Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Haniutek Ty przeciez antubiotyk dostalas.... I nie pomaga? A mowilas lekarzom ze nie czujesz sie lepiej po nim?

Wlasnie Niuska slusznie zauwazylas ze Asik potrzebuje pary... Moze Kamilla albo Leniwiec sie skusi?:D

Ja to musze wytrzymac do jutra bo mam wizyte u gina na 18:15 a to bylo by przegiecie ze wytrzymalam 2 tyg w 2paku i chwile przed wizyts bym sie rozpakowala :D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika juz 8 dzien antybiotyk wiec sami widza bo po mnie stanowczo slychac ze nie mija. Pewnie jutro duzy obchod to cos zmienia badz padna jakies decyzje co dalej.
Dzieciaki to juz mi dni licza ze mialam wracac juz a tu guzik..dobrze ze maz daje rade i az nad podziw ogarnia . Wiesz Madika ja tu na Ciebie czekam miejsce zarezerwowane;)))
Dzis na dyzurze fajny lekarz nie chcesz zalapac sie na luty?;))nawet nazwisko ma anielskie - serafin;))
Jedyny plus tu to codziennie zupa mleczna i nie musze to ja jej gotowac;))

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Haniutek Ty przeciez antubiotyk dostalas.... I nie pomaga? A mowilas lekarzom ze nie czujesz sie lepiej po nim?

Wlasnie Niuska slusznie zauwazylas ze Asik potrzebuje pary... Moze Kamilla albo Leniwiec sie skusi?:D

Ja to musze wytrzymac do jutra bo mam wizyte u gina na 18:15 a to bylo by przegiecie ze wytrzymalam 2 tyg w 2paku i chwile przed wizyts bym sie rozpakowala :D hehe

Madika a czemu gin mówiła ze urodzisz wcześniej,bo mi umknęło?
Mamy bardzo podobny termin. Ja wizytę mam w środę:)

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry!

Witam szczególnie nowo upieczona mamusie! Wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa!

A moze mnie wyrocznia Lilijka wyczaruje termin porodu? Fajnie by było wiedzieć, vo to wyczekiwanie jest kurna... Wiecie jakie :) Zwłaszcza, ze poprzednie maleństwo nie pchalo sie na świat i skonczylo sie na szczęście dobrze, ale bylo nieciekawie... Ech. Jakbym chciała żeby mala sie nie spozniala... Zobaczymy co znachor jutro powie. Cos wspominal, ze mam do niego do szpitala przyjechać - mamy umówić sie na szczegółowe badania blizny itp po poprzednim cc.

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Dzien dobry :D Dzis w nocy spalam :Dwstawalam na siusiu i doszlam do wniosku,ze brzuszko juz porzadnie ciazy..wstalam znow chora :/ Jestem po Prenalenie,zaraz herbatka i dzis caly dzien w lozku..szkoda ,ze sama,ale sa tego plusy :)
Cala noc snila mi sie Aga,bylam pewna,ze urodzila,a tu marcowka tez na A :D
Asik gratulacje !!!!!!! Super szybki porod !!!! Zdrowka i czekam na szczegoly :D :*
Haniutku bidulku:*jeszcze troszke,trzymam kciuki zeby fajny lekarz cos zaradzil :D

Olka to albo zawal,albo refluks albo nerwobole..Ciebie boli??
Radze magnezu porzadna dawke wziac..a jak nie zelzeje to karetka..

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczyny :) u mnie dzis dosyc ciezka noc wstawalam chyba co godzine :/ Wczoraj bylismy u mojego brata ciotecznego bo jego taty imieniny byly. A przy okazji bylismy poznac nowego czlonka rodziny. Malutka Zuza ktora ma juz 2 tyg ;D jak zobaczylam to malenstwo ktore oni uwazaja ze juz sporo uroslo to chyba poczulam spory stres czy sobie poradze z takim malutkim dzieckiem :(
Wiadomo jak to na imieninach zjechala sie cala rodzina. Halasy spiewy dyskusje a moje dziecko w brzuszku przyzwyczajone do domowej ciszy myslalam ze nogami mi brzuch rozerwie... Nieprzerwanie sie krecilo i to bylo wrecz bolesne :/
No to tyle co u nas
Asik gratulacje ! Czekamy na relacje z szybkiego porodu ;D
Ps. Skoro tak na biezaco jestescie w promocjach to moze wiecie gdzie w fajnych cenach kupie pieluchy? Pampers,dada ? Mam tylko jedna paczke 1 wiec dobrze byloby cos juz zaczac skladowac :D

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxyx8dq52khv5u.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Asik85
Dziewczyny urodziłam SN, poród ekspres. Więcej napiszę później. Córcia jest koło mnie i jestem przeszczęśliwa. Po 3 skurczach partych mała Ania była już na brzuchu. Czuje się dobrze.
2980g i 58 cm szczęścia. Jest cudowna :D

Mówiłam,że któraś urodzi w weekend :) a tu jeszcze cała niedziela przed nami.
Asik85 gratuluję! Fajnie, że szybko poszło :) ciekawe czy u mnie też będzie Ania?

Renia ale foto! Czy to jest Twój cyc? Bo wydaje się ogromny przy Oliwce :) mała jest urocza!

Ajka88 każda z nas czuję to co ty, a ty przynajmniej znasz datę narodzin chłopców :) swoją drogą długo się trzymasz jak na ciążę bliźniaczą, szacun!

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Strunka no to juz z gorki :D u mnie w czwartek bedzie donoszona :) a dopiero co fasolka byla i drzalysmy zeby pierwszy trym. Bezpiecznie przejsc :D

Olcia ale za to maluszek poznal glosy rodzinki :-) I dasz rade kochana..kazda z nas da..to jest instynkt :D promocje sa ciagle w Rossmanie..dziewczyny na forum fb cos wczoraj pisaly :) sprawdz w necie aktualna gazetke :)

Aga,moj tata niestety jest z aniolkami,ale aleeee...to bardzo podobne by bylo do niego..tak naprawde on mnie wychowal,kupil pierwszy staniczek i gdy pierwszy raz dostalam okres to dokladnie mi opisal co sie ze mna dzieje i kupil pierwsze podpaski-najwieksze bella bez skrzydelek hehe :D
Szamie kanapki z czosnkiem :)

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Olka to nerwobole albo dzwiglas..wez sobie nawet 3 magnezy i w miare mozliwosci odpoczywaj..niech Michal pomaga,robi mleko itp

Aga wiem o tym,czuje jego obecnosc i mam nadzieje,ze Mati odziedziczy cos po dziadziusiu :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...