Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ciaza316
Madika ale sobie pospalas widze... Matko jedyna! Zyjesz tam? I w dzien tez spanie to wyzwanie? Twardy zawodnik:-) u nas wszystko super w dzien i w ogole a po poludniu sie tozjechalo i od 14:30 nie dpi a krzyczala i marudzila ze myslelismy ze zmeczona... Wkoncu padla o 18, ale ile sie nagimnastykowalismy
Tangoya widze ze nie jestem sama z tym spaniem. Oby szybko minelo!
Olija, czasami tak jest ze mama i babcia beda mowily ze dziecko sie nie najada. Zreszta zaraz kazdy tak mysli bo nikt nie chce glodnego dziecka. Moze minie
Ernesto bardzo mi przykro z powodu Marcepana. Jednak niektorzy faceci nie potrafia docenic rodziny. Szkoda Ciebie i Paulinki. Mala nic nie ma na czole. A co to jest powiazane ze skaza? U nas buzka jak pupka niemowlaka ostatnio:-) zeby nie zapeszyc!
KasiaMamusia jak u Was uczulenie?
Lilijka ale mass fajny plan odnosnie pokarmow. Ja jesscze daleko w lesie z tym. Tutaj chce kupic prezenty. Gry fajna sprawa. Ksiazki masz obczajone:-) Tak mysle moze rzeczy do szkoly/zabawy ze Spidermenem czy cos tego typu.
U nas caly dzien bardzo fajny a krotkonpo tym jak maz wrocil z pracy Mala w jakis dziwny humor wpadla. Biedna. Widze ze te nasze dzieciaczki roznie sie zachowuja. Probowalam dzis rano spac z Mala w naszym lozku. Zadnej roznicy nie bylo
Misia brawo ze nie palisz. Tangoya brawo dla Ciebie rowniez. To okropny nalog a wiem jak ciezko rzucic. Fajnie ze P sie przerzucil na e. Moze w ogole rzuci?
Pamietajcie ze zadna szczepionka nie daje 100%.
Izabel, moze tez byc ze dziecibw tym wieku wszystkim sie interesuja i nie chca tracic czasu na sen. Slysza ze cos ciekawego sie dzieje i juz.
Tangoya ja tez nie mam innych asow w rekawie jak bol glowy:-) ha ha! Oja
Areena brawo Miki:-) to musi byc wydarzenie, ja jeszcze sie nie doczekalam. O Lego myslalam. I o ninja tez bo tu dziecibw takim wieku lubia. Pomysle nad Waszymi propozycjami, troche tego jest:-) Jeszcze mam 18latka do obdarowania...
Jola w szoku jestem jak Olis wyglada na zdjeciu. On taki stabilny jest? Bo Moja sie jesscze kolebocze na boki czasami a On taki sztywny i dorosly:-)
Lece szykowac sie spac. Dobrej nocki

Ciaza Olis jest taki silny wlasnie pisałam Wam. On się trzyma w pionie bardzo stabilnie. Chociaż na zdj wygląda wydaje mi się zawsze na starszego albo ja nie widzę jak mi rosnie:):) skubany ma sily dużo.
U nas w rodzinie tez lego, ninja i spider ponad czasowy.
Niuska super rodzinka:)
Jeszcze mam pytanie czy ktos bedzie wprowadzal przy rozszerzaniu diety metodę BLW?
Odnośnik do komentarza

Czytam trochę do tyłu;) tyle ile zdołam to nadrobię, bo wszystkiego na pewno nie:/

Arwena, to ja w poprzedni weekend byłam u Ciebie - na weselu mojego brata:)

Ja też jestem nieźle popieprzona, szczególnie na dekolcie i na plecach. Mąż umiarkowanie. Starszak ma jednego pieprzyka na wewnętrznej stronie uda, pod siusiakiem. I ciagle ma jeszcze znamię: jedno miał na czole i dużą plamę na karku i ta na karku nie zeszła jeszcze, ale zasłaniają ją włosy. Zuzka też ma to uszczypnięcie bociana dość spore na karku, miała też czerwone plamki na powiekach ale już ich nie ma.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Dziękuje dziewczyny, MUSI byc dobrze, narazie nic nowego, ale w tej sytuacji brak wiadomości to chyba dobra wiadomość, złe rozchodzą się najszybciej... Mam nadzieję że się niepodda, tak strasznie mi jest przykro :( teściu, mój mąż i brat są bardzo zżyci, mogą na sobie zawsze polegać, śmierć teściowej spadła na wszystkich nagle i nie spodziewanie i przetrwali to chyba dzięki temu że mają siebie i się wspierają, a teraz to.... dziękuję jeszcze raz za kciuki, modlitwy i ciepłe myśli....

