Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

olka135
kamilla
mi powiedzial facet ze dziewczyna. ale mu nie ufam, patrzac na to ile wiem na temat mojej dziewczynki to az glupio... nic mi nie mowil, ani czy ma wszystkie raczki nozki czy wszystko jest ok. zeby serce uslyszec musialam prosic, badanie u niego trwa 5minut . powiedzial ze wyglada wszystko ok ale to nie znaczy ze wszystko jest ok. dlatego mu nie ufam.

To czemu nie zmieniłas lekarza? Na twoim miejscu na początku bym zmieniła.. Tym bardziej że chodzi o dziecko, to już w ogóle chciałabym mieć pewność, ginekolog to jeden z niewielu lekarzy którym musze ufać w 100% żeby być spokojna :)

a co mi to da skoro na nfz praktycznie zawsze tak jest? pozatym to nie moj prowadzacy robi usg tylko inny. z drugiej strony wierze ze gdyby bylo cos nie tak to by powiedzieli.

Odnośnik do komentarza

ania71250
olka135
ania71250
Kalea i Kamila to lekarze nie potwierdzili u Was jeszcze płci? U mnie w zasadzie na jednym usg mi powiedział ale mam zdjęcie siusiaka to mogę być pewna że się nie wchłonie :)

Nigdy nie mów nigdy, koleżanka była w ciąży, z trzecim dzieckiem marzyła o synku. Całą ciążę synek. Przy porodzie? Córka. Słowa lekarza 'o, ptaszek odlecial' :)


Olka nawet mnie nie denerwuj. To by nie było miłe rozczarowanie choć wiadomo najważniejsze żeby zdrowe było ale ja już mam wszystko dla chłopca naszykowane :-)

moja siostra co prawda ma już 25lat, ale miała być Kubusiem, a jest Anią, także nigdy nic nie wiadomo.

Choć ja sama już kupiłam jedną sukienke, a w komplecie ma getry różowe :)

Odnośnik do komentarza

Jola88
ja jej napisałam normanie wiadomość ze jestem zainteresowana literkami i czy może mi wyslac jakie robi, jaie kolory itp. A wcześniej sobie znalazłam w google co mi się podoba "literki nad łóżeczko" i wybrałam pod ten wzor z jej dostępnych kolorow i wzorow. I aplikacje tez znalazłam i ej wyslalam czy jest mi wstanie taka wykonać.

Aga daj znać co załatwiłaś z cora...

myślałam, że ma jakieś wzory na profilu i dopiero na tej podstawie do niej napisałaś, to ok, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Dziewczyny przed chwila jak sie polozylam poczulam straszny bol w pochwie,taki.klujacy,jak użądlenie normalnie.Synek mi okopuje szyjke od dluzszego czasu a tera mnie to boli dalej...boje sie..czy to on tak.kopie czy cos sie stalo? Wzielam nospe..kurcze zeby tylko nic sie nie stalo :-(

Odnośnik do komentarza

~-misiakowata30
Dziewczyny przed chwila jak sie polozylam poczulam straszny bol w pochwie,taki.klujacy,jak użądlenie normalnie.Synek mi okopuje szyjke od dluzszego czasu a tera mnie to boli dalej...boje sie..czy to on tak.kopie czy cos sie stalo? Wzielam nospe..kurcze zeby tylko nic sie nie stalo :-(

miewam takie klucia ale mi to zaraz mija... takze nie wiem jak cie nie przestanie bolec to moze pojedz na ip... albo zadzwon do gin :(

Odnośnik do komentarza

I przeczytałam was, po kilkudniowej forumowej absencji.

Ja dziś popłakałam i nie przez reklamy. Mam wrażenie, że kończa mi się siły na diety. Nie marzę o eklerkach czy ptysiu, poprostu zjadłabym coś normalnego np. schabowego z ziemniaczkami i surówką z czerwonej kapusty.
Słodkie mamy jak sobie radzicie z dietą?
Ja np. zjadłam małe kiwi i po 1h cukier 103, mój PAweł zjadl boczniaki w panierce, kaczkę pieczoną i też miał 103 :(
Na czczo rano cukier mam 85-95 w ciągu dnia na czczo do 85. Ruszam się, piję dużo wody, a cukier duży :(.
Zjadłam malutką bułkę z mielonym na parze i do tego odrobinka cybulki, ketchup i cukier 143 :( Więc z rozpusty nici, a o ciastku czy batoniku mogę zapomnieć :(

Piszecie o tyciu, a ja gubię nadrobione w pierwszych miesiącach kilogramy :( Od początku ciąży w summie przytyłam ok 4 kg. Jak nie jedna dieta to druga.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Aga2801
O reklamie Tymbarku już kilka dni temu pisałam :p, rozwaliła mnie na łopatki.
Asia zarejstrowana i czekamy. Szansa jest na jakiś wynik.

a nadal ja boli?? ciekawe ile poczekacie. a w ktorym szpitalu jestescie?

