Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Tragedia z tymi kosmetykami ... a najgorsze jest właśnie to, że te najdroższe wcale nie mają jakieś super składy, nawet te co w okolicach 100 zł kosztują...
masakra ... naprawdę nie wiadomo co kupić, jak przeglądam tę analizę to 2, 3 można by kupić, ale nie z jakimś zachwytem tylko dlatego, że są lepsze od tych kiepskich i nie mają aż tyle tej chemii ... :/ W reklamach i opisach cuda opowiadają o ich "naturalnym" składzie, szkoda że nie wspominają przy tym że "naturalne" składniki znajdują się zwykle pod koniec listy składników i jest ich tak mało, że równie dobrze mogłoby ich nie być wcale... poprzedza je za to milion zapychaczy nie mających nic wspólnego z naturalnym kosmetykiem :/ :/ wstydu nie mają! :D

Odnośnik do komentarza

Asia168 mam takie same zdanie, ja oliwke z babydream stosuje już od marca i co mam teraz zrobić? ????? Wole nie czytać co tam się stanie z moim dzieckiem. Bo sobie tylko nerwow narobie stresu a to mi nie pomoże W niczyM.
Azsa No Ja tak samo wyczytalam dlatego ten watek tu zaczelam coś pozytywnego dla Nas i.nie ważne każda minimum 1000dostanie bardzo się z tego cieszę żeby tylko teraz nie zwolnili z pracy to bedzie git. Wole brać te zwolnienia L4 bo jakbym tam pracowala to zaraz by się coś.na.mnie znalazło żeby dyscyplinarnie mnie wywalili.....

http://fajnamama.pl/suwaczki/83kdyf7.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny tez macie skurcze łydek w nocy? Do mnie to już koszmar. Najpierw były sporadyczne w jednej nodze potem codziennie a dzisiaj nad ranem oby dwie łydki na raz! Dramat... Podobno pomaga suplementacja wapnem i magnezem, ale boję się brać cokolwiek bez konsultacji z lekarzem (szczególnie, że moje witaminki zawierają te pierwiastki). Znacie jakieś sprawdzone sposoby jak chociaż trochę temu zapobiec? Dodam, że trzymanie nóg wyżej i leżenie na lewym boku wdrażam codziennie...

Odnośnik do komentarza

Silvara ja nie mam takich problemów, ale faktycznie magnez powinien pomóc. Możesz spokojnie brać w ciąży - ja brałam z przepisu lekarza przez m-c, teraz mi się skończył, ale chyba dokupię, bo jakoś lepiej się po nim czułam.

Ja dzisiaj mam zły dzień, nudności, których już nie miałam jakiś czas i ból głowy :(

Odnośnik do komentarza

Mnie też brzuch od jakiegoś czasu rwie...ciągnie...boli...nie mogę gwałtownie wstawać,bo znów ten ból...w nocy muszę spać na boku,bo inaczej się nie da...A i tak czasem w nocy bez powodu "ciągnie"...też dziś mi niedobrze i głowa pęka...takie pulsowanie po obu stronach...eh...niech ten dzień się już skończy...jeśli chodzi o kremy i balsamy,to smaruje się tym co miałam i mam, nawet jak są tam jakieś "złe składniki" to przez skórę do dziecka nie dotrą...aż takiej możliwości penetracji kosmetyki nie posiadają...a poza tym w czym dzisiaj nie ma "chemii"?

Odnośnik do komentarza

Monik3111, moja doktor powiedziała, że apap można brać spokojnie a nawet przy dużych bólach trzeba, bo złe samopoczucie działa źle na dzidziusia. Przyjaciółce, która tez jest w ciąży jej gin również apap polecił na stany podgorączkowe i bóle wszelakie (szczególnie głowy, bo cierpi na straszne migreny). Także spokojnie można brać.

Przed ciążą tez miałam skurcze, ale właśnie magnez brałam codziennie i to pomagało. W mich witaminach jest tylko 19% dziennego zapotrzebowania, więc skoro mówicie, że to na pewno bezpieczne to zaraz poszukam czy czasem mi jeszcze nie zostały tabletki.

Co do bólu brzucha to tzw ciągnięcie jest calkowicie normalne. To rozciągająca się macica. Najczęściej pojawia się przy gwałtownych ruchach i przy przewracaniu się na drugi bok. Mam to od samego początku.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, jak samopoczucia dzisiaj? czytam i widzę, że nie najlepiej,
Ja zaraz idę do córki do przedszkola na dzień mamy :D w zeszłym roku mi się nie udało bo córa chora była, dlatego teraz się bardzo ciesze i wiem, że pewnie będę ryczeć jak bóbr:D
Chciałam się pochwalić, że od wczoraj zauważyłam większy brzuchol, także się doczekałam.
Odebrałam wyniki moczu i jest super, jutro do lekarza zobaczyć najmłodszego w rodzinie, cudownie!
Pozdrawiam i przekazuje dobrą energię hahahah