To pewne ze od cukrzycy? Trzymam mocno kciuki, wspierajcie siiie wzajemnie. Takie sytuacje sa najgorsze. Jest młody, organizm bardziej walczy!
Odnośnik do komentarza

Ernesto jednak dabie drugiej szansy nie pooglo.... Przynajmniej probowalas...
Moj mąż ma jutro chociaż w sumie po północy to dziś 30 i chodzil caly dzień zmarkotniały ze juz tyle zycia za nim.
Wczoraj bylam w pracy i mąż został z Olisiem 10h. Jak nigdy nie bylo problemu gdy jechałam tak wczoraj maly przez ten okres zjadl 120ml rozbite na 4x. Noe chcial mu z butli wziac. A jak wróciłam zjadl dwie pelne piersi i przytulam sie z 10min mnie trzymal ii taki wzrok. I od 17 do 21 nie mogl mnie stracić z zasięgu wzroku.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Monimoni
Czytam trochę do tyłu;) tyle ile zdołam to nadrobię, bo wszystkiego na pewno nie:/

Arwena, to ja w poprzedni weekend byłam u Ciebie - na weselu mojego brata:)

Ja też jestem nieźle popieprzona, szczególnie na dekolcie i na plecach. Mąż umiarkowanie. Starszak ma jednego pieprzyka na wewnętrznej stronie uda, pod siusiakiem. I ciagle ma jeszcze znamię: jedno miał na czole i dużą plamę na karku i ta na karku nie zeszła jeszcze, ale zasłaniają ją włosy. Zuzka też ma to uszczypnięcie bociana dość spore na karku, miała też czerwone plamki na powiekach ale już ich nie ma.

Luiza tez ma ta plamę na karku pod włoskami, to naczyniak mam nadzieje ze szybko zniknie a swoją drogą nie wiedziałam ze sa tak powszechne..na powiekach tez miała :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Jola88
Ernesto jednak dabie drugiej szansy nie pooglo.... Przynajmniej probowalas...
Moj mąż ma jutro chociaż w sumie po północy to dziś 30 i chodzil caly dzień zmarkotniały ze juz tyle zycia za nim.
Wczoraj bylam w pracy i mąż został z Olisiem 10h. Jak nigdy nie bylo problemu gdy jechałam tak wczoraj maly przez ten okres zjadl 120ml rozbite na 4x. Noe chcial mu z butli wziac. A jak wróciłam zjadl dwie pelne piersi i przytulam sie z 10min mnie trzymal ii taki wzrok. I od 17 do 21 nie mogl mnie stracić z zasięgu wzroku.

Uwaga znowu będzie śpiewający post! Yhym yhym...

"Love is in the air
Everywhere I look around
Love is in the air
Every sight and every sound (...)

Turuurururu!
Love is in the air
Turuurururu
Love is in the air"

Przyjazna, monimoni to czerwone na powiekach ma uroczą nazwę pocałunek anioła :) a co do uszczypnięcia bociana to mi pediatra powiedziała, że powinno zniknąć ale. Gdyby robiło się na przykład nabrzmiałe lub zaczęło łuszczyć to trzeba jej to powiedzieć.

Jola ja może wprowadzę metodę mieszaną a późniejszym czasie. Czytałam wypowiedź logopedy, że papki mają dobry wpływ na rozwój mowy.

Odnośnik do komentarza

Nawet słyszałam tą nazwę "dotyk anioła":) a te "dotyki bocianowe" niby schodzą, ale też mogą zostać:/, Ksawi ma już 2 lata...., na szczęście ma gęste włosy:)

Dawno się nie odzywałam więc tylko krótko napiszę, że u nas wszystko ok - poza zmęczeniem i brakiem czasu;) Zuzia ma już 24tyg skończone, za trzy tyg pół roku! Ogólnie jest fajna, tylko mniej śpi w dzień, noce super, wieczory rożne. Kręci się na wszystkie strony, a nawet jak leży na brzuchu to podnosi się na rekach i kolanach i szykuje się do startu (buja się do przodu i do tyłu). Jadła już marchewkę, ziemniaka, dynię i brokuły. E przyszłym tygodniu chcę zacząć owoce i spróbować gluten. A ja nie mogę się doczekać kiedy strszak pojdzie do żłobka (z drugiej str bardzo się tego boję), zostały mi dwa kg do wagi sprzed ciąży, a w sbotę jedziemy znow z koleżanką i dzieciakami do jej babci na wieś.