Odnośnik do komentarza

kamilla
olka135
kamilla
mi powiedzial facet ze dziewczyna. ale mu nie ufam, patrzac na to ile wiem na temat mojej dziewczynki to az glupio... nic mi nie mowil, ani czy ma wszystkie raczki nozki czy wszystko jest ok. zeby serce uslyszec musialam prosic, badanie u niego trwa 5minut . powiedzial ze wyglada wszystko ok ale to nie znaczy ze wszystko jest ok. dlatego mu nie ufam.

To czemu nie zmieniłas lekarza? Na twoim miejscu na początku bym zmieniła.. Tym bardziej że chodzi o dziecko, to już w ogóle chciałabym mieć pewność, ginekolog to jeden z niewielu lekarzy którym musze ufać w 100% żeby być spokojna :)

a co mi to da skoro na nfz praktycznie zawsze tak jest? pozatym to nie moj prowadzacy robi usg tylko inny. z drugiej strony wierze ze gdyby bylo cos nie tak to by powiedzieli.

No jednak nie zawsze :) no czasem to nie rozumiem co piszesz, bo kilka postów wcześniej, że nic ci nie mówi, że to że wygląda ok to nie znaczy że jest wszystko ok, a teraz, że by powiedział, eh :D

Ja miałam mieć brata bliźniaka, niestety On był zbyt słaby i jego mama poroniła a ja wytrwalam :)

Aga trzymamy kciuki! Dawaj znać co jakiś czas! Pokaz na co stać babeczke w ciąży! :D
Misiakowata mam nadzieję że przejdzie, jeśli nie to może zadzwoń do gin? Tule :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

olka135
kamilla
olka135
kamilla
mi powiedzial facet ze dziewczyna. ale mu nie ufam, patrzac na to ile wiem na temat mojej dziewczynki to az glupio... nic mi nie mowil, ani czy ma wszystkie raczki nozki czy wszystko jest ok. zeby serce uslyszec musialam prosic, badanie u niego trwa 5minut . powiedzial ze wyglada wszystko ok ale to nie znaczy ze wszystko jest ok. dlatego mu nie ufam.

To czemu nie zmieniłas lekarza? Na twoim miejscu na początku bym zmieniła.. Tym bardziej że chodzi o dziecko, to już w ogóle chciałabym mieć pewność, ginekolog to jeden z niewielu lekarzy którym musze ufać w 100% żeby być spokojna :)

a co mi to da skoro na nfz praktycznie zawsze tak jest? pozatym to nie moj prowadzacy robi usg tylko inny. z drugiej strony wierze ze gdyby bylo cos nie tak to by powiedzieli.

No jednak nie zawsze :) no czasem to nie rozumiem co piszesz, bo kilka postów wcześniej, że nic ci nie mówi, że to że wygląda ok to nie znaczy że jest wszystko ok, a teraz, że by powiedział, eh :D

Ja miałam mieć brata bliźniaka, niestety On był zbyt słaby i jego mama poroniła a ja wytrwalam :)

Aga trzymamy kciuki! Dawaj znać co jakiś czas! Pokaz na co stać babeczke w ciąży! :D
Misiakowata mam nadzieję że przejdzie, jeśli nie to może zadzwoń do gin? Tule :*

chodzi o to ze moze poprostu nie uwazaja ze musza byc cholera wie jak rozmowni, to mnie poprostu denerwuje ze malo mowia. ale zawsze mysle ze wysylaja np zdjecie usg do opinii innego specjalisty wiec nie tylko jedna osoba to sprawdza. dziwne jest to ze ty uwazasz ze tak latwo jest ot tak sobie lekarza zmienic, zwlaszcza w warszawie gdzie terminy potrafia podawac na przyszly rok. i tak mam szczescie bo moja kolezanka jest w 21tyg i jak juz sie dostala do lekarza to do tej pory nie miala zrobionych podstawowych badan np na kile czy inne toxo.

Odnośnik do komentarza

Ernesto, tule mocno, przechodzilam to samo w poprzedniej ciąży,po weekendzie okaże się czy teraz też nie będę słodką mamą.

Zauważ,że ketchup to niestety w połowie cukier, bulka pszenna też nie ma niższego IG.

Ja 3lata temu dostałam tabelkę z tymi IG, i niestety gotowalam sobie osobno. Jadłam dużo grejpfutów,kiszonych ogorow i kapusty, ziemniaki poszły na bok w zamian za kasze, ryż brązowy. No i faktycznie schabowe smażone na głębokim tłuszczu niestety zniknęły.

