Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Rednails musisz być silna, troszke się wszystko zmieni,ale dacie radę! Zastanawiam się czy u mojego się nie pojawi bo miałam cukrzycę w ciąży. Choć wiem ,że to nie jest regula,ale wyższe prawdopodobienstwo :(
Kalae piję mało, może trochę ponad litr wyjdzie.
Skurczów Wam współczuję, na moją teściową nie moge póki co narzekać, ale wiem że jak Dawid będzie starszy to może być różnie...
Wrocilam juz sawno do wagi sprzed ciąży, bo przez cukrzycę przytylam tylko 12 kg,ale niestety cialo nie to samo,brzuch wciazjest i mimo ze mieszcze się we wszystkie ciuchy sprzed ciąży to walki z dzinsow wychodza :( nie ma rady trzeba ćwiczyć, zaczelam z Ewka przed tv ale tu na wakacjach nie ma szans,bo jestem tak wytyrana,ze moglabym nie wstac z podlogi :D
Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka !!!

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3oflw1ihhgb5gn.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5edd0lm1s2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Przyjazna też tak mam, niby jestem zmęczona ale mam problem z zaśnięciem i budzę się w nocy mimo, że młoda śpi. Jak żyć?

Kalae ja stosuje camilie, gdy bardzo marudzi + nerwowo wkłada palce do buzi.

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Tangoya
Monimoni, ale Ty masz cierpliwość kobieto! Mając taką teściową to dopiero miałabym wizje!! :)) Ale tak jak pisała Jola-rozpieszczanie to jedno ale zabawa kurkami od gazu to po prostu szczyt bezmyślności. No i hasło "goła dupa" jest mi jakoś dziwnie znajome wrrr

Lilijka, mój Starszak we wrześniu kończy 6 lat

Dzisiaj dostałam okres, pierwszy od ponad roku buuuuuu

Jeny 6lat?A mój to beze mnie ani rusz ;( a my w listopadzie 6lat mój to w ogóle taka przydupka:)

Moja Martusia w kwietniu skończyła 6 lat, Ale Ona To taka żywiołowa dziewczyna, wszędzie jej pełno. jak skończyła 4 latka To sama już na podwórko chodziła. ogólnie jest bardzo rezolutna, choć też bardzo uczuciowa, lubi się tulić i mam nadzieję że jeszcze choć trochę tak zostanie.

Odnośnik do komentarza

Serial ma chyba 8 sezonow. Swego czasu ogladalam Gotowe po kilka razy, uwielbiam :D

Ciaza wspolczuje szczepienia :( okropny taki placz malucha.

To ładna macie wage dziewczyny. Jeszcze cwiczycie, super :) ja tez powinnam ale nie mam kiedy bo moj o 22:30 dopiero wraca z pracy.

Niuska super ze Martusia taka otwarta, usmiechnieta :) łatwiej jej potem w zyciu bedzie.

Ech tesciowe... Widze walcza o miejsce na podium :D

Dzisiaj pobudka o 7. Mania opedzlowala cycusia i gaworzy na macie. Zaraz bedziemy sie karmic i mam nadzieje na mała drzemke bo poszlismy z S. o 1 spac.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Kobitki.
Sto lat mnie tu nie było, mam do nadrobienia chyba 700 stron, nie ma szans :-)
Kurcze, nie mam czasu na forum, aj aj, ja niegrzeczna. Zaglądam na fb, udzielam się tam, choć tez nie codziennie.
A doszły mnie słuchy, że jestem poszukiwana jako zaginiona-wiec sie odzywam :-)
Tosia rośnie jak szalona, ma już 7400g i rozmiar 74 na styk. Dobrze sie chowa, z reguły grzeczna, spi róznie. Raz po 2 godziny, raz po 40 min. W nocy również tak i śmak. Ostatnio miała taki tydzień, że w dzień jadła co godzine a w nocy co dwie! No i masz. W tym tygodniu się troszkę uspokoiła z jedzeniem. Ale znów dis ze spaniem na bakier.