Aha, zapomniałam, zazdroszczę wam tych spotkań. Ja czekam kiedy BadWomen odwiedzi teściów bo wtedy moze uda nam się spotkać, nobi we wrześniu z Barceloną:)

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Kilka fotek:)

Oooo Niuska wspomnienia mi odzyly :D Kiedys z mezulkiem pojechalismy na wakacje do Brukseli i do Amsterdamu tylko mieszkalismy w Volendam (czy jak to sie pisze:D). Sam Amsterdam nie zrobil na mnie dobrego wrazenia ale tamto miasteczko zostanie w mojej pamieci na zawsze :D

Wczoraj nie mialam kiedy wejsc i poczytac. Od rana prasowanie a potem do znajomej jechalam tej od Helenki. Sluchajcie ta mala jest taka drobniutka i chudziutka tylko tyle ze dluga :D Glowe ma taka smieszna bo nie ma okraglej jak dzidziusie tylko ma taka prostokatna :D

Dzis musze tez ogarnac chalupe bo znajoma wpada o 11. A tu musze zrobic porzadek w 1 szawce bo mi sie mole zalegly :/ bleee

Aaaa z takich nowosci to dzis Hanula od 1:30 do 2:30 budzila sie co troche a potem juz co godzine. Rano jak przed 6 sie obudzila to powiedzialam o mezulka zeby wstal do niej bo nie mam sily bo wstawalam co 1h do niej albo i czesciej. A on a ja ja slyszalem tylko o 3:30. Farciaz!!!! Tez moglam nie slyszec :D

Dobra Hanula spi troche to chociaz troszke ogarne conieco :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Właśnie!!! Co do spotkania to proszę konkrety.
Wtorek? Park Śląski. Godzina? 15.00, 16.00? Czekamy gdzie???
Dla osób, które mię,dotrą na czas, dobrze by bylo miec jakis kontakt aby wiedziały gdzie zakotwiczą inne mamy :)

Wlasnie pomysl wtorku upadł bo Kalae nie pasował. Ja przyszly tydzien jestem jeszcze w kato a od 14-21.08 nas nie ma. Strunka czuje dobrą organizacje w Twoich zasobach;) musisz nadzorowac przebieg organizowania naszego spotkania:)

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Monimoni
Czytam trochę do tyłu;) tyle ile zdołam to nadrobię, bo wszystkiego na pewno nie:/

Arwena, to ja w poprzedni weekend byłam u Ciebie - na weselu mojego brata:)

Ja też jestem nieźle popieprzona, szczególnie na dekolcie i na plecach. Mąż umiarkowanie. Starszak ma jednego pieprzyka na wewnętrznej stronie uda, pod siusiakiem. I ciagle ma jeszcze znamię: jedno miał na czole i dużą plamę na karku i ta na karku nie zeszła jeszcze, ale zasłaniają ją włosy. Zuzka też ma to uszczypnięcie bociana dość spore na karku, miała też czerwone plamki na powiekach ale już ich nie ma.

Luiza tez ma ta plamę na karku pod włoskami, to naczyniak mam nadzieje ze szybko zniknie a swoją drogą nie wiedziałam ze sa tak powszechne..na powiekach tez miała :)


Duzo dzieciaczków ma naczyniaki na karczkach (czy też jak kto woli uszczypnięcie bociana). Mojemu Starszakowi tak na dobre wchłonął się ok 4rż, więc cierpliwości:)
Odnośnik do komentarza

Monimoni
Nawet słyszałam tą nazwę "dotyk anioła":) a te "dotyki bocianowe" niby schodzą, ale też mogą zostać:/, Ksawi ma już 2 lata...., na szczęście ma gęste włosy:)

Dawno się nie odzywałam więc tylko krótko napiszę, że u nas wszystko ok - poza zmęczeniem i brakiem czasu;) Zuzia ma już 24tyg skończone, za trzy tyg pół roku! Ogólnie jest fajna, tylko mniej śpi w dzień, noce super, wieczory rożne. Kręci się na wszystkie strony, a nawet jak leży na brzuchu to podnosi się na rekach i kolanach i szykuje się do startu (buja się do przodu i do tyłu). Jadła już marchewkę, ziemniaka, dynię i brokuły. E przyszłym tygodniu chcę zacząć owoce i spróbować gluten. A ja nie mogę się doczekać kiedy strszak pojdzie do żłobka (z drugiej str bardzo się tego boję), zostały mi dwa kg do wagi sprzed ciąży, a w sbotę jedziemy znow z koleżanką i dzieciakami do jej babci na wieś.

