Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

poproszę o link na fb bo mi się zgubił, a może poproszę o dodanie mojego fikcyjnego konta :D

a z gemini, hmm mówiąc najprościej nigdy tam nic kupowałam :D a popularność tej apteki mnie zadziwia/ła, a ponadto kiedyś leniwiec mnie informowała że robi zakupy na gemini ;):D

Odnośnik do komentarza

Monimoni, ale Ty masz cierpliwość kobieto! Mając taką teściową to dopiero miałabym wizje!! :)) Ale tak jak pisała Jola-rozpieszczanie to jedno ale zabawa kurkami od gazu to po prostu szczyt bezmyślności. No i hasło "goła dupa" jest mi jakoś dziwnie znajome wrrr

Lilijka, mój Starszak we wrześniu kończy 6 lat

Dzisiaj dostałam okres, pierwszy od ponad roku buuuuuu

Odnośnik do komentarza

~kalae
poproszę o link na fb bo mi się zgubił, a może poproszę o dodanie mojego fikcyjnego konta :D

a z gemini, hmm mówiąc najprościej nigdy tam nic kupowałam :D a popularność tej apteki mnie zadziwia/ła, a ponadto kiedyś leniwiec mnie informowała że robi zakupy na gemini ;):D


a czy ja także mogłabym do was dołączyć na fb? :))
Odnośnik do komentarza

Tangoya
Monimoni, ale Ty masz cierpliwość kobieto! Mając taką teściową to dopiero miałabym wizje!! :)) Ale tak jak pisała Jola-rozpieszczanie to jedno ale zabawa kurkami od gazu to po prostu szczyt bezmyślności. No i hasło "goła dupa" jest mi jakoś dziwnie znajome wrrr

Lilijka, mój Starszak we wrześniu kończy 6 lat

Dzisiaj dostałam okres, pierwszy od ponad roku buuuuuu

To Mamy dzieci w tym samym wieku. Moja Marta z kwietniu skończyła 6 lat:)
U nas nocka Bardzo ładna, teraz synek śpi, córcia w domu bo na podwórku dziś pada, a mężuś poszedł oddać krew.
Wczoraj miło spędziliśmy dzień, przyleciała moja przyjaciółka z rodziną z Norwegii i całe popołudnie spędziliśmy razem, dzieciaki na sali zabaw i podwórku a my na kawce i lodach:)

Odnośnik do komentarza

Tangoya
Monimoni, ale Ty masz cierpliwość kobieto! Mając taką teściową to dopiero miałabym wizje!! :)) Ale tak jak pisała Jola-rozpieszczanie to jedno ale zabawa kurkami od gazu to po prostu szczyt bezmyślności. No i hasło "goła dupa" jest mi jakoś dziwnie znajome wrrr

Lilijka, mój Starszak we wrześniu kończy 6 lat

Dzisiaj dostałam okres, pierwszy od ponad roku buuuuuu

współczuje, mnie to chyba też niedługo czeka, bo mnie bolał chyba jajnik w poprzednim tygodniu, a chyba bo tak inaczej niż zawsze,

Odnośnik do komentarza

Tangoya
~kalae
poproszę o link na fb bo mi się zgubił, a może poproszę o dodanie mojego fikcyjnego konta :D

a z gemini, hmm mówiąc najprościej nigdy tam nic kupowałam :D a popularność tej apteki mnie zadziwia/ła, a ponadto kiedyś leniwiec mnie informowała że robi zakupy na gemini ;):D


a czy ja także mogłabym do was dołączyć na fb? :))

pewnie możesz :)
ja niestety zgubiłam link
co prawda nie umiem obsługiwać fb, to nie wiem czy będę umiała się dodać czy jak się to tam robi

Odnośnik do komentarza

Oj Monimoni współczuje głupoty teściowej:(
Ja często robię zakupy w aptece melissa-mają niezłe ceny a od 79 zł można zamówić paczkę z odbiorem na wybranej poczcie bez kosztów przesyłki. A że pocztę mam w moim wieżowcu na parterze...:)
Ja już miałam dwa okresy...a tak fajnie było bez...
Rok temu byłam ostatni raz w pracy-i wcale nie tęsknię a kiedyś myślałam że trudno będzie mi się przystosować do życia tylko domowymi sprawami. A tu taka niespodzianka:)jest mi naprawdę dobrze w domku i nawet domowe obowiązki nie wywołują we mnie obrzydzenia tak jak kiedyś (daleko mi było do perfekcyjnej pani domu,oj daleko...ale M. zawsze powtarzał że widziały gały co brały;)

Odnośnik do komentarza

~kalae
Tangoya
~kalae
poproszę o link na fb bo mi się zgubił, a może poproszę o dodanie mojego fikcyjnego konta :D

a z gemini, hmm mówiąc najprościej nigdy tam nic kupowałam :D a popularność tej apteki mnie zadziwia/ła, a ponadto kiedyś leniwiec mnie informowała że robi zakupy na gemini ;):D


a czy ja także mogłabym do was dołączyć na fb? :))

pewnie możesz :)
ja niestety zgubiłam link
co prawda nie umiem obsługiwać fb, to nie wiem czy będę umiała się dodać czy jak się to tam robi


to zupełnie jak ja. Pojęcie nie mam o co kaman na fb, bo nie mam konta, poza tym fikcyjnym, założonym 15min temu :DD
Odnośnik do komentarza

