Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam poduszkę z motherhood :) od tego leżenia okropnie bolą mnie plecy, jakby nie ta poducha, to bym spała chyba na siedząco.
Moja gin powiedziała , że na te problemy z bólem żołądka na tle nerwowym mogę wziąć doraźnie 1-2 tabl.hydroksyzyny. Wzięłam na noc jedną chociaż dosyć silny to jest lek. Spałam jak zabita, nie słyszałam nawet jak mąż do pracy wyszedł. Dzisiaj już mi ten skurcz żołądka trochę odpuścił, mam nadzieję, że idzie ku lepszemu z tym moim zdrowiem... L4 mam do końca sierpnia, ciekawe , czy wrócę potem do pracy... :)
Aha, za usg połówkowe 3d zapłacę 250zl .

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyeydwn0wui.png

Odnośnik do komentarza

Malgosia, gdzie jestes? Ja w lazach k koszalina. Jest pieklo, od rana siedzialam w morzu z synem, teraz przerwa, bo nie da sie wytrzymac. Na plazy byla mama tez z takim brzuszkiej jak ja, ale nie ruszala sie z lezaczka i co gorsza nie miala parasolki.Na plaze juz zawitala karetka do jakiejs kobitki. Kapelusz obowiazkowo i pij duzo wody, :) plywasz w morzu? Pozostale mamuski, tez sie nawadniajce, kiedy to pieklo sie skonczy?

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki farbujecie włosy podczas ciąży czy robicie hybryde, tipsy na paznokciach? Jak dbanie o siebie z tej strony wizualnej? Pozdrowienia z "Antarktydy":-P podobno takie zimne słowa pomagają heh tak dziś w radio usłyszałam :-)

Odnośnik do komentarza

Wodna, ja włosy farbuję, a konkretnie utleniam, ale fryzjerka używa specjalnej farby bez amoniaku . Robie to od drugiego trymestru i ciut rzadziej niż przed ciążą.
Paznokcie przestałam nawet malować bo uznałam, że mogę się przemeczyć bez, szczególnie że już nie pracuje. Ma
uje tylko na jakieś duże wyjścia np. Ślub znajomych itd. O hybrydzie słyszałam, że nie wolno, ale nie wiem czy to sprawdzone info.
Zmieniłam też krem do twarzy używam iwostin teraz bo jest nawilżający na wodzie źródlanej. W sumie tyle z zabiegów pielęgnacyjnych :)

Odnośnik do komentarza

Wodna, farbuje i robie hybryde, pytalam lekarza, czy sa jakies przeciwskazania, zapewnil mnie, ze nie ma. Pytalam tez, czy mozna stosowac krem z zawartoscia alkoholu, bo stosuje taki z body shop na nogi, uda, a znajome mi powiedzialy, ze kategorycznie nie i narobilam paniki. To juz sie zasmial, bo widzial, ze mialam cala liste przygotowana, co mozna, co nie. Powiedzial mi, ze musialabym sie wykapac w tym alkoholu i jeszcze napic, zeby przeniknal do plodu.Pytalam o kapiel w morzu,rowniez zapewnil, ze jak sie czuje dobrze i nie mam infekcji moge, ile chce:). I wlasnie zaraz do niego biegne:D

Odnośnik do komentarza

A Wodna, zapomnialam dodac, ze pedi hybryd. robilam sama sobie i nie wycinam skorek nawet przy zabiegu domowym. Mani nie robie, bo dla mnie to strata czasu i kasy, zaraz zniknie i tylko pielegnuje odzywka. Farby teraz w wiekszosci salonow sa bez amoniaku. Jak na razie raz farbowalam po 1 trymestrze i robilam ombre, takze nastepny pewnie listopad:)

Odnośnik do komentarza

Otóż właśnie kochane moja koleżanka robiła i paznokcie pod lampa i farbowala włosy a jej córeczka ani ruda ani jakąś inną nie jest. Ja zamierzam przed wyjazdem doprowadzić się trochę do ładu i wrócić do swojego zadbanego wyglądu. Dlatego pytam jak wy się zaopatrujecie ale widzę jednakowe mamy podejścia:-)

Odnośnik do komentarza

Gosiammr
To niezła cena za płytę :) może przynieś swoją :D ja za usg 3D place 220 w tym płyta z nagraniem (lekarz tez z certyfikatem). Świetna pamiątka.
Małgosia35
mój lekarz gdy pytałam o opalanie powiedział ze można, ale żeby nie przesadzać aby się za bardzo nie nagrzewać. Także pewnie przyda się jakiś parasol od słońca przy takim skwarze. Przyjemnego wypoczynku:)

Ja wczoraj dopiero wrocilam z działki i miałam trochę zaległości do poczytania bo tam na miejscu słaby zasięg internetu :)

Co do włosów to ja farbuje, paznokcie tez maluje.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kf5etu5l5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Tyle się napisałam i wszystko mi znikło :(
Byłam na badaniach polowkowych i.z córcia wszystko Oki. Na badanie zabraliśmy naszego 13 letniego syna , żeby się zaczął przyzwyczajać do myśli ze będzie miał rodzeństwo. Mala nosek i usta ma.takie same jak brat. A Gracjan się bardzo tym faktem.cieszył.
Dziękuje Wam wszystkim za cenne opinie na temat plażowania , zapytałam tez lekarza i powiedział.to.samo dodatkowo polecajac zakup w aptece płynu żeby się nie obwodnic.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

też płaciłam za połówkowe 3d 200zł. Z tym, że mnie lekarka z nfz wysłała do lekarza z certyfikatem prywatnie. Ona powiedziała, że przeprowadzi u siebie kolejne badanie po 30tyg. Fajnie, bo przynajmniej miałam kontakt z innym lekarzem ;)
Chłodnego wieczorku (już na świeżym powietrzu) życzę! ;) :*

Julka :*
http://www.suwaczek.pl/cache/ee1cc9b42d.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...