Ale ogólnie b. grzeczna. Polubiła spacerki bardzo. Czy spi, czy nie, to ślicznie lezy w wózeczku i ogląda listeczki, chmurki. Gada, śpiewa. No i zmęczy się tak i zasypia. Także wyjscia stały się w koncu przyjemnością :-)

W czerwcu byłam na 3 tyg w Bieszczadach u moich rodziców z obiema córeczkami. pogoda cudna, czas rewelacyjny.

Ja wciaż ćwiczę z fizjoterapeutą i codziennie w domu (40 min seria cwiczen)/. Bo nie wiem czy pamietacie, mam to rozejscie miescni brzucha i przepukline, po ciążach.
Widze już delikatne efekty, bo brzuszek z wielkości 6 m-ca ciazy, zmniejszył się troszkę, tak na 4m-c/
Myśle że ok roku mi zajmie doprowadzenie go do jakiegokolwiek w miare normalnego wygladu i wielkosci? Oby/.

No i co tam jeszcze?
Na fb wrzuciłam zdjęcia prezentu od męża, który dostałam w podziekowaniu za narodziny Antosi. Złote kolczyki z 38 diamencikami ;-O

Ach ten mój mąż!!!!

Dużo by jeszcze można pisac.
Poczytam teraz, co tam u was moje kochane Marcóweczki!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

~Leniwieccc
Lilijka, co za zbieg okolicznosci!:p

Przyjazna, to uroslas w ciazy???;) Ja sie zatrzymalam na 175cm i dalej isc nie chce ;) tez mi brzuch troche sterczy...i jest sflaczaly jak sie schyle:/ ale powymachuje troche leniwcowymi pazurami i moze w koncu odpusci i sie odpompuje ;)

Sylwia- staram sie, staram !

Kalae, juz dzialasz na fcb ???
Fcb, Gemini... no no...


nawet się przywitałam ;)
Odnośnik do komentarza

My dzisiaj ciężka noc...Mateusz rzucał się strasznie,był bardzo niespokojny. Do tego jak wybudził się po 3 i zrobiłam jedzenie to zjadł trochę ponad 100 ml,rano o 8 ledwo 130...jak na moje żerte dziecko to bardzo dziwne...muszę poobserwować -może zęby,albo gardło albo uaktywnia się ta wiatrówka...oby nie...jak cały dzień tak będzie to jutro musimy się wybrać do lekarza.
Dziewczyny współczuje skurczów...walka o podium jest bardzo wyrównana. Do fazy pucharowej zakwalifikowało się kilka bardzo mocnych kandydatek...

Odnośnik do komentarza

No walcza Skurcze walczą, usilnie chcą być na najwyższym stopniu hehe
MamaMi moja kompanko w bezsenności: D
Cieszę się, że u Was ok i ze ta mała ślicznotka polubiła spacerki :D
I brawo za wynik z ćwiczeń z 6mca na 4ty szał dziewczyno :D Brawo :)

Mati o 1 zaczal walić w przewijak,opedzlowal cyca i spal do 6..a potem jak zawsze z drzemkami do prawie 10tej podrzemalismy...
Ach u nas pogoda do dupki :( Leje,zimno..a w lodowce pingwiny z Madagaskaru :D Trza odwiedzić najblizszy marketos..

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

ja właśnie ostatnio mało piłam i może to dlatego tak z tym jedzeniem Tosi, jeszcze upał, a ja nawet 1 butelki wody nie wypijam

wczoraj zaczełam karmić na leżąco i faktycznie bardzo wygodna pozycja. Kiedyś próbowałam, ale Tosia się denerwowała. Oczywiście oprócz tego karmienia wieczornego, ktore nam nijak nie wychodzi. Ciekawe jak będzie dziś, aż się boję.

Odnośnik do komentarza

~kalae
ja właśnie ostatnio mało piłam i może to dlatego tak z tym jedzeniem Tosi, jeszcze upał, a ja nawet 1 butelki wody nie wypijam

wczoraj zaczełam karmić na leżąco i faktycznie bardzo wygodna pozycja. Kiedyś próbowałam, ale Tosia się denerwowała. Oczywiście oprócz tego karmienia wieczornego, ktore nam nijak nie wychodzi. Ciekawe jak będzie dziś, aż się boję.