My dzis do 5:20 bez pobudki, tzn ja sie budzilam co jakas godzine:P a potem smoka pakowalam przez 1,5h takze troche dociagnelysmy.
Kocham ta mala istotke coraz bardziej i coraz bardziej sie do niej przywiazuje, poznaje:-) mialam wzloty i upadki, pewnie jeszcze kilka przede mna, ale kocham coreczke nad zycie:-) a tak sobie od rana rozmyslalam:-) moze bedzie szansa na brata lub siostre... kto wie. Juz nie jestem na 100% na nie, dziwi mnie to, hmm. Nie wiem tylko czy mam wystarczajaco czasu
Jola fajnie ze Olis daje Ci zyc:-)
KasiaMamusia my sprobujemy wykapac Mala w wannie, na reczniku, recznik tez pod glowke zeby tak plasko nie byla i moze pomoze bo cos ostatnio nie bardzo te kapiele. Ale jak wchodzimy do pokoju gdzie wszystko na kapiel przygotowane to ona az szaleje tak sie cieszy, tylko potem jakas spieta
Nachylacie sie nad wanna czy wchodzicie?
Monimoni zapowiada sie ekstra wyjazd:-) robie podobne ciasto ale z mascarpone
Ale hardcore z tesciowa jeju!!! Koszmar jak ktos sie tak wtraca i jeszcze dziecku pokazuje jaka to mama jest zla bo krzyczy bo to bo tamto... uff

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Tangoya
~kalae
też robię w aptece mellisa lub w doz.pl

coś nie mogłam zrobić cytuj


w Doz jest drogo.. przynajmniej w porównaniu z innymi internetowymi. Ja robię w aptekazawiszy.pl - jest tanio i odbieram osobiście w Łodzi.

w doz nie jest drogo, przynajmniej to co kupowałam wychodziło tanio w porównaniu z innymi aptekami, np oilatum import ruwnoległy czy femaltiker.
a z zawiszy nie odbiorę osobiście

Odnośnik do komentarza

ja już hebe nie wierze, ostatnia promocja tusz za 1gr, okazała się nie wiem jak to określić, w każdym razie normalna cena 2 tuszy równa się cenie tuszy na tej promocji, nawet ciut więcej wyszło. Ale mądra byłam wracając z zakupów w autobusie sobie ceny sprawdziłam.

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Madika jesteś? :D przypaliłam żelazko...:D .... !!!! co robić co robić panie ???
PS.zrobilam dzis dżemy w termomixie z przepisu z przepisownia.pl truskawkowy i jagodowy plus sok z jagód :) super wyszło. Jeszcze zamierzam rabarbarowy dżem i malinowy sok i dżem. Po kilka słoiczków..
Ale tez sie o malo nie poryczałam dzis bo noc przerąbana i latam w dzień zeby sie ze wszystkim wyrobić tu zabawiam Luizę tu to i wykipiał mi cały pierwszy z kg truskawek!!! Ja pier.ole ale szły k.rwy i ch.je ...ze starym nie gadam bo to przez niego, najlepiej żebyś rękoma w garkach robila a noga dzieckiem się zajmowała..wrrr!!

Przyjazna dotarlam do Twojego postu :D

A czym przypalilas swoje cudne zelazko? I jaka masz stope? Sluze rada i pomoca :D hehe

Co do Twego meza to wiem co czulas ja tez czasem mam ochote swojemu jebnac. Szczegolnie jak pakuje nas na wyjazd (a my co weeke d wyjezdzamy). On czeka az nas spakujr i zajme sie dzieckiem a on czeka na kanapie na rzeczy do zniszenia do auta. Nooo kuzwa a ja biegam od torby do kuchni od kuchni do pokoju i w miedzy czasie jeszcze dziecko zabawiam i smoka wtykam mleko robie i karmie. A on zdziwiony...

Ale powiem Wam ze dobrze zrobil Hanuli i mezulkowi pobyt w szpitalu. Jakos die zblizyli do siebie i moj mezulek dawal sobie rade bardzo ladnie. Ona budzi sie po 5 a ja ok 8 przyjezdzalam. I sie okazalo ze mozna :D

Aaaa i wczoraj Hanula pierwszy raz sie sama przekrecila na lewy boczek :D i prawie na brzuszek ale reka jej mocno przeszkadza :D i bidna nie wie co z nia zrobic :D

U nas dzis glupia pogoda ciagle pada... no nie... to nie pada to LEJE :D

Misiakowata jaki slodki jest Mati az nie mozliwe zeby byl takim niegrzeczniuchem :D hehe

Dziewczyny mam nadzieje ze skoki sie skonczyly u Waszych milusinskich :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...