Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny,czytam Was cały czas ale nie mam weny pisać,mój synek i obowiązki domowe wyczerpują mnie dość dosadnie.Mamy kolejna grudniowa dziewczynkę życzę dużo zdrówka dla malutkiej i mamusi szybkiego dojścia do siebie.Ja w poniedziałek mam wizytę i zobacze jak urosła moja kruszynka.Ogólnie czuje się w porzadku,nic nie boli tylko już troszkę ciężej się poruszać i buty ubrac to katastrofa bo brzuszek urósł mi juz dosc duzo.trzymajcie się ciepło w tą jesienna aurę.

Odnośnik do komentarza

Ja chce jeszcze poczekac, z zakupem stanika. Na razie piersi urosly mi o jeden rozmiar miseczki, ale obwód zwiekszył mi się już dwukrotnie. Mam nawet taka specjalna wstawke bo kupiłam nowy stanik a po tygodniu zacząl mnie dusić i musialam jakoś poszerzyć obwód. Jeszcze nie wiem gdzie bedę kupowac ale pewnie w jakiejś sieciówce.
gosiammr te testy o których pisalam Renatka to gine intima, własnie mi uswiadomilas ze zrobila w aptece zamowienie i o tym zapomnialam, ah ta skleroza ciążowa...

Odnośnik do komentarza

Zamowilam te testy gineintima przez internet i zrobilam jeden, wynik byl dobry, czyli ph prawidlowe. Warto miec w szufladzie.
Kupilam 4 biustonisze ciazowe i mysle ze to byl b dobry zakup. Kupilam takie miekkie i rozciagliwe, bo juz mnie biust czasem pobolewa od ucisku. Nie wiem, czy macie w Pl ta firme: Emma Jane. Ja jestem bardzo zadowolona, sa tanie! Wyjsciowki kupie pozniej, kiedy rozmiar sie ustabilizuje. Podobno Bravado sa swietne! Ale drogie:/
Pochwale sie: dzis zrobilam pierwsze pranie :)

Odnośnik do komentarza

gosiu - normalnie. Albo stanik do gory lub w dol ;) No ja neie kupie stanika za 50 zl ani wiecej, chyba,ze jak ktoras tu pisala,ze za 15 zl znalzla - spoko ;) I tak musze kupic jakies ze dwa szmaciane, wiec jak by byly w tej samej cenie to nie ma problemu :) Tylko kurde zebym sklep stacjonarny taki znalazla... Bo na oko to wiecie.... Mi cycki tez urosly tylko o rozmiar i w obwodzie, ale co bedzie dalej? Kolezanka mowila,ze jej tak urosly od razu po porodzie,ze cale szczescie,ze jej maly chcial tyle jesc. Skwitowala to : Pamela Anderson. Moze po porodzie kupie? Nie wiem. Ale cos szmacianego potrzebuje,bo mam tylko 1.

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam do porodu jedwabną, kupiłam sobie w outlecie za 30zl smialismy sie z mezem ze mi sie po 9 miesiacach naleza luksusy. Pani gadzet dla mnie srednio udane ma te propozycje, ceny dla warszawskich celebrytek nie dla normalnych polek ;)
Roksi mi sie wydaje ze w takim zwyklym to jednak bedzie nie wygodnie, chyba ze bez fiszbin z odpinanymi ramiaczkami to moze, ale pamietaj ze piersi kobiety karmiącej są bardzo delikatne, a inwestycja w dobry stanik to w sumie zadbanie o wyglad biustu na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza

Roksi - nie wiem czy u ciebie w miejscowości jest targ bo u mnie jest i tam można sie zaopatrzyć w staniki, koszule czy szlafroki ponadto jest kilka zwykłych sklepów ze zwykłą odzieżą nie firmową i tam też mają takie rzeczy a na pewno powinny być w sklepach z odzieżą ciążową.

mama dziś mi mówiła ze od niej z pracy dziewczyna urodziła z niedzieli na poniedziałek w 2 godziny. JA TEŻ TAK CHCĘ.

