Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyjazna

Ernesto nie przejmuj się nią. Niech dalej patrzy we własny nos to się kiedyś zdziwi :)
Ja nie mam wylewnych relacji z rodzeństwem. Raczej chłodne. Kontakt tylko przy okazji świat czy wakacji i tylko dzięki /ze względu na mamę. Także wiesz, z rodziną czasem to i na zdjęciu sie nie wychodzi..

Odnośnik do komentarza

Jola88
~kalae
Ja dzis z Antosia, wiec chyba nie zasne z wrazenia i przejecia.

Chcialabym juz do domu. Moglabym co dzien na kontrole przyjezdzac. Nie wygodnr te lozka, takie wydokie i ciezko z nich sie wstaje.

Dzis mi lekarka Antosi ze dobre ma badania i moze byc jutro wypisa, tylko ciekawe czy ja tez moge. Bo moje badsnie sa gorsze. Nawet mi hemoglobina poleciala i zelazo dostaje.

A jak tak piszecie o maluszkach w brzuchu, to dziwne uczucie ze juz nie jestem w ciazy.


To dobrze ze Antosia zdrowa:) a Ty sie kuruj... Powiedz moi bralas mleko do szpitala w razie W czy oni dają jak chcesz dokarmić?
To pierwsza noc będzie Wasza:) ale fajnie, tez bym juz chciala:)

Mleka nie bierzesz, na noworodkach sa butelki gotowe bebiko, mozna podejsc to wydadza, jak trzeba dokarmic, bo to nic zlego. Maluszek uczy sie ssac bo go trzeba przystawiac, ale z roznych powodow moze byc malo mleka, dlatego dobrze sie wspomoc.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry z rana.
Niby piatek a jakoś bez humoru.
Wczorajszy brak nastroju przeniósł sie na poranek. Maz wstał i w sumie ani słowa do mnie. Tylko odpowiadał o to co go pytałam. Do dupy taki początek dnia. Nie mogłam wczoraj zasnąć wiec jeszcze przyjaciolki obejrzałam.
Ciekawe jak tam KotkaB no i reszta szpitalnych mam.
Chyba idę spać, może druga pobudka będzie bardziej wesoła.
Sorki za smęcenie z rana.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Olka niestety nie rodziłam i nie rodzę :(
co to za ekstra zdjęcie Mai na fejsie? A tu czemu go nie ma? A to co odsącza krew i inne wydzieliny po operacji to dren. Jakoś nie mogę pojąć jak mogli Ci go nie założyć po operacji :/

Kalae życzę dobrych wyników bo co w domu to w domu. Jak pierwsza nocka z Antosią? Dalej mają takie obłożenie na oddziale?

KotkaB gratuluję, odpoczywaj!

Leniwcu! Gdzie jesteś? Zagrzebałaś się w pieluchach?

Odnośnik do komentarza

Gratulacje kotka! Duży chłopak! :)

Za mną ciężka noc... mała budziła się na cyca co godzinę (najpierw nie mogła zasnąć od 23 do 3...) i jak dla mnie to pożarła tyle, że powinna spać tydzień... do tej pory jadła tak około 15-20 min i po tym spała 2,5h, czasem jak jadła więcej, to nawet 3h. Nie wiem, co jej się stało. Wiem, że co jakiś czas dzieci tak mają, że zwiększa im się apetyt, bo rosną, ale to już na kilka dni po porodzie? Dziś mam w dupie dzień, zamierzam przespać cały :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla nowych mamus;)) ja jadę dziś ze skierowaniem do szpitala. Mam stresa niezłego, boję się że mnie zbadaja i powiedzą że wszystko jest ok i mam wracać do domu. A chyba tego nie przeżyję. Mój lekarz mówił niby że to już na wywołanie jadę ale jakieś dziwne mam przeczucia. Gosia a Ty co tam? Ty kiedy masz się zjawić w profamilii? Trzymajcie kciuki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg5npte2ht.png

Odnośnik do komentarza

Ewelina powodzenia :) Ja czekam na rozwoj akcji- termin mialam na wczoraj, jesli sie nic nie wykluje to mam byc u lekarza 15.03. Tak licze, ze sie szybko zacznie. Tymbardziej ze syna w terminie rodzilam, a teraz ta moja corka nie daje znakow ze to juz czas :)

Kotka gratulacje, duze dzieciatko :) odpoczywaj :)

Noc przespalam bardzo dobrze, tylko rano jak sie obudzilam to ledwo do wc zdazylam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

Kotka, gratulacje :) odpoczywaj i wracaj szybko do sił!

Misiakowata, współczuję nocy - nic dziwnego, że uaktywniasz się w drugiej części dnia skoro bidulo spać nie możesz.

Barcelona, tak trzymać ;-) Trzeba żyć normalnie - o ile siły pozwalają - ale korzystać z tych ostatnich chwil relaksu zanim dzieciątka zawrócą nam w głowach :) u mnie też w tym tygodniu było mycie okien i sprzątanie :D

Aplikacja ciążowa pisze do mnie "rodzisz za 0 dni" - w sensie, że jutro... ciekawe jak będzie naprawdę i co mi napisze jutro albo pojutrze jeśli nie urodzę :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki mam 30 stron do nadrobienia .Obie bylysmy na intensywnej wiec nie bylo sil na czytanie chociaz o Was myslalam.
Z malutka juz lepiej i ja chyba juz dzis tez nieco lepiej.Juz nie podaja mi krwi dzis jeszcze kroplowki antybiotyk mam jeszcze na 3 dni. Przez to wszystko nie mam pokarmu a i tak bym nie mogla podac go malutkiej . Oby dojsc do siebie i do domu.
Kobietki kto urodzil od srody? Gratuluje ;* chociaz nie wiem jeszcze komu;)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Haniutku cieszę się, że u was coraz lepiej! Rozumiem, że straciłaś dużo krwi przy operacji? Uff jaka ulga, że wszystko się dobrze kończy! A co było Zosi? W moim podpisie masz link do tabelki możesz luknąć która urodziła bo trochę się tego nazbierało.

Królewnazdrewna aplikacja już nic nowego nie wymyśli :/ mam to samo od środy. Suwak też mi się nie aktualizuje :/

Odnośnik do komentarza

KotkaB gratuluję. Dorodny chłopczyk!!!
Haniutek dobrze że pomału dochodzicie z córką do siebie, będzie tylko lepiej.
Ernesto moja też się rozpycha bardzo. Z jedzeniem tak samo, niby jestem głodna ale nie mogę za dużo zjeść, bo cofka...i tak w kółko.
Z mężem ciągle tak jakoś oschle... Uroczo na koniec ciąży

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Olka niestety nie rodziłam i nie rodzę :(
co to za ekstra zdjęcie Mai na fejsie? A tu czemu go nie ma? A to co odsącza krew i inne wydzieliny po operacji to dren. Jakoś nie mogę pojąć jak mogli Ci go nie założyć po operacji :/

Kalae życzę dobrych wyników bo co w domu to w domu. Jak pierwsza nocka z Antosią? Dalej mają takie obłożenie na oddziale?

KotkaB gratuluję, odpoczywaj!

Leniwcu! Gdzie jesteś? Zagrzebałaś się w pieluchach?

A nie wiem, bo ja jestem na poloznictwie juz tzn odkad urodzilam, a nie na porodowce.

Gratulacje kotkaB

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...