wazy 4000 :D
Położna myślała ze non stop go karmie ale on je w dzień co 3godz. a w nocy co 4-5 godz. Powiedziała ze jak mam takie mleko to jeśli mały sue w nocy nie budź to może spać nawet 6 godzin :D
Pasuje mi to zobaczymy czy tak pośpi.

Wow Ortoda, a co takiego jesz że masz takie sycące mleko?

Odnośnik do komentarza

Kamilla nie przejmuj się tak, niektóre dzieci , w tym moje, tak mają. Wymiotują, ulewają, krztuszą się, mają wzdęcia czy zaparcia. To wszystko przez niedojrzalosc układu trawiennego, to wszystko przejdzie. Tyle ze się namęczą. Mój syn miał to samo, ze wszystkiego wyrosl. Teraz corka ma to samo. Pozostaje nam dawać kropelki, czopki i cierpliwie chodzić ze ściereczką i ścierać ;)
Czkawki Oliwia ma prawie po każdym jedzeniu. I oczywiście zawsze sporo uleje. Wymioty tez są.

Monitor tez mam babysense.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
no moja tez czzasami. ciężko mi jest uwierzyć że jedząc max 10min, teraz nawet 6-7min. tak sie najada ze az wymiotuje... ale moze naprawde az tyle mleka mam...

odciągacie i mrozicie mleko?? ja sie zastanawiam


O tak mój je właśnie 10 -15 minut i to mu starcza. Czasami ma zrywy na wiecej np. po czkawce

A co jem w sumie normalnie zaczęłam od bardziej lekkich a teraz jem jyz wszystko. Jem 2 śniadania np. Chleb z serem, potem jogurt z płatkami. Na obiad jakis mięsko ziemniaczki. Potem podwieczorek - ciadto:D albo jakas kanapka i wieczorem kolacja np. Sałatka, szyneczka itp. I chyba ze 3 litry wypijam płynów: Wody , inka, herbaty-koperkowa, rumiankowa, melisa

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Ortoda tylko że moja mała się budzi z zegarkiem w ręku po 3h od karmienia. czasem jej sie zdarzy 4h pospac, ale nie w nocy. ciekawa jestem kiedy ten cykl sie jakos unormuje, ze mała pospi chociaż 5h w nocy :D nie wiem czy ma tak maly zoładecczek ze nie miesci wiecej niz na 3h, czy o co cho :D a jak po 3h wstanie to strasznie głodna jest, płacze i nawet pieluchy nie da sobie zmienic

a i moze się myle, ale mam wrazenie ze moja Tosia zaczyna sie swiadomie usmiechac, dzis tyle razy do niej gadalam i ona patrząc się na mnie usmiechała sie.. albo jak ją po nosku smyram, to też sie cieszy :) może tylko reaguje na mój głos, ale kontakt wzrokowy utrzymuje wiec moze to te swiadome usmiechy? :)

Odnośnik do komentarza

Nadrobilam, ale tylko powierzchownie zeby wiedzieć co sie dzieje u Was. Wszystkim rozpakowanym gratuluję :* mamy to juz za soba :)
Miskowata i Ty kochana sie wkoncu doczekalas :) juz nie będzie swedzenia tylko Mati a jest bardzo do Ciebie podobny :)
Wszystkie dzieciaczki sliczne :)
Mamy blizniakow podziwiam :) sliczne Wasze Maleństwa :*
Lilijka jaka kochana ta Twoja coreczka :*
Renatka a Wy z Karolinka jakie laski :)
Nie wiem o co chodzi z Olka, ale wracaj. Ja bardzo lubilam jej posty. Sama jestem zakręcona i robie bledy. I zdarzaja sie nieporozumienia, które zawsze da sie rozwiazac. Takze nie odchodz Malenka :*
Co do mojego "przenoszenia" to jak urodzilam to mowili, ze to nie jest napewno przenoszone dziecko bo wody czyste i mazi dużo. Nie wiem po czym jeszcze to stwierdzili.
AnkaHanka, ale mnie ciary przeszly jak przeczytałam Twoj post. Bardzo wspolczuje. Jestes silna i Maleństwo tez.
Kurde gdzie sa Haniutek i Haneczka :/

Odnośnik do komentarza

Asia gratuluje! Odpoczywajcie ;)

Misiakowata Tobie również gratuluje! Synek wykapana mama ;) sliczniusi

Wszystkie mamy macie piękne dzieciaczki i piękne zdjęcia ;)

Ja dziś miałam zdjęcie szwow po CC. Dziwne uczucie. Jakby ktoś mnie rozszywal :D

Mój mały ulewa i ma czkawke niezależnie od tego ile zje. Jeśli zrobi kupkę przed karmieniem to je więcej. Jeśli nie to krócej siedzi przy cycu i szybciej chce potem jeść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...