Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze daje sloiczki,ale pomalu trzeba o gotowaniu myslec,bo sloiczki tanie nie sa.
Tymczasem przetestowalismy krzeselko i musze cos Ignasiowi pod pupe podkladax,bo ledwo go zza tacy widac.ale na pewno wygodniej sie karmi i strat w ubrankach mniej :-D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, głupie pytanie. Jak sadzacie swoje dzieciaki? Po prostu sadzacie i podpieracie np poduszkami czy one juz same się bez pomocy podnoszą do siadu? Bo Lidka owszem, usiądzie jak się ja za łapki pociągnie ale sama sie nie kwapi do podnoszenia. Malo tego, leżąc na wznak na pleckach nie podnosi główki.

Odnośnik do komentarza

Ja w zasadzie nie sadzam jeszcze Leonka bo on tez sie nie kwapi do tego, jak trzymam go na rekach na lezaco to wtedy probuje sie podniesc jedynie ale jak lezy to tez nie podnosi glowki. Siedzi u mnie na kolanach ale to wtedy go podtrzymuje i czasami na bardzo krotko posadze go w rogu kanapy i pod plecki daje poduszke tak ze on calymi plecami na niej sie opiera. Corki tez nie sadzalam, jak przyszedl jej czas to sama usiadla, tak chyba najlepiej dla kregoslupa. W spacerowce tez na plasko jezdzi bo juz wyrosl z gondoli.

Odnośnik do komentarza

Aga el wszystkiego najlepszego. Mój przymierza się do siadania, tzn łapie co się da w pobliżu i Stara się podciągnąć. Oczywiście jeszcze mu to nie wychodzi, ale jakieś próby są. Główkę ciągnie do przodu. ktoś mi zaczarować dziecko. O godz 15.30 obudzil się z płaczem. Nie spał od tej pory a widzę że bardzo śpiący. Jeść znowu nie chce. I ciągle chce na ręce. Placzliwy. Nie wiem co to. Skok albo ból dziasla...wypompowana jestem już

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Ewelka moja Amelia też miała taki odpał tyle że we wtorek. A że ja mam dupiatą psychikę ponadto martwi mnie ten jej cycuś, a do tego spóźnia mi się okres to wpadłam w takiego doła jak stąd do Warszawy. Zamknęłam się w łazience na dłuuuuugo a dziecko zostało z mężem (który sam się załamał po 30 minutach (a niech wie jak to jest!!)). Następnego dnia dziecko roześmiane. Jeszcze tyle co wtedy nigdy się nie śmiała. Więc pewnie to był tylko gorszy dzień czego i Tobie oraz Twojemu maluszkowi życzę :-)
Męża nie ma, dziecko śpi więc ja też chyba pójdę spać. Chociaż raz wcześniej niż zwykle. Dobrej nocy dziewczyny i spokojnych snów! Oby Wam maluszki spały do samego rana.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny. Dałam czopka. Popierdzial,zygnal . Po kąpieli nie chcal jeść. Karmilam więc łyżeczka. Dałam 110 ml. O północy dam na spiocha butle. Biedaczyna był tak wymeczony,że teraz nawet nie drgnie W łóżeczku. Normalnie to już by się kręcił albo o smoka wolał a teraz nic. Byłam sprawdzić czy wszystko w porządku. Sen twardy jak kamien. Dobranoc dziewczyny. Spokojnej i przespanej nocki

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

u nas wczoraj też afera. mój m chodzi na noc do pracy ten tyd no i dopoludnia śpi więc ja cały czas na paluszkach żeby go nie budzić zabawiam Pole jak moge zeby nie płakała wziełam ją na 2 godziny na spacer. ale o 13 mała sie tak rozwrzeszczała nie wiem o co nosiłam ją zabawiałam a ta ciągle ryk jak mąż wyskoczył to mi sie dostał taki opierdol, że aż sie popłakałam. póżniej chyba przemyślał swoją reakcje bo do końca dnia bardzo miły, ale ja już mialam humor popsuty. opiekuje sie dziecmi 24 godziny na dobe mało co mi pomoże, z Polą nigdy nie został sam, nigdy nie nakarmił, nie przewinął i jeszcze będzie miał pretensje.
moja Pola też wstaje o 6 a idzie spać o 19, a wczoraj wyjątkowo zasneła o 21 i co ? znowu wstała o 6

Odnośnik do komentarza

Julka chyba musisz swojego czesciej zostawiac z maluchem samego. Moj co sobote jezdzil na pilke z kolegami, po pilce oczywiscie piwko, a ja nie dosc ze cale dnie z dzieckiem to jeszcze w soboty caly dom musialam sama sprzatac zeby sie dalo tu wogole jakos mieszkac. Po jednej akcji " tata sam w domu" stanelo na tym ze pilka co dwa ttgodnie ;p

