Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Lilijka87
Renia cieszę się, że Oliwka ma zdrowe serduszko. Bo tak można powiedzieć, prawda? Z nerką też się zakończy dobrze.

Leniwcu z opisu twojego macierzyństwa bije radość i miłość. Aż miło się to czyta :)

Kalae czyli już w domu? No to w końcu się porządnie wyśpisz, żarcik :p ale jednak swoje łóżko najlepsze!

Kasiamamusia ale o czym mamy pamiętać? Skoro nie mam fb to nie otworzę zawartości linka. Mówiłam, że z czasem pouciekacie na fejsa :(

Ja Cie nie zostawie!!!!! Najwyzej same tu zostaniemy- znaczy sie w 4 :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka super, już niedługo będziesz tuliła swojego skarba :D

Ola też nie mogę doczekać się swojej Miśki :D Ale Majka jest mega podobna tez do taty Paulinki :) normalnie identyczne rysy :D JAk Miśka będzie na świecie zamieszczę pikczersa :D
Póki co siedzi w brzuszku i na razie najlepiej żeby tam chwilkę posiedziała.

Jak patrzę na tabelkę to ostatnio sami faceci na świat się pchają :) pora na zmianę :D

*do Miśki 200 stron :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
O ja!!!Padłam na fotel,w 5 minut zeżarłam prazynki P.i popiłam pepsi..tak wiem zdrowo :D
ale kochane padam..wstawiłam te nieszczesne gołabki,bedą sie pulpac teraz ponad godzinę..ogarnełam kuchnię,z grubsza umyłam podłoge i padam :D 3 godziny intentywnego stania..ale to nic..ważne,że wyżera będzie :)
Zostało mi troche farszu i kawałek głąba to pociełam dodałam pieczarów i trochę koncentratu i takie cos szybkie bedzie do ziemniaków na któryś dzien..walnę tylko w jakis słój :D

Dzieki kochane :* Miło czytać,że tak wierzycie we mnie :) Ja tez wierzę..Teściowa sie troche zmartwiła,ale jeszcze mnie nie zna..a ja zawsze sobie poradze :D
Na spokojnie zajmę się dzieckiem,może dokończe prawko i prace bliżej końca macierzyńskiego ogarnę..ja się żadnej pracy nie boję..Trzeba bedzie to pojde do Netto,byle płacili 10go :)Bez nocek,świeta wolne i już..Tylko muszę uważać,żeby sie nie zasiedzieć..

O kurna jakie mam skurcze..cała gura jak kask wojskowy..trza odpocząć :)

Madika mówiłam ,ze sobie poradzisz :)Wszystkie sobie poradzimy..My to tam silne jestesmy marcóweczki,a jeszcze to,że "usłyszymy" tu dobre słowo motywuje :D
leniwciu mamo na etacie:)Lubię czytac jak sobie radzisz :*

a gołąbki nic trudnego..tylko trza sie narobić no :)


Misiakowata ja to taka wiecej obserwatorka tego forum jestem bo nie chce sie tak wam wcinac skoro tyle miesiecy tutaj jestescie ale bardzo ci wspolczuje i wiem jak sie moglas czuc....ja mialam dwa tygodnie temu taka sytuacje....umowa do konca lutego jak rozmawialam z dyrekcja to gratulowali twierdzili ze obiecuja przedluzyc a nagle dostaje mail ze jednak nie przedluza umowy wcale. Tak mi bylo smutno bo tez budowalam oddzial firmy, wyniki super i ogolnie zwiazana jestem od 8 lat z firma a tu jak by mi ktos w morde dal...plakalam caly dzien napisalam kilka maili do prezesa ze laski nie robia i musza do dnia umowy przedluzyc....taka awantura byla bo pare osob sie za mna wstawilo i stwierdzili ze jednak przedluza ale do konca wrzesnia i teraz jestem w dylemacie czy od razu zdecydowac sie na roczny urlop bo nie wiem czy jak we wrzesniu sie okaze ze nie przedluza dalej to czy wtedy moge zdecydowac sie na kolejne pol roku platne juz 60% bo jezeli teraz od razu zdecyduje sie na caly rok to napewno nie bede miala gdzie wrocic z drugiej strony mam ochote ich olac za to jak postapili ....smutek ustal ale zlosc do firmy pozostala....a niby matki w ciazy sa chronione przez prawo....

