Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny czytam ale cięzko mi pisać bo tel mi sie coś psuje i jak zaczynzm pisać to znika mi ta klawiatura i dupa a na laptop nie ma czasu.
aga el twój mały brał żelazo czy miał kłopoty ze zrobieniem kupy? pytam bo koleżanka urodziła i jej bobas też bierze żelazo i ma problemy z kupa ostatnio nie robił 9 dni, a może któraś z was też miała takie problemy?
witam nowe mamy, gratuluje nowych ząbków
co do normalnego jedzenia to też jestem przeciwna ale siostra ma 2 dzieci i o ile pierwszy jadł słoiczki to drugi nie chciał ani słoiczków ani gotowanych specjalnie dla niego obiadków za to zupy dla "dorosłych " wcinał aż sie mu uszy trzęsły więc daweła mu normalne jedzenie tearaz ma 5 lat i jest zdrowe i wesołe
u nas ok, zębów brak mała coraz bardziej mobilna troche pełza i obraca sie na brzuchu dookoła ale wszystko powli, jak leży na łóżku to wciskw głowe w materac a nóżki robi jak do raczkowania

Odnośnik do komentarza

Julka,nie mielismy problemow z kupa ani na Actiferolu ani na Ferrum w syropie (po Ferrum byla ciemniejsza troche).Niby brak kupy przez jakis czas u niemowlaka na piersi to norma,ale Ignas zawsze robil 3-4dziennie.
Ewelka,nasz mial bialego rampersa,na to blekitny swetetek,granat kurtke i spodnie (chlodno bylo stad tyle warstw).

Odnośnik do komentarza

Uwaga głupie pytanie! Dzisiaj młoda dostała pierwsze mięsko które wręcz pochłonęła. Zastanawiam się czy mimo ze jest na piersi powinnam jej podać wodę (kupki ma raczej zwarte ostatnio i obawiam się że po mięsku będzie miała problem z wypróżnieniem). No i ile tej wody i jaką? Wystarczy wystudzona przegotowana czy dajecie raczej niskozmineralizowaną z butelki?

Odnośnik do komentarza

Dobrze że wy wszystkie juz po chrztach :-) będę miała kogo pytać co jak bo my pewnue dopiero w lipcu sie weźmiemy za to.
Co do wody to przeważnie daje przegotowaną lub żywca z butelki pewnie będziesz musiała dać jej wodę do picia bo gorąco się robi.
Dziś zrobiłam coś dla siebie i jak mała o 10 zasnęła z książką poszłam na słońce no i co efekt spalona skóra nie sądziłam ze tak bierze juz słońce
Dziś mała wysuwala rybę w pomidorach chyba dobra była bo buźka się otwierała ochoczo

Odnośnik do komentarza

Olix,Ignas tez na.piersi i daje mu wode po kazdym niemlecznym posilku a i w ciagu dnia.Tak wyjdzie że ze 4 razy na dzien podaje.Czasem wypije wiecej a czasem pluje od razu.
Podaje mu przegotowana,bo.sami pijamy Muszynianke.

Odnośnik do komentarza

Sparzam raz na ruski rok.
Woda albo przegotowana kranowka albo prosto z butli zrodlana.
Jak.wasze dzieci reagowaly na zoltko?Ignas dzis dwa razy zwymiotowal i albo zoltko albo sloiczek Rossmanna:marchew+ziemniaki (ma zupelnie inna konsystencje niz ta z Hipp)

Odnośnik do komentarza

Ja wody żywca nie gotuje do mm biorę kranowe tylko w piwnicy mam filtr ale tą gotuje
Po żółtku nic nie było małej
Ja sterilizowalam częściej teraz jak juz pół roku za nami na pewno będę rzadziej
Podobno dziecko jakiś kontakt mały z zarazkami tez musi mieć żeby uczyć się walczyć z nimi

Odnośnik do komentarza

Ignas ostatnio sie bardzo interesuje naszym psem.Figa od czasu do czasu lize mu dlonie,wtedy zawsze wycieram chusteczkami nawilzonymi.Ale ostatnio nie dopilnowalam i Figa sprzedala Ignasiowi buziaka prosto w usta...
I tyle z walki z zarazkami...Na szczescie oboje szczepieni ;-)
Dzien ryczka dzis mamy :-\

Odnośnik do komentarza

Leonek jak dostal zoltko pierwszy raz to pozniej mial zaparcie kilka dni, ale nie jestem pewna czy to po tym bo dalam drugi raz dla sprawdzenia i juz bylo ok.
Mamamysi a dajesz sloiczki czy sama gotujesz? Jesli sloiczki to wybor jest raczej spory, poprobuj rozne rzeczy, moze cos w koncu Twojej corci zasmakuje

Odnośnik do komentarza

Mamamysi mój przez kilka tygodni zazeral się nowościami a teraz to woli posmakować troszeczkę i tyle. Zazdroszczę wam chowania dziecka z psem ,wplywa bardzo dobrze na rozwój dziecka. Ja mam zapchlonego kota i teraz to na dworze praktycznie tylko siedzi.
Scharlotte a jak na opakowaniu płatków owsianych napisane jest kraj pochodzenia Polska to znaczy ,że mam się tam spodziewać glutenu czy raczej nie?

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Polske to bym wziela o ile jest oznaczenie przekreslonego kłosa. Bo tak to wiem ze polskie w jednej firmie przetwarzaja rozne zboza takze jest ryzko zanieczyszczenia. Chociaz kontrole jakosci produktow i oznaczen zdrowej zywnosci sa coraz bardziej restrykcyjne.

Jezeli ktos ma celiakie to tylko z oznaczeniem, bo takie produkty sa przetwarzane w oddzielnych pomieszczeniach i poddawane analizom.

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ;) jak tam nocka minela? Mojemu dziecku znowu cos odbilo i chyba pomylila mu sie noc z dniem, od 2 do 4 nie spal i ani pic ani jesc tylko bawic sie chcial, oczywiscie polozyc do lozka tez sie nie moglam bo od razu sie dopominal o uwage i budzil wszystkich. Jeszcze roboty dzisiaj mam sporo bo moj chlopak ma urodziny i jutro robi mini impreze, trzeba cos przygotowac. Milego dnia ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...