Na lezaco głównie karmie,czasem pod gorke czasem na siedzaco...ale na lezaco moj faworyt. .
Nie boj sie,moze Tosia Cie zaskoczy:)
Rano podalam Matiemu piers z ktorej jadl 1,5h wczesniej i chyba malo leciało. .awantura byla...bylam pewna,ze to brzuszek,dalam w bujaczka,uspokoil sie..wzielam za jakis czas na drugiego cyca i juz spokojnie zjadl i usnal..ech..czasem mam dosc ale za chwile mi przechodzi :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Mama mi, W końcu się odezwałas! :) witaj :)

My po pobraniu krwi, obie, maja Tak płakała, w poczekalni było z 5 dzieci, jak Majka zaczęła płakać to trójka się wystraszyła jej donosnego głosu i też płakali, haha :D

Wstalam dziś o 6 żeby po raz enty dolać Mai picia do butelki ii Poszlam do kuchni, Trzymam butelkę w ręce, leje herbatke i... Leci mi po palcach, na brzuch i nogi, okazało się że butelka została w łóżeczku, a ja (robiąc gest jakbym trzymała butelkę) lałam sobie "w powietrze" :D eh :P

Ile wasze dzieci pija w ciągu dnia?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Tosi daje czasem 15-30ml wody samej albo z 3 kropelkami cebionu, czasem wypije wszystko, a czasem nie.

Dałam Tosi bobofruta po 4 miesięcu, wypiła 15ml, ale z łyżeczki wypluwała i się krzywiła. Trochę kwaskowy jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Nocka spokojna uff. Ale ja sie czuje jakby mnie cos bralo.
Misia, tesciowej znajoma wygrala z pakowaniem sie do spiacego dziecka! Ludzie sa bez wyobrazni. Meza babcia pakuje sie do fotelika tez... za raczki czasem zlapie i mowi ze czemu ona spi... wrrr
Kalae, ja zawsze staram sie duzo pic. Tak sie przyzwyczailam ze jak nie pije to zaraz gardlo suche. W nocy tez troche pije
Kalae ja tez polecam na stojaco, albo nawet sprobuj na siedzaco tylko na brzegu. U mnie tak dziala. Na stojaco dasz rade, ja sie balam, ale spoko jest
Ja tez bym chciala cwiczyc ale tylko dla rzezby, bo waze mniej niz przed ciaza, 48kg i tylek mi spadl po porodzie, a to moja duma byla;-) ale wlasnie maz z pracy wraca ok 16, zanim sie oporzadzi, obiad itd to juz nie mam sily na cwiczenia. Staram sie chodzic na spacery codziennie chociaz
Niuska, 4 lata i juz sama, podziwiam i zazdroszcze:-)
MamaMi piekny prezent! Mily gest. Powodzenia z cwiczeniami:-)
Doczytam pozniej bo ktos sie obudzil;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ciąża, Moja Marta wszystko lubi robić sama, w wieku 3 lat już jeździła na rowerze, mając 4 już na dwóch kółkach nauczyła się sama w ciągu 20 minut, na rolkach też jeździ już od ponad roku. Agentka mała. A wczoraj to już wgl się uśmiałam. Przyjechał do nas do sąsiadów Irlandczyk i mówi tylko po angielsku, a moja córa do niego podchodzi i zagaduje po angielsku:) potem facet do mnie przez balkon krzyczy że Marta mówi po angielsku bardzo ładnie:)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

No dobra! Ja się przyznam (może ktoś jeszcze? :p) robię to wyzwanie i leci trzeci tydzień ćwiczeń. Efekty są! Widzę to po sobie ale metr też wskazuje, że centymetry spadają. Mierzyłam się przed wyzwaniem i co tydzień. Po pierwszym tygodniu miałam mniej w pasie - na wysokości pępka - o 3 cm! Po kolejnym tygodniu spadły kolejne 2! W udzie spada po centymetrze. Biodra bez zmian i to już się chyba nie zmieni. Mam też lepszą kondycję. Pierwsze dni były ciężkie, a teraz już nie sapie jak parowóz choć wycisk w mięśniach czuje :)
Któraś jeszcze dołącza do wyzwania? Ćwiczę z pewną osobą, ma to na celu wzajemne motywowanie się do wysiłku. Zostało nam 13 dni do końca, w tym 11 dni ćwiczeń.

