Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

kamillla
czy wy jak lezycie na plecach to te oddychac nie mozecie?? ja czuje jak mi mala jakby opada na przepone albo cos... bo tchu zlapac nie moge... najlepiej jest mi na boku jednym albo drugim.. w nocy sie budze bo oddychac nie moge.. 25dni zostalo. :O

Ja w dzien moge lezec na plecach ale nie na plasko. Ale spac w nocy nie lubie a na prawym boku to max 2h i potem sie budze i reszta jest na lewym boku. Jakos mi dziurke w nosie na prawej zatyka i nogi mnie bola.

A siostre masz kuzwa zajebiscie wyluzowana... Ja pierdykam co jak co ale pewnych rzeczy chyba nigdy nie zrozumiem... Moj maly mozdzek nie pojmuje zeczy ktore "nie snily sie fizjologom":D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
kamillla
to chyba zalezy u mnie jak sie mala ulozy... ja zaraz jak sie przekrece na plecy to czuje jakby mi ktoś usiadł na klacie :D

Ja mam to samo, przynajmniej od miesiąca na plecach nie leżę dluzej niż 5-10 minut.

Trzeba się zbierać na zakupy i psa wyczesać bo jak zaświeciło słońce to tylko kudły fruwają.

to az boli, próba wziecia oddechu
też się musze wziąć bo utone w klakach. musze tylko dobra szczotke kupic bo ta moja kiepsko zbiera :D

Odnośnik do komentarza

~kalae
Akurat w tym wzgledzie to ona ma takie samo prawo byc w tym domu jak ty. Ja wiem ze moj by sie nie zgodzil sie na takie mieszkanie, no ale co komu pasuje.

Ja osobiscie bedac na miejscu twojej siostry, opierdzielilabym siostre swa zeby mi swego szanownego chlopa przez moj szanowny pokoj nie prowadzala, bo by mnie szlag najswietszy trafial ze ja bedac w swoim domu mam sie ukladac pod obcego chlopa.

Co do lezenia to spokojnie moge tak lezec. Chyba ze duzo zjem to wtedy nie.

akurat umowa byla inna, miala mieszkac tu tylko przez chwile, wybierając pokój miała powiedziane przez rodziców ze nie ma prawa zabraniac nam korzystac z lazienki
pozatym nie tylko lazienka ale tez pralnia obok

pozatym ten mój chlop, robi w tej chalupie wiecej niz szanowna ksiezniczka

Odnośnik do komentarza

Monimoni
Misiakowata pliz gdzie ty ten serial oglądasz (z pamiętnika położnej)? Mi się udało dwa odcinki znaleźć a trzeciego nie mogę:/ albo jakieś trefne strony z reklamami albo trzeba się logować ale nie wiem czy warto czy to też nie jakieś oszukane. Ja zawsze oglądam na zalukaj.tv albo na cda ale tam nie ma tego:/
Trzymam kciuki za badania - oby były same pozytywne nowiny!!!

hej na kinoman.tv..spokojnie możesz się tam zarejestrować..tylko musisz sobie zbuforowac troszkę przed obejrzeniem..chyba,że mój słaby net naprawdę jest słaby..ale polecam,bo tam nowości najszybciej :)
Ja cisnę 2 sezon :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

kamillla
~przyjazna
kamillla
to chyba zalezy u mnie jak sie mala ulozy... ja zaraz jak sie przekrece na plecy to czuje jakby mi ktoś usiadł na klacie :D

Ja mam to samo, przynajmniej od miesiąca na plecach nie leżę dluzej niż 5-10 minut.

Trzeba się zbierać na zakupy i psa wyczesać bo jak zaświeciło słońce to tylko kudły fruwają.

to az boli, próba wziecia oddechu
też się musze wziąć bo utone w klakach. musze tylko dobra szczotke kupic bo ta moja kiepsko zbiera :D

Ja mam takie zgrzebło jak dla konia, jest super bo czeszesz i od razu leci z wiatrem a z tej z zagiętymi końcami trzeba bylo wydłubywać

Odnośnik do komentarza

Madika, ja już kończę studia (na szczęście!) jeszcze tylko 3 egzaminy i koniec 5 semestru, choć 6 zaczynam już 20 lutego... :-/ no i w czerwcu obrona licencjata...

Co do "pępkowego"...
Niestety mój mąż o niczym innym od 2 miesięcy nie myśli! Będąc w dużym markecie kupuje kolejne butelki alkoholu - bo przecież ON musi się napić z kolegami i rodziną... W dupę ze mną i dzieckiem (przecież będziemy w szpitalu pod opieką lekarza) - ważne aby najebać się do nieprzytomności... No niestety ma problem z alkoholem bo nie wie co to "pomarańczowa lampka - nie piję już". Także nie mam co na niego liczyć, że będę mieć wsparcie przez najbliższy tydzień po narodzinach bo on musi z każdym się napić... Ale po 17 latach bycia razem, naprawdę mam na to wyje**ne!
Sama sobie dam radę!

Jezuuuuuuu! Jaki mam dzisiaj wkur**ący dzień! Jaki poniedziałek taki cały tydzień???

