Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Olija
~kalae
Olija
~kalae
przyjazna - niekoniecznie, żeby sprawdzić czy rozeszły sie mięśnie brzucha należy je napiąć i nacisnąć pośrodku brzucha, jeśli czuć opór tzn że sie nie rozeszłu a jeśli palce 'wchodzą' tzn że się rozeszły. Nie każdego po ciąży to spotyka.
http://mamawformie.pl/rozstep-miesni-brzucha-jak-sprawdzic/

Oj tylko jak wymacac miesnie pod tymi faldami tluszczyku?! ;) :D

Anie Lilijkową imieniowo całuje:*

Nati piekna z Was rodzinka. Super tak z Corcią...Izunia ma piekne oczeta:)

da rade :D

Olija - ale o co chodzi, że piszesz na forum?

Kalae ale z czym??

wymacac miesnie pod tymi faldami tluszczyku?! ;) :D

Odnośnik do komentarza

Ooo Ciaza jak sie ciesze!!! Ze tak ładnie ogarneliscie temat zasypiania :) kochana corcia. I chyba spokojniej :)
U nas wczoraj tez malutka kolo 19:30 przysnela na spacerku, jakies 25 min. Potem byla kapiel i cycus o 21:30. Mania po karmieniu oczy wielkie, usmiechy posyla. No, ale swiatelko zgaslo, ulozylam w kaderce, dalam mocia (choc na noc nigdy nie chciala) i wyszlam. Po 10min juz spało kurczatko :D a juz myslalam ze rozrywek oczekiwala tak pozno ;)

Tematu slodyczy to nawet nie poruszam... Kiedys sporadycznie jadlam, a teraz po 2 ciazy jadlabym tonami... :\ chociaz ostatnio przystopowalam, bo doszlam do wniosku, ze skoro jemy zdrowo to jak to sie ma do syfu jaki jest w kupnych slodyczach?! No i tez ograniczam.

Sylwia echhhh brak slow. Ale wierze, ze wszystko sie ulozy.

My juz na nogach - 6:30 kp i szał zabawy :D Moj sie zbiera, bo wyjezdza do soboty ze starszakiem do swojej rodziny. My z Mania i psinką zostajemy. Ale bedzie laaaaba :D Juz sie kolezanka na czw. umowilam na calodniowa wycieczke nad wode :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

magdalenka85
A tak z innej beczki. Macie może namiary na fajny nocleg w Sopocie/okolicy/czarny Potok?

W czerwcu byliśmy w Gdańsku w "Zajazd pod Oliwką" tez z polecenia :D fajny ogródek jak ktos ma starszaka, dobre śniadania, warunki ok mają łóżeczka turystyczne. Jedyny minus ze jest przy drodze (do zoo spacerkiem) i hałas aut wybudzał, takze jak ktos przyzwyczajony do ciszy w nocy to trzeba prosić o pokój od podwórka:D

Odnośnik do komentarza

~kalae
Olija
~kalae
Olija
~kalae
przyjazna - niekoniecznie, żeby sprawdzić czy rozeszły sie mięśnie brzucha należy je napiąć i nacisnąć pośrodku brzucha, jeśli czuć opór tzn że sie nie rozeszłu a jeśli palce 'wchodzą' tzn że się rozeszły. Nie każdego po ciąży to spotyka.
http://mamawformie.pl/rozstep-miesni-brzucha-jak-sprawdzic/

Oj tylko jak wymacac miesnie pod tymi faldami tluszczyku?! ;) :D

Anie Lilijkową imieniowo całuje:*

Nati piekna z Was rodzinka. Super tak z Corcią...Izunia ma piekne oczeta:)

da rade :D

Olija - ale o co chodzi, że piszesz na forum?

Kalae ale z czym??

wymacac miesnie pod tymi faldami tluszczyku?! ;) :D


:D

A ja tez juz na nogach. Wzielam prysznic a niunia lezakuje z mezem. Wczoraj zalagodzilismy konflikt bo nie lubię isc spac poklocona ale ogolnie duzo napiecia ma tym urlopie. Maz zmęczony ja tez bym chciala odpoczac jak dawniej no i potem oboje niezadowoleni. Za kazdym razem mówimy sobie ze szkoda czasu na bezsensowne klotnie no i coz z tego jak potem znow o tym zapominamy i sie klocimy.