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
misiakowata30
Ciaza316
Jola88
I nadrobilam. :) Leniwiec i Misia super dzieciaki!:)
Moj ma 16 tyg i aż się boje co bedzie przy skoku bo Olis jest mega "dopalony". On jest tak aktywny ze nie wiem skąd ma tyle sily. Dzis byłam u kumpeli na wsi co juz Wam pisałam ma 2 tyg młodszego synka to mój jak trojaczki przy nim. Chociaż dzis miał najlepszy dzien od miesiąca. Ja kocham tą jego aktywność ale on jest max 30min dziennie na leżąco... Dzisiaj byl razem godz nie mogłam uwierzyć tak się śmiał na leżąco. Super! Skubany nóżki przez gondole przekłada boje sie czy nie wypadnie chociaż on w wózku na spacerze tylko jak uśnie. A dzisiaj mi usiadł w wózku koleżanka myslalam ze wyskoczy bo jej maly potrafi caly dzien sam sobie leżeć i nóżkami kopać w zabawki jeszcze jak sie do jej małego mówi to dziecka nie ma ja bylam w szoku ze dzieci takie spokojne sa:) moj na godzien od 2doby zycia na raczkach musial- taki jest co zrobię jeszcze jak ma zly dzien trzeba śpiewa i chodzić z nim. Moj dopaleniec. I uwielbia bawić sie stopami i swoim siusiakiem podczas przewijamnia. Wasi synowie tez? I jak słyszę czasem bo go tak nauczyłeś to scyzoryk mi sie otwiera bo moj skarb od urodzenia taki jest. Juz z niecierpliwością czekam aż zacznie taczkowac bo kręgosłup mi padnie chociaż nie wazy dużo. A i po tym basenie spal mi od 21 do 12 w dzien z przerwa 1.5 h na aktywność i karmienia ale dzis za to w dzień w ogóle nie spal o 21 poszedł na noc. No to się rozpisalam:)

Fajnie z tym basenem. Tez bym poszla ale jak mysle o tym calym przygotowywaniu sie itd to mi sie odechciewa:-) leniwa jestem
Synio naprawde tak doroslo wyglada:-) te spojrzenie zalotne
Moja kolezanka ma kilka tygodni starszego synka i co sie widzimy to on sobie lezy, malo sie rusza. Wtedy widac jakie dzieci sa rozne. Moja od zawsze przebiera nogami i rekoma, gada.
Zaczelam karmic na lezaco:-) jeju jakie to fajne. Kiedys nam nie wychodzilo i sie poddalam, az do teraz. A Mala taka zrelaksowana przy tym

Mati uwielbia tak jeść ;)oboje lubimy ta pozycje..ja odpoczywam,a niuniu przysypia słodko ;)


O wlasnie:-) ale wieczorem byla tak zmeczona ze tylko na siedzaco sie dala nakarmic bidulka. Madika cos mi sie wydaje ze mojej kapiel ok 19 i spanie ok 19:30-20 jest za pozno bo zmeczona ale potem sie budzi 4, 5, 6 i oczy jak 5zl. Troche wczesnie. Ty tak masz z tego co pamietam

Tak u nas jest tak jak mowisz :D Tylko ze ja nie moge juz Hanuli oduczyc kapieli o 19. No taka padnieta jest ze szok. Chociaz wczoraj poszla spac dopiero o 20:30 bo nie chciala usnac. I dzis po 6 sie obidzila :D Ale bylismy zdziwieni :D

Ale u nas tez jest skok... Wiecej zaczyna potrafic ale jest taka marudna ciagle placze... Jezu jak ja sie ciesze ze tego w szpitalu nie bylo. U nas niby 19 tż ale wsumie to 17 powinien byc.

