Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

U nas nastały gorsze noce i dni zresztą też. Zoska jest strasznie marudna i płacze z byle powodu. Mam wrażenie, że wychodzą jej wszystkie czwórki naraz.
Poza tym, moja panna opanowała już do perfekcji wchodzenie i schodzenie z łóżka.
Nawet jak byliśmy w weekend u teściów, to już pół metra przed schodami (aż trzema;-))przyjmowała pozycję na czwórka i schodziła pięknie tyłem. Dziwne, bo nikt jej tego nie uczył; -)
A wczoraj, to już mnie w ogóle zaskoczyła, bo wzięła swoją butelkę z piciem, weszła do kojca i dawała lalce pić;-)

Peonia

A jakiś fajny podkład pod makijaż byś mi poleciła?

Jagoda

Mąż mi mówił, że też czytał o tym pekającym styropianie w Romerze, ale ten problem podobni dotyczył King I. Dodał też, że tak na dobrą sprawę może się to zdarzyć w każdym foteliku.

Odnośnik do komentarza

Kaisuis
Uwielbiam Zośkę, musisz więcej o niej pisać.
Wysyłam jej wirtualnego całusa :O

U nas chłopak sam nauczył się schodzić z łóżka a mamy dość wysokie.
Puszcza cycka i od razu tyłem zasuwa do krawędzi łóżka i schodzi.
Robi to błyskawicznie. Już nawet nie próbuję go łapać.

Jagoda
Jakby Twoja córka chciała do Tunia zadzwonić to niech dzwoni na pilota :0

Odnośnik do komentarza

Widzicie dziewczyny gdzieś mi to umknęło :/ Sorka, niepotrzebne spamuje forum tematami które juz były.
Myślę że jednak podam małej ten pelbez, nie zaszkodzi, a może pomoże.
Peoniu zapomnialam Ci podziekowac w imieniu córeczki za życzenia :) Tak więc dziękuję :)
Co do tych fotelików to u nas klamka zapadła i kupiliśmy jednak tego Romera. Mam nadzieję że okaże się dobrym wyborem.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz98u69k0kjj99a.png

Odnośnik do komentarza

W domu mi wyłaczyli prąd i musiałam w naszej pracowni z mężem sobie popracowac. No trudna sprawa, chłop mnie wyraźnie rozprasza....

Moje dzecko od ponad tygodnia tez wreszcie nie skacze na główkę, schodzi fajnie z łózka. Ostatnio wstaję zdecydowanie przed nim, a rano, około 7 zostaje już u nas w łózku, bo inaczej starszaki szykujące sie do szkoły by go budził, bo jego pokój jest obok salonu i drzwi wyjściowych, niestety.
I zostaje tam sam jak wstanę, budzi sie i gada sobie, zejdzie, nie beczy jak po pobudce w swoim łózeczku. Chyba nie lubi ograniczeń....

Janka, nie ma za co :)
A "spamowaniem" to się zupełnie nie przejmuj, przecież tu tyle tematów, że cos może umknąc :))

kurcze, chyba przeze mnie wczoraj jakaś tu dziwna sprawa wynikła z tym kupowaniem od Chińczyków i nowymi wpisami, ale ja miałam szczere chęci, nie przyszło mi do głowy że coś nie halo.... eee.... sorki....

ja mam od zawsze Romery i szczerze je polecam. Niech Wam dobrze służy :))

żoo
ja bardzo lubię jak nam rozkminiasz te specyfiki. każdy ma tu swój rozum i wybierze co bezie chciał, ale ja osobiście bardzo Ci dziekuję za twoja dociekliwośc, ja nie mam do tego głowy, więc bardzo prosze nie przestawaj :))

heeee... szukanie obcych byków to u mnie codziennośc w etatowej pracy... podpisuję decyzje, więc niestety musze sledzić, co szrajbnę... :((( niefajna robota.... nie zazdroszczę.

