Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć marcóweczki :))) Och jakie piękne brzuszki !! Pięknie wyglądacie dziewczyny :)Witaj Sylwia :)

U mnie libido różnie..ostatnio mi się chce,jak narzeczony w pracy,a jak wraca to mi się nie chce,albo on zaraz zasypia...hm sobotę ma wolną,może sobie pościelowy dzień zrobimy :)

Hm,ale sex w ciąży to nie taki jaki lubimy..tu się bardzo skupiamy,żeby delikatnie i powoli..a jak nas poniesie to potem wyrzuty sumienia mam,czy coś Fasoli nie zrobiliśmy..Przed ciążą uwielbialiśmy igraszki,bardzo często..teraz raz na tydzień albo troszkę dłużej. P.dostosowuje się do mnie,kochamy się jak ja mam ochotę..

Uch..ale mnie dziś głowa boli..wypiłam kawę..ale jakoś nie pomogła..trzeba będzie to łyknę apap

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Sylwia, zapraszamy do wpisania się do tabelki: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SoCoZojOcCYNDdNGIZf-aO4N2lQvMdLkmiXEM8EOqKU/edit#gid=0

Libido... jak tu wytłumaczyć facetowi że jest spadek... Generalnie mi on nie doskwiera, ale mam dystans ze względu na maleństwo. Mój mąż mówi, że postara się nie dosięgnąć :)

Ja dzisiaj pospałam do 10:30, wczoraj posprzątałam na zicher więc dzisiaj mogłam sobie odpocząć. Pewnie dalej bym spała gdyby nie ciężar mojej kotki, która zasnęła mi na nogach (jestem wyrozumiała dla niej, bo jest kotna i w październiku będziemy mieli pełną chatę).
Zakupy zrobione. Na obiadek mąż ma ochotę na szaszłyki drobiowe - może i ja tym razem się skuszę na mięso...

Odnośnik do komentarza

ja poszłam składniki do pizzy, ciasto już zrobiłam i sobie rośnie, ale miałam tylko trochę kupić, żeby nie dźwigać, ale oczywiście nie udało się. Jakoś nie mam wyczucia, ile zabrać żeby ciężko nie było. Sklep blisko to przynajmniej tyle dobrze :)

Nika - te starsze też, myślę że tu granica się nie kończy :)

Ja się dalej trzymam i nie kupuje nic dla dzidzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...