Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyjazna

Ernesto piękny ptyś:-) ja po wczorajszym, a jadłam go na raty do każdego posiłku i dwie ostatnie łyżki kremu o 22:00 cukry ok a rano jak nigdy 88 :D
Dzis na drugie śniadanie drożdżówka z kakao :)
Małżonek śpi a ja w salonie moszczę sie w piżamie. Brzuch muli dalej okresowo w krzyżu łupie co sie będę ubierała:)

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Ernesto piękny ptyś:-) ja po wczorajszym, a jadłam go na raty do każdego posiłku i dwie ostatnie łyżki kremu o 22:00 cukry ok a rano jak nigdy 88 :D
Dzis na drugie śniadanie drożdżówka z kakao :)
Małżonek śpi a ja w salonie moszczę sie w piżamie. Brzuch muli dalej okresowo w krzyżu łupie co sie będę ubierała:)

Za 20 minut mierzę cukier po śniadaniu, wchłaniam ptysia i lecę po buły drożdzowe, bo zamówiłam 2 :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Dziendoberek melduje się.
Przespana noc i sen z porodem czyli nudy żadnego niedźwiedzia ani jedzenia papieru :D
Dzis wizyta yupiii od grudnia mojego malego faceta nie widziałam.
Maz został w domu idzie ze mną wiec mogę byc dxis mniej aktywna:D
A jeszcze jedno czy wy tez cierpicie na syndrom kompletnego niezdecydowania???
Posciel do lozeczka wybieram juz chyba 3 miesiąc

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

ortoda
Dziendoberek melduje się.
Przespana noc i sen z porodem czyli nudy żadnego niedźwiedzia ani jedzenia papieru :D
Dzis wizyta yupiii od grudnia mojego malego faceta nie widziałam.
Maz został w domu idzie ze mną wiec mogę byc dxis mniej aktywna:D
A jeszcze jedno czy wy tez cierpicie na syndrom kompletnego niezdecydowania???
Posciel do lozeczka wybieram juz chyba 3 miesiąc

Moj syndrom niezdecydowania bardziej tyczy sie jedzenia niz rzeczy materialnych.... I to wkurza mojego meza... On: To chcesz do tego jogurt czy smietane? A ja: No nie wiem ktore wybrac... :( A on sie wkurza ze jak przyniesie to dojde do wniosku ze wolalabym to 2 :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ernesto
~przyjazna
Ernesto piękny ptyś:-) ja po wczorajszym, a jadłam go na raty do każdego posiłku i dwie ostatnie łyżki kremu o 22:00 cukry ok a rano jak nigdy 88 :D
Dzis na drugie śniadanie drożdżówka z kakao :)
Małżonek śpi a ja w salonie moszczę sie w piżamie. Brzuch muli dalej okresowo w krzyżu łupie co sie będę ubierała:)

Za 20 minut mierzę cukier po śniadaniu, wchłaniam ptysia i lecę po buły drożdzowe, bo zamówiłam 2 :D

Po drodze spalisz ptysia i możesz zasiadać do bułek :D smacznego !!
Tak niewiele a tyyyle radości:)

Odnośnik do komentarza

Hej ho :)
Ja nie pamiętam, co mi się dziś śniło, ale ostatnio mam różne durne sny i czasem w ogóle nie związane z ciążą... wczoraj na przykład chcieli mnie zabić i musiałam z jakiejś posesji przez płot uciekać :D
Madika też tak mam z jedzeniem, a najgorzej jest w sklepie, weź tu wśród tych wszystkich rzeczy zdecyduj, na co masz ochotę :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

nati91
Hej ho :)
Ja nie pamiętam, co mi się dziś śniło, ale ostatnio mam różne durne sny i czasem w ogóle nie związane z ciążą... wczoraj na przykład chcieli mnie zabić i musiałam z jakiejś posesji przez płot uciekać :D
Madika też tak mam z jedzeniem, a najgorzej jest w sklepie, weź tu wśród tych wszystkich rzeczy zdecyduj, na co masz ochotę :D