Aha, zapomniałam, zazdroszczę wam tych spotkań. Ja czekam kiedy BadWomen odwiedzi teściów bo wtedy moze uda nam się spotkać, nobi we wrześniu z Barceloną:)


Monimoni szkoda że ostatnio tak rzadko się odwywasz na forum. Brakuje tu Ciebie. Brawa dla Zuzi. woow takie kiwanie w przód i tył to chwila przed raczkowaniem. Aż trudno uwierzyć, ze tak niedawno marcowe dzieciaczki przychodziły na świat. Wydaje mi się, że ze Starszakiem bardziej się dłuzył czas
Odnośnik do komentarza

Madika
niuska_aw
Kilka fotek:)

Oooo Niuska wspomnienia mi odzyly :D Kiedys z mezulkiem pojechalismy na wakacje do Brukseli i do Amsterdamu tylko mieszkalismy w Volendam (czy jak to sie pisze:D). Sam Amsterdam nie zrobil na mnie dobrego wrazenia ale tamto miasteczko zostanie w mojej pamieci na zawsze :D

Wczoraj nie mialam kiedy wejsc i poczytac. Od rana prasowanie a potem do znajomej jechalam tej od Helenki. Sluchajcie ta mala jest taka drobniutka i chudziutka tylko tyle ze dluga :D Glowe ma taka smieszna bo nie ma okraglej jak dzidziusie tylko ma taka prostokatna :D

Dzis musze tez ogarnac chalupe bo znajoma wpada o 11. A tu musze zrobic porzadek w 1 szawce bo mi sie mole zalegly :/ bleee

Aaaa z takich nowosci to dzis Hanula od 1:30 do 2:30 budzila sie co troche a potem juz co godzine. Rano jak przed 6 sie obudzila to powiedzialam o mezulka zeby wstal do niej bo nie mam sily bo wstawalam co 1h do niej albo i czesciej. A on a ja ja slyszalem tylko o 3:30. Farciaz!!!! Tez moglam nie slyszec :D

Dobra Hanula spi troche to chociaz troszke ogarne conieco :D


Ja też walczę z molami juz od dawna. Wywaliłam z szafki z suchymi wszystko co było otwarte. Zamknięte opakowania dokłądnie wytarłam, szafkę umyłam a te paskudne dziady dalej latają i krew mnie juz zalewa wrrrr
Odnośnik do komentarza

Madika
niuska_aw
Kilka fotek:)

Oooo Niuska wspomnienia mi odzyly :D Kiedys z mezulkiem pojechalismy na wakacje do Brukseli i do Amsterdamu tylko mieszkalismy w Volendam (czy jak to sie pisze:D). Sam Amsterdam nie zrobil na mnie dobrego wrazenia ale tamto miasteczko zostanie w mojej pamieci na zawsze :D

Wczoraj nie mialam kiedy wejsc i poczytac. Od rana prasowanie a potem do znajomej jechalam tej od Helenki. Sluchajcie ta mala jest taka drobniutka i chudziutka tylko tyle ze dluga :D Glowe ma taka smieszna bo nie ma okraglej jak dzidziusie tylko ma taka prostokatna :D

Dzis musze tez ogarnac chalupe bo znajoma wpada o 11. A tu musze zrobic porzadek w 1 szawce bo mi sie mole zalegly :/ bleee

Aaaa z takich nowosci to dzis Hanula od 1:30 do 2:30 budzila sie co troche a potem juz co godzine. Rano jak przed 6 sie obudzila to powiedzialam o mezulka zeby wstal do niej bo nie mam sily bo wstawalam co 1h do niej albo i czesciej. A on a ja ja slyszalem tylko o 3:30. Farciaz!!!! Tez moglam nie slyszec :D

Dobra Hanula spi troche to chociaz troszke ogarne conieco :D

O Tak, Volendam to piękne holenderskie nadmorskie malutkie miasteczko:)
U nas urlop dobiega do końca. Pewnie w niedzielę będziemy wracać do Polski. Chcemy jeszcze po drodze zatrzymać się na kilka dni nad morzem. Pewnie Kołobrzeg? Pogoda z Holandii nie dopisała:(

Odnośnik do komentarza

Co do naczyniaków, to moja Martusia miała prawie od urodzenia za uszkiem, dziś ma 6 lat i prawie zniknął.
Co do rozszerzania diety, my jak wrócimy do Polski to wtedy zacznę Marcinkowi podawać, będzie miał 5.5 miesiąca.
Iza, mocno trzymam kciuki za szwagra. mama mojej koleżanki też była w szpitalu z zapaleniem trzustki, dziś jest wszystko ok. także mam nadzieję że i U was tak będzie.
Ja z racji wakacji czytam na raty i na raty odpisuje, poprawie się po powrocie do domku..