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Lilijka super, już niedługo będziesz tuliła swojego skarba :D

Ola też nie mogę doczekać się swojej Miśki :D Ale Majka jest mega podobna tez do taty Paulinki :) normalnie identyczne rysy :D JAk Miśka będzie na świecie zamieszczę pikczersa :D
Póki co siedzi w brzuszku i na razie najlepiej żeby tam chwilkę posiedziała.

Jak patrzę na tabelkę to ostatnio sami faceci na świat się pchają :) pora na zmianę :D

*do Miśki 200 stron :D

Ejejej, ale... Mam nadzieję że ojciec Paulinki nie ma na imię Michał? :D :D hahah :D

Lilijka ale przed dodaniem zdjęcia tutaj wiedziałas już, że dodala!M zdjęcie na FB :D

Madika hahahaha!! :D eh faceci :D usmialam się z Michałem :D

Kurde, jak byłam w środę u lekarza z Majka to dała skierowanie na pobranie krwi, bo mówi że jest marmurkowata i że to częsty objaw chorej tarczycy :( i w środę będzie miała szczepienie, a w ta ci była też była szczepiona... Tak mi jej szkoda jak ja kluja w te małe nóżki :(

Aniołek jakie darmowe szczepienia maaaa Twój Synek?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

asiazet
misiakowata30
O ja!!!Padłam na fotel,w 5 minut zeżarłam prazynki P.i popiłam pepsi..tak wiem zdrowo :D
ale kochane padam..wstawiłam te nieszczesne gołabki,bedą sie pulpac teraz ponad godzinę..ogarnełam kuchnię,z grubsza umyłam podłoge i padam :D 3 godziny intentywnego stania..ale to nic..ważne,że wyżera będzie :)
Zostało mi troche farszu i kawałek głąba to pociełam dodałam pieczarów i trochę koncentratu i takie cos szybkie bedzie do ziemniaków na któryś dzien..walnę tylko w jakis słój :D

Dzieki kochane :* Miło czytać,że tak wierzycie we mnie :) Ja tez wierzę..Teściowa sie troche zmartwiła,ale jeszcze mnie nie zna..a ja zawsze sobie poradze :D
Na spokojnie zajmę się dzieckiem,może dokończe prawko i prace bliżej końca macierzyńskiego ogarnę..ja się żadnej pracy nie boję..Trzeba bedzie to pojde do Netto,byle płacili 10go :)Bez nocek,świeta wolne i już..Tylko muszę uważać,żeby sie nie zasiedzieć..

O kurna jakie mam skurcze..cała gura jak kask wojskowy..trza odpocząć :)

Madika mówiłam ,ze sobie poradzisz :)Wszystkie sobie poradzimy..My to tam silne jestesmy marcóweczki,a jeszcze to,że "usłyszymy" tu dobre słowo motywuje :D
leniwciu mamo na etacie:)Lubię czytac jak sobie radzisz :*

a gołąbki nic trudnego..tylko trza sie narobić no :)


Misiakowata ja to taka wiecej obserwatorka tego forum jestem bo nie chce sie tak wam wcinac skoro tyle miesiecy tutaj jestescie ale bardzo ci wspolczuje i wiem jak sie moglas czuc....ja mialam dwa tygodnie temu taka sytuacje....umowa do konca lutego jak rozmawialam z dyrekcja to gratulowali twierdzili ze obiecuja przedluzyc a nagle dostaje mail ze jednak nie przedluza umowy wcale. Tak mi bylo smutno bo tez budowalam oddzial firmy, wyniki super i ogolnie zwiazana jestem od 8 lat z firma a tu jak by mi ktos w morde dal...plakalam caly dzien napisalam kilka maili do prezesa ze laski nie robia i musza do dnia umowy przedluzyc....taka awantura byla bo pare osob sie za mna wstawilo i stwierdzili ze jednak przedluza ale do konca wrzesnia i teraz jestem w dylemacie czy od razu zdecydowac sie na roczny urlop bo nie wiem czy jak we wrzesniu sie okaze ze nie przedluza dalej to czy wtedy moge zdecydowac sie na kolejne pol roku platne juz 60% bo jezeli teraz od razu zdecyduje sie na caly rok to napewno nie bede miala gdzie wrocic z drugiej strony mam ochote ich olac za to jak postapili ....smutek ustal ale zlosc do firmy pozostala....a niby matki w ciazy sa chronione przez prawo....

