Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Nowy tydzień rozpocząć czas :) z dnia na dzień widzę jak młoda w piorunującym tempie się rozwija. Wszystkim się interesuje, jak sobie upatrzy coś na drugim końcu pokoju to tak długo będzie się turlać i kombinować aż w końcu do tego dotrze.
Uczulenie po jabłuszku wreszcie zaczyna schodzić, ale dwa dni ten wyglądała jak po walce z Tysonem.. Oko całe spuchnięte i czerwone..
My nie będziemy używać chodzika bo wychodzę z założenia że pójdzie na nogi jak przyjdzie jej czas.
A propos zabawek zaczynam się zastanawiać czy już można jej dać garnuszek-klocuszek.

Odnośnik do komentarza

Hej,
My to daleko w polu z turlaniem..Ignac nic tylko by albo siedzial albo stal.No nic,taki juz urok mojego dziecka.
My mamy szczeniaczka-uczniaczka.Migajace czerwone serce dobrze odwracalo uwage od bolacych dziasel. a jak on teraz sprawdza co i rusz jezykiem czy zab na pewno jest ;-)
A garnuszek faktycznie dla dobrze siedzacych-takich bez podpierania sie z przodu.
I od wczoraj w repertuarze: mama, mu,bebe, błe... :-D
A...zauwazylam dzis robiac kaszke: morele z Hippa maja cukier..dyskwalifikacja znaczy sie,a na pewno wpisanie na liste do rzadkiego podawania.
Kasza zjedzona,lecimy na spacer :-)
Miłego

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny ! wracając jeszcze do truskawek to wiem że mogą wywołać alergie ale na przykładzie olix widzimy że nawet niby bezpieczne jabłko a uczuliło dlatygo myśle że jak dam jedną zjeśc i będe obserwowć to krzywdy dziecku nie zrobię. bardziej niż alergenów boje się chemi która jest dodawana do wszystkiego.
u nas wczoraj bardzo ciepło i wczoraj pierwszy raz krótki rękawek na podwórku
barja- zuch dziewczynka lada dzień będzie raczkować,
ja to chyba jestem wyrodna matka bo nie kupuje dzieciom prezentów na każde święta, nawet starszemu dopiero teraz jak już jest taki mądry to zaczełam kupować np pod choinke wcześniej nic nie dostawał.

Odnośnik do komentarza

Julka nie wierzę, że nic dziecku nie kupiłaś :). Po prostu kupować na bierząco to co potrzebne, a nie na specjalne okazje ;). U nas wczoraj na dworzu też był pierwszy raz krótki rękaw i pierwszy raz Igorek na festynie. Ale widać, że takie imprezy mu odpowiadają. Cały czas w spacerówce bez żadnego marudzenia, tylko jeden problem. Jak zjadł o 13 obiadek, tak do 19 tylko picie, a cyc i wszystko beee. Ale po kąpieli nadrobił ;). Czy Wasze Maluszki też teraz jedzą mniej? Tłumaczę sobie to tym ciepłem, bo w sumie jak jest gorąco to nawet sama mniej jem. Miłego dzionka dziewczyny dla Was i Waszych Pociech :* !

Odnośnik do komentarza

Z tymi uczuleniami jest tez tak (czytalam w wywiadzie z alergologiem),ze moze uczulac tylko konkretny gatunek jablek albo tylko skorka...tylko ze badanie alergii konczy sie na ogolnym stwierdzeniu ze jablka.
a z truskawkami panikuje moja Tesciowa,a ona generalnie nie panikuje,wiec jej poslucham,zeby nie podpasc ;-)
Moj pies wlasnie sie polozyl w parkowym strumyku...
I cholera jestem jedna z matek co to spacer z dzieckiem i smartfonem...na usprawiedliwienie dodam ze Mlody spi i nie mam do kogo gadac ;-)

