Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraźcie sobie że mąż objechał wszystkie apteki i w żadnej nie ma tego zagęstnika. No jak zadzwonił wychodząc z ostatniej i powiedział że nie ma to myślałam że mnie trafi szlag na miejscu. Można to kupić gdzie indziej czy tylko w aptekach mają? Wiem że w Internetowych są i w razie jak nie kupimy to zamówię ale może gdzieś jeszcze można to dostać? Masakra jakaś. Żyję chyba w jakimś 3 świecie,tu nic kompletnie nie można dostać.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u92n0aj0k4d86k.png

Odnośnik do komentarza

Inferno,w Rossmanie właśnie nie ma. Kupuję tam mleko bo też przynajmniej u mnie z Hippem jest problem,nawet w Tesco dużym nie ma. Akurat wczoraj K był po mleko i kazałam mu zobaczyć ale nie było więc dziś na spokojnie objechał dosłownie wszystkie apteki. Twierdzili w kilku że na ma w hurtowni. Nie wiem,muszę chyba zamówić przez Internet. Średnio się opłaca jedną paczkę ale więcej narazie chyba nie ma sensu bo nie wiadomo czy małemu podejdzie. Trudno,w sumie już przywykłam że nie ma tu nic czego potrzebuję i zawsze muszę czekać,nic nie ma od ręki. Eh...sorki za smęty na końcu ale rozwaliło mnie to że nawet takiej rzeczy tu nie ma. Rozumiem jak wymyślę coś innego,dziwnego czy coś to,że może nie być ale to...masakra.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u92n0aj0k4d86k.png

Odnośnik do komentarza

Vajola, ja dostalam w aptece ale w wiekszych marketach powinno byc, a w aptece nie sa w stanie zamowic>? my mamy ulubiona apteke i jak czegos nie maja to zamawiaja i jest na drugi dzien. A temperature w koncu zmierzylam elektrycznym, bo nie mam rteciowego, wsadzilam mu do pupki i pokazalo 37,48 i z tego co wiem to odejmuje sie 5 kresek wiec ma 37, to chyba w normie, choc glówke ma goraca..

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

ojj jak dziś szalejecie z postami, ja w końcu doczytałam.
https://www.facebook.com/FijkowaFiranka/?fref=ts link do osłonek na wózek.
mała spała 3,5 h godz ale na polu na świeżym powietrzu bo w domu nie ma szans!
Vajola- nic się nie martw, a czy w śród woich znajomych co mają małe dzieci nie używał ktoś tego zagęstnika ? może mają na zbyciu.
któraś pytała o chrzciny i koszt. ja robiłam w domu na 25 osób i kosztowało mnie to 1300 zł w tym, ubranko dla dziecka. jedzenia mi bardzo dużo zostało ciasta mam pomrożone i teraz sobie właśnie jem tort orzechowy który nam został i jak tu zrzucić te zbędne kg.
Ramania - brawo Ty, jesteś wielka ale swoją drogą gdybyś nie powiedziała że się pomyliłaś z nickiem to bm się nie kapła.
mam ma zwykły termometr bezrtęciowy za 8 zł. muszę sobie kupić taki na podczeriwń.
MMK - moja też zasysa dolną wargę, że aż się wystraszyłam jest to komiczne.

Odnośnik do komentarza

Inferno,jeszcze w ciąży czy przed pewnie bym wyszła z siebie ale odkąd mały się pojawił mam bardzo dużo cierpliwości,aż się sobie dziwię. Rzadko kiedy coś wyprowadza mnie z równowagi choć wcześniej wystarczyło byle co. Kaufland na drugim końcu miasta,Hebe u nas nie ma.
Sh88,nie mam już sumienia męża ganiać po tych sklepach szczególnie że przed nim jeszcze wyprawa z psami a za nim zakupy i obiad. :) zamówiłam przez Internet i będzie do 48h. W aptece nie da rady bo niby nie ma w hurtowni.
Aga, przez te wyjazdy nasze kontakt się pourywał ze znajomymi więc nie mam do kogo się zwrócić w razie czego. Ale i tak z tego co wiem to tylko jedna koleżanka ma dziecko a reszta narazie szaleje i cieszy się wolnością.
Dziś nie mój dzień na zakupy. Chciałam zamówić małemu wkładkę do wózka na zmianę,jedną już mam ale trochę za gruba na ciepłe dni a pozatym jak się ubrudzi to żeby podmienić na chwilę. Do tego chciałam jeszcze pare rzeczy domówić żeby były od jednego sprzedawcy. Znalazłam ale na wysyłkę trzeba czekać aż 8 dni a na innych choćbym na rzęsach stanęła to nie skompletuję wszystkiego. Daruję sobie na dziś wszelkie zakupowe sprawy.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u92n0aj0k4d86k.png

