Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lutowa mamusia

Carolajna jak fajnie ze odpisalas;) az mi ulzylo;) bo juz mialam filmy,ze moze cos jest nie tak;) ale skoro nie ja jedna mam tak,to nie jest tak zle;) znaczy dla mnie jewt super,ze juz brzusio sie pokazal;) ale ze wzgledu na to,ze nikt nie wie o ciazy,to tak juz sie powoli nastawiam,ze jakas ciekawska osoba sie zapyta;) albi wzrok osob skierowany na moj brzusio;) a jak sie czujesz? Ja od soboty weszlam w 7 tydzien i pierwsza noc meeeeeega mdlosci,az zolad mi wyrywali prawie;)a tak to biust sie optycznie i odczuwalnie zwieksza;) ale ja usg pierwsze dopiero mam 21 lipca,boje sie...bo pierwsza ciaze stracilam wlasnie w 7 tygodniu... 3 miesiace temu;( wiec jesli po tym tygodniu objawy pozostana,zaczne powolutku sie cieszyc ;) a po usg skakac z radosci;)

Odnośnik do komentarza
Gość Lutowa mamusia

Olusia,to mamy identyczny termin;) jak sievczujesz powiedz? Jakie objawy towarzysza? Ja pierwsza wizyte mam dopiero 21 lipca...boje sie strasznie...pierwsza ciaze stracilam w 9 tygodniu,ale obumarla juz w 7,ten tydzien czuje sie strasznie...jakbym miala jakis wyrok na sobie,i mowie do meza: jak po tym tygodniu bede miala dalej objawy,to moze bedzie dobrze:) ahhh... Ale coz;) tak sie ciesze na moja,nasza fasolke;) ale jak zobacze dopiero to uwierzr i bede skakac z radosci;)

Odnośnik do komentarza
Gość pati1019

Ja mam termin od lekarza na 3lutego wg jego obliczeń, a wg USG na 6go. Więc wszystko się zgadza. Zaczęłam właśnie 10tc. 28 lipca mam usg. I mam teraz pewne pytanie czy skoro bedzoe to 13-14tc to usg będzie juz normalne przez brzuch? To moj pierwsza ciąża i poki co to słabo sie orientuję.

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczyny :-)przede wszystkim gratuluje wszystkim przyszłym mamusią :-)sama do nich rownieź dołączę juz po raz drugi.Jestem juź po wizycie u ginekologa wczoraj,gdzie na usg widziałam juź swoją mała fasoleczke-cudowne :-)Termin porodu mam na 29lutego :))czy któraś mamusia ma teź taki termin ??Jak dziewczyny wasze samopoczucie bo ja od tygodnia męczę sie z mdłosciami,nudnościami które praktycznie dokuczają i w dzień i nocą :-/

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Właśnie wróciłam z usg...
Był dziś niesamowity stres, bo rano dostałam lekkiego krwawienia, pomimo iż biore hormony...

Na usg od razu zobaczyłam maleńkiego brzdąca z rączkami, nóżkami... poruszającego się...
Jakie było zaskoczenie jak okazało się, że są dwa serduszka!!!! :D :D :D :D
Moje dwa maleństwa w jednym worku, fikające łapkami i nólkami, z bijącymi serduszkami, oszalałam...
Jedno Ułożyły0 się pupką do drugiego, myślałam początkowo że lekarka obraca głowicę i sprawdza kręgosłup abo co.... :P a tu wieść - ma Pani bliźnięta.
Prawy szkrab ma 2,74 cm, lewy nie wiem bo z tego szoku i zapłakania i szczęścia nic więcej nie słyszałam tylko patrzyłam jak zaczarowana na ruszające się dzidzie!!
wg doktor - 8 t + 3 d
wg usg - 9 t + 6 d (+-)

http://www.suwaczek.pl/cache/387c6d7586.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lutowa mamusia

Dziewczyny,ale Wam zazdroszcze;) zazdroszcze juz widzialyscie swoje malebstwa, a co niektore nawet podwojnie;) super grautuluje;) ja swojea fasoleczke zobacze dopiero 21 lipca...juz sie nie moge doczekac;)

...choc z drugiej strony sie boje,bo pierwsA ciaze porobilam 2 msc temu... Ale teraz musi byc dobrze;)

Agnesa06 ja mam ten saaam termin;) nudnosci tez mam calodniowe,ale od wczoraj nie bola mnie piersi,troszke mnie to niepokoi;(((((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...