Ja po dzisiejszym juz nie jestem ufna no..na Twoim miejscu zdeklarowałabym się odrazu na 52 tyg..i chyba nawet tak trzeba..jak chcesz skorzystac z rodzicielskiego po macierzyńskim musisz zdeklarowac sie od razu.Masz na to 21 dni po porodzie..i masz płacone przez cały okres 80%..a tak pójdziesz na 20 tyg macierzyńskiego..a okaże się,że Cię wywala i co wtedy???Lepiej kombinowac jak maluch bedzie miał rok niz 5 miesiecy..
Swoja droga Ci współczuję..musiałam się nie źle nadenerwować :* Przytulam :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Pewnie pyknięcie pyknięciu nie równe. Mi też coś tam pyka, mlaszcze od jakiegoś czasu, ale póki co szyjka zamknięta, czop nie wyleciał, a łożysko było sprawdzane i się trzyma. Nie wiem skąd te pykanie, ale najczęściej mam jak sięMiśka kręci, może od mniejszej ilości wód?

Mój Mati jak sie kręci w nocy to własnie takie smieszne pykanie słychac :)Na bank związane to jest już z ciasnym pęcherzem płodowym :)

Madika brechtam hehehhehehehe..ech te nasze facety :D Co bysmy bez nich zrobili :)
Ola Clotrimazol tylko zewnetrznie odrobinkę pomaruj..jak masz tamtum rose to podmyj sie w tym:)

Zu2ia piona :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Podpinam się pod poszukiwanie pracy po macierzyńskim, Misia, Zu2ia, piona!

Mi szefowa zapowiedziała między wierszami,że po urlopie macierzyńskim mogę co najwyżej iść na wychowawczy, mimo że umowę mam do końca 2017! Ale oni tak zrobią że do pracy nie wrócę.

Zresztą, nie chcę. Po takim traktowaniu pracowników jak tam to ja podziękuję.

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Renia super! Cieszę się ze będzie ok. Może tak miało być z tym echo. Tylko byś się stresowala w ciąży a tak wiesz ze będzie dobrze.

Madika to z mężem i Hania było słodkie. ;)

Lilijka tez mi się wydaje ze dużo Marcoweczek ucieknie na FB. Jak my zostaniemy tu to może czasami ktoś zajrzy :D i dolaczam się - ja tez nie mam fb

Ja np pykam jak w nocy wstaje ale to chyba kości miednicy bo z każdym krokiem słyszę pykpyk pykpyk. :)

Odnośnik do komentarza

Misiakowata z synem zostałam bez pracy po 5 m-cach macierzyńskiego (nie było rocznych wtedy) Z szefem się bardzo lubilismy Ale no... Zła tylko byłam bo mnie zwodzil przez cały macierzyński.... Ale no na roczek małego miałam już nowa pracę, o wiele lepszą i mam nadzieję że wrócę tam za rok bez problemu. Wierzę że jak się chce to się znajdzie pracę. Co do marketów to szwagierka robi w biedronce i bardzo chwali, mają mega socjal i ogólnie jak trafi się na normalne kierownictwo to nie ma na co narzekać.
Uff jutro 12.03 magiczna data data do której lekarz kazał wytrwać :):) dalysmy z Julcia rade :) mogę już rodzić w wybranym szpitalu (może torbę spakuje) w weekend mąż mnie do Rossmanna zawiezie i dokupie co mi brakuje. Dobranoc kochane.

