Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ajka właśnie o to mi chodziło ze jedni chcą żeby im mówić te skończone a inni zaczęte dlatego ja zawsze mówię tak jak ostatnio np 24 tydz 1 dz :-)
U mnie w szpitalu tez nie ma golenia a lewatywa wg uznania personelu wiec pewnie chodzi o to ile mają czasu i czy w ogóle zdążą ja zrobić.
Do dziewczyn z łodzi - znajoma w listopadzie rodziła w Gamecie przez cc i jest mega zadowolona z opieki itp.

http://www.suwaczki.com/tickers/oar890bvzvloemag.png

Odnośnik do komentarza

Moja mała dzisiaj naparza mnie kopniakami jakoś po szyjce, w każdym razie bardzo nisko. Z kolei kolo pępka rozpycha się chyba głową, bo takie większe gule sie wybrzuszają. Ah :)

Ja gotuję sobie właśnie ryż na mleku i zjem ze startymi jabłkami z cynamomen i miodem :)

A ktoś jest z Wrocławia?

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

kamilla
~kalae
http://www.gdzierodzic.info/placowka/1058 tu jest opis tego szpitala sw zofi, ale tak po przeczytaniu to jakis taki odpychajacy dla mnie
jest napisane że nie ma lewatywy, ani golenia

http://www.gdzierodzic.info/placowka/784 a na przyklad w tym co my w 3 chcemy rodzic jest napisane ze na zyczenie pacjętki

a czemu odpychający?

ze tak nic sobie obejrzeć nie można i tylko 2 godz po porodzie os. towarzysząca moze zostać, takie pierwsze wrażenie miałam, ale opinie ma przychylne

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Wyszykowana,czekam jeszcze chwilkę zanim wyjdziemy na autobus..Musiałam przycisnąć jakoś malucha ,bo mi kopniaka sprzedał tak nisko,aż sie wyprostowałam..i pływa tam i tu,kopie...chyba wie,że dzis wyżerka na mieście mmmm
chce mi się devoila hehe :)
Zmykam kochane,do wieczorka :*

Narciarz ;) milego :P

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Dzwoniłam i na kasprzaka i do centrum ale tam mile panie nie mają czasu odebrać. Jeszcze będę próbowała ale jak nic nie znajdę to jedziemy na spr na Karową.

a no własnie a przeciez bylas juz na karowej, i co nie chcieli przyjąć? teraz patrze na stronie swiatprzychodni.pl i ze w karowej to czas oczekiwania to 1dzien.

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Ja oba porodu miałam bez lewatywy i nie zauważyłam żeby córcie były brudne.
Z innej beczki dzwoniłam do 15 przychodni gdzie przyjmują nastolatki i niestety wszędzie prywatnie. Najtańsza wizyta 110 zł, a gdzie jakieś badania usg. Kuźwa nie stać mnie. Cholera normalnie się poryczałam.

Aga a może sproboj podzwonic i dopytac w Mińsku na NFZ. Koleżanka kiedyś jeździła do Mińska bo było szybciej ale jej lekarz juz tam nie przyjmuje wiec nic nie polecę :(

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Co do zabobonow Kościół twierdzi iż nie ochrzczone dzieci mogą stać się bardzo łatwym " łupem" demonów itp i niby dlatego nad łóżeczkiem i w wózku wiesza się medalik na czerwonej wstążce ( nie mam pojęcia czemu czerwona) :-)
Ledwo na 1.5 h was zostawić a tu już 8 stron do nadrobienia ;-)

pierwsze słysze

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. według mnie to powinno być nie obowiazkowe, bo wtedy kase na skladki do nfz mozna by bylo wykorzystac zeby sobie pakiet wykupic w jakiejs firmie ubezpieczeniowej. patrzyłam na początku ciązy ile by kosztowalo takie ubezpieczenie, to okolo 100zl miesiecznie mialabym w ciagu 2dni termin by byly. masakra

a jak mnie pies pogryzl i czekalam w szpitalu na przyjecie od godziny 16 do 3 w nocy, to widziałam dokladnie jak to kuźwa dziala. a nie mialam ubezpieczenia i i tak musialam zaplacic. skurczysyny. wywolal np jakies nazwisko i tego kogos juz nie bylo, to zamiast wziąć kolejna osobe to 40min siedział w gabinecie i dopiero potem nastepna wolal. a miedzy pacjetami przerwy 30minutowe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...