Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

no ja dokladnie 36 kilometry.rodzisz gdzie?niby wskazane olsztyn w wojewodzkim ale moj gin mi powiedzial ze jak wszystko ok to moge u siebie w szpitalu bo mam dogadane cesarke i powiedzial ze taka cukrzyca jest wskazanim do cc ale nie wiem jak w olsztynie na to patrza ja bardzo zle sie czuje narazie lezaca jestem wiec wole cc jest bezpieczniej dla dziecka tymbardziej ze te cukry skacza ja 13 jednostek na sniadanie i 12 na kolacje.

Odnośnik do komentarza

Piekne fotki dziewczyny!
Ja morza nie lubie, a dokladniej piasku;)) nie lubie jak mi sie orzykleja do ciala hahaha;))
Ogolnie na pocztowkach spoko, albo deptakach. Ale jak mam lezec czy chodzic po plazy to bleeeeeee
Gory i jeziora uwielbiam:)
Co do kp, to tez chyba bede wszystko jesc oprocz ostrych przypraw na poczatku.
Zastanawiam sie jak to jest z toksoplazmoza w tym czasie - zastanawiam sie kiedy moge juz np.zjesc tatara i jakas swiezutka kocia kupke;))
Dzis mam spadek formy. Chyba jeszcze zafunduje sobie drzemke;)
Co do szarlotki, to moja mama robi mi zawsze taka bez cukru i jest pyszna:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej. Przyjazna ja sie wyrabiam tak ze mam piec posiłków teraz jakas zakatarzoną chodzę i ciezko sie wstaje a jeszcze ta przeprowadzka noszenie i ścieranie kurzy to mnie troche eksploatuje. Cukry rano zawsze wzorowe. Dzis 80. A wieczorem koło 23 pozwoliłam sobie na wafelka bez cukru. Wysłałam ci wczoraj zdj i tam tez jest dżem dla cukrzyków. To mnie ratuje:) po kanapce z dżemem miałam 89.

Czy czytało ja juz chce marzec? Rodzina mojego minopowoada ta urodziła tamta... I to tak cudownie... A do mnie gadają żeby mi ciecie zrobili skoro jestem taka wrażliwa i mam tyle tych dolegliwości w ciazy. Poczułam sie jakbym nie była kobieta orzez moment.
I jeszcze ten gbur ojczym mojego. Z łachy wyciągnął lozeczko pozniej komentował do teściowej ze nie gotuje obiadów z dwóch dań i mojego przede mną przestrzegał aż sie wkurwil i na niego wsiadł.
Bo wlasnie jakos wczoraj urodziła jego synowa na która sie dmuchaliśmy chuchalo.
Lecę na nowe mieszkanie oczywiście razem z wami:) bo Pani mam przyjść sprzątnąć ok 10

Odnośnik do komentarza

andzia2506
no ja dokladnie 36 kilometry.rodzisz gdzie?niby wskazane olsztyn w wojewodzkim ale moj gin mi powiedzial ze jak wszystko ok to moge u siebie w szpitalu bo mam dogadane cesarke i powiedzial ze taka cukrzyca jest wskazanim do cc ale nie wiem jak w olsztynie na to patrza ja bardzo zle sie czuje narazie lezaca jestem wiec wole cc jest bezpieczniej dla dziecka tymbardziej ze te cukry skacza ja 13 jednostek na sniadanie i 12 na kolacje.

Ze względu na ta anomalie z tętnica prawdopodobnie w wojewódzkim, jutro mamy usg serduszka. Mój gin tez obiecał mi cc ale ze względu na traumę po pierwszym porodzie..a nie wiem jak tam to respektują..jak juz będę wiedziała na sto procent to zrobię rozeznanie:-)

Odnośnik do komentarza

Oj góry też lubię! A najbardziej Tatry, chyba wszystkie szlaki zeszłam, łącznie z Orlą Percią. Tylko ostatnio jakoś nam nie po drodze. Jeździmy też w góry zimą na narty. W tym toku musimy sobie odpuścić, ale w przyszłym gdzieś się pewnie wybierzemy. No i zimą nad Morskim okiem mój mąż klękał na śniegu i mi się oświadczał;) ah, kiedy to było....
A jeziora też uwielbiam! I podróże zagraniczne, szczególnie do Hiszpanii bo to moja miłość;)
No i trrrrruskawki uwielbiam. Niestety u mnie tylko kupne. Zazdroszczę tych własnych za domem;)

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Leniwiec, wiem że o gustach się nie dyskutuje ale dziwne masz preferencje smakowe :D po porodzie jeśli będzie okazja to wciągnę sushi ale tylko z dobrej restauracji. Tatara nigdy nie jadłam i wątpię bym mogła się skusić kiedykolwiek, blee!

Słodkie mamy, jeszcze chwilka wam została, dacie radę! Po porodzie zaszalejecie... Bo można prawda?!

Odnośnik do komentarza

a samopoczucie mam paskudne wszystko mnie boli brzych kregoslup jak wstane to ciagnie kuje czesto brzuch sie stawia i jak cukier duzy w glowie sie kreci i duszno sie robi czesto slabo wogle nie mam sil wiec nie wyobrażam sobie porodu silsmi natury chcem zeby tylko wytrzymac jeszcze z 4 tyg zeby mnie nie zlapalo wczesniej bo w pierwszej ciazy syna urodzilam w 37 tyg

Odnośnik do komentarza

Renia jak zobaczyłam to zdjęcie to się najnormalniej w świecie rozplakalam. Powiedziałam Michałowi że czemu my tak nie jeździmy itd, no i powiedział że w te wakacje zabierze gdzieś i mnie i Majke:)

Ja chodze jakaś znerwicowana. Dziś piszą egzaminy, a ja nie mogę...wrrr...
Zrobiłyscie mi ochotę na szarlotke a ja to dwie lewe ręce do pieczenia mam. :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Haneczka niesamowity masz ten brzuszek prawdziwa piłeczka:) jestem zachwycona. Wygląda ślicznie tylko szkoda ze ciezko Ci sie poruszać.. Ale jeszcze troszeczkę. Ojczymem partnera sie nie przejmuj, wiem wiem łatwo mówić, a sama jestem typem wrażliwca i wieloma rzeczami sie przejmuje:/
Lilijka i Ortoda śliczne Mamusie i jakie zgrabniutkie:)
My wczoraj pozno wróciliśmy ze sr i porodowki. Troche ciężko bylo wysiedzieć. Mieszane uczucia... Troche podobnie jak Lilijka wzruszenie ale tez napięcie na salach porodpwych i to nie tylko ja bo wiele par podobnie komentowalo. Za to ulga na oddziale neonatologicznym i Boziuniu jakie malenstwo widzieliśmy, mniejsze od lalki....
Boksy porodowe trzy no i jak bedzie full to jednak będzie wszysyko slychac bo sie niesie... Ale dam radę. Babeczka mówiła jak wiele zalezy od pozytywnego nastawienia, samospelniajaca sie przepowiednia a psychika potrafii czynic cuda. Wogole marzę zeby tą położna spotkać na porodowce. Cudowna kobieta,konkretna a przy tym ciepla i smialismy sie non stop. W tym szpitalu gdzie rodze nie ma mozliwosci opłacenia poloznej bo to powiatowy wiec jedynie moge miec nadzieję...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...