Odnośnik do komentarza

Igness widzę że jesteś za kupnem porządnego stanika ja na co dzień kupuje właśnie na tagu czy w zwykłym sklepie. porządny stanik kosztuje ok 100zł a i tak go zmieniamy codziennie czy max co dwa dni więc ile trzeba mieć takich staników aby chodź na tydzień stykło. ja jestem zdania wolę kupić kilka ciuchów tańszych niż jeden ekstra. może to dla tego że jestem pracownikiem biurowym i codziennie muszę być w innych ciuchach w pracy. a na markowe mnie nie stać. Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Gosiammr tak jak Renatka pisala, robią sie niebieskie.
Rozumiem pewnosci nigdy za wiele :-). Ja dzis robilam test ale na wykrycie infekcji moczu, bo tak mnie pecherz kluje, ze sie zwijam. I okazalo sie, ze zero bakterii, czyli to maly daje czadu. Fajna sprawa z tymi testami.
Ignesse masz racje dobry stanik to inwestycja w biust na potem. Ale lepiej zaczekac, az pokarm bedzie, bo na zas nie ocenimy rozmiaru. Teraz nosze sportowe topy, ale gniotą mnie pod biustem. Przy córce spalam w takim topie, bo regularnie mnie zalewalo, a wiadoomo, ze wygodniej to niz w staniku. W tradycyjnym staniku do karmienia cycki paskudnie sie ukladają.Pracowalam kiedys w sklepie z bielizną, dobre staniki do karmienia to cięzka sprawa, na pewno nie kupujcie nic na fiszbinie!!!Pelne mleka piersi bolą. Dobrze kiedy stanik ma grube(malo sexi) ramionczka i szeroki pas pod biustem, bo to on tak naprawde trzyma biust w gorze. Tyle mogę podpowiedziec :-)

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny
Jeśłi chodzi o ten test to faktycznie jak kolor jest niebieski ,to wskazuje na ph wód płodowych,ja nawet pytałam moją gin. i potwierdziła ,że to fajne rozwiązanie ponieważ te wkładki bad. czy to wody są droższe.
Ja kupiła sobie bawełniane staniki do karmienia odpinane,są wygodne ,.bo czy podniesiony do góry czy na dół to może uciskać kanaliki mleczne i powodować zastoje lub nieprawidłowy wypływ mleka.Zgadzam sie z opinią Fiolet nie mają być sexi tylko mega wygodne no i odpięcie miseczki jest bardziej wygodne.

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Mysle ze nawet taki sportowy bardzo rozciagliwy przejdzie. Oby nie cisnal bo to boli. Moje cyce juz pobolewaja.
Biore sie dzis za zamowienia bo mam stresa, ze nie wyrobie sie z czasem. Zamowilam sterylizator do butelek ( bo byl w duzej promocji), jeszcze kupie medele swing- pompe ( moj nazywa to dojarka), no i finalnie wozek. Zarzucilismy pomysl o zakupie Bugaboo bo mojemu sie sie podobal i jest za drogi, kupimy Mutsy Igo granatowo niebieski.

Odnośnik do komentarza

LUCYS
tez sie stresuje - wkoncu na wizytach dowiadujemy sie czy wszystko z maluszkami okej trzymam kciuki napisz po !!

ANDZIA
gratulacje !! malusia pozdrow ucaluj i usciskaj po stoookroć od Nas ! :)
Super ze sie udalo wszystko. Jak dojdziesz do siebie napisz koniecznie jak wrazenia z bycia swiezo upieczoną mamusią :) ! !

MADZIULKA
co dooddychania mam podobnie.. i tak jak ktoras wczesniej wspomniala jak sie poloze, to mam takie uderzenia goraca, i jakby mi szyjai policzki plonely od srodka czuje...
ciezej zlapac oddech bo maluchy przepone nam "atakują" aleeee juz BLIZEJ niż dalej DMY RADE :) !

ANNM
toż to malutki brzuszek masz :) zgrabniutki, ja chyba Boczki mam wieksze przez ciaze :P jakbym bardziej "zabudowana" naokolo byla :)

ROKSI
Co do nakladek na sutki, u Nas na sr polozna je raczej odradzala,ale co szpital i personel beda mowic co innego, ja je kpie jesli taka potrzeba bedzie, ale fakt – dzieciaczki litosci nie maja, i ciąąągnąąąąąą równo (tak kolezanki mowia :D )

JUSTYNAK
ja moge smialo polecic aptekę GEMINI -tanio bardzo mają ! :)

FIOLET
Też to ogladalam!! z tylu rozpinana jakby mieli nam robic ZZO, i taka designerska! W PASKI ! Lepszaaa niz szpitalna. Jak zobaczylam te 160zl to pomyslalam fajnie tak do kosza tyle kasy wywalic ;/ a na pozniej sie raczej taka wielkaaa workowata nie przyda. ;)

UWAGA KOBITKI :
w Rossmanie jak cos są te chusteczki które SROKAO poleca) BABYDREAM SENSITIVE (różowe) w promoszce za 3,49 /opak 80szt, lub mozna kupic w fajnym opakowaniu za 5,49 ! :) i jesli ktoras sie na OILATUM decyzuje to widzialam ze z karta Rossnę mozna taniej o wiele je wyrwac :) !

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...