Odnośnik do komentarza

Olija
strunka7777
Właśnie!!! Co do spotkania to proszę konkrety.
Wtorek? Park Śląski. Godzina? 15.00, 16.00? Czekamy gdzie???
Dla osób, które mię,dotrą na czas, dobrze by bylo miec jakis kontakt aby wiedziały gdzie zakotwiczą inne mamy :)

Wlasnie pomysl wtorku upadł bo Kalae nie pasował. Ja przyszly tydzien jestem jeszcze w kato a od 14-21.08 nas nie ma. Strunka czuje dobrą organizacje w Twoich zasobach;) musisz nadzorowac przebieg organizowania naszego spotkania:)

Z tym nadzorowaniem nie będzie tak łatwo. TZ nie wiem do konca jak robi - dwa dni przed wiem w jakich godzinach...

Mnie od 21.08 do 27.08 nie ma.

A środa? Moj ma na rano. Nie wiem do której, ale jak będzie długo robił, to moge dojechać do Was w trakcie spotkania. Stad myslalam o jakimś kontakcie - nawet przez forum...

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Dziękuje dziewczyny, MUSI byc dobrze, narazie nic nowego, ale w tej sytuacji brak wiadomości to chyba dobra wiadomość, złe rozchodzą się najszybciej... Mam nadzieję że się niepodda, tak strasznie mi jest przykro :( teściu, mój mąż i brat są bardzo zżyci, mogą na sobie zawsze polegać, śmierć teściowej spadła na wszystkich nagle i nie spodziewanie i przetrwali to chyba dzięki temu że mają siebie i się wspierają, a teraz to.... dziękuję jeszcze raz za kciuki, modlitwy i ciepłe myśli....

Milo sie czyta ze rodzina jest tak zzyta:-) trzymam mocno kciuki za szwagra!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Izabela dużo dobrych myśli dla szwagra i dla Was w tej trudnej sytuacji.
Betty-smutna historia ale finał w postaci nowej rodzinki i ukochanego Maleństwa jakże szczęśliwy:)
Mateusz pozazdrościł Mikiemu i wczoraj udało mu się dwa razy przewrócić z plecków na brzuszek :)
Uciekam ogarnąć chałupę bo dzisiaj wpadają do mnie dziewczyny z pracy a Mateusz od 6.15 dopiero teraz usnął po wielkej awanturze...jak nie moje dziecko...

Odnośnik do komentarza

Hej :D
Moj łobuziak zasnął wczoraj po 23.30 w bujaczku !Normalniea rytuał kąpieli wszystko,czytałam mu bajke,śpiewałam,ani smoczek ani cyc nie pomogl :) P.wrocil z pracy a Mati oczy wielkie i ani mysli spac hehe..no ale z bujaczka jak odlozylam do wyrka to spal do 6.I z przerwami na cyca pospalismy we teojke do 10.30 :D

Monimoni czy ostro?za duzo powiedziane..staram sie nie obzerac,slodyczy nie tykam poki co choc ciezko..ale puding malutki zjadlam wczoraj no ale to nie wafelki czy batony ha ha

Izabel trzymam kciuki dalej za szwagra..kurcze on w moim wieku !!ach.. Nasza moc wyciagnela mojrj kolezanki mame to i tu sie uda.Trzeba w to wierzyc :)

Ciaza to niezla ta babcia hehe a ma fb??
..ach tyle chce odpisac zawsze a nie pamietam cholera..

Jolu wszystkiego najlepszego dla marcepana ;) moj tez w tym roku skonczyl tyle :)

Monimoni udanego wypadu :)

Milego dnia marcoweczki i dzieciaczki :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka ma racje. Moze cos zaplanujmy na poczatek wrzesnia?? Olka tez mi pisala, ze by jej wrzesien pasowal. Mi kolocki chamulcowe poszly i juz drze blache a M od rana do wieczora na zniwach i nie ma kiedy z autem zrobic.
Martynka ma dwa naczyniaki na powiekach.
Ciaza to babcia sie niezle trzyma. Niektóre mlode osoby sie boja samochodem jezdzic :) moj dziadek ma 80 i tez daje rade. Dalej pracuje na budowlance tylko od 7-13 :D

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

~strunkaaa
Oki, niech bedzie wrzesień :)
Mam nadzieje, ze innym marcowkom z woj śląskiego i okolic tez bedzie pasowało :)

To jaka datę proponujecie? :D


Na wakacje jedziemy 3-go, wracamy 11-go. Także albo dwa pierwsze dni lub od 12-go.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...