Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Madika
Misiakowata ale ladnie wygladasz :D Jakos wydawalo mi sie zr Ty tydzien mlodszego masz malucha ode mnie :D A tu tez 33tc pisze :D

Mnie moze C.pka nie boli (jak to napisalas) ale albo wiezadla albo spojenie... Bo dzis trudno mi nogi podniesc- nawet po schodach musialam sie wciagnac do domku...

Mam ochote naa cos slodkiego... hmmm... a moze koktajl bananowy :D

Dokładnie 32 tc 4 d czyli ja licze jako 33 tydzień :D

niom ja tez właśnie ma zamiar odpoczywac po obiadku :)
Malutki pewnie mocniej głowę wepchnął:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Wy się śmiejecie (na zdrowie! :)) ale te dźwięki zostają w pamięci... No szlag może człowieka trafić (pozdro Kamila :)) co to za temat w rozmowach w toku?
Olija, Kalae widzę, że wy mnie rozumiecie! Kalae współczuję, że to się dzieje też nad głową. Wiemy jak to jest z dźwiękami w blokach :p mój P. Mieszkał u mamy na ostatnim piętrze. To siedząc na kiblu słuchał gruchania gołębi :) brzmiały jakby je ktoś zimną wodą oblał "brrr, brrr".
Na szczęście Agata jest już starsza, ma jakieś 9-10 lat, mam nadzieję, że w te lato już odpuści przynajmniej z hulajnogą. Możliwe, że nie wytrzyma (hulajnoga) bo Agata z figurą idzie w ślady matki. Przypomnę, że matka jej jest feeest gruba.

A jak Groszka powie 'mamo ja chce hulajnogę' :)
' Groszka ja mam uczulenie na hulajnogę'

Zuzia ma jakieś 5 także jeszcze chyba nie wyrosnie :(

Odnośnik do komentarza

Lilijka rzadzisz dziewczyno :D
Naprawdę prosze Cie pomyśl o napisaniu kciązki..
Piszesz tak dowcipnie,tak fajnie,ja wręcz usłyszałam dzwięk kółek tej hulajnogi...niczym w horrorze he he
Serio,pomysl o karierze pisarki:)

Kalae jak Groszka bedzie chciała hulajnogę to pewnie kupi jej z gumowymi kółkami,albo pompowanymi :)

Dziękuję dziewczyny:)

ale po co sie ogarniać,ja tam strzelam focię o tak jak stoje:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Was nadrobić to masakra jest ;)

Ciesze sie ze w miedzy czasie żadna nie urodziła :)

U nas dzis zabiegany dzien. Ale mamy fajna ekipę i myślących panow budowlańców, ze az sie milo z nimi współpracuje :) Mamy dwa tygodnie na dokończenie remontu. 15.02 przeprowadzka :) swoja droga przeprowadzać sie pod koniec 37tc to bedzie wyczyn :)

Dziewczyny, śliczne zdjęcia dzieciaczków :) niech rosną zdrowo :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Lilijka, ja Cie moge promowac!;)
Mysle, ze z Misiakowata i Kamilla stworzylybyscie niezle trio!:)

Maqdallena, uwazaj na siebie ! Mam nadzieje, ze do porodu nie bedziesz jezdzic ani przeladowywac wegla:)))

Ost.na opryszczke moja siostra stosowala octenisept i podobno super zadzialal. Nie miala nic innego pod reka wiec zaryzykowala;)

Mnie dzis bola plecy, i jem za 2! Niczym kobieta w ciazy sprzed 20 lat!;)

Odnośnik do komentarza

My zaszliśmy na obiad do baru obiadowego. Byliśmy tam pierwszy raz, poszliśmy głodni. Zamówiliśmy po zupie i drugim daniu. Boże! Tak nażarta (bo inaczej sie tego nie da nazwać) nigdy nie byłam. Porcja powalała z nóg. Drugie danie zjadłam, zupę moze ze trzy łyżki. Uffff... Teraz lezakujemy, a pózniej po synka do dziadków :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata - super brzuszek :-)
Maqdallena - dobrze, że u Ciebie i Maluszka wszystko dobrze - uważaj!
Lilijka prawie się posikałam na szpitalne łóżko - Agatka rządzi!
Olka - cieszę się, że masz Majeczkę ze sobą - my czekamy, może jutro..
Aniołek.nocy - Antoś wygląda prześlicznie - szybko zwalcza zapalenie płuc i już niedługo będziecie się przytulać :-)
Agusia - piękności bliźniaki - jak będziesz ich karmić? Po kolei czy naraz?

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Zu2ia
Ja to czekam az bede sie mogła płaskim (w miarę) pochwalić ;)

Oooo to to wlasnie!!!!! Ja tez juz tesknie za zyciem bez ruszajacego sie brzucha :D Ale z zawartoscia przy boku :D

Tak sie to Male podle uparlo na prawe zebro ze rady jie moge sobie dac :D
Podobno my z bratem tez mamie tak dokuczalismy.... Dlatego odkad Hania tak robi to przepraszam moja mame za to co robilam w zyciu prenatalnym :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia, Misiakowata- śliczne brzuszki! Ja to się czuje juz teraz jak niezła hipa, buzia mi mocno spuchla, a gdzie do porodu jeszcze. Właśnie pochłonęłam dwie kanapki z razowym chlebem i pasztetem:)