Sluchajcie. Mała ma na buzi 9 czerwonych kropeczek. To nie bąble i nie potowki. Wygladaja jakbym pisakiem jej zrobila kropkę. Czy to możliwe ze od uszczupania komara? Bo jest tego wiecej na jednej połowie. Choc jak mnie uszczypal komar to mam babla i wokolo zaczerwownione a ona tylko kropke? Napiszcie czy którejs niemowlak byl juz uszczypany przez komara. Boze mam nadzieje a nie cos gorszego mo bo wyobraznia dziala a tydzien temu sie szczepilysmy:/

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Aaa Madika ostatnio słyszałam w radio o sporcie w sam raz dla ciebie - ekstremalne prasowanie! Serio! Podobno prasują w różnych dziwnych miejscach jak na tę czynność. Na przykład na szczycie góry czy pod wodą! No myślę sobie - wariaci jak nic!/b]

Lilijka to kolejne WYZWANIE dla mnie :D hehe Ktoras sie podejmie??? Pewnie nie i jeszcze dodatkowo sterte ciuchow od Was dostane kurierem :D hehee
.
.
.
Ernesto podziwiam Cie!!!! Jestes chyba jedyna Marcowka ktora z jedzeniem walczy prawie od poczatku ciazy. I to z jaka determinacja!!! Podziwiam Cie bo ja bym odpuscila. A z tym wstretem do jedzenia to boje sie ze jeszcze o psychologa to zachaczy. Zebys nie miala jakis problemow zywieniowych bo to co opisujesz brzmi niebezpiecznie.

W temacie prasowania w następnym tygodniu w Lidlu będzie żelazko ze stacją parową w cenie 199. :D

Co do żywienia to masz rację, też się tego obawiam :(

Wczoraj odwiedziliśmy teściową. Znowu było całowanie rączek. Mówię, żeby nie całować jej w ręce. Niby zrozumiała a za chwilę znowu paluszki jej całuje. Nosz k...wa niby wykształcona kobieta powinna rozumiec. W końcu dotarło do niej, ale mam wrażenie, ze się na mnie obraziła. Jak jej kolejny raz uwagę zwróciłam to powiedziała, ze pójdzie po spirytus (zeby zdezynfekować tylko nie wiem co paluszki małej czy sobie paszczę?). Przyszła ze zmoczonym wrzątkiem ręcznikiem (!?!?!) i dmuchała na niego żeby ostudzić (!?!?!). Potem przetarła ręce Małej. Zapchałam Małej buzie smoczkiem, potem już się uspała i nie brała rączek do buzi. Po powrocie do domu umyłam jej rączki w zlewie.

A wracając jeszcze raz do tematu lidl to 6.08 będzie maszyna do szycia :) i już wiem na co wydam kasę :D Pozazdrościłam wam zwierzątek :D i teraz ja też będę szyła mam nadzieję, ze zwierzątka nie potworki :D (no chyba że patchworki :D)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza
Gość Tangoyaa

~kalae
Lilijka87
~kalae
niuska_aw
misiakowata30
~kalae
ja nigdy nie miałam problemu z chudnięciem, a teraz to jakaś masakra jest, nie wiem czy to przez kp czy przez euthyrox, bo to 2 inne rzeczy, ktorych przedtem nie miałam.


Te same pytania sobie zadaje,bo ta sama sytuacja :)

U mnie to samo. Słodyczy zero, często tylko lody sorbetowe, mało jem, nie słodzę itp, a waga zamiast spadać to ostatnio nawet +2kg. Jestem na Letrox 75

ja własnie jem dużo słodkiego, ale w sobote to podliczyłam i mi wyszło, że zjadłam 1000kcal w słodyczach :D a tak niewiele tego było :(

ale dla mnie zjeść całą tabliczkę czekolady czy nawet litr lodów, opakowanie ciastek to nie problem


A to może być dla kogoś problem?! :D

znam kilka osób co nie da rady :) wiem dziwne :D bo co to tabliczka czekolady na jedno posiedzenie, albo lody,


Dla mnie niestety też takie i ilości to nie problem
Odnośnik do komentarza

Ernesto - ja bym odpuściła kp na twoim miejscu. Miałam w planach karmić 3 miesiące, więc i tak już ponad limit. A co do wstrętu do jedzenia, myślę, że powinnaś choć po troszku próbować różnych rzeczy, żeby nie obiło się o jakąś chorobę dodatkowo.

Odnośnik do komentarza

hej :) U nas wszyscy źle spaliśmy..my po kłótni jakoś nie bardzo,każdy zamyslony,a Mati o 2 na cyc, o 4..a potem nie wiem chyba 7 była :)wstalismy o 9 :)
Z P.rozwinęła sie wieksza kłótnia,doszlismy do jakiś wniosków...widzę,że mam troche problem ze sobą,ale mam nadzieję,że mi to przejdzie :/

