Skocz do zawartości
Forum

Prezent na Chrzciny, Chrzestna, Chrzestny


Rekomendowane odpowiedzi

Sesja zdjęcia to super pomysł! Szkoda, że nie słyszałam o nim wcześniej... . Dla swojej chrześnicy wybrałam srebrny łańcuszek z drobnym aniołkiem i myślę, że to również bardzo udany zakup. Sam łańcuszek jest naprawdę piękny, na [reklama usunięta] można znaleźć bardzo ciekawą biżuterię tego typu, polecam serdecznie. Taki prezent to pamiątka na długo, motyw aniołka bardzo pasuje do dziewczynki i jest ciekawą alternatywą dla klasycznych medalików

Odnośnik do komentarza
Gość Tomisia

Na Facebooku znalazłam stronkę a propos fotografii. Akurat chrzciny mojego chrześniaka się zbliżały więc trzeba było wybrać jakis prezent. Nie jestem zwolenniczką kosztownych prezentów to kupiliśmy mu o taki mini album [reklama usunięta] Prześliczna pamiątka.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłam sztućce [reklama usunięta] Na każdym z nich był grawer z imieniem dziecka i dodatkowo data urodzin, chrztu, waga i godzina urodzenia. Rewelacyjna pamiątka na całe życie, a może nawet dla przyszłych pokoleń ;-)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że najlepszym wyborem będzie łańcuszek dla dziecka :) Będzie to piękna pamiątka. Ja dla swoje chrześnicy szukam właśnie łańcuszka bo niedługo idzie do pierwszej Komunii Świętej. Trochę trwały moje poszukiwania w sklepach internetowych aż znalazłam :D [reklama usunięta] Nie będę już długo się zastanawiać co wybrać jaki łańcuszek bo wspólnie z mężem już wybraliśmy. Otrzyma od nas przepiękny prezent komunijny.

Odnośnik do komentarza

Ja na chrzciny kupowałam dla chrześnicy cos takiego [reklama usunięta]uważam że prezent musi być adekwatny do sytuacji tak by to też była pamiatka na lata. Do tego można dołączyć medalik i jakąś dedykację od siebie i sądzę że to najlepszy i bardzo wartościowy prezent.

Odnośnik do komentarza

Ja także niebawem zostanę chrzestną i pomyślałam, że fajnie byłoby podarować swojemu chrześniakowi jakąś maskotkę. Czy myślicie, że to dobry pomysł? Znalazłam już nawet sklep, w którym można je kupić w atrakcyjnych cenach. Znajduje się pod adresem: [reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Ja mogę polecić jako prezent od chrzestnej personalizowane bajki. Wyglądają bardzo elegancko, można wybrać opcję z twardą oprawą. Personalizuje się samodzielnie w aplikacji (nie jest to trudne), trzeba się tylko zaopatrzyć w kilka zdjęć od rodziców dziecka :) Najbardziej wzruszająca jest wersja o Aniele Stróżu dla Chrzczonego dziecka - https://www.booksle.pl/emuriel-zaokraglony-personalizowana-bajka-ze-zdjeciami-twojego-dziecka,1,69. Kupowałam dla chrześnicy. Wolałam taką pamiątkę, którą mój brat (jej tata) będzie sobie mógł zachować niż kupować jakieś zabawki, bez żadnej wartości sentymentalnej później.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgqt8aaqsq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość TomekRomek

Ja też kupowałem książeczkę z tej strony bookle.pl tylko na pierwsze urodziny syna. Na początku oglądał ze mną tylko obrazki, a potem jak zaczął siebie rozpoznawać na zdjęciach i rozumieć treść to musiałem mu czytać codziennie przed spaniem. Wybrałem tę wersję "Poranek w dniu pierwszych urodzin": https://www.booksle.pl/prezent-na-roczek-dla-chlopca-poranek-w-dniu-pierwszych-urodzin,4,137

Odnośnik do komentarza
Gość TomekRomek

Ja też kupowałem książeczkę z tej strony booksle.pl tylko na pierwsze urodziny syna. Na początku oglądał ze mną tylko obrazki, a potem jak zaczął siebie rozpoznawać na zdjęciach i rozumieć treść to musiałem mu czytać codziennie przed spaniem. Wybrałem tę wersję "Poranek w dniu pierwszych urodzin": https://www.booksle.pl/prezent-na-roczek-dla-chlopca-poranek-w-dniu-pierwszych-urodzin,4,137

Odnośnik do komentarza

Ja bym kupiła coś bardziej praktycznego , takiego co będzie pamiatką dla dla dziecka, do tego coś od siebie jakaś mała zabaweczka czy ubranko i mamy fajny prezencik. Znalazłam coś takiego album kronika najcenniejsze chwile, myślę ze jako pamiątkowy prezent nadaje sie idealnie :)

Odnośnik do komentarza

Wiola44
Ja bym kupiła coś bardziej praktycznego , takiego co będzie pamiatką dla dla dziecka, do tego coś od siebie jakaś mała zabaweczka czy ubranko i mamy fajny prezencik.

