Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~kalae
Ann1ee
Misiakowata - a czym uargumentowali wypowiedzenie? Bedzie nowa lepsza :*
Kalae - brawo TY! Jeszcze będzie tak, że w końcu i ja się skuszę ;)
Najlepszego dla Nikolki i Bartusia :)
Ciąża - niby w domu najlepiej na bosaka, ale ja chyba kupię Dawidowi miękkie kapciuszki, żeby go przyzwyczaić, że się chodzi w butach, bo on nie lubi. A jutro jedziemy po buciki do dreptania :)

po domu chodzicie w butach?
tak patrząc na Tosie to butki do dreptania są inne, cięższe i jeśli chcesz go przyzwyczajać to wg mnie najlepiej tymi wlaściwymi butami tzn tymi którymi będzie chodzil po polu.
Tosi jak ubrałam te buty i postawiłam to jakby jej nogi w beton i zaczela płakać. Potem jak widziała buty to szerokim łukiem je omija. Zostawiłam jej je do zabawy i czasem pokazywałam że się ubiera na nogę. Zadziałało już się nie boi butów.


Nooo o domu w butach jak w serialach :D zauważylyście, że oni w tych serialach to zawsze chodzą po domu w butach? nawet w kozakach? :D
Dawid chodzi na bosaka albo w skarpetkach/rajstopach. Ale jak jesteśmy na spacerze to nie chce mieć butów na nogach i robi wszystko żeby je zdjąć ;) Mam takie zimowe porządne dla niego, ale wydaje mi się, że są za cięzkie i ostatnio na placu zabaw nie umiał sobie z nimi poradzić. Dlatego pomyślałam, żeby mu kupić takie miękkie do domu, żeby go przyzwyczajać, że nie lata się z gołymi stopami ;) i żeby zaakceptował, że ma coś na nogach. Ale może faktycznie nie bawić się w to, tylko wkładać tylko na spacery docelowe buty do chodzenia...ach ciężkie jest życie matki ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3oflw1ihhgb5gn.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5edd0lm1s2.png

Odnośnik do komentarza

Ostatnia Marcóweczko-Nikolko-wszystkiego naj dla Ciebie :) Kasiumamusiu ucaluj ją mocno
Moja Nelcia dopiero zasnela a ja mam w koncu weekend. Ciezki to byl tydzien pracy. Jedno ze jak ladna pogoda to sie nie chcialo isc a dwa ze ciężkie tematy. Oj Kalae dobrą decyzje podjęłas. Ciekawa bylam co zdecydujesz. Ja mam różnie z pracą-czasami sie ciesze ze wychodze z domu oddycham zawsze to pretekst zeby sie ladnie ubrac pomalowac lubie ludzi ktorych spotykam a czasami na samą mysl ze mam wyjsc jestem zalamana nie chce mi sie ubierac najchetniej bym przeleniuchowala z Małą caly dzien w pizamie, w domu sobie porobila, wiecie nawet to lubie tak krzatac sie po domu..no i tulenie sie po pracy ma jakąś nutke poczucia winy ze moje Dziecie beze mnie tyle bylo.
Alexann sciskamy Cie.
Aniee ale silna z Ciebie kobieta. Jestem pod wrazeniem jak dzwignelas wszystko. Trzymam kciuki za dwie kreseczki.
Misiakowata co sie stało? Odpiczywaj i regeneruj sie bo mysle ze te ostatnie dni Cie nadszarpnely.