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecc

Lilijka, to jest szansa na 4,50zl*:-)
Trzymamy z Elizka kciuki !
Dasz rade!:))))

Ja sie dzis poklocilam z T.
Inaczej wyobrazalam sobie podzial rol. Ja cale dnie mam Elize przy piersi. W przewach goje brodawki i przewijam, a T.po pracy? Dalam mu ja na chwile, poprzytulal, pozniej wykapalismy ja (pierwszy raz bez elizowego/eliziego(?) wycia;))) i pozniej ogladal wideo na internetACH a pozniej zamknal sie w pokoju i czytal... I sie wkurwilam... Uslyszalam, ze nie komunikuje mu swoich potrzeb... Ale helol 10 dni temu urodzilam, do tej pory ciezko mi o tym zapomniec, jestem obolala, mam popekane brodawki, nawal pokarmu i 10 razy dziennie zmieniam bluzki bo sa zamoczone mlekiem...fajnie jakby chociaz zaproponowal mi wode jak karmie...
Uslyszalam tez, ze ma pasywna postawe bo ja karmie piersia. To zaproponowalam przejscie na mm...bez komentarza ... Mam nadzieje, ze nic sie teraz nie schrzani...

*cena netto

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny!
nie mam Was jak dogonić. Jutro mój mąż idzie do pracy (tak to ma urlop i wziął tylko kilka dyzurów ) to trochę może doczytam.
U nas super :) Zuzieńka jest cudowna, śpi i je:) zaczęła ładnie przybierać na wadze, także jesteśmy spokojniejsi. Moja rana po cc pięknie się goi, brzucha już prawie nie mam a o cesarce zapomniałam ;)
Jutro postaram się coś więcej napisać.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

ah, chciałam jeszcze zapytać.
Dziewczyny, które karmią piersią..
Jak u Was z "wyciekami" mleka? Ja od momentu, kiedy leżąc sobie w koszuli nocnej i oglądając film, ocknęłam się z mokrą koszulką, noszę wkładki laktacyjne i śpię w staniku. Zastanawiam się tylko, czy tak będzie przez cały okres karmienia?! Teraz wydaje mi się, że tego pokarmu mam sporo. Mała je co 2-3 godziny i kiedy przychodzi już pora karmienia, piersi mam przepełnione. Mam jednak nadzieję, że z czasem wszystko się unormuje i nie będzie takich akcji z wyciekaniem... Jak to jest?

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wspolczuje Wam sytuacji z praca. Ja ja stracilam w momencie zajscia w ciaze. I jakos dajemy rade, ale chyba od razu po macierzynskim nie bede szukać. Moze za 2 lata.
Martyna nie ma obcych na tym forum. Wszystkie jestesmy Marcoweczki :)
Kamila zamiescila posta na fb.
Nie martwcie sie nie pouciekamy :) tam tylko latwiej jest przeczytac kto co odpowiedzial na dany temat :)
Kalae super, ze do domku :)
Madika haha :D maz chyba teskni za brzuszkiem :D
Lilijka trzymam kciuki zeby akcja sie rozwinela :)

Odnośnik do komentarza

Aniia fajnie,że sobie radzicie i malutka daje odpoczac :)

Izabel wiem..w swoim życiu napracowałam się w marketach,jak nie mogłam nic w zawodzie znaleźć..duzo zależy od kierownictwa..jak sa w porzadku i ludzcy mogę zapierdzielać..a i ekipa musi byc zgrana :)

RedNails piona :)*
Renia cieszę się,że tam nic powazniejszego się nie zrobiło :)
Ja mam fb,ale tutaj z chęcią zajrze po porodzie:)

Leniwiec musisz wytłumaczyć mężowi,że teraz tym bardziej jest potrzebny Wam..

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ola my dostajemy 5w1 i pneumokoki za darmo a Antek szczepienie będzie miał za 1.5 tygodnia w środę, bo w piątek mam z nim isc na morfologie.
Tak w ogóle jak mnie dziś wku... znajoma z pracy. Byliśmy z mężem i Antkiem na spacerku i zaszlismy do biedronki po pieczywo, no i spotkaliśmy ta znajoma a ona czy urodzilam wiec tlumacze ze maly jest wczesniakiem ale na chwile obecna wszystko jest dobrze tylko musi byc pod kontrola, na to mi ona wyjezdza ze mam sie nie cieszyc bo przy wczesniakach wszystko pozniej sie pojawia tzn wady. No kurwa żadnego gratuluje jak sie czujesz czy cos w ten desen tylko mnie jeszcze straszy no co za babsztyl jeden... Sorki że wylewam żale no ale jak można straszyć zamiast podnosić na duchu że będzie ok z reszta juz jest ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...