Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość -misiakowata30

No aniia,Zu2ia,Renia dzieki Wam kochane..ja to chce byc jak najlepsza mama i mam wyrzuty sumienia jak cos nie zrobie jak nalezy..w pierwszych dniach plakalam ze hakas eyrodna jestem..bo go brzuszek bolal chyba i plakal a ja z nim ze to pewnie od pomidorow..
No ja kawy mam nie pic poki maly jest maly hehe..czasem do inki dosypuje rozpuszczalnej tzn 2 razy tak zrobilam..czasem trzeba :)
Mati dzis na cycu ciagle(pewnie za ta noc)bylo werandowanie ale tylko 20 min bo sie kupsko pojawilo i byl krzyk..padnieta jestem juz..Mati spi to i ja poleze..kregoslup mnie boli..jak poloze sie na wznak to potem nie moge sie przekrecic bo boli..
Probowalam dodzwonic sie do Zusu dowiedziec sie o moj urlop ale ciagle zajete..jutro rano podzwonie..daje se spokoj..
Sluchajcie mowicie o wit K..mnie wypisywali 31 kwietnia i recepte dostala na 25 i taka podaje..razem z D
No i osobno oslonowe po antybiotyku..
Jak wy podajecie??
Bo ja odciagam laktatorem,troszke rozbeltam z witaminami wlewam do smoczka od butelki avent zakrecam i tak podaje..lyzeczka boje sie ze sie zachtusi..ech tyle ogarnac trzeba przy maluszku:D
Madika nic sie nie martw ! Misia czuje ze jest ok :D
Matko zostal mi zajac linda ze swieconki a czekolady nie wolno poki co..moze jak Mati skonczy 4 tyg to skusze sie na obgryzenie zajacowi lba??? Co myslicie?:)

Odnośnik do komentarza

Hejka laseczki!
Pytanie do mam po cc.
Ile dni miałyście odchody? Tylko typowa krew ile?

Polozna mnie straszy, ze 4 dni to za malo, a mój znachor uspokaja, ze przy cc macice sie czysci, stad mniej ich moze być. Poza tym często mala przystawialam do piersi mimo braku pokarmu ibstymuujac brodawki czułam, jak mi sie macica obkurcza, a wstając po karmieniu ladnie wszystko schodzilo... Sory za te szczegóły :)

Odnośnik do komentarza

Co do laktatorow to ja kupilam najtanszy lacta plus za 20 zl i w 15 min odciagnelam 100 ml z obu piersi. Taki mam nawal. Moja ma problemy z brzuszkiem. Ale w nocy ladnie spi po 4h.
MamaMi będę sie sugerowac Twoim suwaczkiem bo narazie nie mam czasu na kompa wejsc :D
Sliczne macie zdjecia dzieciaczkow :)
Lece Was nadrabiac. Mam nadzieje,że wkoncu mi sie uda.

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Dziewczyny jak myślicie sushi przy kp to dobry pomysł? Za kilka dni ma przyjechać do mnie koleżanka której syn ma restauracje sushi i ono jest takie mega świeże i zaje...... pyszne. Już ślinotoku dostaje.

Ja przy starszym synku jadłam, ale albo wegetariańskie czyli z samych warzyw albo z wędzona ryba.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Haniutku kochana ile Ty przeszlas :* no i nadal przechodzisz. Jestes bardzo silna. Dobrze, ze Zosia Ci wynagradza i jest grzeczna. Podziwiam Cie, ze mimo bolu jestes dalej taka zorganizowana. I jeszcze myślisz o sprzątaniu :)
Bad.woman mama7777 wspolczuje przejsc z dzieciaczkami. Dobrze,ze juz lepiej :)
Miskowata jak Mati nie plakal za jedzeniem to nie byl glodny :)
Moj zabral Malutka na spacer a ja odpoczywam :)

Odnośnik do komentarza

~Leniiiiiiiwiec

Ania, czy Ty lamalas chuste? Moja wlasnie przyszla z Little Frog i nie wiem na ile ona ma byc miekka. Pierze sie aktualnie :)

Łamałam? tzn? Ja ją po prostu wyprałam i później już jak wyschła normalnie motałam. Nic z nią więcej nie robiłam, prasować też nie prasowałam :)

Co do uśmiechów, to moja od 2-3 dni zaczęła się więcej uśmechać, więc być może już pojawiają sie te uśmiechy świadome. Tak to wcześniej głównie tylko przez sen się uśmiechała.

