Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ewelka pisalas niedawno, ze Janek spadl z wagi bodajze w 8 tyg, moze nie tak latwo mu teraz to nadrobic, poza tym jedne dzieci waza mniej inne wiecej, a juz 8600 to byloby naprawde duzo jak na ten etap, no ale lekarzem nie jestem. Aha...dzieci, ktore maja refluks moga przybierac wolniej na wadze, chyba pani doktor powinna to wiedziec.

Odnośnik do komentarza

ewelka to pediatra mówił, że chowasz dziecko książkowo i jak nie chce jeść to nie dawać, a teraz inny doktor, że karmić na siłe ?moim zdaniem dobrze waży a ten super specjalista niech sie stuknie w głowe
nika też myśle, że te kupy mogą być na zęby to częsty objaw
suzi u mnie też 2 dziecko a tych zębów też za bardzo nie pamiętam. wiem tylko że gorączkował ale jak wyglądały dziąsła to nie wiem.no i pierwsze dopiero w 8mies.
elka ja też kupiłam 3 i chyba mi rozum odjeło bo widze że małe ale będe zmieniać częsciej żeby je jak najszybciej zużyć

Odnośnik do komentarza

Julka. Masz rację,co pediatra to inna opinia. Tylko ta z wczoraj to niby dobra. Chociaż ja spodziewalam się skierowania na badania czy propozycja badań jakiś A tu nic. Dziś mały ulał tylko raz i odruchów wymiotnych miał może Max 4 razy. Sukces bez leków, bo czekamy aż apteka sprowadzi recepte. Suzi to prawda ,że dzieci z refleksem mogą trochę gorzej przybierać ,bo zygaja i gardło je piecze

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

To biale na dziasle to na bank zab, ale on do konca sie jeszcze nie przebil, dlatego mam teraz z Malym masakre, ryczy, nawet noszenie nie pomaga, zel do dziasel nic nie daje, chcialam mu zrobic masaz dziaselek, ale on nie bardzo chce zeby go tam dotykac, w koncu dostal paracetamol, nie ma goraczki, ale moze chociaz przeciwbolowo zadziala. Zasnal w koncu biedak wykonczony, ja tez lepiej sie poloze bo pewnie kolejna ciezka noc przed nami, dobrej spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza

Siatka do jedzenia jest ja mam z canpolu czy inne firmy tez maja nie wiem nie widziałam
Przy zębach podobno zdarza się biegunka
U nas skok objawia się wyjściem na spacer w wózku a po chwili na rękach ;-) i marudna się trochę zrobiła ale też nie wiem czy nie przez zęby
Hehe to ciekawe co pani pediatra by powiedziała na moją chudzinke ze pewnie głodze dziecko
Tylko co zrobić jak ona więcej nie chce jeść
Zresztą każde dzieckiem jest inne i nie każde musi ważyć po 8 kg
Dobrej nocy życzę

Odnośnik do komentarza

Powiadaja,ze na skonczenie 6miesiaca waga urodzeniowa powinna byc podwojona.
Moim zdaniem jesli nie ma znaczacych roznic w siatkach centylowych np.wzrost w 90,a waga w 10,to nie ma sie czym przejmowac.
Dzieciaczki wiedza ile im trzeba,a karmienie na sile to trauma na przyszlosc i brak umiejetnosci przerwania jedzenia gdy jest sie sytym...a to prosta droga do zaburzen odzywiania...
Uwaga...ja dzis w nocy karmilam tylko raz...cud jakis :-D

Odnośnik do komentarza

Gratuluję Suzi, długo wychodził
Bo ja juz nie wiem czy to zęby czy skok od wtorku nie mogę wyjść na spacer po 10 min płacz i powrót tak jak zawsze zasypiala sama bez problemu to teraz ręce
Ja nie daje owoców chce żeby warzywka jadła ale wczoraj dostała jabłko w siatce a dziś banana smakował jej bardzo, nagrałam filmik jak popycha siatkę do buzi ;-) śmiesznie to wygląda
A Wasze maluchy tez robią coś na kształt mostka bo Zosia cały czas pupa u góry albo na brzuchu najgorzej jak po jedzeniu się przekręca bo uleje wtedy no ale jak brzuch gniecie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...