Odnośnik do komentarza

Hej. U mnie starszy ma alergie, ale nie wiem na co bo ige wysokie a testy nie wychodza. Ale... jak byl maly wysypalo go po 2 rzeczach. Wlasnie truskawki i pozniej paluszki. Teraz juz je normalnie te rzeczy.
Anula, jak ja bym chciala nie jesc. U mnie bez roznicy czy upal czy mroz;) a najlepiej ida slodycze:( jeszcze dzis mamy rocznice slubu i maz kupil mi ptasie mleczko, cholera no;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;)
Barja ale super dzidzia i jaka silna! ;) Udanej rocznicy zycze. Moj chlopak dostal ostatnio na urodziny ptasie mleczko od kogos i zgadnijcie kto je zjadl? ;p . Niestety ja kocham slodycze i jakos nie umiem z tym wygrac. Musialabym wrocic do palenia zeby przestac podjadac a tego bardzo nie chce. Chyba juz wole zostac przy wiekszym rozmiarze niz znowu zaczac palic.
Co do zabawek to ja tez takiemu maluchowi nie kupuje prezentow na swieta czy dzien dziecka, bo i tak dostaje swoje bez okazji, a obiecalam sobie, ze drugie dziecko nie bedzie mialo zawalonego pokoju zabawkami az po sufit, tak jak ma moja corka. Strata pieniedzy, wystarczylaby polowa z tego.
Zazdroszcze Wam ladnej pogody, u mnie beznadzieja ;(

Odnośnik do komentarza

Barja wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, która to już? A z tymi słodyczami to pocieszę Was dziewczyny, że nie tylko Wy macie takie słabości. Chociaż nie powiem bo trzeba się trochę ograniczać, tak to by nic z tego nie było ;).
Suzi u mnie pierwsze dziecko, więc może dlatego jeszcze takie myślenie do tych zabawek;). Za naszych czasów tyle nie mieliśmy i w sumie jakoś żyjemy, ale człowiek zawsze chce żeby dziecko miało lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Anula z tymi zabawkamibto trzeba z glowa, w niektore warto zainwestowac. Ja z moja starsza to naprawde przeginalam. Teraz to glownie tatus spelnia jej zachcianki, chociaz ja jestem temu przeciwna, zobaczy jakas nowa lalke w tv i od razu chce ja miec, po czym pobawi sie nia 5 min i rzuca w kat, tak jest ze wszystkim. Ja juz powiedzialam dosyc, ale do jej ojca to i tak nie dociera. Z Malym juz bede sie ograniczac i nie sadze zeby byl z tego powodu pokrzywdzony.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Jak gorąco. Janek od wczoraj w samym krótkim bodziaku. Co chwilę muszę mu szyję mąka ziemniaczana sypać tak się poci. A grubiutki nie jest. Co by było gdyby był tlusciutki. Dużo pije i mniej jest. Przez ostatni tydzień nic nie przytyl. Ale siedzi już bez podparcia. Sam siada nawet z płaskiego. Próbuje na nogi stawać -ze średnim skutkiem ;)- i ciągle tak dupa i nogami podskakuje. Sturlal się już z łóżka sypialnianego na podłogę,nic się nie stało. Nawet mocno nie płakał. A najlepsze jest to że ja byłam obok. Ciągle muszę być obok. Zrobił się rozdrazniony,a był taki grzeczny.
Przed ciążą nie jadalam słodyczy,bo mi nie smakowały,za to teraz nadrabiam :)uwielbiam.
Chyba kupię szczeniaczka uczniaczka. A propo prezentów to fakt,co chwilę się coś kupuję i bez okazji. Miłego dnia

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Barja wszystkiego dobrego z okazji rocznicy
Nie jesteście same z lakomstwem słodyczowym tez lubię ale musze ograniczać bo kg szybko wchodzą a najgorsze jak sobie powiem dziś nie jem a mąż przyjdzie i wieczorem przy mnie całe ptasie mleczko zje i przy każdym kawałku no weź ładnie wyglądasz a on może jeść bo mu nic nie wchodzi na kg, eh
Ewelka to super że już siedzi i szybko, u nas za bardzo nawet nie próbuje siadać
Tez mniejszy apetyt ma w te cieplejsze dni, może źle napisałam bo mniejszy ale na mleko za to gdybym dała coś innego na każdy posiłek to pewnie chętnie

Odnośnik do komentarza

Barja,najlepszego rocznicowego :-) Duzo osob Cie pytalo czemu bierzesz slub w miesiacu bez literki "r"? ;) bo nas kwietniowe malzenstwo sporo ;-)
Moj sie bawi woda czy z Doidy czy z niekapka-ciut wypije reszte wypluwa z radocha..
Jutro wielkie pakowanie,ciekawe czego zapomnimy i sie nam pod Koszalinem przypomni ;-)