Kaisuis
uzywam od dawna pudru kompaktowego mineralnego z sefory, jedyny, który nie wysusza mi skóry - on jest fajnie kryjący, więc pod niego uzywam w zasadzi jakieś rozświetlające bazy. jestem w robo, w domu sprawdzę co obecnie mam, bo zmieniam co jakiś czas. W przeciwieństwie do tego korektora z BB i bazy pod cienie z AD :)))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

żoo - a Tunio to zdrobnienie o jakiego imienia?, bo miałam pytać już wcześniej, ale mi uciekło ;)

ojeju wy już w pracy, mnie już niedługo też to czeka, w kwietniu chyba

A używam BB z garniera, ale co do składu to się nie wypowiem :)

Odnośnik do komentarza

Peonia
To chyba bardziej o spam chodziło.
Bo jak ktoś tak nagle wpada i coś poleca a nie uczestniczy na stałe w forum to dla moderatorów jest podejrzany.
Małżonek przez jakiś czas podbijał w googlach stronę znajomego więc mam o tym blade pojęcie to się ładnie nazywa pozycjonowanie strony i nie jest na rękę portalom bo za reklamę powinno się płacić.

Nie wiem czym się różni krem BB od CC. Tołpa ma CC to używam nie wnikam :)

Kalae
To zapraszamy do nas.
U nas jak widać mydło i powidło.
Kwiatki, dzieci i co tam chcesz;)

Odnośnik do komentarza

u nas na Marcówkach się nawet ruszyło, jest na szczęście stałe grono dziewczyn, które nie pozwala Marcówką calkiem zniknąć z forum.

za zaproszenie dziękuję raz jeszcze postaram się korzystać ;)
Dziś akurat Tosia śpi jakoś długo (to mam trochę czasu, że nawet obiad zrobiłam), ale marudna była bardzo. Widziałam że śpiąca ale jak ją kładłam to się obracała i uciekała z łóżka.
A swoją drogą nie mogę się napatrzeć jak ona dochodzi do krawędzi łóżka obraca się, nogi spuszcza powoli i schodzi. Ciekawe na ile to moje gadanie że się schodzi tyłem zadziałało ;)

Odnośnik do komentarza

Żoo
Z tymi papierami, to dobrą strategię obrałaś.

Krem CC jest polecany głównie do cery naczynkowej.
Jest jeszcze DD, on natomiast ma działanie przeciwzmarszczkowe.

Mi ten BB z Garniera w ogóle nie odpowiada. Mam wrażenie, że klei się na twarzy i ma brzydki zapach.
Miałam już dwa i oba oddałam teściowej.
Aktualnie mam BB z Ziaji i też nie używam; -)
Tego CC jeszcze nigdy nie miałam. Tołpa ma fajne kosmetyki więc może się skuszę.

Powiem Wam, że ja w ogole nie jestem w stanie zrozumieć fenomenu FB.

Odnośnik do komentarza

Hej, nie mam ostatnio weny do pisania. Podczytuje tylko, ale jak żoo wywołuje to wypada się odezwać :)

No więc z choróbskiem walczymy dalej. Kataru nie ma ani żadnych innych objawów, ucho już też nie boli. Byliśmy wczoraj u laryngologa po 5 dniach brania antybiotyku. Z uchem jest dużo lepiej, ale jeszcze nie całkiem dobrze. Kazał dokończyć antybiotyk i iść na kontrolę. Jak ucho będzie już czyste to mamy zrobić badanie audiometrie impedancyjną.
Walczymy też z furczeniem u młodego. Nie wiem jak to dokładnie wyjaśnić. To taki odgłos jakby coś mu zalegało i nie mógł tego odkrztusić. Inhalacje z mucosolvanu, nawet dwa razy dziennie, nic nie dały. Laryngolog przepisał syrop pecto drill i już po jednym dniu jest lepiej.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...