Ernesto dawaj do mnie do domu "do sanatorium":) Na mojej kuchni szybko zapomnisz o niejedzeniu :)
Musisz jeść ,mieć siły dla Miśki..zaraz zacznie raczkować,kto będzie biegał za nią :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto,przechodziłam z kp przez to samo co ty z córką, więc bardzo trzymam kciuki za Ciebie! Mój synuś dostał po raz pierwszy krostek na buźce, nogach i tułowiu, podejrzewam sorbet mango marakuja, dużo tego jadłam, odstawiłam, zobaczymy czy zniknie.
Ogólnie U nas chyba też skok bo marudny mocno, tylko na rączki, sam nie poleży:( dziś późnym popołudniem wyruszamy. przed nami 1500 km, obawiam się jak dzieciaki to zniosą. Mam nadzieję że nie będzie niemiłych niespodzianek.
Neta będę miała, bo jedziemy do brata mojego K.
Ale ukrop, A my auto bez klimy:(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dziekuję za słowa wsparcia.

kalae na na full karmiłam właśnie 3 miesiące i kiedy przychodziłam na nutra to wspominałam właśnie, że Ty miałaś w planach karmić 3 miesiące. Często to wspominam.
Nie byłabym taka zdeterminowana gdyby nie to, że na nutra Mała nie przybiera na wadze. I tak w miesiąc spadliśmy z ponad 75 centyla poniżej 50 :( Bardzo się o nią martwię, bo jeśli nie nutra to co?

niuśka wspólczuję, pamiętam jak pisałaś, że byłaś na ryżu i wodzie :( Wiesz co przechodzę. Jak mija podróż? Może i my zoorganizujmy spotkanie podlaskich marcówek? Kotka, Ewelina, Marta co wy na to?Niekoniecznie w Białym. W okolicy jest dużo fajnych miejsc, może jakiś weekend w Augustowie?

Sylwia, każda z nas ma jakieś perypetie. Ja trzymam kciuki za szczęscie Twoje i Malutkiej, no i żeby Twoja mama na oczy przejrzała.

Misiulko jakbyś mi mufinnki zrobiła to już się pakuję :D Nie smuć się, w związku nie zawsze jest cukierkowo. Fajna para jesteście, dacie radę z tym małym cieniem nad waszej relacji. Jak znam Ciebie to możesz zarażać pogodą ducha :D

Lilijka pokaż fotki ! pokaż fotki ! ! ! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
magdalenka85
~Leniwieccc
Ja tak z czekolada nie mam. Odlad podejrzewam,ze Elize po niej boli brzuch,to ne jem. No dobra- zjadlam w weekend w lodach stracciatella:) za to lody, moge (nie-nie robic Lilijko!) Codziennie w olbrzymich ilosciach! Ale takie z lodziarni. Najlepiej naturalne bo one smakuja jak lody mojego dziecinstwa:) Ale! Dzis mialam isc na lody, i nie poszlam, Kalae! Widzisz, jaki pozytywny wplyw ma na mnie nasza umowa?;) rowniez skonczylam wyzwanie. Czesc cwiczen zeobilam podczas drzemki Elizy a reszte z nia obserwujaca mnie i majaca w oczach pytanie "WTF?";)
Sylwia, trzymam kciuki za wszystko...i emocje po odejsciu psinki i sytuacje w domu i w Waszym zwiazku (tu badz czujna...)
Dzis bylam z Eliza 3 h na spacerze,z czego 40 min w ogrodku burgerowni;) tak- strzelilysmy sobie burgera;) no ale jak mi pani go przyniosla, tak nahalasowala, ze Eliza sie obudzila, a ja z wrazenia zjadlam kawalek serwetki ;) tak szybko jadlam :) Kalae, serwetka to nie slodycz, prawda?????

Piękne, uśmiałam się do łez. I tym pozytywnym akcentem mówię dobranoc wszystkim a zwlaszcza dzieciom coby stały grzecznie do rana, hej!


Okrutna jesteś :p sasasa

Sylwia widzę, że mel b cie wciągnęła! Tak trzymaj siostro, tak trzymaj! Maddalena a jak u ciebie? Asik ty też ćwiczysz prawda?

To co z tym spotkaniem? Może najpierw wybierzemy miejsce, potem termin? Jakieś propozycje?


Wczoraj miałam kryzys ale w Waszym imieniu nakopałam sobie do tyłka i dzisiaj już dzień 10 zaliczony:) Mateusz zaczął przesypiać mi w nocy tak do 6-6.30, a że ja też raczej ranny ptaszek to dzisiaj już o 8 byliśmy w parku. A po powrocie - on drzemka a ja randka z Mel B. A i po pierwszym kontrolnym mierzeniu- po 1 cm w udach i biodrach i 3 cm w brzuchu :)
Odnośnik do komentarza

Ja w Katowicach nie wiem gdzie co jest procz dworca pkp i pks :D
Lilijka, Leniwiec brawo :)
Leniwiec pocieszylas mnie troche bo ja tez diety nie stosuje. Od wczoraj ograniczam slodycze ( no dobra od dzisiaj :D )
Mi juz te ćwiczenia nawet fajnie ida i szybciej leci czas tylko ten węgiel mi nie wychodzi nigdy caly :D
Niuska szerokiej drogi. Dla dorosłego to meczaca droga wiec mam nadzieje, ze dzieciaki dobrze zniosa :)

