Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Kalae
Stawiam, że u Was temat żoo uruchomiła. Ona jest w naprawdę uzdolniona :))

żoo
To ja w etatowej robo mam taką samą metodę jak muszę odsapnąć albo coś innego zrobić. Monitor mam tyłem do odwiedzających i gora teczek i zamknę drzwi od pokoju i znikam... Dziewczyny wiedzą że jak zamknięte drzwi to jest jakaś masakra i trzeba wchodzić tylko w przypadku musu. Bo normalnie mam otwarte na pokój pracowników.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Tołpa właśnie nie wysusza. U mnie wszystkie podkłady wchodzą w łuszczące się placki i wygląda jak wygląda. Dlatego prawie nic nie używam.
A Tołpy kosmetyki dla mnie są super.
To jest z takiej szarej serii.

o Pectodrillu mówiła mi koleżanka taka bardziej ogarnięta laryngologicznie ale nic nie pisałam bo ona tego używała u dzieci powyżej 2 lat.
To jest pochodna acetylocysteiny i wszystkie preparaty są dla starszych dzieci.
Ale działa super tylko nie chciałam pisać bo nie wiedziałam czy można u takich maluchów.

Odnośnik do komentarza

Żoo, Peonia
Ja robię dokładnie tak samo z tymi papierami w robocie, obkładam się nimi i gdy nie mam już siły to udaję, że jestem tak zawalona że nie mam w co ręce włożyć. No, ale u mnie takie sytuacje mają miejsce bardzo rzadko np. gdy sędzia jest na urlopie lub chorobowym, bo u nas roboty zawsze tyle, że spokojnie na 10 godzin dziennie by wystarczyło, a i tak jest się zawsze do tyłu :(

Któryś z sąsiadów robi remont, nie mogę wyczuć który, nic tylko stukanie i wiercenie, mała nie ma możliwości pospania w ciągu dnia, pozostają tylko krótkie drzemki :/

Żoo
No moja panna robi się jakimś maniakiem telefonicznym, jak tak dalej pójdzie to nie zarobimy na rachunki ;))) Wczoraj podała mojemu mężowi biszkopta, ten ucieszony mówi do niej - dziękuję, ale dobre, mniam, mniam, a ona do niego - ne mnam, mnam, - aaa (czyli halo). Tak więc już teraz gada dosłownie do wszystkiego :) ale spoko, przekazałam żeby do Tunia dzwoniła na pilota ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usat5od4qknx2m7.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam reklamy wózków , kosmetyków i bebo. Też czasem mam wrażenie że reklamy wiedzą o czym gadamy :-)

Peonia
Troche zmodyfikowałam- cukru nie miałam w domu, bo nie słodzimy to dałam miodu ( ze 3 łyżki), czekoladę podjadłam, więc dałam mniej, no i wanilie dałam :-) mus zrobiłam z jagód, malin, porzeczek z zamrażalnika i z miodu. Całość wyszła super:-)

Do Julki proszę dzwonić na banana :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór!
my po kontroli i jednak jest poprawa:) kamień z serca. Kolejny kontrol za tydzień.
dziękuję Wam za wsparcie. Na prawdę dobrze, że jesteście.

Mokka
Ja wiem, co z Twoim Mikusiem. u nas tak samo się zrobiło. mam na myśli te dźwięki z flegmy i też mamy czwórki na dokładkę. z tym, że my najpierw dostaliśmy syrop petit drill, także całkiem podobnie;)

A propos śmiesznych akcji bobasów. Dzisiaj przy cycku, Młoda zwróciła uwagę na lalę, która leżała obok. Przerwała picie żeby wziąć lalę i wróciła do picia. Po chwili znowu przerwa i mi przystawia głowę lali do cyca, bo lala też ma pić. I dalej było trochę cycka dla lali i trochę dla Młodej.

Na razie tyle. Wracam do zabawy.

Odnośnik do komentarza

Wrz
No to świetne wiadomości! Teraz już na pewno będzie dobrze!
Super akcja z tą lalą:-) u nas lala jest regularnie sadzana na nocnik, szkoda że Julka nie chce z niej brać przykładu ...
No i pusta zmywarka właśnie chodzi, całe szczęście, że Julka wybrała tryb ekonomiczny :-)

Mokka
Julka też miała to badanie robione:-) Piszę " to" bo nigdy nie pamiętam nazwy:-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

wrz
juz tu kiedyś któraś z dziewczyn pisała, że człowiek to zwierzę stadne i wsparcie stadne nam dobrze robi :))
świetnie, że Młoda juz zdrowieje. Oby tak dalej!

Skakanka
najwyraźniej ten przepis jest na tyle dobry, że cokolwiek mu wymyslimy to i tak wychodzi dobrze a nawet lepiej :))) No i mnożą nam sie serniki...

Te Wasze pociechy maja niezłe pomysły :))

A do mojego prosze dzwonić raz w rynnę, dwa razy w parapet. Żadne "aparaty" go nie interesują.... Może dźwiek go zainteresuje....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Wrz
Młoda świetna.
Super, że jest poprawa.

Skakanka
Korzystaj póki współpracuje i jej się chce. Za 10 lat tak łatwo nie będzie;)

Oj, z tych dzieciaków to niezłe papugi się robią.

Dobrze, że jutro wolne. Śmigam z rana z młodym na zajęcia. Liczę, że jak wrócę to będzie mnóstwo nowych postów zwłaszcza od zaginionych ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MamaWczesniaka

Hej.

Wracam do tematu aliexpress. Sporo rzeczy, ktore mam w domu (od komurki do kurtki i bustonosza do karmienia) mam stąd. Jestem bardzo zadowolona cena-jakoscia. Czytajcie dokładnie opinie, klienci często dodaja realne zdjęcia. Mlodemu tez kupowałam rozne pierdolki.

Z innej beczki: siostra mojeko meza nakarmila 1.5 mies!!!!dziecko sokiem z buraka, bo ta na kp nie robila kupy przez tydzien. Chyba to zlota rada mojej teściowej. Wiem ze to jej dziecko i moze burgera mu podac, ale ciagle ten burak nie dajei pokoju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...