Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Moj ma za soba pierwsza burze.Wieczorem jak zagrzmialo az sie wzdrygnal,a w nocy na burzowe pomruki ciumkal palce.
A tak to sie z niego poganiacz niewolnikow zrobil ostatnio.Tylko znikne z zasiegu wzroku juz stekanie i marudzenie.A ja na Isaure nie wygladam,wiec staram sie latwo nie dawac,co nie jest latwe...
Suzi,udanych przygotowan i imprezki,najlepszego dla chlopaka.
My jutro na komunie do mojego chrzesniaka idziemy,a Ignas pod opieka Dziadkow zostanie..ciekawe ile z nim wytrzymaja ;-)

Odnośnik do komentarza

Czesc:) a ja chyba wyczuwam zabka, cos ostrego ale ja tam do konca wiarygodna nie jestem, bo tego zeba od 2 mcy juz widze;)
U nas jak byla burza to mala patrzyla na brata jakby to on byl winowajca tych grzmotow;)
My tydzien temu zostawilismy Olke z dziadkami. Wyszlismy o 21 jak juz spala a wrocilismy po 24. Nie obudzila sie. Babcia mowila, ze modlila sie o to.
U nas jutro tez impreza, urodziny tescia i grill. Mam nadzieje, ze do 20 sie skonczy.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
U nas koniec karmienia piersią gwiazda odmówiła wszelkie próby kończą się płaczem
Dziś pierwsza łyżeczka jogurta naturalnego
To macie imprezowy weekend dziewczyny, to życzę udanej zabawy i spokojnych maluszków
Barja ja też już te zęby widzę od 2 miesięcy a nic nie wychodzi także to chyba jakieś urojenia moje ;-)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny mam pytanie, troche głupie ale nie daje mi to spokoju. czy wasze dzieci też mają takie brudne uszy? moja małe ma tego "wosku" bardzo dużo. czyszcze po kąpieli tylko to co wypłynie na zewnątrz tymi patyczkami do niemowląt. wiem,że kiedyś pediatra mówił żeby dzieciakom nie czyścic za bardzo uszu bo to chroni przed zarazkami ale czy to normalne ze jest tego tak dużo???

Odnośnik do komentarza

Hej :). Widzę, że każdy dzisiaj ma jakiś kłopot. U nas z uszkami jest podobnie, woskowina wypływa i to chyba dobrze. Czyścimy tylko to co na wierzchu.
A ja mam pytanie do mam chłopców. Mój Synuś miał do tej pory skórę idealną, bez żadnych krostek, czyściutka. Jakiś czas temu miał uczulenie na ciele, ale to już minęło. Teraz przyczepił się nowy problem, bardziej kłopotliwy i nawracający... :/. Otóż, ostatnio miał krostki na siusiaku, na początku delikatne, później zaczęły się pojawiać również na mosznie. Byliśmy u pediatry - zostało stwierdzone, że możliwe, że była jakaś "kwaśna kupka" i mogła się wdać jakaś infekcja grzybicza. Dostaliśmy maść pimafucort i kąpiele w krochmalu. Nie powiem, bo była chwila poprawy, ale np. na drugi dzień na jajeczkach miał tak jakby mu skórka schodziła. Pomogły wtedy kąpiele w krochmalu. I już myślałam, że jest ok, a tu znowu jajeczka całe czerwone. Już nie wiem sama od czego tak się dzieje:/. Od początku używamy takich samych kosmetyków do pielęgnacji i pampersów i do tej pory nic takiego się nie działo. Zresztą nie wygląda to na odparzenia, bo tylko ten woreczek jest poszkodowany:(. Może Wy mamusie coś poradzicie? W poniedziałek jedziemy do innego lekarza, więc nie mogę iść z tym problemem ponownie do pediatry, dopiero we wtorek. Ale może któraś z Was ma pomysł jak postąpić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Ewelka,a nie zjadlas Ty albo synek jakiejs nowosci?moze uczulenie na cos? Ja krostki Malego przecieram przegotowana woda i smaruje Alantanem Plus.Jak pisalam niedawno-duza poprawa.
Anula,a moze jednak.pieluszki?zmienialiscie np ostatnio ze wzgledu na wiekszy rozmiar?
My przetrwalismy prawie 5godz rozlaki -Maly u Dziadkow,my na komunii.Dalo rade,choc 2 razy czulam naplyw mleka...
No i wciaz czekamy na pierwszy zab,nerwy czasem z tego powodu straszne np.od 2 do 5 wczoraj e nocy.Oby ta byla lepsza.
Wam tez spokojnej nocy zycze.

