Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

misiunciuncia90
To tak jak ja rownież chciałabym rodzić w Zdrojach lub w Poicach, ale bardziej ta pierwsza obcja wchodzi w grę :) A o Bilarze słyszałam same dobre rzeczy, on chyba w Diagenie przyjmuje i w Vitrolive z tego co wiem ale osobicie nie byłam u niego nigdy :)

Ja swojego prowadzącego miałam w Vitrolive. Badania prenatalne miałam w Diagenie i robił mi właśnie Bilar. Po jego podejściu do mnie (i zarypistym poczuciem humoru), oraz po tym jak mnie ostatnio mój prowadzący potraktował to zmieniłam na Bilara. I dalej chodzę do Vitro.
Myślałam o Policach, ale na Zdroje mam większe szanse bo jak akcja porodowa się zacznie to jest ryzyko że nie dojadę do Polic. A Zdroje są zaledwie 40 minut ode mnie... Bez korków i prostym dojazdem.

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś do endo chodziłam w Biały. Fajna kobietka, super specjalistka i nie czekało się do niej długo. W dzieciństwie leczyłam tarczycę, ale potem wszystko było w normie, nie było potrzeby brać leków. Mam torbiele w tarczycy i musze kontrolować je co 2 lata (biopsja). Wyniki zawsze miałam wzorcowe do teraz, bo jeszcze rok temu wyniki były idealne, a w ciąży TSH spadło do 0,13. Stąd powtórzenie i rozszerzenie badania.

Odnośnik do komentarza

Matkapolka4 pytalas czy gin mierzyl mi grubość blizny- nie mam pojecia, nic na ten temat nie mowil. Ale on jest z tych co nie denerwują bez powodu.
Ja dzis calą noc miałam mocne kłocia w okolicach szyjki, budzily mnie w nocy :/ dobrze ze za godzinę idę do gina na zakładanie pessaru, wreszcie, mam nadzieje ze szyjka nie zaczela sie juz skracać. Bo tyle leżenia to ciężko byloby znieść.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

A mnie od wczoraj tak zeby bolą ze nie wytrzymuje. Apap nie pomógł. W ogóle to mi zawsze ibuprom pomaga, nie apap ale w ciąży nie wolno. Pomaga trochę łyk czegoś zimnego, ale na chwile. Idę dziś do dentysty.. A mam jeszcze nieskończone leczenie /wyrywanie ósemki. Dowiedziałam się o ciąży i juz nie wróciłam wyrywać.
Beata_90 - będzie dobrze. Poczytaj o tym jak często strasznie kończyło się dobrymi wynikami amnio. Wiem ze łatwo mówić. Sama się wszystkim stresuje. Ale musi być dobrze!

Odnośnik do komentarza

Moja lekarka od tarczycy chyba ma na nazwisko Bołtryk. Od tego roku chyba nie przyjmuje już na NFZ, bo moja siostra się też się u niej leczy.
Tego co mi brakuje w Płocku to właśnie takich specjalistów jak w Białymstoku.
Tak dla porównania w Płocku leczenie kanałowe (bez wypełnienia) pod mikroskopem zęba trzonowego (3 kanały) 1500. W Białymstoku 280 PLN (!) .
Rodzić będę tu choć zdecydowanie wolałabym u Arciszewskich.

A tak z innej beczki co macie dziś w menu? Ja miałam pierogi z jagodami :D

Odnośnik do komentarza

Sabi86 niuska_aw ma rację goździki pomagają.

Beata_90 wszystko musi byc dobrze. Jeśli nawet wyniki wychodzą bardzo złe to niczego nie przesądza, bo tylko co czwarte dziecko tak naprawde jest chore. Te badania to dużo stresu. Trzymam kciuki zebyś się jak najmniej stresowała, bo wierzę, że z dzieckiem jest wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...