Ja dokładnie tak samo kupowałam prezenty na chrzciny. I coś pamiątkowego (medalik/album/książka ze wspomnieniami) lub większy prezent, który wybrali rodzice (typu leżaczek, niania elektroniczna itp.) i zawsze coś dla dziecka, bo to w końcu jego święto. Oczywiście, jak chrzciny są w pierwszych miesiącach życia, to taki maluszek nie bawi się jeszcze wieloma rzeczami, ale jak są później, to można kupić pchacz lub rowerek biegowy.
Jak kupowałam ostatnio prezent na chrzciny koleżanki córeczki, to kupiłam medalik i Owieczkę z projektorem Chicco. Mój synek ma taką i codziennie pomaga mu w usypianiu - włączam mu melodie, światełko, a gdy zapłacze, to samo włącza się nagranie (mojego głosu) a potem muzyka :) Dla tej Małej kupiłam taką, jak na zdjęciu - ale w wersji różowej :)

monthly_2017_09/prezent-na-chrzciny-chrzestna-chrzestny_61406.jpg

Odnośnik do komentarza

A ja kupilam cos co polecala youtuberka - metryczke urodzeniowa.

Super prezent, rodzinka mega zadowolona i ramka wisi juz nad lozeczkiem.

Znalazlam ta firme na FB . Komentarze maja same pozytywne i zaryzykowalam. Nie zaluje :) Juz po raz 3 u nich zamawiam. Poza tym pakuja to tak slicznie ze zal rozrywac!

Odnośnik do komentarza
Gość solniczka

Ja uwazam ze nie ma czegos takiego jak musi kupic obowiazkowo... kazdy kupuje to na co moze sobie pozwolic.. jedni kupia zloty lancuszek dla dziewczynki inni zabawke za 100 zl a jeszcze inni dadza koperte... ja gdy szlam na chrzest nie jako chrzestna to za poradami z neta ,kupilam cos na pamiatke czyli kronike do uzupelniania zdjec.. wiedzialam ze rpezent bedzie trafiony bo uzgodnilam go wczesniej z rodzicami dziecka by prezent sie nie zdublowal

Odnośnik do komentarza

~MAMA ANIOŁKA
to i ja sie dolacze.moa Julcia dostala od chrzestnej lancuszek z medalikiem i ksiazeczke no i szatke z wyszyta przez nia data chrztu od chrzestnego dostala piekny album ,obrazek na sciane tez rzezbiony piekny na zamowienie i srebrna grzechotke taka kule azurowa wydajavca piekny dzwiek bo w srodku jest srebrna kuleczka,na raczce wygrawerowana data chrztu.od dziadkow dostala kolczyki zlote z malenkimi diamencikami a od mojego brata dostala zlota bransoletke z wygrawerowanym imieniem z jednej strony a z drugiej data chrztu.w sumie wszystko mi sie spodobalo i na dlugo jest pamiatka tylko z kolczykami poczekam bo teraz nie bede jej uszu przekluwac no nie?choc widzialam takie malutkie laleczki z kolczykami juz ale ona ma teraz szczepienia wiec po co ja dodatkowo stresowac pojdzie do przedszkola to sie zalozy.no i od wszystkich kase dostala wiec tez wplacilismy na konto i sami teraz skladamy pieniazki dla niej niech procentuja.
WITAM TO CO TERAZ TU PRZECZYTALEM TO Z TEGO ZROZUMIALEM ZE RODZICE SA BARDZO NORMALNI I NIE PATRZA CO KTOS DAL I JAKA MAJA WARTOSC WIEDZA KTO CO DAL I SA Z TEGO ZADOWOLENI I NAJWAZNIEJSZE ZE WIEKSZOSC TO NIE SA TE GLUPIE PIEDZADZE TYLKO COS CO JEST NAZWANE PAMIATKA I TO SIE CENI POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...