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
U nas dziś noc masakra od 2 się zaczęło po 5 się odwróciłam niech tatuś się zajmie ;-) ale tata sprytny po 6 włączył Bolka i lolka na telefonie wiec było oki o jakoś kryzys minął, nie wiem czy nie zeby bo gryzak ręką jeszcze popycha a wczoraj jak zasypiala to z 2 gryzakami w dłoniach a co gryzak wypadł to płacz, jaki żel używacie na dziąsła i jak reagują na niego maluchy bo u nas problem ze smakiem wyczuje ze coś innego to wymioty są a po wodzie mineralnej jakie miny robi :-)

Odnośnik do komentarza

My na dziasla mamy dentinox. Chyba jej smakuje, w kazdym razie nie narzeka mala.
Co do meza to ja na swojego skarzyc sie nie moge. Przy dziecku robi wszystko, nie ma problemu zebym gdzies wyszla. Teraz jak ja bylam przeziebiona to opiekowal sie nami wszystkimi. Za to mam problem ze starszym synem. Nie moze sie pogodzic z tym, ze jest drugie dziecko, ktore sila rzeczy potrzebuje wiecej uwagi. Kocha siostre bardzo, ale przez 6 lat byl jedynakiem i jest zazdrosny.
A powiedzcie dziewczyny czy zostawiacie dziaciaki z dziadkami? Jak tak to na jak dlugo? Moja mama nie garnie sie do opieki nad mala, mowi ze boi sie tak malych dzieci. Ola zostala z babcia raz- na godzine jak poszlam do fryzjera.

Odnośnik do komentarza

Barja musisz poświęcić więcej czasu małemu żeby pomóc mu się odnaleźć w nowej sytuacji o dobrze by było gdyby zaczął pomagać przy siostrze żeby zobaczył jak bardzo jest ważny w domu,
Ja póki co kombinuje z mężem jak możemy żeby małej nikomu nie zostawiać a oboje się jeszcze uczymy więc czasem ciężko do szkoły jeździmy 70 km o mała zawsze z nami albo on siedzi z nią a ja w szkole albo zmiana i on na zajęciach, ale kiedyś trzeba będzie zacząć zostawiać bo do pracy trzeba będzie wrócić niestety

Odnośnik do komentarza

O rety... Dzis i mnie dopadła klątwa bezsennej nocy :/ Młoda budziła się co 1,5h i nie chciała zasnąć. Noszenie nie działało i ostateczne 3/4 nocy spędziła uwieszona u cyca. Jestem nieprzytomna.
U mnie na szczęście mąż czasem zajmuje się Lidką. Przewija i pomaga przy kąpieli od poczatku. Teraz jak jest chory i odizolowany to dopiero odczuwam jak to dobrze ze czasem sie zajmuje maleństwem jak wraca z pracy.
Elka dobrze pisze, starsze rodzeństwo powinno mieć misję i ważne zadania przy opiece nad maluchem. Wtedy czuje sie niezastąpione ;) ja to w święta przerobiłam z niesamowicie zazdrosną 6 letnią siostrzenicą. Była koszmarnie o Lidkę zazdrosna, ale jak dostała zadanie że musi małej popilnować albo pomóc mi ją położyć spać to skończyła sie zazdrość ;)

Odnośnik do komentarza

Ewelka daj znac jak tam po wizycie. Swoja droga to nie wiem co tym bobasom odbija, ze tak nie chca mleka pic, moj juz od miesiaca ma z tym problem, jak tylko mleko poczuje to odwraca glowe, prezy sie albo sie drze. Probowalam roznych smoczkow, tez nie. Do tej pory musze na glowie stawac zeby wypil butle, szukalam info w necie i wiele ludzi ma ten problem i nikt nie wie co to jest, konsultowalam to tez w przychodni jak bylam na wazeniu i uslyszalam, ze pewnie wciskam mu mleko jak nie jest glodny, a on potrafi nie jesc 5-6 godzin, plakac z glodu a mleka i tak nie chce. Juz sie troche przyzwyczailam, ze najpierw musze cyrki odprawiac a potem dopiero je.

Odnośnik do komentarza

Generalnie te wszystkie zele oparte sa na Lidokainie-znieczulaja na 30min max (my mamy BoboDent).
Wrzesniowki na zabkowanie polecaly sobie Camille-homeopatyczny plyn,ktory daje ulge jak sie ze slina zmiesza.
My mamy jeszcze zel bez Lidokainy-BabyDent i wiecie co?dziala! Odkad lezy pod Ignasia lozeczkiem nie marudzi z dziaslami ;-) sorki za slaby zart,ale tak sie faktycznie zlozylo,ze jak juz wreszcie udalo sie dostac ten zel,to Ignas przestal marudzic z dziaslami...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...