Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Zu2ia - dzięki za pocieszenie! Wcześniej też mi się zdarzało, że kilka dni nie miałam mdłości i zawsze wracały, ale i tak się martwiłam. W ogóle to nie wiem co się ze mną dzieje... Ciągle się martwię... a z natury nie jestem taką pesymistką. Moja siostra jak jej o tym powiedziałam, to mi odpowiedziała "Witamy w świecie matek";P

Odnośnik do komentarza

A ja już za dwa dni zaczynam 14 tydzień :) Siły wracają i chyba idę na basen. Mam tylko pytanie: czy znacie jakieś domowe sposoby na zaparcia? Nigdy w życiu nie miałam zaparc a ostatnie pare dni nic mnie nie rusza: wypiłam już kefir, zjadłam śliwki suszone, wypiłam słabą kawe z mlekiem...Mogę wam też dac przepisa na koktail który jest bombą witaminową i piłam go bardzo dużo tuż przed ciążą. Powoli zaczynam do niego wracac: 1 łodyga selera naciowego, pół awocado, można wrzucic troche pietruszki, szpinaku lub rucoli, owoce ( banan, winogron, jabłko...co kto lubi), garśc migdałów lub orzechów, zalac wodą i wcisnąc pół cytryny. Jak ktoś lubi słodsze to łyżka miodu.

Odnośnik do komentarza

Kinia1984 czy twoj dentysta leczy kanalowo pod mikroskopem? Z tego co sie orietuje to w mikroskopie widac kanaly nie widoczne na rtg, wiec moze obedzie sie bez zdjecia. Nie wiem z jakiego miasta jestes ale w Bialymstoku to z mikroskopem nawet nie jest drozej ( kiedys konsultowalam w Bialym, bo tu kosztuje 10x tyle).

Odnośnik do komentarza

Na zaparcia to błonnik, kupisz bez problemu. Mi jeszcze pomaga mleko, staram się je jeść codziennie z musli, właśnie przez zaparcia. A ciekawe, że to był dla mnie jeden z pierwszych objawów ciąży, nigdy nie miałam takich problemów. Teraz jem dużo błonnika i znowu jest ok.

Odnośnik do komentarza

U mnie jutro kończę 14 tydzień i nadal okropne mdłości i wrażliwy węch :( do tego zgaga i niestrawność, zaparcia. Jeszcze w żadnej ciąży mnie tak dlugo nie męczylo. Zawsze bylo tak do 11 tyg. Mam nadzieje ze tym razem będzie dziewczynka skoro ta ciąża się różni ;) bo do tej pory było 2 chłopaków. Jeśli wierzyć w te historie o różnicach pulsu to tez wskazuje na dziewczynke bo ostatnio bylo 169.
Co do zaparć to zupełnie nie pomaga mi mleko i musli, jem codziennie bo tylko to mi wchodzi na śniadanie. Owoce tez nie, w sumie jeszcze nic skutecznie mi nie pomoglo. Zawsze mecze sie kilka dni.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

U mnie tez było strasznie jeśli chodzi o jedzenie.. ale są postępy bo na początku praktycznie płatki z mlekiem tylko jadłam.. a teraz jest ok bo jem już różne rzeczy głównie, banany smakują mi jak nigdy.. 12 tydzień :D może wreszcie przytyje :) mi na zaparcia actimel pomaga. Jeśli chodzi o upały to nie ma mowy o wyjściu na zewnątrz bo robi mi się słabo często albo mdleje ;/ Ja też budzę się każdej nocy, i nad ranem koło 5.00 nie mogę zasnąć aż do 8.00 a jak zasypiam to dzwoni budzik :( to takie smutne...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Co do mdłości to ja ostatnio znalazłam w necie żeby jeszcze przed wstaniem z łóżka napić się wody mineralnej. Musze powiedzieć, że czasami pomaga. A ma któraś z was problem z żylaki na nogach? Bo mnie trochę martwi to co mi się dzieje. A dzidzia jest bardzo chciana i bardzo się cieszę. Ja mam termin na połowę marca ale jeszcze przede mną usg genetyczne.

Odnośnik do komentarza

Jestem w 14 tyg i mlodlosci zniknely, takze badzcie dobrej mysli ze juz wkrotce bedzie po nich.

Tez sie ciagle budze w nocy na siku, juz nie pamietam kiedy cala noc przespalam, na szczescie w miare szybko zasypiam pozniej, tylko przez to wstawanie to mi sie jakies glupoty snia.

Moze to taki wstep do wstawania do dziecka.

Odnośnik do komentarza

Ja mowie jak bylo u mnie w poprzednich 2 ciązach. U ciebie Zu2ia jest duza rozbieżność, ale przy cyklach w miare normalnej dlugosci i kilkudniowej tylko rozbieżności bierze sie pod uwagę termin om. Ja mam cykle ok. 35 wiec tez nie idealne, ale zawsze miałam termin z om wyznaczony na poczatku ciąży i do konca sie tego trzymali :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...