Odnośnik do komentarza

u nas z tymi zabawkami to jest tak że mam najmłodsze dzieci w rodzinie i dużo dostałam w "spadku" a na wielkanoc i boże narodzenie mamy z mężem 4 chrześniaków którym kupujemy prezenty i troche kasy na to idzie że swojemu już nie kupowałam za to dostawał od cioć i babć więc chyba pokrzywdzony nie jest. jak szymek był mały to pracowałam i teściowa zawsze mówiła że bym mogła jakiś słodycz kupowć tak jak jej córka swoim dzieciom, ale ja tam wolałam jak synek sie cieszyl, że mama wróciła, a nie wołał od progu co mi kupiłaś.
bajra gratulacje na rocznice
moja mała ostatnio sie strasznie rozgadała ciągle leci dadadadadada
z jedzeniem nie zauważyłam różnicy dzisiaj to nawet dużo obiadku zjadła

Odnośnik do komentarza

Barja, najlepszego z okazji rocznicy!
U nas niesamowicie ciepło, ale absolutnie nie ma to wpływu na ilość jedzenia Lidki. Cały poranek i przedpoludnie wisiała na cycuchu, potem zjadła cały słoik cielęciny z warzywami i.. zapiła cycuchem.. Próbowałam dać jej wodę do popicia, ale pogardziła i domagała sie jedynego słusznego mleka.
U nas z gadaniem różnie, zazwyczaj rano przemawia, a potem piszczy i wrzeszczy tak że uszy puchną.
Ale wy jesteście... Narobiłyście mi takiego smaka na ptasie mleczko że masakra.. Chyba zaraz mała wrzucę w wózek i popędzę do sklepu. Też mam straszne zapotrzebowanie na cukier z tym że nie za bardzo mogę jeść czekoladę bo mała kiepsko reaguje.

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za zyczenia:) to nasza 7 rocznica.
Aga, ja tam przesadna nie jestem. Moi rodzice brali slub w kwietniu i juz 33 lata w zgodzie zyja:)
U nas z jedzeniem tez dzis kiepsko. Jedynie obiadek zjadla ladnie. Kaszki w ogole nie tknela. A no i jeszcze sloiczek owocow tez chetnie.
Moj mlody nauczyl sie na dziadkach zabawki wymuszac. Jak chodzil do przedszkola dziadek go odbieral i ten od razu do sklepu z zabawkami go prowadzil. A dziadek jak to dziadek, nie odmowi wnukowi. No i teraz jest problem, jest foch, zal ogromny jak czegos nie dostanie. Z mala nie pozwole tak postepowac, tzn. mam taki zamiar, a pewnie wyjdzie jak zawsze...
Ja to mam tak, ze do kawy musi byc cos slodkiego. Wszystko w czekoladzie bym pozarla;) coz, szczupla juz bylam, wszystkiego trzeba w zyciu popróbowac;)

Odnośnik do komentarza

A propos slodyczy (uwielbiam,ale słone pogryzałki też) i chudnięcia lub nie po ciąży.Wczoraj w czasie koncertu w Trojce Kasia Nosowska pochwaliła sie,ze jej syn skonczyl 20 lat,a ona jeszcze nie zdażyla schudnac po ciazy... :-D
Nika,gratuluje zabkow,nasz blyska jednym wciaz :-D

Odnośnik do komentarza

Barja wszystkiego najlepszego :)
Nika gratulacje ząbków.
Suzi u mnie było podobnie z wysypka na twarzy,szyi i za uszami. Zbiegło się ze zmiana z 1 na 2 i z wyższą temperatura na zewnątrz. Przemywalam przegotowana woda i ciągle krem alatan. Chyba Aga el tak doradzila i pomogło :)
W końcu paczka z hipp przyszła. Po ponad miesiącu czekania :)

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Ewelka on ma takie male krostki wokol ust tylko i pod noskiem, moze to tylko podraznienie, bo slini sie nieziemsko, do tego rece albo jakies zabawki non stop do buzi pcha, nie wiem. Bede obserwowac i narazie kontynuowac z ta dwojka.
Nika gratuluje pierwszych zabkow, musiala sie niunia wymeczyc jak dwa na raz sie wyzynaly.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...