http://s8.suwaczek.com/201511184965.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1ikadq00p.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki. U mnie też dziś pochmurno i raczej pozytywnie to nie nastraja, ale razem z mężem planujemy wakacje a to akurat jest dla nas wielka motywacja :) No i też w związku z tym mam do Was pytanko. My jesteśmy ogromnymi entuzjastami polskich gór!!! Jeździmy w nie kilka razy w roku. No i teraz również zamierzamy się tam wybrać aczkolwiek w troche innym charakterze. Do tej pory rzecz jasna było zdobywanie szczytów, a teraz planujemy wiecej relaksu, spacerki dolinami i ewentualnie kolejkami na nie za wysokie szczyty. I dużo odpoczynku na świeżym powietrzu. Wiem że ludzie są bardzo podzieleni w tej kwestii, tj ciężarówka w górach. Ale jak wspominałam jesteśmy tam dość często i takie kobiety również spotykałam. Oczywiście to pytanie zadam przede wszystkim mojej gin ale może któraś z Was ma już takie doświadczenia. No i gdzie Wy planujecie spędzić tegoroczne wakacje?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eerjbaj9r.png

Odnośnik do komentarza

Mnie też ostatnio boli głowa, a to rzadkość u mnie.
Boję się brać przeciwbólowe, ja w ogóle rzadko łykam apapy, ibupromy itp.
No i też mnie ciągnie w dole brzucha....
Rozmawiałam w sobotę z koleżankami "świeżo upieczonymi mamuśkami" i patrząc na mnie tak się usmiechnęły i powiedziały: To Ci się dopiero zaczyna.....
Pocieszyly :)

Ogólnie na samopoczucie nie mogę narzekać, najchętniej poszłabym na usg :) Ale to jeszcze z mc.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371k19ry261.png
18.11.2015

Odnośnik do komentarza

Azsa Ci do kosmetyków mam to samo zdanie.

MartynkaG ja też uwielbiam góry i uwielbiam męczące calodniowe wyprawy mój mąż też w tym roku nie pojedziemy bo byloby nam smutno nie wejść na żaden szczyt a w zyciu nie zamierzam się tak przemeczac i narażać dzidziusia: )w tym roku bezpieczniejsze Roztocze i może polskie miasta uwielbiamy Wrocław więc może ruszymy na zachod: ) a i Krakow kocham : )

Anka kiedyś bez ibuproma nie mogłam funkcjonować teraz już przyzwyczajam się do bólów różnych i je znoszę: ) to koleżanki pocieszyly Oj pocieszyły :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/83kdyf7.png

Odnośnik do komentarza
Gość sabainaa

ano krzywa już bo miałam wcześniej problemy z cukrem...ale wystałam się 2 godz i nic nie załatwiłam bo jak weszłam to było już za późno na zrobienie krzywej bo zamykali wcześniej niż za dwie godziny....jutro muszę iść chyba o 6, albo nauczyć sie wpychać bez kolejki.
w ramach złagodzenia nerwów polazłam do fyzjera i obcharatałam włosy na prawie krótko....mąż ma obsesje długich-chyba mnie z domu wyrzuci :D
co do bólów wszelakich to powoli sie przyzwyczajam, ciągnie na dole i na bokach, czasem pulsuje-no ale jak tak musi być to musi-jak juz mega boli to nospa....na ból glowy pomaga ino sen...
dzień dziś faktycznie jest fatalny i samopoczucie takie se....więc trzymajcie się dziewczyny!!! jutro musi byc lepiej!!!

Odnośnik do komentarza

My w zeszłym roku byliśmy na Krecie i w tym chcieliśmy też gdzieś polecieć...Lubimy w wakacje sie byczyć na słońcu i pić drinki z palemką... :P A teraz nie wiem czy taki wyjazd będzie miał sens...Nie będę mogła tyle korzystać ze słońca, zero alkoholu więc chyba nie ma sensu wydawać kasy na to całe all inclusive... Może polecimy po prostu do mojej siostry do Londynu, odwiedzimy rodziców i tyle będzie z urlopu...

Dziewczyny już ostatnio pytałam o bóle nóg, pojawiające się żyłki...Dopadło was coś takiego?Ja zauważyłam właśnie coś na jednej nodze...Jakby się żylak robił!!!!!!Muszę szybko kupić coś do smarowania...Lekarka mówiła mi, że mogę stosować Lioton1000, a tabletki ewentualnie da mi jakieś przy kolejnej wizycie...Nie chcę mieć brzydkich nóg... :(((((((

http://fajnamama.pl/suwaczki/w09y2ey.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilii19

Witam Was :-) mam takie pytanie, czy miała któraś z Was robione usg 3d ? Ja zaczęłam 17 tydzien i chyba w 18 tygodniu zapisze sie na takie. Myslicie, ze poznam plec dziecka ?:))) narazie miałam robione tylko 2 usg, jedno w 6 tygodniu i drugie w 12stym :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...