Odnośnik do komentarza

Madika
Aaa Madika ostatnio słyszałam w radio o sporcie w sam raz dla ciebie - ekstremalne prasowanie! Serio! Podobno prasują w różnych dziwnych miejscach jak na tę czynność. Na przykład na szczycie góry czy pod wodą! No myślę sobie - wariaci jak nic!/b]

Lilijka to kolejne WYZWANIE dla mnie :D hehe Ktoras sie podejmie??? Pewnie nie i jeszcze dodatkowo sterte ciuchow od Was dostane kurierem :D hehee

Nati super zdjecie :D Jak ladnie wystrojeni :D

Wszystkiego najlepszego dla WSZYSTKICH naszych Ań i Haneczek!!!! Duzo zdrowka i szczescia!!!! A reszta sama przyjdzie :D

Ernesto podziwiam Cie!!!! Jestes chyba jedyna Marcowka ktora z jedzeniem walczy prawie od poczatku ciazy. I to z jaka determinacja!!! Podziwiam Cie bo ja bym odpuscila. A z tym wstretem do jedzenia to boje sie ze jeszcze o psychologa to zachaczy. Zebys nie miala jakis problemow zywieniowych bo to co opisujesz brzmi niebezpiecznie.

Ja jestem nadal pare stron do tylu- chyba 5. Moze jutro nadrobie bo dzis juz wszystko wypralam iiiii WYPRASOWALAM :D hehe

Moja tesciowa UWAGA wnuczki od prawie 3 tygodni nie widziala i w tym tygodniu nie ma czasu przyjechac do dziecka :D Myslalam ze nie doczekam czegos takiego :D

Hanule zaczal pazyc wozek... Kazdy prawie spacer konczy sie na rekach... No nie wiem co sie jej stalo bo zawsze lubila wozek. W dzien czasem pospi ok 1h a pozniej to juz do nocy lobuzuje. Najgorsze ze marudna wtedy jest i tez nie wiem co chce...

Sylwia trzymam mocno kciuki zeby poukladalo Ci sie zycie tak normalnie. Bo przygody z rodzicami to Ty masz... Ale mama Twoja juz przechodzi sama siebie. I sorry ale nie pojmuje po co adwokat Twojemu tacie w sprawie z M??
Super ze M troche sie ogarnal! Oby rzeczywiscie poszlo wszystko w dobra strone. Slusznie robisz ze trzymasz go na dystans. On musi wiedziec ze to Ty karty rozdajesz.

Olka super ze kupiliscie auto!!! Jestem dumna z Ciebie jak sobie ladnie radzisz. Ogarnij jeszcze tesciowa i bedzie gites :D

Dziewczyny z Lodzi i okolic a my kiedy sie spotykamy? Bo juz kiedys ten temat poruszalysmy? Jakas dobra kawa i lody? Bo o ciastu nie wspomne bo jak ktoras do Kalae sie dolaczy to TYLKO lody pozostaja :D hehe

I wiecej rzeczy nie pamietam ktore chcialam napisac...

Teraz ide spac moze jutro cora pozwoli mi sie polenic i pospi w dzien chociaz troszeczke :D


A co powiecie na piątek przed południem w porcie?
Odnośnik do komentarza

to gratulacje dziewczyny wyników:)

Ernesto - tylko pamiętaj że twoje zdrowie jest też bardzo ważne. Ale lekarz coś mówił na ten spadek przybierania? Ja nie wiem jakie zamienniki dla tego nutra coś. Ale też niedługo zaczniesz dawać małej do jedzenia inne rzeczy niż mleko.

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Madika szacun..pieknie falas rade..uuu 3cm w talii serio??kurka wodna :)

W pasie 3 cm a w talii 1 cm :D Ale jak na 1 tydzien to uwazam ze to sukces. Tymbardziej ze nie wszystkie cwiczenia robilam albo nie robilam dokladnie tak jak kazala bo bym nie dala rady. Noi 2 dni bez cwiczen mialam bo juz sie nie wyrobilam.

Dzis bylismy na szczepieniu. Ciekawa jestem co to bedzie... Poprzednio temperatura 2 dni byla. Teraz Hanula usnela przy jedzeniu jabluszka. Siedziala w foteliku odwrocilam sie po tetre a jak juz patrzylam na nia to juz spala. :D To byl taki slodki widok :D Jejkus... Slodziaczek moj kochany :D

Dzis mam wychodne- fryzjer i kosmetyczka. Dobrze ze mam mame to moge sobie na to pozwolic bo moj mezulek wczoraj mnie mega wkurzyl. 40 min nie mogl sie sam dzieckiem zajac bo plaka a ja cwiczyc nie moglam.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...