Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Barja, Ewelka dobrze pisze-Furagina wyjalowi i szybko przyniesie ulge.
wiem z wlasnego doswiadczenia.
Dodatkowo mozna Urosept,a najlepiej duzo zurawiny albo w owocach albo tabletkach.I duzo pic,zeby czesto sikac (choc boli,ale to oczyszcza uklad).
No i niestety jak raz na to zapadl to od czasu do czasu sie bedzie pecherz odzywal...
U nas dobre wyniki morfologii

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :)!
Nie wiem czemu do tej pory mnie tu nie było, ale tak, jestem tutaj po raz pierwszy :). Po części widziałam wasze komentarze, ale nie sposób przeczytać wszystkiego. Fajnie, że jest takie miejsce gdzie można wymienić się z innymi mamami swoimi doświadczeniami.
Hmm... Może w skrócie coś o sobie. Od 8 listopada jestem szczęśliwą mamą pierwszego synka, także już jutro obchodzimy pół roczku :). Jak ten czas szybko leci :). Pozdrawiam wszystkie mamusie i mam nadzieję, że jakoś uda mi się tutaj zaklimatyzować ;)

Odnośnik do komentarza

Hej anulka. Miło ze dolaczylas do naszego grona. Całuski dla synka. Aga el super ze już po anemi. My musimy jechac na pobranie. Dałam dziś ciastko z laktoza i czekam na reakcje. Często jest tak, ze dziecko uczulonr na laktoze, ale jogurcik smakowy czy ciastko nie uczuli. Mój mały na obiadek zje cały słoiczek 190 g i potem na podwieczorek kachy ok 60 -90 ml . Chciałabym na podwieczorek mu ciasteczko z mleczkiem dawac i później kolacja. Owoców jeść nie może póki co, no i nie lubi

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Barja wśród starszych dzieci znajomych ostatnio dość częsta przypadłość problemów z pęcherzem nawet do ataku kamicy nerkowej, furagina i woda najlepsze lekarstwo.
Aga el super że morfologia Oki
Cześć anulka, witamy :-) moja córcia jutro też kończy pół roku o której godzinie synek przyszedł na świat ja urodziłam
9:05
A dziś upalny dzień był ale jakoś się boje na krótki rękaw wyjść z młodą
Dobrej nocy życzę wszystkim

Odnośnik do komentarza

Czesc anulka ;), jak Twoj synek ma na imie?
Przedwczoraj pokusilam sie zeby dodac Leonkowi zoltko do zupki. Wczoraj mial problemy ze zrobieniem kupy, a pod wieczor z trudem wycisnal tylko pare bobkow, myslicie ze to zla reakcja na to nieszczesne zoltko? Moze za bardzo sie pospieszylam? Sprobowac jeszcze raz dla pewnosci czy lepiej na razie odstawic? Kurcze nie wiem...
Elka niby dziecko w tym wieku powinno sie ubierac tak jak siebie, ale ja jakos tez mam watpliwosci, wczoraj ja z reszta rodzinki na krotki rekaw a Maly mial jeszcze jeden dodatkowy rekawek, a pozniej sie zastanawialam czy aby nie za cieplo go ubralam

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Anula witaj!
U nas trochę niespokojnie bo ząbek zaczął dawać o sobie znać. Dziąsła czerwone i opuchnięte :/ mam nadzieję że to nie potrwa długo bo i ze spaniem kiepsko. Ciągle ryki nie wiadomo o co :/
Też mam problem jak bobasa ubrać. Wczoraj jeździła w wózku w bodziaku na krótki rękaw i sweterku ale chyba za grube to było. Dziś chyba założę jej krótki rękaw i jakąś cieniutką bluzę.
Od wtorku będziemy wprowadzać mięsko. A jak zaczynałyście z mięsnymi obiadkami to wcześniej dawałyście warzywka (tzn. przed południem warzywa, a po południu mięso?).

Odnośnik do komentarza

Hej,
Najlepszego dla wszystkich Dzieciaczkow obchodzacych dzis polowe urodzinek :-D niech zdrowo rosne :-D
Olix,mieso podawalam razem z warzywami (max dzienna porcja miesa to 10g).moj zjada 2 niemleczne posilki-kaszke z owocami (dzis z dodatkiem manny) i sloiczek (wczoraj udanie debiutowala ryba)-na razie daje pol.
A ubrany w body z krotkim rekawem,na to lekka bluza z kapturem (wiec bez czapeczki),polspiochy.Prababcia wczoraj biadala ze tak lekko ;-)
A teraz jedziemy nad morze,wiec body z dlugim rekawem i bluza.
Udanej niedzieli :-D

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Też mam zawsze problem przy ubieraniu. Wczoraj - było 20 st. C - mały miał body z krótkim rękawem i cienka bluzeczka plus skarpety, spodenki dresowe i czapkę ochraniająca przed słońcem. Zawsze sie boje, ze nagle moze sie ochłodzić, więc biorę jeszcze ze sobą kocyk i polarek, które jak zwykle okazują sie niepotrzebnym balastem.
Wczoraj przed spacerem zrobiłam przegląd szafy małego i okazało sie, że mnóstwo rzeczy jest już za małych i to z tych, które nigdy nie były przez niego używane :P całe szczescie nie wydałam na te ciuszki ani grosza, wszystko co mamy to po kuzynach, kolegach i kolezankach młodego

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :). Ja dopiero teraz usiadłam, bo dziś mieliśmy chrzciny u brata, do tego ja jako chrzestna, także cały dzień zajęty;).
Mój synunio ma na imię Igorek i urodził się pół roku temu o godzinie 00:50 :). Od początku jesteśmy na piersi i nie wydaje mi się, żeby mały chciał się odzwyczaić od tego. Zresztą ja byłam na piersi przez 3 lata, a mąż 2,5, także jeśli to będzie po nas miał to jeszcze nam karmienia troszkę zostało ;). Jeśli chodzi o rozszerzanie diety to próbujemy powoli nowych smaków, ale nie jest ich za dużo. Głównie narazie opieramy się na obiadku, bo też mam dużo pokarmu i jakbym miała jeszcze teraz dawać kaszkę z rana lub wieczorem to znowu zawsze mleczka zostaje. Chociaż ciągle się zastanawiam czy jest to dobre czy nie.

Odnośnik do komentarza

A może byśmy stworzyły swoją grupę zamkniętą na facebooku? Tzn. że tylko osoby z naszej grupy miałyby dostęp do naszych postów, zdjęć, itp. Myślicie, że miałoby to zainteresowanie? Jeśli tak, to ja chętnie się zajmę założeniem naszej grupy listopadowych mamusiek :) Dajcie dziewczyny znać co o tym myślicie :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja mam dla Amelii dwie pary cieńszych bodów ze spodniami. Do tego buciki i sweterek, który dla małej zrobiła ciocia na szydełku. W razie W mam pod ręką kocyk.
Rozszerzanie diety ok. Ale hitem jest marchewka z ziemniakiem.
Dziewczyny jestem załamana. Jak nie kolki to bardzo złe wyniki krwii. Później katary to znów zapalenie ucha. A teraz co? A teraz zapalenie spojówek. Oczka czerwone i całe zaropiałe :-( Kurde!! Za co to dziecko musi tak cierpieć :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...