Dzis to do takiej furii mnie doprowadzila bo spala malo a potem tylko placz na pczemian z ulewaniem i przebieraniem... Bylam taka zla... boze i to glownie na siebie ze nie mam cierpliwosci... Tak mi jest wstyd przed Hanula... bo czuje ze ja zawiodlam.

Jestem oczywiscie do tylu bo nie mam kiedy nadtobic. Ale u nas leje wiec moze nie pojedziemy na dzialke na ten weekend do tesciow (ale cos mi sie wydaje ze bedzie ladnie jutro juz...:( )

Lece czytac puki moge...

Odnośnik do komentarza

olka135
Hej:)
Mama mi, W końcu się odezwałas! :) witaj :)

My po pobraniu krwi, obie, maja Tak płakała, w poczekalni było z 5 dzieci, jak Majka zaczęła płakać to trójka się wystraszyła jej donosnego głosu i też płakali, haha :D

Wstalam dziś o 6 żeby po raz enty dolać Mai picia do butelki ii Poszlam do kuchni, Trzymam butelkę w ręce, leje herbatke i... Leci mi po palcach, na brzuch i nogi, okazało się że butelka została w łóżeczku, a ja (robiąc gest jakbym trzymała butelkę) lałam sobie "w powietrze" :D eh :P

Ile wasze dzieci pija w ciągu dnia?


Biedna Maja. Poplakac trzeba, pozalic sie;-) ale zobacz jakie wsparcie w tej trojce miala;-)
Tak to jest jak czlowiek niewyspany, 6 rano to prawie jak noc:-)
Moja tylko na kp to nie odpowiem, ale chetnie poczytam

Ja moge napisac co jem:-) ryz preparowany! Kolezanka mi przyniosła. Pycha, a jakie wspomnienia:-) jadlam kiedys ogromne ilosci, lacznie ze slonecznikiem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Ciąża, Moja Marta wszystko lubi robić sama, w wieku 3 lat już jeździła na rowerze, mając 4 już na dwóch kółkach nauczyła się sama w ciągu 20 minut, na rolkach też jeździ już od ponad roku. Agentka mała. A wczoraj to już wgl się uśmiałam. Przyjechał do nas do sąsiadów Irlandczyk i mówi tylko po angielsku, a moja córa do niego podchodzi i zagaduje po angielsku:) potem facet do mnie przez balkon krzyczy że Marta mówi po angielsku bardzo ładnie:)

No prosze jaka spryciula:-) brawo
A gdzie ona angielski podlapala?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~Leniwieccc
Lilijka, co za zbieg okolicznosci!:p

Przyjazna, to uroslas w ciazy???;) Ja sie zatrzymalam na 175cm i dalej isc nie chce ;) tez mi brzuch troche sterczy...i jest sflaczaly jak sie schyle:/ ale powymachuje troche leniwcowymi pazurami i moze w koncu odpusci i sie odpompuje ;)

Sylwia- staram sie, staram !

Kalae, juz dzialasz na fcb ???
Fcb, Gemini... no no...

Jejku 175 cm i 66 kg?? Serce mnie boli... nie wiem jak przy tym moze brzuch sterczec :)
To musisz częściej posty pisac :)

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
No dobra! Ja się przyznam (może ktoś jeszcze? :p) robię to wyzwanie i leci trzeci tydzień ćwiczeń. Efekty są! Widzę to po sobie ale metr też wskazuje, że centymetry spadają. Mierzyłam się przed wyzwaniem i co tydzień. Po pierwszym tygodniu miałam mniej w pasie - na wysokości pępka - o 3 cm! Po kolejnym tygodniu spadły kolejne 2! W udzie spada po centymetrze. Biodra bez zmian i to już się chyba nie zmieni. Mam też lepszą kondycję. Pierwsze dni były ciężkie, a teraz już nie sapie jak parowóz choć wycisk w mięśniach czuje :)
Któraś jeszcze dołącza do wyzwania? Ćwiczę z pewną osobą, ma to na celu wzajemne motywowanie się do wysiłku. Zostało nam 13 dni do końca, w tym 11 dni ćwiczeń.

Bardzo dobre wyniki, super!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...