Pocieszę Cię że wtedy mieszkalismy jeszcze u rodziców,a tato ma dom połączony z cukiernia,więc dodatkowo katowaly mnie zapachy pączków i innych slodkości ;) marne to pocieszenie, wiem :D

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

ania71250
kamilla
mi powiedzial facet ze dziewczyna. ale mu nie ufam, patrzac na to ile wiem na temat mojej dziewczynki to az glupio... nic mi nie mowil, ani czy ma wszystkie raczki nozki czy wszystko jest ok. zeby serce uslyszec musialam prosic, badanie u niego trwa 5minut . powiedzial ze wyglada wszystko ok ale to nie znaczy ze wszystko jest ok. dlatego mu nie ufam.

To może idź na to ostatnie usg do innego lekarza. U nas takie prenatalne 3D kosztują 100zł ale warto wydać. Mi na to trzecie nie kazali iść prenatalne tylko na zwykłe ale chyba się skuszę na to 3D.
.

Kurde super cena, pod Warszawa toteż tak około 200zl, ja jak proszę koja gin to mi pokazuje babla w ujęciu 3D:)

Odnośnik do komentarza

renatka9010
Pisalam pisalam i nie dodalo postu . Mam nadzieje ze jutro szybko zleci u tej psiukwy bo chce na ta marywilska podskoczyc zobaczyc co tam jest .

Później ci wysle nr pawilonu i w której hali jest babeczka z ciuchami ciążowymi:)

Odnośnik do komentarza

Oki napisze jak skończę robic obiad. Ona ma tam różne rzeczy koszule ciążowe tez ma, tzn ja widziałam jej aukcje na allegro ale z nią gadalam mowila ze w pawilonie ma nawet taniej niż na aukcjach. Tez planuje jechac po spodnie rurki bo juz mnie krew zalewa w dzwonach ciazowych

Odnośnik do komentarza

Aga trzymam kciuki za wizytę u gin :/ będzie dobrze.

Ja wróciłam od fryzjera:)
Tak na rozbawienie opowiem wam dziwna historie jaka miała miejsce niecale dwa miesiące temu w Warszawie;) pojechałam odebrać dokumenty do pewnego urzędu i zaczepiła mnie jakaś stara baba na placu bankowym. Szarpnęła mnie za kurtkę i zaczęła sie zapowietrzenia. Drze sie o Ła Boga co za czasy co za wstyd kryste pany... Itp wiec ja stoję jak wryta i sie przyglądam histeryczce myślałam ze bede musiała udzielić jej pomocy.
Do czasu gdy na mnie wsiadła i zaczęła mnie wyzywać, za moich czasów to kobiety brzemienne z mężczyznami po ulicy chodziły na dowód Szczęścia miłości, a teraz?!! Wy bezwstydnice ... Pomioty .... Latawice do domów ...
O :) takie to ja mam przeważnie wyprawy do stolycy :)
Lovin it;D

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
Aga trzymam kciuki za wizytę u gin :/ będzie dobrze.

Ja wróciłam od fryzjera:)
Tak na rozbawienie opowiem wam dziwna historie jaka miała miejsce niecale dwa miesiące temu w Warszawie;) pojechałam odebrać dokumenty do pewnego urzędu i zaczepiła mnie jakaś stara baba na placu bankowym. Szarpnęła mnie za kurtkę i zaczęła sie zapowietrzenia. Drze sie o Ła Boga co za czasy co za wstyd kryste pany... Itp wiec ja stoję jak wryta i sie przyglądam histeryczce myślałam ze bede musiała udzielić jej pomocy.
Do czasu gdy na mnie wsiadła i zaczęła mnie wyzywać, za moich czasów to kobiety brzemienne z mężczyznami po ulicy chodziły na dowód Szczęścia miłości, a teraz?!! Wy bezwstydnice ... Pomioty .... Latawice do domów ...
O :) takie to ja mam przeważnie wyprawy do stolycy :)
Lovin it;D

chyba nie zrozumiałam.. że o co tej babie chodziło? :P

Mój mężu wrócił z dyżuru, śpi sobie smacznie a ja buszuję w kuchni i robię ciacho :)
http://krainamiodemplynaca.blogspot.com/2013/11/ciasto-serowe-z-wisniami-wanilia-i.html

zobaczymy czy wyjdzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

olka135
Kamilla w ciąży przyjmą Cię niemalże odrazu, nie musisz czekać po 2 miesiące:)

Dziewczyny to jak pójdę z Michałem do usc w styczniu to nie będzie zbyt wcześnie?

Chyba żartujesz. Jakos na poczatku ciąży bardzo dużo placówek mi zaproponowalo pierwsze spotkanie we wrześniu z lekarzem. Potem znalazłam ta przychodnie do której chodzę i jak myślałam o zmianie lekarza to tez dopiero po nowym roku. Wspomniana wczesniej koleżanka tez ledwo wyprosila żeby ja przyjęli do przychodni a i tak na wszystko musi czekać. Takze może u ciebie jest inaczej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...