Odnośnik do komentarza

Hej :) u nas z uszami dokładnie tak samo jak u was.
Jutro się chrzcimy. Mamy już najazd rodziny, straszne urwanie głowy i w ogóle. Zastanawiam się czego jutro zapomnę zabrać.. Do tego miasto ma być sparaliżowane bo jakiś maraton będzie i nie wiemy jak przejechać z kościoła do restauracji.. Ech.. Że też musiało to trafić tego 15..
Lidka dziś zżarła cały słoik indyka i moja siostra (matka dwójki dzieci) patrzyła z niedowierzaniem ;) no cóż.. Z czegoś sie te 8 kg wzięło ;)
U nas na pipce też czasem wychodzą czerwone kropki. Pomaga wietrzenie, suszenie suszarka i sudocrem przez jakieś 3 zmiany pieluchy.

Odnośnik do komentarza

Póki co na jajkach nic nie było,wiec nie pomogę. Dałam 2 tygodnie temu ciastka z laktoza i od tego sie zaczelo. Ciastka byly tylko 2 dni i było już dobrze. A teraz wysypka jeszcze większa. Z nowości z to kaszka sinlac od kilku dni. I krem emolium ale tylko na brzuszku,bo twarz ciagle tym samym smaruje. E45 . kurczę krem na słońce też nowość od tygodnia. Tylko ze dziś nie smarowalam. Jutro nic z tych rzeczy nie dam i zobaczymy

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, tylko tak na chwile wpadam bo jeszcze mam sprzatanie po imprezie. Leon byl dzisiaj OKROPNY wszystkich sie bal, na sam widok kogokolwiek obcego wpadal w histerie. Do tego nie chcial jesc bo byl calkowicie rozstrojony, wieczorem juz byl tak glodny, ze nie moglam go uspokoic, az jestem zla na mojego chlopaka, ze wogole zachcialo mu sie tej glupiej imprezy, ale z drugiej strony skad mogl wiedziec, ze tak bedzie. Ech...ciesze sie, ze juz po wszystkim.
Ewelka Leon jak mial bodajze trzy miesiace to mial wysypke na brzuchu, szyi i nawet na buzce, okazalo sie ze to zwykle potowki, zaczelam go lzej ubierac i zniknelo. Nie jestem w stanie powiedziec czy Twoj Maly ma to samo, ale sprobuj mu troszke przewietrzyc skore, tzn. kiedy bedziesz pewna, ze jest cieplo i nie ma zadnych przeciagow potrzymaj go w samych bodziakach albo nawet pieluszce, chyba ze jestes pewna ze to cos innego to do lekarza. Dobrej nocy dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Hej
Daje zwykły jogurt naturalny tylko wybieram łagodny no i 2 dni dostała 2-3 łyżeczki,
I nas też uszka się brudzą,
Ewelka pewnie po zjedzeniu czegoś wyszły krostki pewnie dostaniesz maść z witaminami chyba że to potówki
Współczuję krostek na mosznie, ciekawe dlaczego że tam akurat się pojawiają. Anula czasem zdarza się że pieluszki nagle uczulaja
My dziś pierwsze imieniny mamy to sobota jak nie zakupy to potem gotowanie i pieczenie dobrze że mąż też lubi gotować to w dwójkę jakoś poszło
Idę do łóżka dobrej, przespanej ;-) nocy Wam i sobie życzę

Odnośnik do komentarza

Część. Mój mały mial wczoraj trochę oczka zaropiale,ale jest przeziebiony. Dziś już oczka normalne. Twarz nawilzam bez przerwy-przez te dziwne chrostki. Z brzuszka już schodzą,ale ta twarz dziwna. Mnóstwo drobniutkich chrosteczek. Koloru nie maja jak wstaje a potem twarz robi się czerwona troche . może trądzik niemowlęcy albo jeszcze resztki chormonow

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Suzi codziennie przed kąpielą mój mały gania na golasa ok 15 minut. Też pomyślałam, że to moze potowki . Te chrosty na szyi i za uszami mozliwe,ze to potowki. Rano ma zgrzana szyję,spi w pampersie i pajacyku bawelnianym. Pół nocy pod swoją bawełniana kołderką i kolejne pół u nas w łóżku. Może u nas mu za gorąco,bo my mamy grubsza kołdrę niż mały w łóżeczku

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...