Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

misiunciuncia90
Marcóweczki sliczne brzuski:)
Ja dziś na obiadek zrobiłam na szybko spagettii a potem tak mnie zmieczenie dopadlo ze nie dojadlam tylko poszlam na drzemke i dopiero wslalam a tu juz 10 stronek do nadrobienia u moich marcoweczek :)
Gratulacje wynikow i wizyt, ja jade do Szczecnia we wtorek do doktora, juz nie moge się doczekać:)

A do kogo Ty chodzisz?

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Cześć dziewczyny ! Ciesze się ,że Wasze wyniki ok i usg super :) Beata dużo siły i spokoju..na pewno jest lepiej niż myślisz :)

A ja z tych wczorajszych emocji i chyba z za mocnej herbaty wieczorem nie spałam do 4 rano..matko..
Narzeczony obudził mnie tylko na leki i dalej poszłam spać..Wstyd się przyznać,ale wstałam o 13..a kuchni piękna biała różyczka od misia..jejciu jak miło...tak się mój Paweł cieszy tą ciążą..no tatuś się robi już :) super
Poszedł do pracy,co ja się wzięłam za obiad i porządki..oj jakiegoś pecha mam..spadł mi zegar i sie pobił,spaliłam ziemniaki...ech miałam upiec Murzynka,ale przełożyłam to na jutro bo na bank spalę :)

Zdjęcia brzuszków uważam za fajny pomysł :) Dołączam swój po obiedzie..wiem,że duży,ale nie należałam nigdy do chudzielców :)

Ja też nie należę do chudzielców. Mamy praktycznie termin na te same dni, więc zobaczymy jak będziemy rosły :D

Odnośnik do komentarza

u mnie niestety juz 6 kilo na plusie..raz ,że na l4 od początku,mało aktywności bo każą odpoczywać dużo,no i rzucenie palenia na samym poczatku też nasiliło apetyt na jakis czas..Teraz jem juz w miare normalnie,ale gubi mnie brak ruchu...trudno wyniki mam dobre to myslę,że nie mam sie czym przejmować :)

Agniecies...no na pewno każda z nas ma inne brzuszki,inaczej tyje itp...ale nie powiem z ciekawości będę Cię "obserwować " hih

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

U mnie wczoraj się okazało że jest 1 kilogram na plusie do tej pory było 0,5 kg ale jednak ruszyła waga do przodu :)
Ja chodzę do dr Głąbowskiego prywatnie i na NFZ chodzę do dr Olejnika w Barlinku zeby czesciej podgladac mluszka:) A do kogo chodziłaś wczesniej w Vitro? :)
Ale dziś rozpiera mnie macica i czuje się taka rozpulchniona... Zastanawiaon się czy to nie od tego że zaczełam Luteine odstawiać zamais 2 tabletki dzis brałam po jednej. Wziełam już dwie nospy forte i nic nie pomaga, kurcze

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgg4bapzcp.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Przyszłe Mamy :) jestem pierwszy raz na forum i to moja pierwsza ciąża. my jesteśmy dzisiaj po kolejnej wizycie u lekarza. To już 13t2d. Bardo prawdopodobne ze to chłopak bo coś tam wisiało między nóżkami hihi:) jak u Was kobitki? Jak się czujecie? Ja czuję ciągle kucie, ciągnięcie w brzuszku ale lekarz uspokajal, to całkiem normalne :) maleństwo rozwija się prawidłowo! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...