Zu2ia my też czasami chodzimy do takiego mlecznego baru ma obiady i biorę tylko drugie danie - 8.50 zł bez zupy? Śmieszny pieniądz a najem się razem z córką

Moja 5 latka właśnie narysowala siebie i swego brata i co będzie z nim robić jak się urodzi:)

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_43344.jpg

Odnośnik do komentarza

W ogóle to poprzednie pokolenie to jednak żyje stereotypami, choć moja mama ogólnie jest postępowa w wielu kwestiach, na hasło ze mamy wózek, spytała czy nie za szybko.... No bo przecież zaraz po porodzie na spacer nie wyjdę... Uzmysłowiłam że szukanie wózka w 9 m-cu to żadna atrakcja a tym bardziej z noworodkiem :) zrozumiała

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

~kalae
Lilijka87
Wy się śmiejecie (na zdrowie! :)) ale te dźwięki zostają w pamięci... No szlag może człowieka trafić (pozdro Kamila :)) co to za temat w rozmowach w toku?
Olija, Kalae widzę, że wy mnie rozumiecie! Kalae współczuję, że to się dzieje też nad głową. Wiemy jak to jest z dźwiękami w blokach :p mój P. Mieszkał u mamy na ostatnim piętrze. To siedząc na kiblu słuchał gruchania gołębi :) brzmiały jakby je ktoś zimną wodą oblał "brrr, brrr".
Na szczęście Agata jest już starsza, ma jakieś 9-10 lat, mam nadzieję, że w te lato już odpuści przynajmniej z hulajnogą. Możliwe, że nie wytrzyma (hulajnoga) bo Agata z figurą idzie w ślady matki. Przypomnę, że matka jej jest feeest gruba.

A jak Groszka powie 'mamo ja chce hulajnogę' :)
' Groszka ja mam uczulenie na hulajnogę'

Zuzia ma jakieś 5 także jeszcze chyba nie wyrosnie :(


O to właśnie! Zapiszę ten tekst. Bardzo mi się podoba, tak się uśmiałam z uczulenia, że aż go mężowi sprzedałam :)

Nika dobrze, że już urodziłaś bo bym się bała, że przeze mnie odejdą Ci wody :)

Książka? Pff nienawidziłam pisać wypracowań i dziwne bo nigdy 5 nie dostałam za żadne. Matka i teściowa polonistyki by the way :p

Eee w tym miejscu miałam coś napisać ale nie pamiętam co :/

A ja będę tęsknić za brzuszkiem. Lubię być w ciąży :) może dlatego, że nie musiałam leżeć tygodniami (Renia respect!), nic mnie nie swędzi (Misiakowata dasz radę!), nie rzygałam jak w zawodach na odległość (Olka uff! Masz to już za sobą), nie mam RLS (Maqdallena dobrze, że już minął), nie twardnieje mi brzuch za bardzo (Oczywiście zapomniałam komu najbardziej to dokucza, przepraszam), nie boli mnie blizna po cc, pewnie dlatego, że jej nie mam (Zuzia współczuję!), młoda się nie rozpycha boleśnie (Madika pamiętaj, że to Twój Skarb), spojenie też mnie nie boli za bardzo (kalae dasz radę), nie mam cukrzycy (przyjazna podziwiam za wytrwałość!), problemów z tarczycą też nie mam (Eee znów zapomniałam nicka, przepraszam), mam wsparcie męża (Ernesto tulę, nie daj się draniowi), no i szlag mnie nie trafia (pozdro Kamila :p). Łooo fuck ale wyszło dolegliwości, a ciąża to niby nie choroba, Taa zapewne jakiś facet wymyślił to stwierdzenie!

P.S.
Wyszło, że mam jednak problem z pamięcią :p
P.S. 2
Pozdrawiam również moją rodzinę, koty i resztę Marcóweczek!

Odnośnik do komentarza

Niuska jaki śliczny rysunek :) nie moge sie doczekać az moja Myszka zacznie takie cuda malowac :)
Ja jak sobie robie te zdjecia to sobie uswiadamiam, ze pomalu ten stan sie konczy i jakos mi smutno :/ bede tesknic za moim brzuszkiem :)
Wg to namowilam meza na kilka fotek bo nie mamy wspólnej z brzuszkiem, ale zla bluzke ubralam bo wg brzuszka nie widac. Ale sie usmialismy :D
Kamila nareszcie Twoja fura gotowa do odbioru :) dodaj fotke jak wrocisz.
U mnie to wg dziwna sprawa z tym wózkiem. Bo mamy go dostac od brata mojego M. No i on sie pytal chyba z 3 razy czy chcemy, ale nic zeby przyjechac zabrac... no i temat się urwal. A wolalabym juz go miec. Mam nadzieje, że sie nie okaże, że w ostatniej chwili bede musiala nowy kupić.
Wg to rozliczylam sie wkoncu z podatku z Holandii za 2 lata. Mam nadzieje, że bedzie duży przyplyw gotowki :)
Magdalenka ja to chyba do konca bd jeździć autem, ale moj nie ma prawka wiec nie mam wyjścia, ale lubię jeździć i dobrze sie czuje za kierownicą. Wiem, ze duzo stresu Cie to kosztowalo, ale moze jak nie macie za bardzo kasy to lepiej z oc zaplacic?? Moja mama miala kiedys lekka stluczke i niewiele jej podniesli tego oc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...