Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny u mnie jest podobnie. Cały czas mdłości odrzuca mnie nawet na widok wody ale mimo to cały czas czuje że mimo wszytko chce mi się pić. Mnie też w przyszłym tygodniu czeka usg genetyczne jestem ciekawa czy będzie już możliwość zobaczenia płci. A rośnie wam już brzuch? Bo ja już mam lekko zaokrąglony.

Odnośnik do komentarza

Z tym dotykaniem brzucha chodzi o to ze zbyt częste itd.może wywołać skurcze po prostu. Gdy leżałam w szpitalu w 7 tyg z powodu bólu brzucha, położna mówiła zeby leżeć i nie dotykać brzucha..
Ja jestem aktualnie w 11t5d i nadal męczą mnie mdłości calodniowe a na wieczór wymioty .. Jem po troszku co dwie godziny najlepiej zupy lub chude mięso z kasza a picie to masakra , woda ale tylko schłodzona z odrobiną cytryny, i raz dziennie łyk czegoś gazowanego na odbicie ;-) lub świeży sok pomarańczowy :-)
pozdrawiam wszystkie marcówki :-)

Odnośnik do komentarza

Na prenatalnych w 13 tygodniu było widac chłopaka, ale już dwa tygodnie wcześniej lekarz na zwykłym usg zasugerował że chyba chłopak. Strasznie wcześnie to widać u mnie...jak mu będzie tak szybko rósł to ....;) Dziś moje menu: chleb z twarogiem, pierogi ruskie z kefirem, coca cola (strasznie mi się chciało) i płatki z mlekiem. Codziennie mnie te smaki zadziwiają.

Odnośnik do komentarza

Do trzech razy sztuka, pokazał w końcu wszystko co miał pokazać :) lekarz super, za drugim razem miał NT ale nie był pewny obrazu dlatego stwierdził, że nas nie wypuści, choć NT się zgadzało, 0,9mm, dobrze że taki dokładny nam się trafił, był też sympatyczny :) synek zdrowy :)

Odnośnik do komentarza

Może to niemiłe ale jakoś mi lżej jak czytam ze nie tylko ja mam takie problemy z mdlosciami, osłabieniem, bólami głowy, złym nastrojem i nerwowoscia.. Dodatkowo ten stres przed badaniami. Chciałbym moc cieszyć się ciążą :( Była chciana i przecież to wspaniały czas a ja mam dola :(

Odnośnik do komentarza

Sabi86 to normalne ze czlowiek przy takim samopoczuciu ma doła :-) zamiast cieszyc sue ciąża, zajadać znaczne i zdrowe rzeczy my musimy walczyc żeby rano zwlec sie z lóżka wcisnąć w siebie coś żeby zdarzyć przed mdłościami a potem caly dzien snuć sie po domu, bo w takim stanie nigdzie nie wyjdziesz, kombinować co zjesc zeby bylo lepiej ..Ale przecież wciąż tak nie będzie :-) u mnie juz jest lepiej bo wymiotowałam i rano i wieczorem, zostalo wieczorem tylko to całodzienne mulenie, czasem mnie rwie na jakiś zapach i ledwo wyrabiam sie na zakrętach do wc, a kilka razy po prostu nie zdarzylam .. Trzeba to przeżyć :-) cierpliwości nam wszystkim !

Odnośnik do komentarza

Gratuluje wszytkim dobrych wynikow !

Sabi86 podobno w ciazy nie atakuje migrena, mnie w poniedzialek i srode okropnie bolala glowa. Przetrwalam dzieki kompresom lodowym :) Staram sie myslec pozytywnie, to tylko 9 miesiecy:)
Co do badan to co ma byc to bedzie, nie masz na to wplywu, wiec nie ma sensu sie denerwowac na zapas. Trzeba byc dobrej mysli:)

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem jeszcze czy chłopiec czy dziewczynka, choć ciekawa jestem jaka płeć.

Raczki dzidzi miało wyprostowane do góry i dlonie ułożone jedna na drugiej jak spało, ciekawe to.

Nie mam badania na fotelu ginekologicznym, tak naprawdę to tylko na pierwszej wizycie miałam, usg mam co wizytę.

Odnośnik do komentarza

agata123
Na prenatalnych w 13 tygodniu było widac chłopaka, ale już dwa tygodnie wcześniej lekarz na zwykłym usg zasugerował że chyba chłopak. Strasznie wcześnie to widać u mnie...jak mu będzie tak szybko rósł to ....;) Dziś moje menu: chleb z twarogiem, pierogi ruskie z kefirem, coca cola (strasznie mi się chciało) i płatki z mlekiem. Codziennie mnie te smaki zadziwiają.

Az zawołałam męża żeby przeczytał - mam te same smaki !!!!! :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...