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Ann1ee
no te butki jako pierwsze zaakceptował. Wszystkie wcześniej ściągał z nóżek. Skarpetki też i czasami już mu odpuszczałam i w domu chodził boso. Ale w samochodzie i na spacerach o ile nie był w śpiworku też wszystko ściągał.
A teraz się uspokoił. Te buciki są tekstylne z dodatkiem tworzywa i silikonu pod spodem, przewiewne. Zapinane na rzep i dobrze się dopasowują do stopy. I wreszcie on się nie ślizga a ja mam spokój ze ściąganiem wszystkiego ze stóp :-))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Oj widze ze jestem bardzo do tylu w tematach ktore mam w glowie jak o Was mysle Marcoweczki kochane...
Jeszcze się tylko pochwale ze u nas ze spaniem podobny sukces jak u Alesandry i az zla jestem na siebie ze wczesniej nie sprobowalam tylko chodzac do pracy tak sie meczylam niewysypiajac w nocy. Padam dzis. Odezwe sie na spokojnie jutro :)

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Nikolki i Bartka.
Misia
Przykre to ale z drugiej strony ta robota była dla ciebie za ciężka, na pewno niedługo znajdziesz lepszą pracę, głowa do góry, cycki do przodu, będzie dobrze.

Michaś chodzi po domu w skarpetkach, u mnie w domu tylko ja noszę kapcie, takie gumowe jak na plaży :)

Odnośnik do komentarza
Gość Alesandraa

Dla Bartusia również sto lat!!!

Misia, przykra sytuacja, tym bardziej, że to pracodawca o tym zdecydował, a nie Ty. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, znajdziesz lepszą, lżejszą pracę. Życzę Ci tego z całego serca! A teraz póki co wykorzystaj ten czas na zabawę z Matim.

Michaś po domu chodzi boso lub w skarpetkach. Może jutro uda mi się kupić jakieś porządne butki na dwór, bo w tych co ma za bardzo nie umie chodzić, chyba są za sztywne.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Olija no nie nadawalam sie do tej pracy..tu trzeba duzo kombinowac zeby wyjsc na plus i za nic nie placic,plus zdarzalo sie manko,tez nieukrywalam zmeczenia..no coz..
Dzis przegladajac ogloszenia natknelam sie na oferte do tego sklepu z dnia 24 marzec..czyli po 5 dniach uznano,ze ja dpa nich nie zarobie jak trzeba..
No nic ciesze sie..bo okres przedswiateczny bedzie tam hardcorowy.trudno niech same dybia i oszukuja he he

Dzis maluch wstal o 7 i juz nie spal..dopiero teraz padl sam w lozeczku. Chwile sei kreci i zasypia..szkoda ze wieczorem tak nie umie...
Odkurzylam cala chate..zjedlismy sobie kebabka i lenimy sie z P przed tv :D

Odnośnik do komentarza

Milej soboty dziewczyny. My w drodze na farme. Bedzie duzo zwierzakow wiec ktos bedzie bardzo zadowolony;-)
Jakos nie moge Malej z bosymi stopkami puszczac. Ale kapcie w takim razie niepotrzebne przez lato:-)
Olija ja raczej ciesze sie ze chodze do pracy. Dobrze ze nie jest ciezka! Czasami jest wkurzajace ze wracam to juz ok 16 jest i ze nie mozna sie polozyc w dzien :P
Bede pozniej to poczytam reszte:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Strunka, kazda sie zali to i Ty sobie ulzyj ;-)
Misiakowata, az sie poslinilam na mysl o pl kebabie!!!!!!!! Buuuu ile razy nawet maz mowi ze by dobie zjadl bo sa najlepsze!
Ann1ee oby szybko sie przyzwyczail. Slyszalam ze czesto zajmuje to kilka dni
A my dzis super dzien. Pojechalismy na farme. Pelno zwierzat, nawet lisy. Rozne przejazdzki. Mala szczegolnie upodobala sobie pociag:-) taki maly dla dzieci ze okrakiem sie na nim siada. Pogoda byla fajna. Ale tak bysmy chcieli sie polozyc a tu klops:P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A my dziś spędziliśmy cały dzień na dworzu , tylko na drzemkę i na jedzonko weszliśmy do domu. Od 8 rano do 18.30 :) Szybka kolacja, solidna kąpiel (piasek był nawet w pampersie), kp i Michaś smacznie już śpi a ja się wykąpałam, zjadłam kolację i teraz się relaksuję :))))
Tak było cieplutko, mały w cienkiej bluzce, trampeczkach i czapce z daszkiem dziś urzędował.