Odnośnik do komentarza

Vajola faktycznie macie inną sytuację niż my, grunt to znaleźć dobrego lekarza który potrafi doradzić a nie tylko odbębnić wizytę. Z tym zagęstnikiem to faktycznie macie kichę że nie ma. Ja ost jak szukałam szczepionki to zaczęłam dzwonić po aptekach żeby na czasie zaoszczędzić.
Sh
Też mam microlife ale nie mam problemów z pomiarami. Kiedyś z mężem sprawdzaliśmy jak mierzy rtęciowy ten na podczerwień i elektroniczny. U nas pomiary między rtęcią a tym na podczerwień zbliżone. Tylko ten elektroniczny mieliśmy inne wyniki ale to był jakiś szajs. Ja po termometr sięgam dopiero wtedy gdy pomiar mój policzek czułko wykazuje że coś jest nie tak.

Próbowałam malej podać enfamil w buteleczce taki gotowy, ale nie chciała go ruszyć. Minę miała taką jakbym jej krzywdę robiła. Gdyby któraś chciała to mam 3 buteleczki na zbyciu. Termin ważności do czerwca. Wypiła dopiero teraz enfamil ale ten robiony z proszku. Zrobiłam jej taką rzadszą wersję. Wypiła 100 i potem jeszcze za cycusia się zabrała. Ciekawe jak to mleko wpłynie na jej częstotliwość kup.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

inferno hehe zajebisty sen!!!czasem glowa zapamięta jakieś głupoty a potem sni się nie wiadomo co:) ja z zakupu gryzaka w zoologicznym zrezygnowałam:)więc twojemu Kacprowi też bym wybrała jedak ten dla dzieci na prezent hehe.kupiłam dziś taki gumowy młotek do kąpieli dla niemowlaków.też się nadaje di gryzienia.już dziś przetestowany:)jeszcze mała nie umie f obrze sama trzymać ale myślę że jak się nauczy to dobrze mu dogryzie:)
ramania no właśnie ciekawe czy się zmieni robienie kup teraz.daj znać jak już zaobserwujesz.a powiedz nic się i Ciebie nie zmieniło?robi raz na tydz?bo u mojej się unormowslo i teraz kupa jest raz na 2 dni mniej więcej.
Nie mam termometru na podczerwień choć zastanawiałam się czy nie kupić.mam zwykły na baterie.
aga fajna ta osłonka.zainteresuje się tym

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

sh88 zajebiste nosidlo.prawdziwe ergonomiczna.bo niektóre jak patrzyłam na necie tak się nazywają ale tak naprawdę nimi nie są.a reszta od razu widać po wyglądzie które to które.na olx widziałam używane już za 90 zł.nie dokładnie tej firmy która wskszujesz ale ergonomiczne tak samo uszyte.

Odnośnik do komentarza
Gość Agacia1982

Ja mam nosidełko Tula. Jest super. Mi jest wygodnie i Iga zaraz zasypia.
Jest drogie, ale można go używać od niemowlaka (ze specjalna wkładka) do 24 kg chyba ( tez z wkładka), wiec uznałam, ze posłuży. Jak mi mała marudzi wrzucam ja w nosidło i zabieram sie za odkurzanie domu. :)
Poza tym nosidełka Tuli trzymają wartość, wiec liczę, ze odsprzedam, jak nie bedzie mi juz potrzebne.
Termometr mam na podczerwień firmy baurer czy jakoś tak. Działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Jak nocka minela? U nas w miare ok, choc Lena ma potworny kaszel tak wiec wybierzemy sie dzis do lekarza. Ktoras z Was (przepraszam ale juz nie pamietam ktora) pytala o projektor. Moja dostala tak zabke od mojej mamy zaraz po wyjsciu ze szpitala (melodyjki, odglosy natury, szum morza, lampka do noszenia jak dziecko wieksze, projektor-gwiazdki)
Tekst linka
Projektor fajnie swieci czyli np. z lozka na sufit bez problemu. Cena tez mala jak za taki gadzet. Ale mysle, ze dla ciut wiekszego dziecka- choc Lenka wczesniej sluchala melodyjek, a teraz zaczyna sie juz wpatrywac w "niebo" na suficie ;-)

Odnośnik do komentarza

Już piatek, ale sie cieszę bo weekend mąż ma wolne i troche odciąży mnie od malej terrorystki. W środę wieczorem zamowilam nosidlo tulą z dostawą kurierem. Może dzisiaj przyjdzie. Jestem tak ciekawa czy sie u nas sprawdzi, a tak jak któraś pisala ze z wartości nie tracą to w razie niepowodzenia odsprzedam albo będzie na prezent bo bratowa w sierpniu rodzi a szwagierka na poczatku września. Wysyp dzieciaczkow u nas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...