Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry :)

już sama nie wiem, czego bym chciała, do pracy (etatowej) wracać mi się nie chce, ale czasami myslę, ze bym tam odpoczęła może od całodniowej orki z młodym.
kregosłup (no raczej mięśnie) mi wysiada, ciągły ból pleców mi nie słuzy....

ale widze, że on baaaaardzo jest do mnie przywiązany. az tak przy starszakach nie było. boję sie żłobkowej aklimatyzacji, bo mu stres chorobami tez może wywalić. Ech....

no nic, dzis musze dokończyć z młodym u nogi ostatni projekt przed wczasami, może dlatego taka jestem zmęczona...

żoo
generali?? kurcze, chyba jeden z samochodów tam mamy. musze męzowi powiedzieć. a co takiego zdziałali??

kalae
co to za adblock? płatne, czy skąd to? podpowiedz, bo mnie te reklamy irytują :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

my tu generalnie używamy adblocka - polecam, bo nie wyskakuje połowa tego badziewia.
ale ale, Stary jakiś czas temu cyknął fotkę, na której gdzieśtam w koncie była puszka mirindy. nie zgadniecie jaka reklama się mu pojawiła?

co do ubezpieczycieli, to sobie myślę, że nie ma ideałów. no i nie oszukujmy się, przy ewentualnej szkodzie nikt nie chce wypłacać pieniędzy.. a jak już chodzi o duże kwoty (chata) to już w ogóle. i to ubezpieczenie, to już bardziej formalność i nikt chyba nie liczy się z tym, że z ubezpieczenia można w razie W odtworzyć miejsce zamieszkania. sprawdzałam inne firmy i wszystkie firmy przy zdarzeniach od ok. tysia w górę, mają sporo za uszami.

Odnośnik do komentarza

ja lubię tu zaglądać i pisać. ale ostatnio mam jakiś kryzys.
przedwczoraj w nocy, nie wiem jak i kiedy znalazłam się w pokoju Młodej z Młodą śpiącą na mnie. Jak się obudziłam to się przestraszyłam - totalnie nie wiem jak i kiedy? Musiałam na totalnego śpiocha tam pójść.
a wczoraj, to padłam razem z Młodą..
przyznaję, że ledwo żyję. w związku z chorobą kisimy się w domu, a od tego dziecko jest hiperaktywne. Pobudeczka 6.30, max. 7.00, w dzień drzemka 30 min. (ok. 13) i spanko 21.30-22.30.

Odnośnik do komentarza

Wrz
I naprawdę nie oczekuję, że za kasę z ubezpieczenia odbuduję dom czy zamienię strucla na nowe auto.
To chodzi o ich cwaniactwa i kombinatorstwo na każdym kroku.
Raz mi potracili kasę bo po szkodzie lakierowali zderzak a była tam wcześniej mała ryska. To im napisałam, że mogli tego wcześniejszego uszkodzenia nie lakierować a skoro im tak wychodź z procesu technologicznego to trudno ich strata. I po milionie pisemek przyznali mi rację. Nie można tak odrazu. Mi się nie chce szarpać.
Bo wziąć większą kasę za rozszerzoną polisę to oni bardzo chętnie tylko potem proponują mi nieadekwatne do polisy rozwiązania.
Wkurza mnie ta szarpanina.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...