Odnośnik do komentarza

Czesc Mamusie =)
Ja mialam kupic te szelki bo u tesciowej jest gorka w ogródku i Mala sie nie moze nauczyc chodzić, ale jakos kojarzy mi sie to z prowadzeniem pieska i sobie odpuscilam. Caly czas za raczki. Dzisiaj bylam u siostry i nareszcie pobiegala sobie po polku. Ale teraz kaszle. Wg to bylysmy w czwartek u alergolog i stwierdziła astme wczesnodziecieca indukowana wirusami i wprowadzila leki :/
Co do mowienia to Martynka duzo mowi. Mama, tata, baba, taa, nie, jak sie pytam jak robi piesek to mowi choł, choł Na kurke mowi ko-ko, mowi ide, cesc jak ktos jej powie cześć, daj i caly czas sie smieje.
Zdarza sie, ze mnie ugryzie i tez wtedy bardzo sie smieje =)

Odnośnik do komentarza

Co do kp to ja chcialam do wakacji pokarmic, ale niestety juz pokarmu brak. Chcialam karmic tylko w nocy, ale Martynka je raz, ale jak skoncze karmienie to zaraz placze :/
Kalae gratuluje decyzji =)
Dzisiaj byla piekna pogoda =) mam nadzieje, ze wszyscy użyli =)
Alexan zdrowka dla synka. Mam nadzieje, ze do imprezy bedzie zdrowy =)
Najlepsze zyczenia dla Bartusia i Nikolki =)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Ciaza316
Strunka, kazda sie zali to i Ty sobie ulzyj ;-)
Misiakowata, az sie poslinilam na mysl o pl kebabie!!!!!!!! Buuuu ile razy nawet maz mowi ze by dobie zjadl bo sa najlepsze!
Ann1ee oby szybko sie przyzwyczail. Slyszalam ze czesto zajmuje to kilka dni
A my dzis super dzien. Pojechalismy na farme. Pelno zwierzat, nawet lisy. Rozne przejazdzki. Mala szczegolnie upodobala sobie pociag:-) taki maly dla dzieci ze okrakiem sie na nim siada. Pogoda byla fajna. Ale tak bysmy chcieli sie polozyc a tu klops:P

fajny dzionek :)
a kebab nie był super...słony strasznie..ostatni raz tam zamawiałam..ale frytki ok :D

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Sylwia921125
Co do kp to ja chcialam do wakacji pokarmic, ale niestety juz pokarmu brak. Chcialam karmic tylko w nocy, ale Martynka je raz, ale jak skoncze karmienie to zaraz placze :/
Kalae gratuluje decyzji =)
Dzisiaj byla piekna pogoda =) mam nadzieje, ze wszyscy użyli =)
Alexan zdrowka dla synka. Mam nadzieje, ze do imprezy bedzie zdrowy =)
Najlepsze zyczenia dla Bartusia i Nikolki =)

u mnie podobnie z kp..w nocy mały się już nienajadał i sie budził co chwilę..po butli śpi normalnie :)
za to w dzień ciagnie kp ze dwa razy i jakby sie najadał :) nie mam serca mu odmowic..jakoś nadrabiam stracony czas haha

pogoda super..też byliśmy na spacerku :D

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Strunko co się stało?mów tu szybko !

Moja przyjaciolka tez mnie olala..napisalam jej sms,że straciłam pracę,raz dzwoniła,nie slyszałam,a drugi raz nie raczyła juz oddzwonić..nawet na mesengerze nic :( smutno mi..wiem,że ma nocki,bo obslugiwala mojego P jak wracał noca z imprezy pracowej..nawet nie zaytala o mnie..
a ja głupia..zawsze muszę mieć czas...wrrr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...