Maasakra z tymi slodyczami!!!!

tak mi nie dobrze jest, zjadlam wlasnie sniadanie ale cos czuje ze bedzie zwrot :/

Odnośnik do komentarza

U mnie wlasnie maz poklada sie ze smiechu ze mnie....
Jakos po 7 jak wrocil z pracy zasnelam a teraz przez sen zlapal mnie mega skurcz w lydke i go spiaca budze" wloz mi noge" i sie dre a ten oczy jak 5 zl. Jak do mnie dotarlo mowie no skurcz mam. A ten beka ze myslal ze nie skurcz a fantazje;))oj o tylko sie przejezyczylam;))
Tak swoją droga 4 magnezy dziennieca taki bolesny ze szok

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

kamillla
Ej laski, takie pytanie odnośnie planowania budzetu ;P jadac na zakupy robicie liste, np na tydzien co potrzebujecie (a moze ukladacie sobie plan tygodniowy co robicie na obiad?) czy lecicie i bierzecie co wam w rece wpadnie? :D

Zawsze mam listę tego co się na bieżąco kończy. Spożywcze, chemia itd moim chłopom każe tez wpisywać czego potrzebują. Jak pracowałam to miałam mniej więcej plan posiłków na tydzień. No bo ze starym na zmiany pracujemy, jego nie ma ok.13 godzin a mnie 15-16 a syn w domu wiec codziennie obiad musi być.

Odnośnik do komentarza

Wstalam sobie niedawno, i was nadrabiam.
Mi sie dzis tez cos snilo tylko nie pamietam, ale wiem ze gadalam cos na glos przez sen bo sie wkoncu obudzilam i musialam isc za potrzeba.

Kamila ja robie liste zazwyczaj (choc ostatnio lista zostaje na stole a ja na zakupy), ale planu obiadowego nie robie na caly tydzien. W zamrazalce mam zawsze jakies warzywa, mieso albo pierogi. To jakas zupe czy drugie mozna zrobic.

Odnośnik do komentarza

Co do niezdecydowania: materacyk wybieralam 4 miechy (licząc z od dnia kiedy zaczęłam się interesować materacami), a przed wczoraj 25 minut zastanawialam sie czy wole zjeść budyń smietankowy czy waniliowy. Takie tam ciazowe dylematy. ;)

Ja miałam niezbyt przespana noc. Mężowi zaczęła lecieć krew z ucha sama z siebie i to tak porządnie wiec był strach co się dzieje. Ciężko było nawet ja zatamować lub zrobić cos więcej. Na szczęście udało się dostać z rana do laryngologa i juz jest wszystko ok + leki. No i od tego czasu brzuch mnie pobolewa. Pewnie ze stresu.

Miłego słodkiego dnia z niskimi cukrami i bez bólu! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Haniutek- ostro ;))))
Ja nigdy nie planuje- moje zakupy sa bardzo chaotyczne. Nigdy nic nie mroze ;) jakos sie boje, ze zamroze mieso, wyjedziemy na weekend, nie bedzie swiatla i mi sie wszytsko rozmrozi i ponownie zamrozi;))
Ale to juz takie moje fju bzdziu ;)

Kamila, Eliza tez sie czasem trzesie - ale to chyba takie uczucie tylko bo moze to wody plodowe ?;))))
A propos walenia, to mozesz oczywiscie sobie mowic co chcesz, ale waleniowi takiego zdjecia nie zrobisz ;) no dobra, wierze, ze to bylo przed ciaza, ale tak czy inaczej szacun !
Kalae czyli Ty tez jestes na tym naszym forum czy tylko podgladasz ?;))))))
Mi sie dzis snilo, ze T. byl piratem i wyplywal statkiem gdzies...pamietalam doskonale ten sen przy pierwszej wizycie w toalecie ale teraz pustka jesli chodzi o szczegoly ;)))
Bylam na badaniach i chyba zaraz musze odreagowac je drzemka.
Maqdallena, ja dzis odpuszczam sobie SR... Nie mam sily tam jechac ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...