Skocz do zawartości
Forum

Trampolina - warto ją kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy nie kupić dzieciom do ogrodu trampoliny. Problem w tym że ogród mały, a trampolina jak wiadomo swoje gabaryty ma. I tu pytanie do mam-czy warto ją kupić? Czy to nie jest tak że jest atrakcją dla dzieci gdy spotyka się ją w salach zabaw, na czyimś podwórku a u siebie będzie stała nieużywana lub rzadko? Ze względu na małą powierzchnię ogrodu nie chcę go zapychać czymś co nie będzie zbyt często używane, może lepiej wykorzystać to miejsce po prostu do biegania i innych zabaw? A Wy macie trampolinę? Sprawdza się u Was do wyładowania nadmiaru energii u Waszych dzieci?

Odnośnik do komentarza

A ja marzę o trampolinie. Obiecałam sobie, że pierwsza zabawka jaka pojawi się ba podwórku, gdy tylko pojawi się dom, to będzie trampolina. Skakałabym z dzieciakami :p Na razie jest jedna w rodzinie i przez wakacje jest często używana. Byle tylko była pogoda bez deszczu, to fajnie się sprawdza. I jak bym wybierała, to nie najmniejszą, tylko tę średnią.

Odnośnik do komentarza

U nas trampolina świetnie się sprawdziła. Kinia korzysta z niej na okrągło i chyba jej się nie znudzi ... Kupiliśmy ją rok temu (Kinia miała 3 latka) i muszę przyznać, że jest to pierwsze miejsce do którego idzie za każdym razem gdy wychodzi na podwórko. U nas też nie ma zbyt dużo miejsca, ale kupiliśmy tą troszkę mniejszą (kilka zdjęć tu).

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Odnośnik do komentarza
Gość dagamaga

Według mnie zdecydowanie warto. Ale jeśli ma korzystać z niej dziecko to powinna być to trampolina z dobrymi zabezpieczeniami- mocną siatką itp. wraz z mężem zainwestowaliśmy w porządną i mocną trampolinę [reklama usunięta] i jesteśmy bardzo zadowoleni. Siatka jest mocna i dość wysoka, także dzieciaczki nic sobie nie zrobią podczas zabawy bo jest bezpiecznie 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Z tymi trampolinami to trzeba uważać, u mojej koleżanki niestety ale pękła siatka i córka 2,5 roczna wypadła i miała wybity bark. Dziecko męczyło się w samo lato w gipsie i taki był finał, więc radzę dobrze się zastanowić nad jej zakupem. Przeciez jest tyle możliwości aby dzieci się wyhasały i dotleniły

Odnośnik do komentarza

W ubiegłym roku kupiliśmy z mężem na Dzień Dziecka, wykosztowaliśmy się niemało (ok 800zł), a trampolina była użyta kilka razy i przeleżała do jesieni. W tym roku trampolinę rozłożyliśmy ponownie i również leży (używana od czasu do czasu przeze mnie). Dzieci wolą jeździć rowerami, hulajnogą, samochodem na akumulator i bawić się w piasku :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...