Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Ewka ja jeszcze nie wiem. Na razie na 80% chłopak ale się nie nastawiam.
Dzisiaj gotowałam kurczaka w sosie serowym. Miałam w planach gołąbki bo chodzą za mną od paru dni ale po sprzątaniu nie było czasu. Może jutro...
Ja mam na razie tylko jedną koszulę taką odpinana po bokach ale planuje jeszcze ze 2 kupić. Nie wiem tylko co na poród ale cos się wymyśli bo tak jak parę razy mówiłyście koszula do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza

Myślałam że tylko ja taka bidulka że nie wiem co będzie :-) z córcią w 12-13 tyg już wiedziałam. Trochę to stresujące jak się nie wie :-) ja czuję że będzie chłopiec :-) zupełnie inaczej się czuje niż w pierwszej ciąży - z córką wymiotowałam codziennie rano 2 i 3 msc, teraz bylo mi nie dobrze calymi dniami ale wymiotowalam tak raz w tyg , z corka wiecej tylam i mialam chec na slodkie, teraz do 4 msc wcale slodyczy nie jadlam , a od 5 msc raz kiedys . Nie mam takich wachan nastroju .
Co do wózka to ja mam stary po córci w bardzo dobrym stanie , juz odświżony :-) kolor niebiesko- szary. Trochę wam zazdroszczę tych nowych wózeczków , ale nie będę specjalnie nowego kupować , szkoda mi kasy :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37gu1rcmv5lyjm.png

Odnośnik do komentarza

Wreszcie nadrobiłam zaległości.
Na szkole rodzenia położna nie polecała sudocremu. Ale powiedziała, że wiele zależy od dziecka. Lepiej sprawdzi się bepanthen. A sudocremu można użyć w niewielkiej ilości od czasu do czasu.
Oliwkę jest sens używać zaraz po myciu, bo ona zapobiega parowaniu wody ze skóry.

My na szkole rodzenia dostaliśmy dwie wyprawki. W obu było trochę próbek kosmetyków dla mamy i dziecka, butelka i smoczek z aventu, jeden pampers i kilka książeczek o pierwszych dniach dziecka.

Odnośnik do komentarza

Ja tez dzis kupilam dla.malego 2 ciuszki w SMYKu :)
I powiem.Wam ciekawostke - jesli nie macie karty jeszcze to wypelniajac ankiete przy kasie (imie nazwisko i telefon) dostajecie na zakupy odrazu 10% RABATU i kuponik na nastepne zakupy tez 10 % - wazny do 30.06.2016! :) polecam- oszczedzilam tak dzis 8 zl :p zawsze to cos :)
I synuś bedzie nosić takie welurowe, rozpinane na dwóch nóżkach wdzianko :

monthly_2015_09/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_35644.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...