Ja dzisiaj też już jakiś kryzys. Mam strasznie cycki pocharatane rozstepami + są jak dla mnie za duże (zawsze miałam miseczkę B a teraz D/E). Do tego Malutka jakaś rozdarta od 12:00, usnąć nie chciała, na cycku wisiała. Teraz dopiero udało mi się ją ululać, a tu obiad nie gotowy, ja nie pomalowana, pranie nieposkładane.. Czasem sobie myślę, jak to prosto byloby być samej... BLEH, akysz te myśli. Powiedzcie, że też tak czasem macie, że myślicie z rozrzewnieniem o "przedbrzuszkowych" czasach..

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka851

Dziewczyny jakie słodkie zdjęcia maluszków aż nieprawdopodobne że ok 9mies temu wsluchiwalysmy się w bijace serduszko na usg a teraz nasze pocieszki leżą sobie obok i oko ciesza:D
Mój Wojtus do spania to ostatni jest. W nocy jak Cię mogę ale w dzien to tylko 2drzemki po 1,5godz i juz kupa cisnie albo w brzuszku kreci i się wybudza. Podaje espumisan 4xpo 6kropli bo przy jedzeniu strasznie luka powietrze i później go meczy. Wasze też tak łapczywie jedzą? No ja go ogarnąć nie mogę bo jak się dorwie to bez oddychania połyka! Chciałam go uspokoić przed jedzeniem ale nie da rady. Swoja droga kupiliśmy ten smoczek agent soothie i faktycznie maly zassal od razu a wcześniej żadnego innego nie chcial

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka851

Ania ja kiedyś w nocy to chciałam jak w czasach ciąży uciec do starszaka do łóżka bo juz nie radzilam sobie z młodym. Wiem co czujesz. Nasz żeście to tylko chwile słabości po których wraca matczyna miłość bezgraniczna.
Ja się dzis z bratowa na farbowanie umówiłam i moja mama ma do opieki nad Wojtusiem przyjechać. Ciekawe czy bedzie grzeczny. Ostatnio wyrwalam się tak na zakupy to dal mi godz czasu i rozwrzeszczal się na całego. Pod prysznicem też mam tylko 10min.

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Ania, ja wczoraj zamowilam chuste, a wieczorem gadalam z kol., ktora zna sie na rzeczy i mowi : "Mam nadzieje, ze kupilas juz zlamana chuste" a ja wielkie oczy!;) No i sie okazuje, ze mozna kupic juz tak zahartowana chuste, ktor bedzie sie latwiej wiazac, bo wlokna bed rozciagniete, a material miekki. No i w necie sa rozne sposoby na to. W jednym artykule znalazlam tez info, ze niektore sklepy sprzedaja chusty niewymagajace lamania. Moze to przypadek Little Frog wlasnie...
Moja juz schnie:))) nie moge sie doczekac sprawnego motania niczym Monimoni;)))

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie :-D

W końcu udało mi się trochę nadrobić. Próbuje od tygodnia Was dogonić ale ciężko to przy moim maluchu czytać forum.
W nocy całkiem dobrze śpi tzn zasypia około 22 później budzi się o 1 następnie 4-4:30 później o 7. A w ciągu dnia ostatnio mało strasznie śpi. Tylko by na cycku wisial cały dzień. :-D czasami nawet muszę z małym na rękach jeść śniadanie ;-). Najlepiej śpi na świeżym powietrzu na spacerze.

Mnie też ostatnio dopadło jakieś przeziębienie i chyba zarazilam małego :'(. Pielęgniarka jak wczoraj była mówiła że narazie jest wszystko ok z małym. A katarek ma i przez to strasznie marudny jest :'(

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

On jak on ale chodzi o regularnosc zeby laktacja dobra byla..ale chyba dajemy rade bo nie robilam butli ani razu od jednej Pawla jak mnie nie bylo...czyli dwa dni ponad :)
Mama7777 bo mial paciorkowca bidulek :( ja mialam podawany antybiotyk od razu na porodowej i jak widac zarazil sie..no ale jest juz zdrowy,a ja podawac musze oslonowe..

U nas drzemka taka mocna jest miedzy 12 a 16...te zalecane 2,5 godz..moge wtedy w domu porobic zjesc
.dzis spalam z nim :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...