Skocz do zawartości
Forum

Prezent na Chrzciny, Chrzestna, Chrzestny


Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za prezentem dla siostrzenicy na chrzest, dosyć oklepany temat ale szukam czegoś nietuzinkowego... zabawki nie wchodzą w grę bo siostra ma ich już na kolejne 2 lata... pamiątkowe prezenty na pewno dostanie od dziadków, dlatego moje pole do popisu pozostaje dosyć zawężone, jednak kiedyś znajoma poleciła mi takie pieluszkowe cuda, zaczęłam przeglądać te budowle i oczu oderwać nie mogę, jednak nie do końca jestem pewna czy to nie za mało? U Was sprawdzają się takie praktyczne prezenty? Myślę o torcie typu: http://prezentynachrzest.com//rozowy_tort_z_pampersow_kocyka_i_bukietu_dla_dziewczynki_z_opcja_wykonania_haftu,p,10257.html, co myślicie? Poradzi ktoś?

Odnośnik do komentarza

Pomysłowy niedrogi i oryginalny prezent który sprawi frajdę rodzicom a później dziecku to naklejki na body ubranka dziecięce dzięki nim będzie można określić ile nasz maluch miał miesięcy w danym czasie na zdjęciu polecam www.e-bodziakowo.pl

Odnośnik do komentarza

Ja podarowałam biżuterię personalizowaną!Ręcznie robiona urocza z naniesionym odciskiem dłoni chrześniaka i datą chrztu. Coś pięknego , produkt firmy ARTESS. Ja kupowałam przez sklep, ale widziałam, że na allegro też sa. Polecam. To coś nowego;)

Odnośnik do komentarza
Gość anuszek234

Ja kupiłam niedawno na chrzciny w akpol baby taki odlew na rączkę lub nóżke dzieciatka. Akurat był jeszcze bardzo maly, wiec mysle, ze na pewno sie przyda, ale dla starszych dzieci moze juz nie byc takie wyjatkowe - wiadomo takie odlewy najlepiej robic, jak dzieci sa jak najmniejsze...

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio podarowałem aniołka ceramicznego z dedykacją.anioł miał dzidziusia na ręku i był ręcznie wykonany przez artystkę znalezioną na Internecie.prezent oryginalny związany z chrzcinami i niezadrogi zrobił ogromne wrażenie wśród gości.przynajmniej tak mówili

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest założenie funduszu dziecku, polecam bo sama tak zrobiłam. Płace miesięcznie 50zł i za 18lat oddam uzbierane pieniądze dziecku. Nie oszukujmy się, ale prezenty na chrzciny zazwyczaj gdzieś się "zapodziewają" i ze złotego łańcuszka raczej dziecko nie skorzysta, warto myśleć o przyszłości. Takie jest moje podejście ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...