Ps. Reniu - moooocno trzymam łapki za Ciebie :-)
Dziewczyny z wizytami dzisiaj - dajcie znać po :-)

Kamila - ja już nie chcę zimy.
Wiosno, przyjdź już! :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

bad woman, moj moze az tak intensywnie o pepkowym nie mysli... zaplanowal sobie ze np 2go dnia w szpitalu pojedzie tam do siebie i zrobi grilla czy cos dla znajomych i rodzicow ( taaa, jego rodzice od zawsze z nimi pija i imprezy robia... jakie to jest wkurwiajace to nawet nie wiesz...) i ze rano prosto stamtad do mnie przyjedzie.. o taki ch.... :D ja sie boje bo z jego znajomymi zawsze sie zle konczy, a to awanturami, a to ktorys jakies uzywki wyciagnie, co prawda moj nic nie pali ani nie wciaga ale zawsze jest to ryzyko. to sa chlopy po 25-30lat i nic innego jak siedzzenie w domu i jaranie szlugow i picie wodki nie istnieje.

a cco do twojego wczesniejszego posta, mam nadzieje ze coś tym tepym dziewuchom powiedziałaś :D

tak, wkurwiajacy poniedzialek...

Odnośnik do komentarza

Rednails spokojnie,wzruszającą historię opowiem za niedługo:))) hehe nie płacz :*

E tam Madika,wszystkie jestesmy tu wyjątkowe i wszystkie jesteśmy wyznacznikiem forum :D

Renatka zgadzam się z Madiką..dzieci ma się oboje,a nie!Oj ja bym mu dała popalić :D
a sen super..wiesz..mogłoby tak być..ten by łaził z brzuchem,ból porodu poczuł,od razu by szacunek do Ciebie załapał:)
Izabel dziekuję :* a nie masz tam od golenia tej wysypki co??bo mi się tam pojawiła własnie po ktoryms goleniu,jeszcze jak drapałam..smaruj sobie balsamem delikatnym jakimś,toniiem przetrzyj i obserwuj:)
Kamilla dobre pomysły Ci tu podpowiadaja :)

U mnie pępkowe juz były dwa hehe..Przyjaciel Pawła,a teraz moja przsiapsióła z narzeczonym..Kiedy bede w szpitalu to pewnie obejdzie sie bez imprezki ,chyba:)Paweł zapowiedział,że przez 3 noce ma wyro dla siebie i ma zamiar sie wyspać..Jednak od pół roku jestem w domu,nie mam nocek,to biedactwo teskni za całym wyrkiem ehhe

Kamilla mi tez ciezej leżec na plecach,wogole ciezko juz w każdej pozycji :D

Reniaaaaaaa aaaaaaaa powodzonka tam:)Odpoczywaj :)ale fajnie zaraz maluszek bedzie :D

Izabel tez mam wizytę 18go:)
Misiunciuncia GRATULACJEEEEE!!!!!!!!czekamy na fotę :) ale fajnie,a jak sie czujesz kochana??

No dobra dziewczyny,nadrobiłam..lece teraz do sklepu i obiadek robie-schabowe,ziemniaczki kapusta:)
a na 16 położna aaaa

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Haniutek
Dzieki za wsparcie kobietki;) ja juz szykuje sniadanko bo zaraz wstaja maluchy;) Przyjazna ze szczypiorkiem i szynka jajecznica zapraszam;))
U mnie maly szaleje bo domowe drozdzowe dostal;)) wyjdzie przez pepek jak nic;)) a co Tlc to czesto ten program kiedys odladalam to az dziwne jak czesto nie maja pojecia do porodu przeciez tego nie da sie nie czuc..ruchy i wgl

Ja kiedys tez ten program ogladalam... Ale niektore laski mialy takie typowe objawy cazy a mowily ze nic nie wiedzialy... One glupie po prostu byly :D Raz pamietam byla laska pielegniarka ktora podejrzewala ze jest w ciazy i chyba z 5 testow przez 7 mieciecy zrobila i zaden nic nie wykazal.... To to dla mnie jest ciaza z zaskoczenia :D A nie- przytylam, szybko sie meczylam ,wymiotowalam, cos mi lecialo z piersi i nie mialam okresu. Ooo no nie wiedzialam ze moge byc w ciazy :D heheh

Dziewczyny to chyba kwestia jakis silnych, masywnych mechanizmow obronnych czyli kwestia psychiki -takie zamkniecie na wszystkie sygnaly z ciala i zaprzeczanie im:/

Madika
Kamilla to szacun ze ona w takim chlewie zyje... Ja pierdykam jak mozna znosic naczynia do pokoju i potem ich nie sprzatac :D Zawsze podziwiam takich ludzi za wytrwalosc :D heheh

Nie ma co siostry podziwiac za wytrwalosc bo ona w sumie wytwala nie musi byc przecież ma Kamile-gosposie i raczej chlew nie zdąży sie zrobic:/ a mysle ze to byloby bardziej mobilizujace niz sprzatanie po niej. Kamila Ty sie bidulo narobisz a ją niestety przyzwyczaisz i utwierdzisz w przekonaniu ze sprzątać po sobie nie musi. Dziewczyny mają rację. Jedyny sposób nie sprzatac po niej a dla siebie i swojego mieć osobny talerz w innej półce:)

Bad domen za 3tyg masz jeszcze egzamin???? Toz to bedzie 39tc? O wow.... niech Gabrysia zatem grzecznie czeka

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...