Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Peonia wiesz ja jestem w pierwszej ciaży i moża ja jestem jakims ewenementem, ale nie mam takich wahan nastroju, a i z moim mężem nie miewam starć (tfu,tfu nie zapeszając :D).
Chyba mi te hormony nie buzują jakoś bardzo, zdarza mi sie ponarzekać nie powiem, szczególnie 3 trym jest dla mnie fizycznie ciężki. Najpierw to spojenie, potem reszta, ale ogolnie nie narzekam :) a męźa mam bardzo kochanego

Odnośnik do komentarza

ignesse ja we wrzesniu wg pierwszych prognoz slyszalam wersje o super mrozach, potem, ze jednak cieplo. Zalezy kto wrozy i z czego :D nadzieja matka glupich :D
milak mam tak samo. A mi aie te parowki same prostuja gdy probuje zginac... I buzia tez opuchla niestety :(
megi.madzia ja bylam taka uparta w noszeniu obraczki. Az ktoregos dnia jak sie juz zdecydowalam, to sie okazalo, ze ledwo ja na oliwke zdjelam, palec siny. Masakra :p

Ktos pytal wczesniej o nagrywanie brzuszka. Moj wstydnis to samo - wlacze nagrywanie - cisza, wylacze - wierzga jak szalony. I tak sie bawimy w kotka i myszke :)
Na zatkany nos ja mam taki sposob (malo przyjemny): na lyzeczke nalewam krople mietowe, podpalam, czekam az sie wypali i os razu po wygasnieciu plomienia wdycham opary. OSTRZEGAM, ze to az boli i jest nieprzyjemne wiec jak nie probowalyscie nigdy wczesniej to nie polecam.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

An111 witaj; ) Współczuję,że musisz leżeć na.patologii.....Myślę, że każda z nas chciałabym juz urodzić chociażby z powodu dolegliwości na końcówce. Aczkolwiek lepiej żeby wszystkie porody szły naturalnym trybem i nie za szybko. Nie mam pojęcia co to jest starzenie się łożyska. Pewnie Tobie jest ciężej niż nam. Wytrwałości ŻYCZĘ

Odnośnik do komentarza

Megi.madzia szczere gratulacje!!!!

Z tymi humorami co do dziewczynek to bym troche polemizowala.... ja bede mieć chłopca ale też mnie ostatnio nerwy ponoszą. Dzis sie poklocilam z lubym o zainstalowanie pieprzonej szafy w przedpokoju. Zaczelam robic w jego szafie porzadki i szlag mnie trafil jak sie okazalo ze nie mam gdzie rozwiesic swoich sukienek.

Zobaczymy co zrobi z milionem zabawek porozrzucanych po calym mieszkaniu. Nie rozumiem czemu faceci są tacy trudni?

Odnośnik do komentarza

Cześć u mnie rano za oknem widziałam śnieg ale już zszedł bo pada i pada. Ja mam dziś naprawdę zły dzień, wszystko mnie wkurza. Moj szanowny małżonek jeszcze z łóżka nie wyszedł dla mnie to jest chore oj bedzie awantura normalnie ma mnue gdzieś.
Jeżeli chodzi o znajomych to w moim gronie jest dziewczyna z która pracuje, w sumie ja ją poczęści uczyłam pracy to zdzwoniła do mnie na okragło a teraz do nawet sms nie napisze.

Odnośnik do komentarza

Ewka
Ja oczekuje na Synka - a humorki, chustawke nastrojow, placz jak ta lala mam :p

Nica
U mnie na sr dziewczyna w 39tc dopiero o tym pomyslala..i juz bylo za pozno niic nie dzialalo :p

Milak, Inferno, aga , mokka
Dziekuje Wam :*

Ann11
Witamy u Nas :) mozesz w razie potrzeby serca , zrywu emocji...czy poprostu checi wygadania sie nawet z porzadną dawka marudzenia - pisac tutaj :)
My sie tu wspieramy nawzajem ;)

Roksi - Ty to juz powinnas urodzic, powinni Ci lekarze w tym pomoc i do tego darzyc, a nie opozniac i ciebie meczyc ;( !!!!! Wszystkie tu czekamy na radosne wiesci !!! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Eh nic nie mówcie. 5 h na porodowej. Ze niby 6cm rozwarcia,wody sie sączą,skurcze są. No i... Przeszlo! Skurcze np 1na 30min( jak na kupę masakra,twardnienie macicy to Pikus przy tym) ,do tego zalsmka- lekarz stwierdził ze jednak 2.5cm rozwarcia i ze wg niego nie pekly blony... Kurwa.! Umieralam z głodu i ze zmęczenia i jeszcze na koniec taka wiadomość. Nnic tylko wyć. Skurcze dalej raz na 20-30min bol straszny. Takze sobie na bank pośpię. Krwi mniej leci. Jestem dead. A mala ma 36tyg dlatego wcale nie chca jej wyciągać:-(

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Mam do Was mamusie wielką prośbę któregoś dnia była mowa o pokładach nieprzemakalnych do łóżeczka ktoras z Was podawała linka czy mozecie mi podesłać lub podać stronę bo juz mnie trafia bo szukam i znaleźć nie mogę. Wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...